This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
(2021-06-22, 10:30:46)George Bailey Írta:
(2021-06-22, 00:41:32)Maminti Írta:
(2021-06-21, 22:09:52)George Bailey Írta: Én meg évek óta azt várom, hogy rákattintva (a főoldalon) a fordító nevére, adja ki az illető összes feliratát. Vagy ha egy filmre/sorozatra kattintunk rá, akkor az összes létező feliratot ahhoz. Angel

Szerintem nem nagy cucc beírni a keresőbe a fordító nevét... Wink

Igen, csak néha a lustaság... Angel

Amúgy miért az Adminok figyelmébe topikban beszélünk ezekről? Nincs ezen az "új" fórumon is Fejlesztési ötletek (javaslatok)? Huh

Nem csináltam, kevés idő jut oldalfejlesztésre, nincs értelme szerintem külön topikot nyitni neki, jó ez itt.
Válaszol
(2021-06-21, 20:46:56)Mor Tuadh Írta: Ez teljesen jogos kérés. Felírom a többi közé, de hogy mikor valósul meg, azt passzolom.

[Kép: like-kicsi.jpg]
Válaszol
Sziasztok!

Az oldalon levő Bosch hetedik szezonjának magyar feliratai találnak a következő rlshez: Bosch.S07.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-BTW
J1GG4 megjegyzése 2021-07-18, 19:47:31:
Beírtam.
Válaszol
Sziasztok,
hiányolok egy olyan szószedetet, ahol azon idegen szavak gyűlnének össze, amiket mindenképpen szájbarágósan magyarítani, vagy "egyszerűsíteni" KELL,
illetve azokról, amelyeket bátran és bízva az általános műveltség alatti szintben is illik megérteni a kedves nézőnek.

Első kandidátusom:
agaragar

Menjen, vagy maradjon?


Ha van már ilyen, csak nem bukkantam rá, akkor elnézést a zavarásért.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli laci hozzászólását:
  • Ralome
Válaszol
Star 
Az oldalon lévő Pusher II felirat passzol ehhez: Pusher II 2004 1080p Bluray x264 AAC - Ozlem
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Sziasztok!

Ezt nem engedi letölteni:

A zöld íjász (7. évad)

Arrow (Season 7) (WEBRip-ION10, AMZN.WEBRip.720p-CasStudio, AMZN.WEB-DL.720p-CasStudio, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, AMZN.WEBRip.1080p-CasStudio, AMZN.WEB-DL.1080p-CasStudio, WEBRip.1080p-PSA, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam)

C:\Users\i3\AppData\Local\Temp\09c5tZ+p.zip.part nem menthető, mert a forrásfájlt nem lehet olvasni.

Próbálja később, vagy lépjen kapcsolatba a kiszolgáló rendszergazdájával.
[Kép: cEWB2KJ.png] 
Válaszol
(2021-08-06, 23:21:27)soni Írta: Sziasztok!

Ezt nem engedi letölteni:

A zöld íjász (7. évad)

Arrow (Season 7) (WEBRip-ION10, AMZN.WEBRip.720p-CasStudio, AMZN.WEB-DL.720p-CasStudio, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, AMZN.WEBRip.1080p-CasStudio, AMZN.WEB-DL.1080p-CasStudio, WEBRip.1080p-PSA, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam)

C:\Users\i3\AppData\Local\Temp\09c5tZ+p.zip.part nem menthető, mert a forrásfájlt nem lehet olvasni.

Próbálja később, vagy lépjen kapcsolatba a kiszolgáló rendszergazdájával.

Szia!

Régen voltak ilyen problémáink, hogy ideiglenesen nem lehetett letölteni feliratokat, illetve ilyen hibaüzeneteket írt ki, de szerencsére rövid időn belül helyreállt a rend. Most is valószínűleg ez történhetett, mert most ellenőriztem, és le tudtam tölteni. Smile Próbáld meg te is!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli eszticsillag hozzászólását:
  • soni
Válaszol
(2021-08-07, 08:31:30)eszticsillag Írta:
(2021-08-06, 23:21:27)soni Írta: Sziasztok!

Ezt nem engedi letölteni:

A zöld íjász (7. évad)

Arrow (Season 7) (WEBRip-ION10, AMZN.WEBRip.720p-CasStudio, AMZN.WEB-DL.720p-CasStudio, WEBRip.720p-PSA, WEBRip.720p-RMTeam, WEB-DL.720p-RMTeam, AMZN.WEBRip.1080p-CasStudio, AMZN.WEB-DL.1080p-CasStudio, WEBRip.1080p-PSA, WEBRip.1080p-RMTeam, WEB-DL.1080p-RMTeam)

C:\Users\i3\AppData\Local\Temp\09c5tZ+p.zip.part nem menthető, mert a forrásfájlt nem lehet olvasni.

Próbálja később, vagy lépjen kapcsolatba a kiszolgáló rendszergazdájával.

Szia!

Régen voltak ilyen problémáink, hogy ideiglenesen nem lehetett letölteni feliratokat, illetve ilyen hibaüzeneteket írt ki, de szerencsére rövid időn belül helyreállt a rend. Most is valószínűleg ez történhetett, mert most ellenőriztem, és le tudtam tölteni. Smile Próbáld meg te is!

Köszönöm már jó Big Grin
[Kép: cEWB2KJ.png] 
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli soni hozzászólását:
  • eszticsillag
Válaszol
(2021-06-21, 22:09:52)George Bailey Írta: Én meg évek óta azt várom, hogy rákattintva (a főoldalon) a fordító nevére, adja ki az illető összes feliratát. Vagy ha egy filmre/sorozatra kattintunk rá, akkor az összes létező feliratot ahhoz. Angel

Ööö, ha a fordító nevét beütöd a keresőbe, kiadja az összes feliratát... Big Grin
Ja, látom már más is megírta, bocs.
Válaszol
Sziasztok!

Nekem csak egy olyan kérdésem lenne,hogy a See c. Apple+ sorozathoz hogyan találom meg a feliratot?Keresőbe beírom,de semmit se ad ki nekem.Vagy a keresővel van valami gikszer?Köszi!

Google kereső alapján megtaláltam már.
Válaszol
(2021-08-09, 08:45:13)ata88 Írta: Sziasztok!

Nekem csak egy olyan kérdésem lenne,hogy a See c. Apple+ sorozathoz hogyan találom meg a feliratot?Keresőbe beírom,de semmit se ad ki nekem.Vagy a keresővel van valami gikszer?Köszi!

A sorozat nevénél kezdd el beírni, aztán görgess le a találatoknál, és ott lesz! (Kicsit körülményes, de így megtalálható.) Kikerestem egyébként.
Válaszol
(2021-08-09, 08:52:22)eszticsillag Írta:
(2021-08-09, 08:45:13)ata88 Írta: Sziasztok!

Nekem csak egy olyan kérdésem lenne,hogy a See c. Apple+ sorozathoz hogyan találom meg a feliratot?Keresőbe beírom,de semmit se ad ki nekem.Vagy a keresővel van valami gikszer?Köszi!

A sorozat nevénél kezdd el beírni, aztán görgess le a találatoknál, és ott lesz! (Kicsit körülményes, de így megtalálható.) Kikerestem egyébként.

Akkor valami probléma lehetett,mert így is próbáltam,de akkor se hozta be,most már viszont igen. Egy csomó mást hozott be.
Válaszol
Sziasztok!

A Superstore első évadjának a felirataiból ha jól rémlik az 2. 4. 7. 9. 10. 11. rész egy idő után csúszik az AMZN.WEBRIP.1080p-TrollHD verziónál. Van ahol csak az utolsó 3-4 perc de van olyan rész ahol már kb a felétől.
Válaszol
Hello,
jobb helyet nem találtam...

Megkérdezhetem a Space Jam: A New Legacy (SubRip) honnan származik?
melyik streaming szolgáltatón keressem?

Köszönöm
Válaszol
(2021-08-13, 15:33:22)ugk Írta: Hello,
jobb helyet nem találtam...

Megkérdezhetem a Space Jam: A New Legacy (SubRip) honnan származik?
melyik streaming szolgáltatón keressem?

Köszönöm

Subscene-ről vettük át, nem tudom, honnan származik.
Válaszol
(2021-08-13, 15:36:52)Mor Tuadh Írta:
(2021-08-13, 15:33:22)ugk Írta: Hello,
jobb helyet nem találtam...

Megkérdezhetem a Space Jam: A New Legacy (SubRip) honnan származik?
melyik streaming szolgáltatón keressem?

Köszönöm

Subscene-ről vettük át, nem tudom, honnan származik.

Értem, csodálkoztam, hogy már elérhető...
Válaszol
(2021-08-13, 15:45:50)ugk Írta:
(2021-08-13, 15:36:52)Mor Tuadh Írta:
(2021-08-13, 15:33:22)ugk Írta: Hello,
jobb helyet nem találtam...

Megkérdezhetem a Space Jam: A New Legacy (SubRip) honnan származik?
melyik streaming szolgáltatón keressem?

Köszönöm

Subscene-ről vettük át, nem tudom, honnan származik.

Értem, csodálkoztam, hogy már elérhető...

Tippre azt mondanám, hogy külföldön az HBO MAX-on már a magyar felirat is elérhető, de biztosat nem tudok.
Válaszol
Sziasztok!
  • Kegyetlen és szokatlan (SubRip)
    Watchtower (aka. Cruel & Unusual) (2002) (HBOGO.WEBRip)
A fenti felirat Kegyetlenül szokatlan (2014) filmhez tartozik, nincs köze a Watchtowerhez és a plakátját is cserélni kellene. Valaki javítaná, elég félrevezető. Van egy angol felirat is hozzá, azt nem csekkoltam, de lehet ugyanez a probléma.
https://www.imdb.com/title/tt2379080/

Kösze  Cool
Válaszol
(2021-08-21, 00:52:28)cifako4037 Írta: Sziasztok!
  • Kegyetlen és szokatlan (SubRip)
    Watchtower (aka. Cruel & Unusual) (2002) (HBOGO.WEBRip)
A fenti felirat Kegyetlenül szokatlan (2014) filmhez tartozik, nincs köze a Watchtowerhez és a plakátját is cserélni kellene. Valaki javítaná, elég félrevezető. Van egy angol felirat is hozzá, azt nem csekkoltam, de lehet ugyanez a probléma.
https://www.imdb.com/title/tt2379080/

Kösze  Cool

Köszönöm a jelzést, javítottam.
Válaszol
Sziasztok, látom, hogy a Chicago Fire 9. évad PHOENIX feliratát hiányosnak írjátok, én annak idején ezt töltöttem le, úgyhogy ha szükséges, el tudom küldeni a 11-12-13. és 15-16. részek feliratait. És most látom, hogy a Ch Med-nél is ez van, az is megvan.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég