This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Adminok figyelmébe
Ide jöhet minden, amit az adminoknak jelezni akartok, de nincs rá külön topik: egy feltöltött felirat más riphez is passzol, nekünk szánt hibajelzések, stb...
(2023-02-24, 11:33:30)ugk Írta: Hello,

itt van egy elírás:

Chicago Fire - 11x13 - The Man of the Moment (WEBRip-ION10, WEB.720p-GOSSIP, AMZN.WEB-DL.720p-NTb, WEB.1080p-GOSSIP, AMZN.WEB-DL.1080p-NTb) - Nem NTb hanem KiNGS

Köszi, javítva.
Válaszol
Hellótok. Merevlemezes TV-boxot használok kodival. Néha előfordul, hogy elfelejtem vagy nem a megfelelő időzítésű felirat megy fel, aztán mivel a kodi le tudja a feliratokat tölteni tőletek (is) gondoltam kipróbálom. Hááát, elég soványka lett az eredmény.

4 kísérlet:

Chicago.Fire.S11E14.1080p.WEBRip.6CH.x265.HEVC-PSA : rendben megtalálja, letölti, OK

Chicago.PD.S10E14.1080p.WEBRip.6CH.x265.HEVC-PSA  : "nem található", pedig ott vannak

(A következő kettő véletlenszerű bepróbálás)

MH370.The.Plane.That.Disappeared.S01E01.The.Pilot.720p.NF.WEB-DL.DDP5.1.Atmos.H.264-playWEB : "nem található", pedig ott vannak

Fauda.S01E01.HEBREW.1080p.WEBRip.x265-RARBG : ott a 2 találat, entert nyomva a magyaron az eredmény piros X és valami kiírás ami az "error log" megtekintésére biztat.

Az utolsót értem, évadpackot vagy nem kezel vagy valami nekem nincs jól beállítva de a középső kettőnél fogalmam sincs mi lehet a gond.

Mondjuk próbáltam volna az OS-t is, azt meg jelszó-hiány miatt utasítja el, pedig nem kért be sehol jelszót.....

Egyelőre nem turkáltam a beállítások közt mélyebben, de a 4/1 az elég sovány.
Válaszol
Sziasztok!

A Shrinking 1x08 angol feliratához Servant felirat lett feltöltve.
Válaszol
(2023-03-11, 08:01:55)Balumedve Írta: Sziasztok!

A Shrinking 1x08 angol feliratához Servant felirat lett feltöltve.

Köszi, cserélve.
Válaszol
Hali!

A Mayor of Kingstown 5. részéhez is lesz felirat? Mert az most valamiért kimaradt.
Előre is köszi!
Válaszol
(2023-03-15, 08:58:15)LEON Írta: Hali!

A Mayor of Kingstown 5. részéhez is lesz felirat? Mert az most valamiért kimaradt.
Előre is köszi!

Nem maradt ki, csak a magyar felirat gyanánt feltöltött sub valójában horvát nyelvű a SkyShowtime-on. Jelezve lett feléjük a hiba, de hogy mikor kerül javításra, az jó kérdés. Ha lesz, úgyis felkerül az oldalra.
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • LEON, ugk
Válaszol
A Liaison S01 feliratokhoz kiírjátok az ION10-et, pedig az nincs is. Legalábbis az eddigi 4 részhez nincs. Sztem már nem is lesz, esetleg évadpack.
Válaszol
A bakelit lemez (SubRip)
The Record (2022) (HMAX.WEBRip)

Ez változtatás nélkül passzol ehhez: The.Record.(2022).720p.FRENCH.WEB-DL.x265.DDP-BulIT :-)
Válaszol
Hello,

The Last Thing He Told Me-nél rossz az index kép
Válaszol
(2023-04-15, 10:33:58)ugk Írta: Hello,

The Last Thing He Told Me-nél rossz az index kép

Szia! Tegnap már cseréltük, csak kifelé valamiért még a régi látszik, hamarosan frissülnie kellene.
Válaszol
Hello,

az oldalon lévő fordítás elvileg ehhez is jó: Rabbit.Hole.S01E06.The.Playbook.REPACK.720p.AMZN.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb

De TI is nézzétek meg, igazam van e...

Köszönöm
Válaszol
(2023-04-25, 10:48:36)ugk Írta: Hello,

az oldalon lévő fordítás elvileg ehhez is jó: Rabbit.Hole.S01E06.The.Playbook.REPACK.720p.AMZN.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb

De TI is nézzétek meg, igazam van e...

Köszönöm

Igen, biztosan passzol, a kép ugyanaz, csak a hangsávot cserélték le DDP2.0-ról 5.1-re.
Válaszol
Az Ordet három subripje nem a Dreyer-filmhez, hanem az 1943-as Gustaf Molander-féle adaptációhoz tartozik. Kérlek, javítsátok.
greka megjegyzése 2023-04-30, 09:20:19:
Köszi a jelzést, javítottam.
Válaszol
Sziasztok! Smile

Szingli és piás - 2x07 (SubRip) Single Drunk Female magyar felirata hiányzik
Pax vobiscum!

xoxo
Válaszol
(2023-05-05, 06:41:16)riley19 Írta: Sziasztok! Smile

Szingli és piás - 2x07 (SubRip) Single Drunk Female magyar felirata hiányzik

Szia! Nem hiányzik, csak a Disney+ megint sikeresen felcserélte a részeket, és ami náluk 2x07-ként van fent, az valójában a 2x09. Szóval jövő héten lesz várható a 2x07 és a 2x10.
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • riley19
Válaszol
A Különleges Ügyosztály 24/22. (évadzáró) részét már régen beküldtem.

Legyetek szívesek kitenni. 

Azért siettem vele, hogy időben kint legyen.

Köszönöm., MIGRADOR
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Migrador hozzászólását:
  • Cole
Válaszol
Ennél a sorozatnál: (The Tower)
https://feliratok.eu/index.php?sid=8391
azt írjátok "fordítás alatt". Ez téves vagy jön valamelyik streamingre, stb.?
Válaszol
(2023-05-30, 12:06:52)remi Írta: Ennél a sorozatnál: (The Tower)
https://feliratok.eu/index.php?sid=8391
azt írjátok "fordítás alatt". Ez téves vagy jön valamelyik streamingre, stb.?

Magyar premier – HBO Max: 06.12 A torony (The Tower) 1. évad
Válaszol
(2023-05-30, 12:40:13)Mor Tuadh Írta:
(2023-05-30, 12:06:52)remi Írta: Ennél a sorozatnál: (The Tower)
https://feliratok.eu/index.php?sid=8391
azt írjátok "fordítás alatt". Ez téves vagy jön valamelyik streamingre, stb.?

Magyar premier – HBO Max: 06.12 A torony (The Tower) 1. évad

Köszi az infót.
Válaszol
(2023-05-30, 14:22:57)remi Írta:
(2023-05-30, 12:40:13)Mor Tuadh Írta:
(2023-05-30, 12:06:52)remi Írta: Ennél a sorozatnál: (The Tower)
https://feliratok.eu/index.php?sid=8391
azt írjátok "fordítás alatt". Ez téves vagy jön valamelyik streamingre, stb.?

Magyar premier – HBO Max: 06.12 A torony (The Tower) 1. évad

Köszi az infót.

Ez valójában tavalyi premier volt, csak az 1x01 feliratával gondok voltak, amiket azóta sem javítottak, de én most korrigáltam, ami feltűnt és belőttem az 1.évadot, kint megtalálod. Sőt, a napokban indult odakint a 2.évad, szóval hátha hamarosan ahhoz is lesz SubRip. A 2-3.részben nincs benne az "előző részek tartalmából..." rész, szóval az direkt hiányos.
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 41 Vendég