This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
(2019-09-18, 14:29:32)Mor Tuadh Írta: @Menzer @mata

Próbáljátok meg újra, kérlek!

Szuper, így műkszik Wink
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli mata hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
(2019-09-18, 14:29:32)Mor Tuadh Írta: @Menzer @mata

Próbáljátok meg újra, kérlek!

Működik. Köszi!
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
Válaszol
nem tudom ezt melyik topikba kellene írni:

A boldog szülinapom magyar felirat (nem a Subrip, a másik) ehhez a verzióhoz (is) passzol: Happy.Birthday.to.Me.1981.DVDRip.XviD.AC3-EBX
mata megjegyzése 2019-09-19, 06:03:15:
Köszi, beírtam.
eszticsillag megjegyzése 2019-09-18, 21:20:07:
Áthelyezve a megfelleő témába.
Válaszol
Helló!
Csak jelezném, hogy az A.H.S. 9. évad 1. részének a magyar felirata a webesnél (egyik webes sub sem) nem passzol a PSA rilízhez. A PSA-s srácok úgy tűnik megint külön utakon járnak. De ha már ezt szedtem le, belőttem hozzá és beküldtem. Szerencsére csak tóni kellett. Az [email protected] címre küldtem.
Bocsi, úgy tűnik a .srt valahogy lemaradt a fájl végéről de csak emiatt nem küldtem el újra, amúgy rendben van.

!!!Tárgytalan!!!

Tárgytalan, mivel úgy tűnik a PSA rilízt az eSc -ből rippelték, bár ezt a srácok most basztak bárhol is jelezni. Szóval az A.H.S. 9x01 magyar feliratának az eSc rilízekhez való verziója passzol a WEB-PSA rilízhez!
Válaszol
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a héten ill. a napokban induló új országos sorozatok melyikéhez készül majd felirat?
Az előző években Upfronts címmel volt egy topic, ahol ezt nyomon lehetett követni, de ilyet idén nem találok.
Tudom, hogy sajnos egyre kevesebb az olyan fordító, aki szabadidejét úgymond ingyenmunkára áldozza, de azért én még reménykedem, és hálás köszönet nekik, nektek.

Üdv. :-)
Válaszol
(2019-09-23, 21:40:42)JBen Írta: Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a héten ill. a napokban induló új országos sorozatok melyikéhez készül majd felirat?
Az előző években Upfronts címmel volt egy topic, ahol ezt nyomon lehetett követni, de ilyet idén nem találok.
Tudom, hogy sajnos egyre kevesebb az olyan fordító, aki szabadidejét úgymond ingyenmunkára áldozza, de azért én még reménykedem, és hálás köszönet nekik, nektek.

Üdv. :-)

Szia!

A Sorozatlista - Előfoglalt fül alatt megtalálod ezeket. Sajnos nem túl sok van.
Válaszol
Igen, épp az előbb néztem vissza, hogy tavaly 8 sorozat lett előfoglalva, és abból csak egyetlen egyet vitt végig a fordítója, ez pedig a nem oly régen befejeződött Grand Hotel. :-(

Az összes többi sori megállt egy pár rész után…
Válaszol
Hali!

A Bloom (Season 1) (WEBRip-ION10, WEBRip-AFG, WEBRip.720p-DEFLATE, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, WEBRip.1080p-DEFLATE, WEBRip.1080p-RMTeam, WEBRip.2160p-DEFLATE) évadpakkos összeállításnál a feliratok nem ehhez a sorozathoz vannak.
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
Válaszol
(2019-09-23, 22:31:07)JBen Írta: Igen, épp az előbb néztem vissza, hogy tavaly 8 sorozat lett előfoglalva, és abból csak egyetlen egyet vitt végig a fordítója, ez pedig a nem oly régen befejeződött Grand Hotel. :-(

Az összes többi sori megállt egy pár rész után…

És hát idén úgy tűnik, hogy még annyiba sem fognak belekezdeni a fordítóink. Sad
Ez van, a streaming-szolgáltatók elveszik a kenyerünket, az országos sorik meg nem mozgatják meg oldalunk maradék fordítóit. Akikből sajnos egyre kevesebb van, mint például ma is szögre akasztotta egy a billentyűzetet Balibacsika jóvoltából.
Válaszol
(2019-09-24, 12:04:32)DennyKeh Írta: Hali!

A Bloom (Season 1) (WEBRip-ION10, WEBRip-AFG, WEBRip.720p-DEFLATE, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, WEBRip.1080p-DEFLATE, WEBRip.1080p-RMTeam, WEBRip.2160p-DEFLATE) évadpakkos összeállításnál a feliratok nem ehhez a sorozathoz vannak.

Köszi a jelzést! Cserélni fogjuk. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli eszticsillag hozzászólását:
  • DennyKeh
Válaszol
Én most csinálok ilyet először, letöltöttem az adott fordítást és utána mit kéne tennem ahhoz, hogy az adott sorozat/film alatt legyen (a film/sorozat nincs letöltve)
köszi előre is a segítséget.
Smile

szerk.: nem tudom, hogy itt meglehet-e ilyeneket kérdezni.
Válaszol
(2019-10-02, 20:22:30)Dénes Írta: Én most csinálok ilyet először, letöltöttem az adott fordítást és utána mit kéne tennem ahhoz, hogy az adott sorozat/film alatt legyen (a film/sorozat nincs letöltve)
köszi előre is a segítséget.
Smile

szerk.: nem tudom, hogy itt meglehet-e ilyeneket kérdezni.

A letöltött feliratot másold be a film mappájába, és nevezd el ugyanúgy, mint a film fájlnevét.
Ctrl+c és ctrl+v a leghatásosabb módja, és akkor tuti, hogy ugyanaz lesz a kettő.
Válaszol
(2019-10-02, 20:35:57)mata Írta:
(2019-10-02, 20:22:30)Dénes Írta: Én most csinálok ilyet először, letöltöttem az adott fordítást és utána mit kéne tennem ahhoz, hogy az adott sorozat/film alatt legyen (a film/sorozat nincs letöltve)
köszi előre is a segítséget.
Smile

szerk.: nem tudom, hogy itt meglehet-e ilyeneket kérdezni.

A letöltött feliratot másold be a film mappájába, és nevezd el ugyanúgy, mint a film fájlnevét.
Ctrl+c és ctrl+v a leghatásosabb módja, és akkor tuti, hogy ugyanaz lesz a kettő.

köszi! Tudsz esetleg linket vagy oldalt ahonnan a cobra kai-t letöltöm? vagy a fordítónál keressem?
Válaszol
(2019-10-02, 20:49:12)Dénes Írta:
(2019-10-02, 20:35:57)mata Írta:
(2019-10-02, 20:22:30)Dénes Írta: Én most csinálok ilyet először, letöltöttem az adott fordítást és utána mit kéne tennem ahhoz, hogy az adott sorozat/film alatt legyen (a film/sorozat nincs letöltve)
köszi előre is a segítséget.
Smile

szerk.: nem tudom, hogy itt meglehet-e ilyeneket kérdezni.

A letöltött feliratot másold be a film mappájába, és nevezd el ugyanúgy, mint a film fájlnevét.
Ctrl+c és ctrl+v a leghatásosabb módja, és akkor tuti, hogy ugyanaz lesz a kettő.

köszi! Tudsz esetleg linket vagy oldalt ahonnan a cobra kai-t letöltöm? vagy a fordítónál keressem?

Kicsit jobban keresgélj már legközelebb a fórumon, és néha nézd a topikok címét is, mert eddig szinte egyik hozzászólásodat sem oda sikerült írnod, ahova tartozik.
De ha már itt vagyunk, akkor ajánlom figyelmedbe a Letöltőhelyek listája topicot, ezek közt biztos találsz olyat, ahonnan le lehet tölteni ezt a Cobra Kai-t is.
https://forum.feliratok.eu/showthread.php?tid=141
Válaszol
(2019-10-02, 21:41:50)mata Írta:
(2019-10-02, 20:49:12)Dénes Írta:
(2019-10-02, 20:35:57)mata Írta:
(2019-10-02, 20:22:30)Dénes Írta: Én most csinálok ilyet először, letöltöttem az adott fordítást és utána mit kéne tennem ahhoz, hogy az adott sorozat/film alatt legyen (a film/sorozat nincs letöltve)
köszi előre is a segítséget.
Smile

szerk.: nem tudom, hogy itt meglehet-e ilyeneket kérdezni.

A letöltött feliratot másold be a film mappájába, és nevezd el ugyanúgy, mint a film fájlnevét.
Ctrl+c és ctrl+v a leghatásosabb módja, és akkor tuti, hogy ugyanaz lesz a kettő.

köszi! Tudsz esetleg linket vagy oldalt ahonnan a cobra kai-t letöltöm? vagy a fordítónál keressem?

Kicsit jobban keresgélj már legközelebb a fórumon, és néha nézd a topikok címét is, mert eddig szinte egyik hozzászólásodat sem oda sikerült írnod, ahova tartozik.
De ha már itt vagyunk, akkor ajánlom figyelmedbe a Letöltőhelyek listája topicot, ezek közt biztos találsz olyat, ahonnan le lehet tölteni ezt a Cobra Kai-t is.
https://forum.feliratok.eu/showthread.php?tid=141
köszi sokat segítettél ;D értem legközelebb olyan topikokba irok amilyenbe kell köszi
Válaszol
Sziasztok!

Az oldalon levő Hold The Dark magyar felirata tökéletesen passzol ehhez a rlshez: Hold.The.Dark.2018.WEBRip.x264-NTROPiC.
Továbbá, a magyar web-es időzítésű Chicago PD 7x01 feliarata jó a Chicago.PD.S07E01.iNTERNAL.720p.WEB.H264-AMRAP rlshez.
Válaszol
Az American Horror Story 9x03 METCON felirata passzol a PSA 720p-1080p-s verziókhoz is. Most a METCON-ból rippelték.
Válaszol
Az oldalon már fent lévő (potpapa - Shramm időzítésű) The Funhouse felirat tökéletesen passzol ehhez a verzióhoz is: The.Funhouse.1981.720p.BluRay.x264-x0r.mkv
(mivel mindig bizonytalan vagyok, hogy ezt melyik topikban kell jelezni, kérem írjátok majd meg nekem privátban, hogy hova kell. köszi.)
mata megjegyzése 2019-10-23, 19:11:19:
Én pedig beírtam, köszi.
eszticsillag megjegyzése 2019-10-23, 19:10:17:
Áthelyezve a megfelelő témába.
Válaszol
Sziasztok!

Az oldalon levő Swamp Thing magyar felirat pakk talál a Swamp.Thing.2019.S01.WEBRip.x264-ducky81 rlshez.
Mor Tuadh megjegyzése 2019-10-29, 15:56:41:
Beírtam hozzá, köszi.
Válaszol
Köszi a fejlesztést!(Zöld kiemelés a felirat állapotáról.Fordítás alatt keresi emberét, ki fordít) Heart
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Sakhalin hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég