This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
Sziasztok!

Nem tudom, jó helyre írok-e, de a ma feltöltött Mortal Kombat (2021) feliratot 2 verzióval is kipróbáltam - WEBRip-ION10, WEBRip.1080p-RARBG - de egyikhez sem illeszkedik a felirat, végig csúszik.
Lehetne esetleg javítani?
Előre is köszönöm!
Válaszol
(2021-05-04, 19:03:25)jivanmukta Írta: Üdv!

Valaki ránéz majd amikor az ideje engedi a Mortal Kombat feliratra?
Jó sok release van felsorolva amihez elméletileg jó, én letöltöttem a WEBRip.1080p-RARBG és a WEB.1080p-NAISU verziókat, de ehhez a kettőhöz nem passzol az időzítés.

Köszi előre is! Smile

Kösz a jelzést! Javítva, a RARBG és a NAISU közt is elvileg van közel 1 másodperc eltérés még. Big Grin
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • jivanmukta
Válaszol
Kedves admin! Azt esetleg lehetne, hogy nem működő, semmitmondó filmdroid, filmbuzi, helyett az egyetlen komolyabb filmifó szájtot linkeld be? https://www.mafab.hu/  Köszi!
Válaszol
Hm, én ott eddig csak reklámokat láttam.
Válaszol
Star 
HunVista Harper felirata tökéletesen passzol a Harper.1966.1080p.BluRay.x265-RARBG és Harper.1966.1080p.BluRay.x264-[YTS.LT] verziókhoz.


Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Thumbs Down 
Az elmúlt 7 évben talán háromszor is akartam írni, hogy a Sorcerer (1977) (720p-YIFY, 1080p-YIFY) utolsó 30 percénél csúszás van.
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Sziasztok!

Rátudnátok nézni a The Resident negyedik évad, második rész ION10/KiNGS feliratára, mivel úgy látom a negyedik rész felirata van oda feltöltve. 
Köszönöm előre is!
Válaszol
(2021-05-21, 14:37:49)Draugr Írta: Sziasztok!

Rátudnátok nézni a The Resident negyedik évad, második rész ION10/KiNGS feliratára, mivel úgy látom a negyedik rész felirata van oda feltöltve. 
Köszönöm előre is!

Kösz a jelzést, továbbítottam Zire-nek, javította.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Draugr
Válaszol
(2021-05-18, 23:17:12)George Bailey Írta: Az elmúlt 7 évben talán háromszor is akartam írni, hogy a Sorcerer (1977) (720p-YIFY, 1080p-YIFY) utolsó 30 percénél csúszás van.

Javítottam.
Válaszol
Az 05 hó 29 napján feltöltött Panic sorozat 1. évad felirata sajnos nem jó a 720p-MZABI videókhoz. Nagyon sokat siet a felirat a videóhoz képest. Tudnátok esetleg ezt javítani?
Válaszol
(2021-06-05, 17:38:35)Thusor Írta: Az 05 hó 29 napján feltöltött Panic sorozat 1. évad felirata sajnos nem jó a 720p-MZABI videókhoz. Nagyon sokat siet a felirat a videóhoz képest. Tudnátok esetleg ezt javítani?

Töröltem a listából, majd ránézek.
Válaszol
Hali!

A The Investigation S01 magyar feliratként lett megjelölve, miközben angol.

Üdv,
LEON
Válaszol
Sziasztok! Jó lenne egy olyan fejlesztés hogy a keresőbe itt is (itt is=mármint úgy értem persze hogy a feliratok.info-n) lehessen imdb azonosító alapján is keresni. Tehát mint pl. ennél azzal hogy tt0085106:
https://www.imdb.com/title/tt0085106/

Mert ha esetleg ennek van is feltöltött felirata, a címe alapján, vagyis egy nagy V betű alapján ti mégis hogy találnátok meg az oldalon? Meg hát ezen ill. ilyeneken kívül is, tehát amikor nagyon rövid a cím is nyilván még egy csomó esetben jól jönne, mint pl. még azonos vagy nagyon hasonló címek esetén is, hogy ne dobjon ki a kereső ilyenkor annyi, részben nyilván full fals találatot (miközben ugye, mindezzel szemben egy imdb azonosító az biztos hogy csak egy adott műhöz tartozhat).

Köszöntem a figyelmet, és remélem hasznos újításnak találjátok majd ti is Smile

Üdv, convar
Válaszol
(2021-06-21, 20:38:55)convar Írta: Sziasztok! Jó lenne egy olyan fejlesztés hogy a keresőbe itt is (itt is=mármint úgy értem persze hogy a feliratok.info-n) lehessen imdb azonosító alapján is keresni. Tehát mint pl. ennél azzal hogy tt0085106:
https://www.imdb.com/title/tt0085106/

Mert ha esetleg ennek van is feltöltött felirata, a címe alapján, vagyis egy nagy V betű alapján ti mégis hogy találnátok meg az oldalon? Meg hát ezen ill. ilyeneken kívül is, tehát amikor nagyon rövid a cím is nyilván még egy csomó esetben jól jönne, mint pl. még azonos vagy nagyon hasonló címek esetén is, hogy ne dobjon ki a kereső ilyenkor annyi, részben nyilván full fals találatot (miközben ugye, mindezzel szemben egy imdb azonosító az biztos hogy csak egy adott műhöz tartozhat).

Köszöntem a figyelmet, és remélem hasznos újításnak találjátok majd ti is Smile

Üdv, convar

Ez teljesen jogos kérés. Felírom a többi közé, de hogy mikor valósul meg, azt passzolom.
Válaszol
Én meg évek óta azt várom, hogy rákattintva (a főoldalon) a fordító nevére, adja ki az illető összes feliratát. Vagy ha egy filmre/sorozatra kattintunk rá, akkor az összes létező feliratot ahhoz. Angel
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2021-06-21, 22:09:52)George Bailey Írta: Én meg évek óta azt várom, hogy rákattintva (a főoldalon) a fordító nevére, adja ki az illető összes feliratát. Vagy ha egy filmre/sorozatra kattintunk rá, akkor az összes létező feliratot ahhoz. Angel

Elég sok éve le lehet szűrni egy film/sorozat összes feliratára, ha bal oldalon a képre kattintasz a felirat mellett.

A fordító összes feliratára nem hiszem, hogy lesz szűrés, nem igazán éri meg a befektetett energiát ez a fejlesztés, sokkal fontosabb dolgok állnak hosszú ideje.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
(2021-06-21, 22:29:58)Mor Tuadh Írta:
(2021-06-21, 22:09:52)George Bailey Írta: Én meg évek óta azt várom, hogy rákattintva (a főoldalon) a fordító nevére, adja ki az illető összes feliratát. Vagy ha egy filmre/sorozatra kattintunk rá, akkor az összes létező feliratot ahhoz. Angel

Elég sok éve le lehet szűrni egy film/sorozat összes feliratára, ha bal oldalon a képre kattintasz a felirat mellett.

Erről miért nem szólt nekem senki? Big Grin
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
(2021-06-21, 23:21:43)George Bailey Írta:
(2021-06-21, 22:29:58)Mor Tuadh Írta:
(2021-06-21, 22:09:52)George Bailey Írta: Én meg évek óta azt várom, hogy rákattintva (a főoldalon) a fordító nevére, adja ki az illető összes feliratát. Vagy ha egy filmre/sorozatra kattintunk rá, akkor az összes létező feliratot ahhoz. Angel

Elég sok éve le lehet szűrni egy film/sorozat összes feliratára, ha bal oldalon a képre kattintasz a felirat mellett.

Erről miért nem szólt nekem senki? Big Grin

A sorozatoknál 2011-ben csináltuk ezt meg, a filmeknél 2014-ben, akkor a régi fórumon írtam is róla. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
(2021-06-21, 22:09:52)George Bailey Írta: Én meg évek óta azt várom, hogy rákattintva (a főoldalon) a fordító nevére, adja ki az illető összes feliratát. Vagy ha egy filmre/sorozatra kattintunk rá, akkor az összes létező feliratot ahhoz. Angel

Szerintem nem nagy cucc beírni a keresőbe a fordító nevét... Wink
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Maminti hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
(2021-06-22, 00:41:32)Maminti Írta:
(2021-06-21, 22:09:52)George Bailey Írta: Én meg évek óta azt várom, hogy rákattintva (a főoldalon) a fordító nevére, adja ki az illető összes feliratát. Vagy ha egy filmre/sorozatra kattintunk rá, akkor az összes létező feliratot ahhoz. Angel

Szerintem nem nagy cucc beírni a keresőbe a fordító nevét... Wink

Igen, csak néha a lustaság... Angel

Amúgy miért az Adminok figyelmébe topikban beszélünk ezekről? Nincs ezen az "új" fórumon is Fejlesztési ötletek (javaslatok)? Huh
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég