This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
(2020-11-26, 23:12:49)elsys Írta:
(2020-11-24, 20:02:59)elsys Írta:
(2020-11-24, 16:19:35)Draugr Írta: Sziasztok!

Ugyan még csak négy részt néztem meg a The Good Lord Bird cimű sorozatból, jelezném, hogy az első illetve a negyedik* részt leszámítva az ION10 rls-el ellátott feliratok, egyáltalán nem találnak az ION10 rlshez. Az NTb-s feliratokhoz viszont tökéletesen passzolnak. A további részek feliratait is tervezem megnézni, ha oda értem, viszont nincs okom azt feltételezni, hogy a hátra maradt feliratok is másképp lennének. Gondoltam jelzem.

* A negyedik rész ION10 a(z) NTb feliratok közé van indulásból beírva.

Szia!

Köszi a jelzést, amint lesz időm, csekkolom a Good Lord Birdöt és javítom a releaselistákat.

@Draugr, nem tudom, mit nézhettél el, de letöltöttem az összes release-t és csekkoltam, stimmelnek az oldalon lévő listák.

@elsys
Ránéztem mégegyszer. A csomag amit leszedtem, megnéztem a következő: The.Good.Lord.Bird.S01.PROPER.WEBRip.x264-ION10
Meglehet az zavart meg, hogy magában a csomagban, a fájloknál, nem szerepel a PROPER szócska és sima ION10-nek írja. Ehhez csak az NTb-s feliratok találtak, ezekkel is néztem meg.
Válaszol
(2020-11-27, 17:39:25)Draugr Írta:
(2020-11-26, 23:12:49)elsys Írta:
(2020-11-24, 20:02:59)elsys Írta:
(2020-11-24, 16:19:35)Draugr Írta: Sziasztok!

Ugyan még csak négy részt néztem meg a The Good Lord Bird cimű sorozatból, jelezném, hogy az első illetve a negyedik* részt leszámítva az ION10 rls-el ellátott feliratok, egyáltalán nem találnak az ION10 rlshez. Az NTb-s feliratokhoz viszont tökéletesen passzolnak. A további részek feliratait is tervezem megnézni, ha oda értem, viszont nincs okom azt feltételezni, hogy a hátra maradt feliratok is másképp lennének. Gondoltam jelzem.

* A negyedik rész ION10 a(z) NTb feliratok közé van indulásból beírva.

Szia!

Köszi a jelzést, amint lesz időm, csekkolom a Good Lord Birdöt és javítom a releaselistákat.

@Draugr, nem tudom, mit nézhettél el, de letöltöttem az összes release-t és csekkoltam, stimmelnek az oldalon lévő listák.

@elsys
Ránéztem mégegyszer. A csomag amit leszedtem, megnéztem a következő: The.Good.Lord.Bird.S01.PROPER.WEBRip.x264-ION10
Meglehet az zavart meg, hogy magában a csomagban, a fájloknál, nem szerepel a PROPER szócska és sima ION10-nek írja. Ehhez csak az NTb-s feliratok találtak, ezekkel is néztem meg.

Na, ahhoz már tényleg stimmel Big Grin Kipótoltam a listákat.
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli elsys hozzászólását:
  • Draugr
Válaszol
Sziasztok!

A ma felkerült a Mondd ki hangosan (Say it Loud - Cambio tutto) című film magyar feliratainál a Queen Marie of Romania felirata szerepel.
Az angol az jó, csak a magyar nem stimmel.

Köszi, ha kijavítjátok!
Válaszol
(2020-12-11, 21:36:24)bringafan Írta: Sziasztok!

A ma felkerült a Mondd ki hangosan (Say it Loud - Cambio tutto) című film magyar feliratainál a Queen Marie of Romania felirata szerepel.
Az angol az jó, csak a magyar nem stimmel.

Köszi, ha kijavítjátok!

Hali! Kösz a jelzést, javítva.
Válaszol
Üdv!

Valaki ránéz majd a Gypsy feliratokra? A leírás szerint jó a WEBRIP.720p-STRiFE release-ekhez. Az első három részhez valóban passzol, azokat meg is néztem, de most, hogy a 4. részt nézném ahhoz már nem oké. Belenéztem kíváncsiságból az 5. részbe, de ahhoz sem jó.

Köszi előre is! Smile


"Aki a jóga segítségével lemondott a cselekvésről, kételyét tudással metszette szét, s önmaga ura, azt nem béklyózzák többé tettei."



Válaszol
(2020-12-31, 17:47:07)jivanmukta Írta: Üdv!

Valaki ránéz majd a Gypsy feliratokra? A leírás szerint jó a WEBRIP.720p-STRiFE release-ekhez. Az első három részhez valóban passzol, azokat meg is néztem, de most, hogy a 4. részt nézném ahhoz már nem oké. Belenéztem kíváncsiságból az 5. részbe, de ahhoz sem jó.

Köszi előre is! Smile

Helló! A 4. résztől FS-hez készültek a feliratok, szóval az valószínűleg máshogy van vágva.
Leszedem a STRiFE-os pakkot, aztán rendberakom.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • jivanmukta
Válaszol
(2020-12-31, 19:02:32)J1GG4 Írta:
(2020-12-31, 17:47:07)jivanmukta Írta: Üdv!

Valaki ránéz majd a Gypsy feliratokra? A leírás szerint jó a WEBRIP.720p-STRiFE release-ekhez. Az első három részhez valóban passzol, azokat meg is néztem, de most, hogy a 4. részt nézném ahhoz már nem oké. Belenéztem kíváncsiságból az 5. részbe, de ahhoz sem jó.

Köszi előre is! Smile

Helló! A 4. résztől FS-hez készültek a feliratok, szóval az valószínűleg máshogy van vágva.
Leszedem a STRiFE-os pakkot, aztán rendberakom.

Nagyon szépen köszönöm a gyors orvoslását a problémának! Smile


"Aki a jóga segítségével lemondott a cselekvésről, kételyét tudással metszette szét, s önmaga ura, azt nem béklyózzák többé tettei."



[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli jivanmukta hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol
Sziasztok!

Equinox.2020.S01.DANISH.WEBRip.x264-ION10.HUN

mappa, egy másik sorozatnak a elemeit tartalmazza.
Remélem orvosolva lesz a probléma, segítségeteket előre is köszönöm Smile
Válaszol
(2021-01-01, 11:14:17)Belarion Írta: Sziasztok!

Equinox.2020.S01.DANISH.WEBRip.x264-ION10.HUN

mappa, egy másik sorozatnak a elemeit tartalmazza.
Remélem orvosolva lesz a probléma, segítségeteket előre is köszönöm Smile

A feliratok jók voltak, csak a nevük volt rossz. Javítva, kösz a jelzést!
Válaszol
Sziasztok! Boldog Új Évet!

Rátudnátok nézni arra a Fargo S04 packra, ami tartalmazza az ION10 rlshez a feliratokat? A második, illetve a hetedik rész felirata, nem talál az ION10 rlshez (Fargo.S04.WEBRip.x264.-ION10). A többi rész felirata jónak nézki, azok találnak, gyors bele pillantással ellenőrizve.

Köszönöm!
Válaszol
(2021-01-02, 03:17:36)Draugr Írta: Sziasztok! Boldog Új Évet!

Rátudnátok nézni arra a Fargo S04 packra, ami tartalmazza az ION10 rlshez a feliratokat? A második, illetve a hetedik rész felirata, nem talál az ION10 rlshez (Fargo.S04.WEBRip.x264.-ION10). A többi rész felirata jónak nézki, azok találnak, gyors bele pillantással ellenőrizve.

Köszönöm!

Helló!

Beletettem a pakkba külön ehhez a két részhez az ION10-es feliratot, másból rippelték ezeket.

Boldog új évet neked is!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Draugr
Válaszol
Question 
Ezmiez?

[Kép: thumb_show.php?i=69jun3z85]

504 Gateway Timeout szokott néha lenni de ez valami újdonság nekem.
Válaszol
(2021-01-04, 11:37:35)remi Írta: Ezmiez?

504 Gateway Timeout szokott néha lenni de ez valami újdonság nekem.

Karbantartás van a háttérben, most egy darabig eltünedezhet még néha az oldal.
Válaszol
All.Good.Things.2019.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT - az angol pontosan stimmel ehhez a verzióhoz...
J1GG4 megjegyzése 2021-01-06, 23:46:36:
Kösz a jelzést, beírtam.
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
Sziasztok!

Picit furán viselkedik az oldal.
Pár percenként új feliratot jelez a sorozatokra, de valójában nincs semmi.
Ha rábökök a frissítésre, akkor ugyanazt a listát látom, mint addig - nincs új felirat.

Van sejtésetek, mi lehet ez?
Köszönöm, Magenta
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Magenta99 hozzászólását:
  • kata111
Válaszol
(2021-01-17, 07:26:32)Magenta99 Írta: Sziasztok!

Picit furán viselkedik az oldal.
Pár percenként új feliratot jelez a sorozatokra, de valójában nincs semmi.
Ha rábökök a frissítésre, akkor ugyanazt a listát látom, mint addig - nincs új felirat.

Van sejtésetek, mi lehet ez?
Köszönöm, Magenta

Köszi a jelzést. 1-2 napja fennáll ez a hiba, már dolgoznak rajta a srácok.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Magenta99
Válaszol
Sziasztok, történik most valami az oldallal? Az előbb internal server error volt, de már előtte sem jöttek a nyelv oszlopban a zászlócskák rajzai (firefox), nem jelzi a fülön zárójelben az új feliratok számát (és sajnos a feliratok mellett az egyes torrent oldalakon szokásos ,,új'' szöveg eleve nincs), szóval most nehezebb a lét... Köszi.
Válaszol
(2021-02-08, 21:04:30)kevin21 Írta: Sziasztok, történik most valami az oldallal? Az előbb internal server error volt, de már előtte sem jöttek a nyelv oszlopban a zászlócskák rajzai (firefox), nem jelzi a fülön zárójelben az új feliratok számát (és sajnos a feliratok mellett az egyes torrent oldalakon szokásos ,,új'' szöveg eleve nincs), szóval most nehezebb a lét... Köszi.

Egy ideje vannak kisebb-nagyobb lassulásaink, a srácok dolgoznak rajta, hogy helyrepofozzák.
Válaszol
Az NCIS s18e07 PHOENIX-et letöltve a This is Us s05e07 jön le.
Válaszol
(2021-02-11, 17:58:32)kevin21 Írta: Az NCIS s18e07 PHOENIX-et letöltve a This is Us s05e07 jön le.

Javítva, kösz a jelzést!
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég