This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
(2019-08-20, 19:09:45)Matykos Írta: Sziasztok!

Valaki fel tudná rakni a Tiedlands első évadának a subrip-jét? Hibás a .rar fájl amit letöltöttem.

Előre is köszönöm!!!

Szia!

Nem a fájl hibás, a letöltéssel vannak gondok már egy ideje. Már dolgoznak a megoldáson, de egyelőre csak annyit tudsz tenni, hogy később újra megpróbálod letölteni a pakkot. Én most gond ki tudtam csomagolni egyébként.

szerk.: Közben ketten is megelőztetek Big Grin
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
Válaszol
(2019-08-20, 19:20:28)Pirate Írta:
(2019-08-20, 19:09:45)Matykos Írta: Sziasztok!

Valaki fel tudná rakni a Tiedlands első évadának a subrip-jét? Hibás a .rar fájl amit letöltöttem.

Előre is köszönöm!!!

Előfordulnak gondok a letöltéseknél... Dolgoznak rajta.

https://mega.nz/#!KQlBXQpK!lDpWsnYmrGVxq...Vjkl_3OlKY

Vagy később újrapróbálod, vagy innen leszedheted.

(Amúgy Tidelands, amúgy .ZIP, amúgy bocs, nem tudtam kihagyni... Big Grin )

Peace!

Köszönöm szépen!

Magas labda volt, nem lehetett kihagyni Big Grin
Válaszol
Sziasztok!

Örömmel láttam, hogy elkezdtek felkerülni a Workin' Moms magyar feliratai, viszont a 1x02-es résznél valami nagyon nem stimmel (1x02 - Rules (NF.WEB-DL.1080p-TrollHD). Olyan, mintha nem ehhez a részhez tartozna, se az angol szöveggel, se a hozzá passzoló verziójú videóval nincs összhangban a magyar felirat szövege.  Huh
Válaszol
(2019-08-22, 16:37:49)krisztián.piller Írta: Sziasztok!

Örömmel láttam, hogy elkezdtek felkerülni a Workin' Moms magyar feliratai, viszont a 1x02-es résznél valami nagyon nem stimmel (1x02 - Rules (NF.WEB-DL.1080p-TrollHD). Olyan, mintha nem ehhez a részhez tartozna, se az angol szöveggel, se a hozzá passzoló verziójú videóval nincs összhangban a magyar felirat szövege.  Huh

Szia!

Köszi a jelzést, cseréltem a feliratot, de egyelőre hiányos. Az első két jelenetben vannak olyan párbeszédek, amik nem kerültek bele a magyar feliratba, helyettük más szöveg volt (gondolom másik vágást kapott meg a fordító), ezért volt az időzítéssel is csúszás. Azt javítottam, és a hétvége folyamán, ha lesz időm, lefordítom azt a pár táblát.
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
Válaszol
Hello! 
Cloak and dagger S02 a 6- részig passzol a felirat ami kint van az oldalon.
7.résztől elmászik csúnyán .Ezt a verziót nézem:

Marvels.Cloak.and.Dagger.S02E08.Two.Player.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Kérdésem.Ránéznétek hátha könnyen javítható?Illetve átidőzítnétek az utolsó 3 részhez(Ez nem ide tudom de hátha vágjátok m i a gond)
Köszöntem
Válaszol
(2019-08-23, 12:35:19)Sakhalin Írta: Hello! 
Cloak and dagger S02 a 6- részig passzol a felirat ami kint van az oldalon.
7.résztől elmászik csúnyán .Ezt a verziót nézem:

Marvels.Cloak.and.Dagger.S02E08.Two.Player.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Kérdésem.Ránéznétek hátha könnyen javítható?Illetve átidőzítnétek az utolsó 3 részhez(Ez nem ide tudom de hátha vágjátok m i a gond)
Köszöntem

Szia!

Hetvegen megnezem, ma mar nem leszek gepkozelben.
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli elsys hozzászólását:
  • Sakhalin
Válaszol
(2019-08-23, 16:52:32)elsys Írta:
(2019-08-23, 12:35:19)Sakhalin Írta: Hello! 
Cloak and dagger S02 a 6- részig passzol a felirat ami kint van az oldalon.
7.résztől elmászik csúnyán .Ezt a verziót nézem:

Marvels.Cloak.and.Dagger.S02E08.Two.Player.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Kérdésem.Ránéznétek hátha könnyen javítható?Illetve átidőzítnétek az utolsó 3 részhez(Ez nem ide tudom de hátha vágjátok m i a gond)
Köszöntem

Szia!

Hetvegen megnezem, ma mar nem leszek gepkozelben.

Köszönöm!
Válaszol
(2019-08-24, 01:00:00)Sakhalin Írta:
(2019-08-23, 16:52:32)elsys Írta:
(2019-08-23, 12:35:19)Sakhalin Írta: Hello! 
Cloak and dagger S02 a 6- részig passzol a felirat ami kint van az oldalon.
7.résztől elmászik csúnyán .Ezt a verziót nézem:

Marvels.Cloak.and.Dagger.S02E08.Two.Player.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Kérdésem.Ránéznétek hátha könnyen javítható?Illetve átidőzítnétek az utolsó 3 részhez(Ez nem ide tudom de hátha vágjátok m i a gond)
Köszöntem

Szia!

Hetvegen megnezem, ma mar nem leszek gepkozelben.

Köszönöm!

A 7-8. részhez átidőzítettem, de a 9-10-hez megint jó az ion10-es felirat. Azoknál kiegészítettem a releaselistát, tudod nézni azzal.
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
Válaszol
(2019-08-24, 16:31:09)elsys Írta:
(2019-08-24, 01:00:00)Sakhalin Írta:
(2019-08-23, 16:52:32)elsys Írta:
(2019-08-23, 12:35:19)Sakhalin Írta: Hello! 
Cloak and dagger S02 a 6- részig passzol a felirat ami kint van az oldalon.
7.résztől elmászik csúnyán .Ezt a verziót nézem:

Marvels.Cloak.and.Dagger.S02E08.Two.Player.1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Kérdésem.Ránéznétek hátha könnyen javítható?Illetve átidőzítnétek az utolsó 3 részhez(Ez nem ide tudom de hátha vágjátok m i a gond)
Köszöntem

Szia!

Hetvegen megnezem, ma mar nem leszek gepkozelben.

Köszönöm!

A 7-8. részhez átidőzítettem, de a 9-10-hez megint jó az ion10-es felirat. Azoknál kiegészítettem a releaselistát, tudod nézni azzal.
Hatalmas köszönet !
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Sakhalin hozzászólását:
  • elsys
Válaszol
a már fent lévő Better Luck Tomorrow angol / magyar felirat ehhez is tökéletesen passzol: Better.Luck.Tomorrow.2002.DVDRip.x264-fST
eszticsillag megjegyzése 2019-08-29, 08:30:01:
Áthelyezve a megfelelő témába.
Válaszol
(2019-08-28, 22:05:18)Stone Írta: a már fent lévő Better Luck Tomorrow angol / magyar felirat ehhez is tökéletesen passzol: Better.Luck.Tomorrow.2002.DVDRip.x264-fST

Köszi, beírva, kiegészítve.
Válaszol
Sziasztok!

A Grand.Hotel.S01E12 kintlévő magyar fordítása passzol a 720p.KILLERS,KILLERS  is.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
Smile 
Szevasztok. Kellemes napot.

  Kérni szeretnék tőletek, nem tudom jó helyen kopogtatok-e, ha nem akkor kérlek legyetek szívesek továbbítani az illetékeshez. Köszönöm szépen.
  Az a helyzet, elkezdődik nemsokára az NCIS következő szezonja a 17. Az eddigi fordítók jelezték, abbahagyják a felirat fordítását. 16 szezont végigfordítottak.
  Nagyon jó sorozat. Kérni szeretném, legyetek kedvesek az igen tisztelt fordítókat megkérdezni valamelyikük elvállalná -e. 
 Kezdődik a Murdoch Mysteries és a Frankie Drake Mysteries új szezonja is. Ezeket is igen nehezen fordították. Valaki vajon elvállalja-e? 

    Köszönöm szépen segítségedet, barátsággal: nagymaki Smile

Jaj! Mindig az újonc van a neven alatt, pedig ősrégi tag vagyok, csak az egyik összeomlásnál törlődtem.

  Nem baj. Jó,hogy megvagyok :Smile)
Válaszol
(2019-09-16, 13:09:42)nagymaki Írta: Szevasztok. Kellemes napot.

  Kérni szeretnék tőletek, nem tudom jó helyen kopogtatok-e, ha nem akkor kérlek legyetek szívesek továbbítani az illetékeshez. Köszönöm szépen.
  Az a helyzet, elkezdődik nemsokára az NCIS következő szezonja a 17. Az eddigi fordítók jelezték, abbahagyják a felirat fordítását. 16 szezont végigfordítottak.
  Nagyon jó sorozat. Kérni szeretném, legyetek kedvesek az igen tisztelt fordítókat megkérdezni valamelyikük elvállalná -e. 
 Kezdődik a Murdoch Mysteries és a Frankie Drake Mysteries új szezonja is. Ezeket is igen nehezen fordították. Valaki vajon elvállalja-e? 

    Köszönöm szépen segítségedet, barátsággal: nagymaki Smile

Jaj! Mindig az újonc van a neven alatt, pedig ősrégi tag vagyok, csak az egyik összeomlásnál törlődtem.

  Nem baj. Jó,hogy megvagyok :Smile)

Nálunk a 13. évad óta nem fordítja senki, így nem túl valószínű sajnos, persze sosem lehet tudni.
A többi fordító, akiknek a munkáját ismerhetted, más oldalakra dolgozott.

Egyébként ha valaki érezne magában kedvet hozzá, 9-14. évadokhoz elméletileg van subripem, csak időzíteni kellene. Smile
Válaszol
Hali!

A pascal script topikban a csatolt fájlokat nem lehet letölteni. Ezt dobja ki a fórum:

Neked nincs engedélyed az oldal megtekintésére. Az indok a következő:
  1. A fiókodat valamilyen oknál fogva felfüggesztették vagy kitiltottak az oldalról.
  2. Nem rendelkezel megfelelő jogosultsággal az oldal megtekintéséhez. Lehet, hogy adminisztrációs vagy védett oldalra szeretnél belépni? Ellenőrizd a fórum Szabályzatát vagy kérdezz rá az Adminisztrátornál.
  3. A fiókod aktiválásra vár vagy moderálás alatt van. (Aktivációs kód újraküldése)
  4. Az oldalt közvetlenül érted el a megfelelő űrlapok vagy link helyett.
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
Válaszol
(2019-09-17, 13:23:29)Menzer Írta: Hali!

A pascal script topikban a csatolt fájlokat nem lehet letölteni. Ezt dobja ki a fórum:

Neked nincs engedélyed az oldal megtekintésére. Az indok a következő:
  1. A fiókodat valamilyen oknál fogva felfüggesztették vagy kitiltottak az oldalról.
  2. Nem rendelkezel megfelelő jogosultsággal az oldal megtekintéséhez. Lehet, hogy adminisztrációs vagy védett oldalra szeretnél belépni? Ellenőrizd a fórum Szabályzatát vagy kérdezz rá az Adminisztrátornál.
  3. A fiókod aktiválásra vár vagy moderálás alatt van. (Aktivációs kód újraküldése)
  4. Az oldalt közvetlenül érted el a megfelelő űrlapok vagy link helyett.

Ez a fórumba csatolt fájlokkal merül fel, ugye? A google drive backup linkek mennek?
Válaszol
(2019-09-17, 15:16:51)Mor Tuadh Írta:
(2019-09-17, 13:23:29)Menzer Írta: Hali!

A pascal script topikban a csatolt fájlokat nem lehet letölteni. Ezt dobja ki a fórum:

Neked nincs engedélyed az oldal megtekintésére. Az indok a következő:
  1. A fiókodat valamilyen oknál fogva felfüggesztették vagy kitiltottak az oldalról.
  2. Nem rendelkezel megfelelő jogosultsággal az oldal megtekintéséhez. Lehet, hogy adminisztrációs vagy védett oldalra szeretnél belépni? Ellenőrizd a fórum Szabályzatát vagy kérdezz rá az Adminisztrátornál.
  3. A fiókod aktiválásra vár vagy moderálás alatt van. (Aktivációs kód újraküldése)
  4. Az oldalt közvetlenül érted el a megfelelő űrlapok vagy link helyett.

Ez a fórumba csatolt fájlokkal merül fel, ugye? A google drive backup linkek mennek?

Igen, nekem is ezt írja ki a fórumos csatolmányra, a gugli drive-os  iszont műkszik.
Válaszol
(2019-09-17, 15:28:26)mata Írta:
(2019-09-17, 15:16:51)Mor Tuadh Írta:
(2019-09-17, 13:23:29)Menzer Írta: Hali!

A pascal script topikban a csatolt fájlokat nem lehet letölteni. Ezt dobja ki a fórum:

Neked nincs engedélyed az oldal megtekintésére. Az indok a következő:
  1. A fiókodat valamilyen oknál fogva felfüggesztették vagy kitiltottak az oldalról.
  2. Nem rendelkezel megfelelő jogosultsággal az oldal megtekintéséhez. Lehet, hogy adminisztrációs vagy védett oldalra szeretnél belépni? Ellenőrizd a fórum Szabályzatát vagy kérdezz rá az Adminisztrátornál.
  3. A fiókod aktiválásra vár vagy moderálás alatt van. (Aktivációs kód újraküldése)
  4. Az oldalt közvetlenül érted el a megfelelő űrlapok vagy link helyett.

Ez a fórumba csatolt fájlokkal merül fel, ugye? A google drive backup linkek mennek?

Igen, nekem is ezt írja ki a fórumos csatolmányra, a gugli drive-os  iszont műkszik.

Akkor ránézek a jogosultságokra.
Válaszol
(2019-09-17, 15:16:51)Mor Tuadh Írta:
(2019-09-17, 13:23:29)Menzer Írta: Hali!

A pascal script topikban a csatolt fájlokat nem lehet letölteni. Ezt dobja ki a fórum:

Neked nincs engedélyed az oldal megtekintésére. Az indok a következő:
  1. A fiókodat valamilyen oknál fogva felfüggesztették vagy kitiltottak az oldalról.
  2. Nem rendelkezel megfelelő jogosultsággal az oldal megtekintéséhez. Lehet, hogy adminisztrációs vagy védett oldalra szeretnél belépni? Ellenőrizd a fórum Szabályzatát vagy kérdezz rá az Adminisztrátornál.
  3. A fiókod aktiválásra vár vagy moderálás alatt van. (Aktivációs kód újraküldése)
  4. Az oldalt közvetlenül érted el a megfelelő űrlapok vagy link helyett.

Ez a fórumba csatolt fájlokkal merül fel, ugye? A google drive backup linkek mennek?

Igen, csak a csatoltaknál van ez.
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
Válaszol
@Menzer @mata

Próbáljátok meg újra, kérlek!
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég