This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
(2021-08-23, 16:16:16)kevin21 Írta: Sziasztok, látom, hogy a Chicago Fire 9. évad PHOENIX feliratát hiányosnak írjátok, én annak idején ezt töltöttem le, úgyhogy ha szükséges, el tudom küldeni a 11-12-13. és 15-16.  részek feliratait. És most látom, hogy a Ch Med-nél is ez van, az is megvan.

Köszi, de nem kell, mivel azok nem HDTV-s release-ekből vannak, hanem WEB-esekből (a nevük is WEB-PHOENiX), tehát a WEB/WEB-DL-es pakkokból passzolnak hozzájuk a feliratok. Ezért "jók" ezek a nonscene reripek, olyan release-ből rippelnek, ami épp van. Smile
Válaszol
(2021-08-23, 17:45:40)J1GG4 Írta:
(2021-08-23, 16:16:16)kevin21 Írta: Sziasztok, látom, hogy a Chicago Fire 9. évad PHOENIX feliratát hiányosnak írjátok, én annak idején ezt töltöttem le, úgyhogy ha szükséges, el tudom küldeni a 11-12-13. és 15-16.  részek feliratait. És most látom, hogy a Ch Med-nél is ez van, az is megvan.

Köszi, de nem kell, mivel azok nem HDTV-s release-ekből vannak, hanem WEB-esekből (a nevük is WEB-PHOENiX), tehát a WEB/WEB-DL-es pakkokból passzolnak hozzájuk a feliratok. Ezért "jók" ezek a nonscene reripek, olyan release-ből rippelnek, ami épp van. Smile

Rendben. Biztosan igazad van, a te oldaladról szemlélve a dolgot. Én viszont, mint feliratot kereső nyelv-tudatlan, az én oldalamon vagyok Smile , ahonnan az látszik, hogy nem találok a phoenix verzióhoz magyar feliratot az oldalon, tehát jön egy más verzió magán-hozzákínlódása a videóhoz (mint az én esetemben most a Lewis angol feliratainak nagy részével). Talán be lehetne ezeket tenni egy ,,nem release'' csoportba, hadd örüljön a nép... Köszi.
Válaszol
Hello,
ha minden igaz a Reminiscence (2021) felirata, passzol az itt: https://yts.mx/movies/reminiscence-2021 megtalálható 4K verzióhoz is

(beletekergettem a filmbe, jónak tűnt)
Válaszol
Sziasztok! Smile

Nem tudom, nálam van-e a hiba, de sajnos nem tudom letölteni a Blood & Water 2. évadjának magyar feliratát, mert hibaüzenetet dob fel:
"...nem menthető, mert a forrásfájlt nem lehet olvasni. Próbálja később, vagy lépjen kapcsolatba a kiszolgáló rendszergazdájával."
Köszi, ha ránéztek! Wink
Válaszol
Sziasztok!

Ha valaki esetleg ismeri az oldal tulajdonosát (http://whatnext.eu) szóljon neki, hogy lejárt a domain. A .cc elérhető az oldal, de így nem töltődnek be a hírek. Hátha van itt valaki aki ismeri, kér lenne érte...
[Kép: cEWB2KJ.png] 
Válaszol
Sziasztok!

Kai-nak köszönöm szépen a Chucky első részének fordítását.

Szeretném jelezni, hogy - bár a felsorolásban benne van - de a rarbg-ről letöltött webrip.x264-ion10 release-hez nem
jó az időzítés. A felirat sokat késik a szöveghez képest.

Légyszíves, nézétek meg, hol lehet a gond.

Előre is köszönöm, Magenta
eszticsillag megjegyzése 2021-10-16, 15:52:56:
Áthelyezve a megfelelő témába.
Válaszol
(2021-10-16, 14:08:07)Magenta99 Írta: Sziasztok!

Kai-nak köszönöm szépen a Chucky első részének fordítását.

Szeretném jelezni, hogy - bár a felsorolásban benne van - de a rarbg-ről letöltött webrip.x264-ion10 release-hez nem
jó az időzítés. A felirat sokat késik a szöveghez képest.

Légyszíves, nézétek meg, hol lehet a gond.

Előre is köszönöm, Magenta

Kétféle ION10 van, egy WEB-DL és egy WEBRip, de mi mindkettőt WEBRip-nek írjuk (a kötőjel miatt nem menti le a rendszer másképp a WEB-DL-t), ami ilyen helyzetekben nem szerencsés, a WEB-DL-ION10-hez viszont passzol Kai felirata, az HULU-rip, a másik AMZN-rip. Ránézek a többire is.
Válaszol
Sziasztok!


Az American Horror Story S10E09 AMZN-WEB NTB verzióhoz az American Crime S03E01 felirata került fel.


Üdv: Alex
Válaszol
Sziasztok!

Remélem jó helyre írok.
Van az oldalon egy csomagolt rar. file ami letöltés után nem bontható ki.
Hiba a csomagolt file-ban üzenetet kapok.
Többször is próbáltam, de mindig ugyanaz.
Stan Lee: A szerencse ára (3. évad)
Stan Lee's Lucky Man (Season 3) (AMZN.WEB-DL.720p-AJP69)
Ha nem nagy fáradság, megtennétek, hogy javítjátok?
Tudom, ott van a HDTV-s verzió is, amivel nincs gond, de az sajnos időzítés miatt nem jó a WEB-DL verziókhoz.

Köszönöm szépen!
Mor Tuadh megjegyzése 2021-10-24, 15:58:38:
Áthelyeztem a megfelelő topikba.
Válaszol
(2021-10-24, 15:36:30)Rudolfbeer Írta: Sziasztok!

Remélem jó helyre írok.
Van az oldalon egy csomagolt rar. file ami letöltés után nem bontható ki.
Hiba a csomagolt file-ban üzenetet kapok.
Többször is próbáltam, de mindig ugyanaz.
Stan Lee: A szerencse ára (3. évad)
Stan Lee's Lucky Man (Season 3) (AMZN.WEB-DL.720p-AJP69)
Ha nem nagy fáradság, megtennétek, hogy javítjátok?
Tudom, ott van a HDTV-s verzió is, amivel nincs gond, de az sajnos időzítés miatt nem jó a WEB-DL verziókhoz.

Köszönöm szépen!

Próbáltad újra letölteni? Szerintem csak nem töltődött le teljesen a fájlt.
Válaszol
Sziasztok!

Szeretném jelezni, hogy az XP-t használók számára olvashatatlanná és használhatatlanná vált az oldal. Az oldal betöltése után azonnal megjelenik az óriási adatvédelmi szöveg, és hiába kattintok az "Elfogadom" gombra, nem tűnik el. (Ha nem ez az óriási fajta lenne, valószínűleg nem lenne probléma.) Ez a probléma október 1-én kezdődött, nem csak itt, hanem más oldalakon is. A többi oldalak nagy részében azóta javították, amit kellett, mert azóta használhatóvá váltak. Csak remélni tudom, hogy itt is megtörténik a javítás, mert ez számomra a legfontosabb oldal.
Válaszol
(2021-10-24, 21:19:47)drill123 Írta: Sziasztok!

Szeretném jelezni, hogy az XP-t használók számára olvashatatlanná és használhatatlanná vált az oldal. Az oldal betöltése után azonnal megjelenik az óriási adatvédelmi szöveg, és hiába kattintok az "Elfogadom" gombra, nem tűnik el. (Ha nem ez az óriási fajta lenne, valószínűleg nem lenne probléma.) Ez a probléma október 1-én kezdődött, nem csak itt, hanem más oldalakon is. A többi oldalak nagy részében azóta javították, amit kellett, mert azóta használhatóvá váltak. Csak remélni tudom, hogy itt is megtörténik a javítás, mert ez számomra a legfontosabb oldal.

Köszi a jelzést, majd szólok a srácoknak, hogy nézzenek rá, de egyébként így 2021-ben ideje lenne már elengedni az XP-t.
Válaszol
(2021-10-24, 22:02:23)Mor Tuadh Írta:
(2021-10-24, 21:19:47)drill123 Írta: Sziasztok!

Szeretném jelezni, hogy az XP-t használók számára olvashatatlanná és használhatatlanná vált az oldal. Az oldal betöltése után azonnal megjelenik az óriási adatvédelmi szöveg, és hiába kattintok az "Elfogadom" gombra, nem tűnik el. (Ha nem ez az óriási fajta lenne, valószínűleg nem lenne probléma.) Ez a probléma október 1-én kezdődött, nem csak itt, hanem más oldalakon is. A többi oldalak nagy részében azóta javították, amit kellett, mert azóta használhatóvá váltak. Csak remélni tudom, hogy itt is megtörténik a javítás, mert ez számomra a legfontosabb oldal.

Köszi a jelzést, majd szólok a srácoknak, hogy nézzenek rá, de egyébként így 2021-ben ideje lenne már elengedni az XP-t.

Én is találkoztam már adatvédelmi hiba oldallal, - bár nem mindig - ha google-ből jövök az oldalra nincs hiba, csak ha bepötyögöm a címet, nálam Win 10 Pro 21H1 van

https://i.kek.sh/Sen6q7bIp94.jpg
Válaszol
(2021-10-25, 18:21:30)ugk Írta:
(2021-10-24, 22:02:23)Mor Tuadh Írta:
(2021-10-24, 21:19:47)drill123 Írta: Sziasztok!

Szeretném jelezni, hogy az XP-t használók számára olvashatatlanná és használhatatlanná vált az oldal. Az oldal betöltése után azonnal megjelenik az óriási adatvédelmi szöveg, és hiába kattintok az "Elfogadom" gombra, nem tűnik el. (Ha nem ez az óriási fajta lenne, valószínűleg nem lenne probléma.) Ez a probléma október 1-én kezdődött, nem csak itt, hanem más oldalakon is. A többi oldalak nagy részében azóta javították, amit kellett, mert azóta használhatóvá váltak. Csak remélni tudom, hogy itt is megtörténik a javítás, mert ez számomra a legfontosabb oldal.

Köszi a jelzést, majd szólok a srácoknak, hogy nézzenek rá, de egyébként így 2021-ben ideje lenne már elengedni az XP-t.

Én is találkoztam már adatvédelmi hiba oldallal, - bár nem mindig - ha google-ből jövök az oldalra nincs hiba, csak ha bepötyögöm a címet, nálam Win 10 Pro 21H1 van

https://i.kek.sh/Sen6q7bIp94.jpg

Köszi, ezt is továbbítottam.
Válaszol
Zire és Stoki több mint egy hónapja adták le a Vigil utolsó fordítását, szeptember 29. napján, vagyis letelt az egy hónap.
Cill fordítaná, de az előfoglalás miatt nem teszi. Nem vennétek el a fordítást Zire és Stoki-tól, hogy legalább egy sorozat készen legyen az általuk vállalt kismillió befejezetlenből és nem adnátok Cill-nek? Üdv.
Válaszol
(2021-10-31, 06:52:06)Judit Írta: Zire és Stoki több mint egy hónapja adták le a Vigil utolsó fordítását, szeptember 29. napján, vagyis letelt az egy hónap.
Cill fordítaná, de az előfoglalás miatt nem teszi. Nem vennétek el a fordítást Zire és Stoki-tól, hogy legalább egy sorozat készen legyen az általuk vállalt kismillió befejezetlenből és nem adnátok Cill-nek? Üdv.

Örülök, hogy ez a legnagyobb problémád, és már vasárnap hajnalban házmesterkedsz itt nekünk. Természetesem levettük a nevükről, mert letelt az egy hónap, de egyébként emlékeim szerint Cill egy szóval sem mondta itt a fórumon, hogy fordítaná, ez csak a te mániád.

És egyébként sem túl korrekt dolog egymás cuccába belenyúlni, csúszás esetén sem, nem is igazán szoktak ilyet csinálni az oldalon belül a fordítók anélkül, hogy megbeszélnék egymással.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • laci, marcoverde
Válaszol
(2021-10-31, 13:35:54)Mor Tuadh Írta:
(2021-10-31, 06:52:06)Judit Írta: Zire és Stoki több mint egy hónapja adták le a Vigil utolsó fordítását, szeptember 29. napján, vagyis letelt az egy hónap.
Cill fordítaná, de az előfoglalás miatt nem teszi. Nem vennétek el a fordítást Zire és Stoki-tól, hogy legalább egy sorozat készen legyen az általuk vállalt kismillió befejezetlenből és nem adnátok Cill-nek? Üdv.

Örülök, hogy ez a legnagyobb problémád, és már vasárnap hajnalban házmesterkedsz itt nekünk. Természetesem levettük a nevükről, mert letelt az egy hónap, de egyébként emlékeim szerint Cill egy szóval sem mondta itt a fórumon, hogy fordítaná, ez csak a te mániád.

És egyébként sem túl korrekt dolog egymás cuccába belenyúlni, csúszás esetén sem, nem is igazán szoktak ilyet csinálni az oldalon belül a fordítók anélkül, hogy megbeszélnék egymással.

Közben beszéltem Stokival, csinálják, készül a felirat, és Zire besegít az ö részébe is, hogy gyorsabban meglegyen.

Mivel a szabályaink szerint egyébként is lehet velünk egyedi határidőket is megbeszélni, visszatettem a nevükre, és a kérdés ezzel részemről lezárva, nem kérek több jelzést ezzel a sorozattal kapcsolatosan.
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • kata111, marcoverde, riley19, StokiSub
Válaszol
Sziasztok! Smile 

A Love, Victor 2. évadjának angol feliratpakkjában 2x07 epizódként a 2x06 felirata van újra betéve. Wink 
Előre is köszi, ha ránéztek! Rolleyes
Válaszol
(2021-11-01, 18:44:13)Lilith Írta: Sziasztok! Smile 

A Love, Victor 2. évadjának angol feliratpakkjában 2x07 epizódként a 2x06 felirata van újra betéve. Wink 
Előre is köszi, ha ránéztek! Rolleyes

Szia!

Köszi a jelzést! Cseréltem. Big Grin
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli eszticsillag hozzászólását:
  • Lilith
Válaszol
Üdv!

A Stowaway (2021) (BRRip-ION10, BRRip-XVID, BDRip-RUSTED, BRRip.720p-XVID, 720p-RARBG, 720p-RUSTED, 1080p-RARBG, 1080p-RUSTED) SubRipre ránéz valaki?
Magyar nyelvűnek kellene lennie, de sajnos angol feliratot kapok a letöltés után.

Köszi előre is!


"Aki a jóga segítségével lemondott a cselekvésről, kételyét tudással metszette szét, s önmaga ura, azt nem béklyózzák többé tettei."



Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég