This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
(2020-03-19, 07:28:58)Magenta99 Írta: Sziasztok!

J1GG4-nek szeretnék egy észrevételt tenni - az Avenue 5 angol felirat 1. évad utolsó (9.) része 1x10 néven került fel.

Mivel az évadpakk is csak 9 részt tartalmaz, elkezdtem keresgélni, mi lehet az a 10. rész és honnan tölthető le. Miután sehol nem találtam, leszedtem az angol feliratot és belenéztem - ekkor derült ki, hogy el lett írva a fordítás címe.
Légyszi javítsátok az egyértelműség kedvéért.

Eddigi munkádat megköszönve üdv,
Magenta

Kösz a jelzést, javítva. Amúgy pedig csak a magyar címnél volt elírva, az alsó sorban 9-es volt. Big Grin
Válaszol
Egy apróság a beérkezett üzeneteknél (https://forum.feliratok.eu/private.php):

[Kép: QnoaGlP.png]
Godem megjegyzése 2020-03-31, 09:40:41:
Köszi, javítottam!
Válaszol
Üdv @J1GG4

Az általad időzített Homeland felirat biztos azokhoz a verziókhoz jó?  (WEB-XLF, WEBRip-ION10, AMZN.WEBRip.720p-NTb, AMZN.WEB-DL.720p-NTb, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, AMZN.WEBRip.1080p-NTb, AMZN.WEB-DL.1080p-NTb, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam)

Lex felirata is ezekhez jó elvileg, de letöltve a két fájlt az időzítés eltér.


"Aki a jóga segítségével lemondott a cselekvésről, kételyét tudással metszette szét, s önmaga ura, azt nem béklyózzák többé tettei."



Válaszol
(2020-03-30, 18:52:10)jivanmukta Írta: Üdv @J1GG4

Az általad időzített Homeland felirat biztos azokhoz a verziókhoz jó?  (WEB-XLF, WEBRip-ION10, AMZN.WEBRip.720p-NTb, AMZN.WEB-DL.720p-NTb, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, AMZN.WEBRip.1080p-NTb, AMZN.WEB-DL.1080p-NTb, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam)

Lex felirata is ezekhez jó elvileg, de letöltve a két fájlt az időzítés eltér.

Rossz release-listát írtam ki hozzá, kösz a jelzést, javítottam.
Válaszol
(2020-03-20, 11:16:17)Ralome Írta: Egy apróság a beérkezett üzeneteknél (https://forum.feliratok.eu/private.php):

Nálam még mindig ott van Huh
Válaszol
(2020-04-01, 10:17:33)Ralome Írta:
(2020-03-20, 11:16:17)Ralome Írta: Egy apróság a beérkezett üzeneteknél (https://forum.feliratok.eu/private.php):

Nálam még mindig ott van Huh

Szóltam Godemnek, köszi a jelzést.
Válaszol
(2020-04-01, 10:42:18)Mor Tuadh Írta:
(2020-04-01, 10:17:33)Ralome Írta:
(2020-03-20, 11:16:17)Ralome Írta: Egy apróság a beérkezett üzeneteknél (https://forum.feliratok.eu/private.php):

Nálam még mindig ott van Huh

Szóltam Godemnek, köszi a jelzést.

Most már jó Smile
Válaszol
Kedves Adminok,
a filmekhez feltett alábbi felirat egy sorozat része, (1. évad 8. epizód) de a feliratot nem lehet letölteni, mert hibás a link.
Köszönöm, ha megnézitek
Hailey Dean megoldja: Gyilkosság receptre (SubRip)
Hailey Dean Mysteries: A Prescription for Murder (2019) (HDTV-W4F, 720p-W4F, 1080p-W4F)
Válaszol
(2020-04-03, 10:02:54)obk Írta: Kedves Adminok,
a filmekhez feltett alábbi felirat egy sorozat része, (1. évad 8. epizód) de a feliratot nem lehet letölteni, mert hibás a link.
Köszönöm, ha megnézitek
Hailey Dean megoldja: Gyilkosság receptre (SubRip)
Hailey Dean Mysteries: A Prescription for Murder (2019) (HDTV-W4F, 720p-W4F, 1080p-W4F)

Kösz a jelzést! Valamiért nem tetszett neki a fájlnév, átírtam addig, amíg Godem utánajár. Smile
Válaszol
Sziasztok

Nem vagyok túl rutinos az itteni problémákkal, de most úgy tűnik nekem, hogy az évad pakkokat nem lehet letölteni, csak az egyedi feliratokat.
A zip fájlok nem jönnek le.

mod    : Most működik, nem értem mi volt. Törölném ezt ha tudnám.
mod 2.: Megint nem megy.. Huh


Köszönöm mindenkinek a munkáját. Jó, hogy vagytok.
Válaszol
kedves Adminok,

Alice azt irta, hogy bekuldott When Calls the Heart forditasokat.
Valahogy sehogyse talalom..
Tudnatok segiteni?

koszi most megtalaltam.
Válaszol
(2020-04-08, 09:37:10)kata111 Írta: kedves Adminok,

Alice azt irta, hogy bekuldott When Calls the Heart forditasokat.
Valahogy sehogyse talalom..
Tudnatok segiteni?

koszi most megtalaltam.

Ez általában jó eséllyel azt jelenti, hogy hamarabb keresed, mint hogy feltöltenénk. Smile Türelem.
Válaszol
(2020-04-08, 10:20:44)Mor Tuadh Írta:
(2020-04-08, 09:37:10)kata111 Írta: kedves Adminok,

Alice azt irta, hogy bekuldott When Calls the Heart forditasokat.
Valahogy sehogyse talalom..
Tudnatok segiteni?

koszi most megtalaltam.

Ez általában jó eséllyel azt jelenti, hogy hamarabb keresed, mint hogy feltöltenénk. Smile Türelem.

Koszi ez jo hir!!  ( azt jelenti nem en benaztam el valamit. )
Válaszol
Hali!

A Gyűrűk Ura - A gyűrű szövetsége extended brrip változathoz, inferno666 által készült felirat A Gyűrűk Ura - A két torony címen fut az oldalon.
Mor Tuadh megjegyzése 2020-04-11, 17:30:42:
Köszi a jelzést, javítottam.
Aktuális fordítás: -
Új évadra vár: Why Women Kill | Veronica Mars
Facebook | Twitter
Válaszol
Thumbs Down 
Az Anonymus barátunk által készített Katyn subripben nincsenek lefordítva a német meg az orosz mondatok (amiből akad bőven).

Talán nem ártana a megjegyzésnél tudatni a kedves letölteni készülőkkel. Shy

Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Üdv!

A Mayans M.C. 2. évad SubRipjei csak nálam nem passzolnak az 1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb fájlokkal?
Leszedtem az évadpakkot, az első két részt megnéztem, ahhoz tökéletes az időzítés. Most akartam megnézni a 3. részt, annál már meg sem közelíti az időzítés.
Kíváncsiságból a 4. és a 6. részbe is belenéztem, de ott sem volt jó az időzítés.
Szóval csak az első két részhez jó nálam.

Valaki legyen olyan kedves és nézzen utána ha ideje engedi. Smile


"Aki a jóga segítségével lemondott a cselekvésről, kételyét tudással metszette szét, s önmaga ura, azt nem béklyózzák többé tettei."



Válaszol
(2020-04-12, 11:47:48)George Bailey Írta: Az Anonymus barátunk által készített Katyn subripben nincsenek lefordítva a német meg az orosz mondatok (amiből akad bőven).

Talán nem ártana a megjegyzésnél tudatni a kedves letölteni készülőkkel. Shy

Show Contentspoiler:

Beleírtam.
Válaszol
(2020-04-12, 13:47:22)jivanmukta Írta: Üdv!

A Mayans M.C. 2. évad SubRipjei csak nálam nem passzolnak az 1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb fájlokkal?
Leszedtem az évadpakkot, az első két részt megnéztem, ahhoz tökéletes az időzítés. Most akartam megnézni a 3. részt, annál már meg sem közelíti az időzítés.
Kíváncsiságból a 4. és a 6. részbe is belenéztem, de ott sem volt jó az időzítés.
Szóval csak az első két részhez jó nálam.

Valaki legyen olyan kedves és nézzen utána ha ideje engedi. Smile

Később intézem.

UI: Az ION10-et megint összevissza mindenféléből rippelték, az volt a baj. Kitettem az NTb-hez passzoló feliratokat, 720p-hez időzítettem, remélhetőleg végig jó lesz 1080p-hez is.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • jivanmukta
Válaszol
(2020-04-12, 14:12:09)J1GG4 Írta:
(2020-04-12, 13:47:22)jivanmukta Írta: Üdv!

A Mayans M.C. 2. évad SubRipjei csak nálam nem passzolnak az 1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb fájlokkal?
Leszedtem az évadpakkot, az első két részt megnéztem, ahhoz tökéletes az időzítés. Most akartam megnézni a 3. részt, annál már meg sem közelíti az időzítés.
Kíváncsiságból a 4. és a 6. részbe is belenéztem, de ott sem volt jó az időzítés.
Szóval csak az első két részhez jó nálam.

Valaki legyen olyan kedves és nézzen utána ha ideje engedi. Smile

Később intézem.

UI: Az ION10-et megint összevissza mindenféléből rippelték, az volt a baj. Kitettem az NTb-hez passzoló feliratokat, 720p-hez időzítettem, remélhetőleg végig jó lesz 1080p-hez is.
Nagyon szépen köszönöm! Smile


"Aki a jóga segítségével lemondott a cselekvésről, kételyét tudással metszette szét, s önmaga ura, azt nem béklyózzák többé tettei."



[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli jivanmukta hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol
Sziasztok, nem jártam erre jó ideje, és régóta most töltöttem le először évad-feliratot, az NCIS-t és a Chicago Med-et. Ugyanaz a jelenség van, mint régen: nem jön le helyesen, de most két fájl keletkezik, az egyik egy zip fájl, 0 bájtos, a másik egy zip.part fájl, az NCIS-nél 16065 bájtos, a Med-nél 81584 bájtos. Nem tudom, hogy tudtok-e róla, esetleg folyamatban is van a javítás, ha igen, nyugodtan töröljétek a bejegyzést. Köszi.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég