This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
@Pirate @kevin21 @czeni @norbert.takács

Nincsenek még meg letöltve esetleg a hibás fájlok? Ha igen, küdjétek be a mailünkre, jelezve, hogy ezek a hibás letöltések, kellenének a debuggoláshoz.
Ha bárki másnak van ilyenje, az is jöhet.

Köszönjük
Válaszol
(2019-08-06, 09:28:08)Mor Tuadh Írta: @Pirate @kevin21 @czeni @norbert.takács

Nincsenek még meg letöltve esetleg a hibás fájlok? Ha igen, küdjétek be a mailünkre, jelezve, hogy ezek a hibás letöltések, kellenének a debuggoláshoz.
Ha bárki másnak van ilyenje, az is jöhet.

Köszönjük

Nálam a hibaüzenetnél nem is szedett le semmit (a letöltés ikonra ballal kattintva), jobb klikknél szintén a letöltés ikonra, majd ott "Hivatkozás mentése más néven" menünél szedett valamit, de sajna azokat töröltem - bár az sincs meg, h 0 byte méretű volt-e a zip, vagy nem (Firefox Q 68.0.1 x64)

Most épp minden lejött, amire rápróbáltam, ha ismét előjönne a hiba, és nem zérus méretű a fájl, akkor beküldöm...


" If an injury has to be done to a man, it should be so severe that his vengeance need not be feared. "
[Kép: 186px-Machiavelli_Signature.svg.png]
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Pirate hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
(2019-08-06, 09:28:08)Mor Tuadh Írta: @Pirate @kevin21 @czeni @norbert.takács

Nincsenek még meg letöltve esetleg a hibás fájlok? Ha igen, küdjétek be a mailünkre, jelezve, hogy ezek a hibás letöltések, kellenének a debuggoláshoz.
Ha bárki másnak van ilyenje, az is jöhet.

Köszönjük

Szia, azért nem válaszoltam a 225-re, mert azt kérdezted, hibás-e még valakinél. Akkor kipróbáltam, rendben lejött. 
A kukában még megvolt a hibásan letöltött zip (nem volt vége), mindjárt megpróbálom elküldeni.
Egyébként mára visszajött a helyes működés a régi Operán, köszönet érte.

szerk: elvben elment a hibásan lejött felirat.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli kevin21 hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
Sziasztok

Először is köszönök minden eddig feliratot, amit valaha letöltöttrm és fogok. Big Grin

Most futottam bele először problémába. A Veronica Mars feliratainak bármelyik verzióját töltöm is le (évadpakk), mindig egy 128 kb-os csomag jön le, és hibát dob a Winrar. Pl. ennél:
https://www.feliratok.info/index.php?act...1361561134

"Unexpected end of archive"

És kb az első felét hajnadó kibontani, a többi hiányzik a csomagból.
Hozzá kell, hogy tegyem, hogy most véletlenül egy pakk lejött hibátlanul, de nem tudom megismételni, most is hibásan jönnek. 

Jav:   Most látom nem vagyok egyedül vele....






Most kipróbáltam, de úgy látszik minden évadpakknál ez a helyzet. Nálam.
Válaszol
(2019-08-08, 23:58:19)Esskaaell Írta: Sziasztok

Először is köszönök minden eddig feliratot, amit valaha letöltöttrm és fogok. Big Grin

Most futottam bele először problémába. A Veronica Mars feliratainak bármelyik verzióját töltöm is le (évadpakk), mindig egy 128 kb-os csomag jön le, és hibát dob a Winrar. Pl. ennél:
https://www.feliratok.info/index.php?action=letolt&fnev=Veronica%20Mars%20S02%20720p%20x264%20CtrlHD.rar&felirat=1361561134

"Unexpected end of archive"

És kb az első felét hajnadó kibontani, a többi hiányzik a csomagból.
Hozzá kell, hogy tegyem, hogy most véletlenül egy pakk lejött hibátlanul, de nem tudom megismételni, most is hibásan jönnek. 

Jav:   Most látom nem vagyok egyedül vele....






Most kipróbáltam, de úgy látszik minden évadpakknál ez a helyzet. Nálam.

Bőszen keressük a hiba okát. Állítgattunk a beállításokon, szóljatok, ha ezután is előjön a probléma.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Esskaaell
Válaszol
Sziasztok!

A hiba behatárolásában nem tudom, hogy mennyire segít, de leírom a tapasztalataimat.
Az elmúlt napokban (kb. 1-1,5 hétben?) én is több csomagolt feliratnál futottam a korábbiakban említettekhez hasonló hibába. (A pakknak csak egy része jön le, vagy a pakk látszólag lejön, de kicsomagolásnál "Hibás a csomagolt fájl!" hibaüzit dob a rendszer.) A letöltött cuccok teljesen vegyesek, ami filmfeliratot töltöttem, azzal nem volt probléma, teljes sorozatévadoknál volt gond.

Ami egy pár idegbajt követően már egy ideje minden esetben megoldást jelent, az egy basic gépújraindítás. Restart után az addig többször, szarul leszedett pakkok is simán lejönnek jól. Ez feltételezné, hogy az én készülékemben a hiba, de a többi komment, meg az, hogy mindeközben más feliratos oldalról simán tudtam tölteni bármit, mégis azt sugallja, hogy talán mégis - ha mást nem részlegesen - központi gond lesz. Minden esetre a hibásan leszedett fájlok egy részét visszaállítottam a kukából és átdobtam az admin mailre, hátha segít valamiben.

Lex
Aktuális fordítás: -
Új évadra vár: Why Women Kill | Veronica Mars
Facebook | Twitter
Válaszol
Köszi mindenkinek, most több - korábban letöltött - cuccot már ne küldjetek.

Átállítottunk pár dolgot, most figyeljük, hogy előjön-e ismét.

Ha megint felmerül a hiba, szóljatok, akkor jöhet 1-2 hibás fájl, és ami még szintén fontos, konkrét időpont is kellene, hogy mikor töltöttétek le hibásan.
Válaszol
Nem tudom, most valaki ügyködik, vagy fennforgás van?
Operával nézve frissítés után csak a fejléc jön be (Super Subtitles), alatta a menűsor aktív, jobboldalon a szűrésnél az első sor üres (ahol a gyorskeresés ... stb szöveg  szok lenni), ha ide beírok egy sorozatcímet, enterre semmi nem történik), a képernyő a továbbiakban üres.
Firefox-szal nézve az oldal teteje jó (a gyorskeresés minden felirat között is ott van), alatta a fekete csík, alatta a szokásos fejléc, alatta az első felirat (letölthető), a második feliratnál a zászló ikon után egy szürke téglalap van az oldal széléig, alatta az oldal üres. 
Próbálok beküldeni képernyő másolatot, talán segít.

szerk: elment a levél
Válaszol
(2019-08-09, 22:41:15)kevin21 Írta: Nem tudom, most valaki ügyködik, vagy fennforgás van?
Operával nézve frissítés után csak a fejléc jön be (Super Subtitles), alatta a menűsor aktív, jobboldalon a szűrésnél az első sor üres (ahol a gyorskeresés ... stb szöveg  szok lenni), ha ide beírok egy sorozatcímet, enterre semmi nem történik), a képernyő a továbbiakban üres.
Firefox-szal nézve az oldal teteje jó (a gyorskeresés minden felirat között is ott van), alatta a fekete csík, alatta a szokásos fejléc, alatta az első felirat (letölthető), a második feliratnál a zászló ikon után egy szürke téglalap van az oldal széléig, alatta az oldal üres. 
Próbálok beküldeni képernyő másolatot, talán segít.

szerk: elment a levél

Szia!

Kösz a jelzést! Tudunk róla, már keressük a hibát.
Válaszol
Hello,

Az Another Life zip fájl hibás. Nem lehet kicsomagolni. (az archivumnak nincs vége a diagnosztikai üzenet)
Válaszol
(2019-08-10, 23:36:13)Ashee Írta: Hello,

Az Another Life zip fájl hibás. Nem lehet kicsomagolni. (az archivumnak nincs vége a diagnosztikai üzenet)

Olvass vissza lentebb! Nem hibás, csak néha nem tőltődik le végig. Még keressük a hiba okát, addig is az egyetlen megoldás, hogy többször próbálkozol. Sad
Válaszol
Nem tudom, mi a helyzet, de amit a 236-ban leírtam, az a jelenség továbbra is előjövöget... pl most úgy egy órája néztem rá, hibás volt, 10 perccel ezelőtt viszont rendben volt, le is töltöttem a Rook feliratát meg valamelyik évadot is, jók voltak, utána frissítettem, és megint a hibás állapot jött be....
szerk: igazából az is zavar, hogy más nem jelez hasonlót...
Válaszol
(2019-08-12, 00:04:25)kevin21 Írta: Nem tudom, mi a helyzet, de amit a 236-ban leírtam, az a jelenség továbbra is előjövöget... pl most úgy egy órája néztem rá, hibás volt, 10 perccel ezelőtt viszont rendben volt, le is töltöttem a Rook feliratát meg valamelyik évadot is, jók voltak, utána frissítettem, és megint a hibás állapot jött be....
szerk: igazából az is zavar, hogy más nem jelez hasonlót...

A hiba még fennáll, tudjuk. Még nem találtuk meg az okát. Jobb, hogy nem írja be mindenki, enélkül is tudunk róla.

Ha átállítunk valamit és újra figyelni kell, hogy elmúlt-e vagy sem, azt ide ki fogjuk írni.
Válaszol
Sziasztok!

Nem tudom, pontosan hol kéne jeleznem, de a "Designated survivor 60 days" sorozat 9. és 10. részének magyar fordításánál a cím és a tartalom fel lett cserélve - azaz, a 9.részként címzett szöveg a 10. rész felirata és fordítva.
Kérlek, javítsátok.
Ja és nagyon köszönöm a fordítást. Smile 

Üdv,Magenta
Válaszol
(2019-08-15, 06:10:15)Magenta99 Írta: Sziasztok!

Nem tudom, pontosan hol kéne jeleznem, de a "Designated survivor 60 days" sorozat 9. és 10. részének magyar fordításánál a cím és a tartalom fel lett cserélve - azaz, a 9.részként címzett szöveg a 10. rész felirata és fordítva.
Kérlek, javítsátok.
Ja és nagyon köszönöm a fordítást. Smile 

Üdv,Magenta

Kösz a jelzést, javítva. Smile
Válaszol
A Grey's Anatomy 5. évadának HDTV-s feliratpackja nem nyitható meg rendesen. Csak a fájlok felét lehet elérni.

Remélem jó helyre írok ezzel. ^^
Válaszol
(2019-08-18, 15:44:16)muffinhorcsog Írta: A Grey's Anatomy 5. évadának HDTV-s feliratpackja nem nyitható meg rendesen. Csak a fájlok felét lehet elérni.

Remélem jó helyre írok ezzel. ^^
Korábban írtuk, hogy gondjaink vannak a letöltésekkel, egyelőre nem találtuk meg a probléma okát, de ilyenkor annyit tudsz tenni, hogy később újra megpróbálkozol a letöltésével. Nekem most például hiánytalanul lejött az 5. évad pakkja.
Válaszol
Sziasztok!

Valaki fel tudná rakni a Tiedlands első évadának a subrip-jét? Hibás a .rar fájl amit letöltöttem.

Előre is köszönöm!!!
Válaszol
(2019-08-20, 19:09:45)Matykos Írta: Sziasztok!

Valaki fel tudná rakni a Tiedlands első évadának a subrip-jét? Hibás a .rar fájl amit letöltöttem.

Előre is köszönöm!!!

Előfordulnak gondok a letöltéseknél... Dolgoznak rajta.

https://mega.nz/#!KQlBXQpK!lDpWsnYmrGVxq...Vjkl_3OlKY

Vagy később újrapróbálod, vagy innen leszedheted.

(Amúgy Tidelands, amúgy .ZIP, amúgy bocs, nem tudtam kihagyni... Big Grin )

Peace!


" If an injury has to be done to a man, it should be so severe that his vengeance need not be feared. "
[Kép: 186px-Machiavelli_Signature.svg.png]
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Pirate hozzászólását:
  • mata
Válaszol
(2019-08-20, 19:20:28)Pirate Írta:
(2019-08-20, 19:09:45)Matykos Írta: Sziasztok!

Valaki fel tudná rakni a Tiedlands első évadának a subrip-jét? Hibás a .rar fájl amit letöltöttem.

Előre is köszönöm!!!

Előfordulnak gondok a letöltéseknél... Dolgoznak rajta.

https://mega.nz/#!KQlBXQpK!lDpWsnYmrGVxq...Vjkl_3OlKY

Vagy később újrapróbálod, vagy innen leszedheted.

(Amúgy Tidelands, amúgy .ZIP, amúgy bocs, nem tudtam kihagyni... Big Grin )

Peace!

Ahogy kalózkoma mondja, én most megpróbáltam, és egyből sikerült letölteni. Ilyenkor azt javasoljuk, hogy többször próbáld meg te is. Legtöbbször akkor jön elő ez a probléma, ha nagyobb pakkot akar letölteni a user. És igen, tudunk a hibáról, és dolgozunk a javításon.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 6 Vendég