This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
Sziasztok!

Én is a Supergirl-höz szeretnék fordítást kérni.

Köszönöm!
Válaszol
Hali!

Supergirl-t ha bevállalnátok az remek lenne!
Szerintem egész nézhető, kár lenne érte.

Üdv:
Ahab
Válaszol
(2018-10-15, 15:35:23)redtommy Írta: Sziasztok
Érdeklődnék, hogy a La casa de papel-t nem fogja valaki lefordítani?
Köszönöm

Senki. Ha beírod az oldalon a keresőbe a sorozat nevét, láthatod a találatoknál, hogy fordítót keres.
Válaszol
Üdv! 
Szeretném kérdezni, hogy az október 31-én induló Tell Me a Story-t fogja-e valaki fordítani? Néztem a sorozatlistát és sehol sincs feltüntetve a címe.
Válaszol
(2018-10-11, 13:02:32)sznorbi Írta: Kedves fordítók!

Három sorozathoz szeretnék fordítást kérni, mert sajnos mind a három sorozat fordítása megakadt.
Az én szememben, de valószínű nem csak az enyémben Isten vagy Istennő lenne az az Úr vagy Hölgy aki folytaná a következő sorozatokat.

1. The Marvelous Mrs.Maisel (S01.E04-től)
2. Ozark ( S01.E06-tól)
3. Money Heist / La casa de papel (S01.E09-től)

Bízom benne, hogy valakinek megesik rajtunk a szíve és folytatja ezeknek a sorozatoknak a fordítását.
Köszi előre is.

Kedves Norbi!

Ozark esetében jelenleg a 2. évad fordítását készítem, abból már több rész elkészült, de egyelőre még ellenőrzés alatt vannak. S01, 6-10 között is rá fogok nézni a sorozatra, de az lehet majd decemberre csúszik át. 

Üdv: Madhew
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Madhew hozzászólását:
  • bubu001, Romeoo, sznorbi
Válaszol
Sziasztok! Smile

Én is csatlakoznék a Supergirl fordítást kérők táborához, megköszönném, ha bevállalná valaki.  Wink
Plusz szeretném még 2 sorozatra felhívni a figyelmet: az egyik a nemrég indult brit ITV-s Butterfly, kényes, de épp ezért nem tucattéma, nagyon kíváncsi vagyok rá! Rolleyes  A másik pedig a The Purge, érdekel, hogy a filmekhez képest mennyire részletes, szívesen nézném. Smile


Köszi előre is, ha csak akár megfontolja valaki a fordításukat! Heart
Válaszol
Hahó! 
Én Nathan Fillion új sorozatához szeretnék magyar feliratot, pár napja jött ki az első rész. 
The Rookie a címe.

Köszi! 

Cofotka
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Cofotka hozzászólását:
  • gabcsi1122
Válaszol
(2018-10-18, 18:28:47)Cofotka Írta: Hahó! 
Én Nathan Fillion új sorozatához szeretnék magyar feliratot, pár napja jött ki az első rész. 
The Rookie a címe.

Köszi! 

Cofotka

Helló!

Ősszel/télen kezdi adni majd az AXN, így - ha nem vállalja senki - valószínűleg lesz hozzá subripünk.
Válaszol
Sziasztok!
Szeretném kérni a The Goldbergs azaz a Goldberg család 5., illetve 6. évad fordítását! 
köszi! <3 Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli menzike hozzászólását:
  • _MrLATEX_
Válaszol
Üdv
Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de egy próbát megér. Az ESPN 30 for 30 sorozat 2. évad 7. részéhez( Survive and advance) szeretnék magyar nyelvű feliratot. Régóta keresem, de még sehol nem találtam, remélem valaki elvállalja Smile

Előre is köszi Smile
Válaszol
Ha egyedül nem tudja vinni senki, akkor esetleg azok a fordítók akik nézik még, ha összefognának és minden héten az fordítaná az aktuális részt, akinek belefér azon a héten, vagyis projekt lenne.Így se lenne megoldható, hogy a Supergirl feliratozása folytatódjon?Tényleg nagy kár lenne, ha a süllyesztőbe veszne a sorozat Cry Cry Cry
Válaszol
Kedves Fordítók!

Nagyon bejött a La casa de papel (Money Heist) spanyol sorozat, és most találtam egy szintén spanyol sorozatot ami nagyon érdekelne.
A címe Élite (Elite) ami még fordítót keres, bízom benne hogy valakinek szimpatikus lesz a sorozat és lefordítja.
Válaszol
A The Haunting of Hill House-ról érdeklődnék, úgy látom, hogy van elvileg fordítója, de se kép-se hang egyelőre. 
Várható, hogy valaki felkarolja ezt az amúgy zseniálisan jó sorozatot? Smile

Köszi
Válaszol
Szeretném megkérdezni, hogy a Ray Donovan 6. évadának lesz-e fordítója. Köszönet!
Válaszol
(2018-10-23, 13:38:32)Susanne60 Írta: Szeretném megkérdezni, hogy a Ray Donovan 6. évadának lesz-e fordítója. Köszönet!

https://www.feliratok.info/index.php?sorf=alatt
Válaszol
(2018-10-23, 13:43:55)vbalazs91 Írta:
(2018-10-23, 13:38:32)Susanne60 Írta: Szeretném megkérdezni, hogy a Ray Donovan 6. évadának lesz-e fordítója. Köszönet!

https://www.feliratok.info/index.php?sorf=alatt

Köszönöm.
Válaszol
(2018-09-10, 21:45:13)szabi879 Írta: Én is szeretném kérni a Jack Ryan-t, valamint az Ozark 2. évad fordítását, nagyon jó lenne ha valaki el kezdené. :Big Grin

Mi is kis családommal csatlakoznánk, légyszííí valaki vállalja be: Jack Ryan! 
Köszönjük! 
Köszönöm minden fordító önzetlen munkáját! Nélkületek... 
Válaszol
Sziasztok!

A The Bureau of Magical Things című fantasy sorozatot nem vállalja esetleg valaki?

Köszi előre is Smile
Válaszol
Sziasztok! Én a Chilling Adventures of Sabrina netflixes sorozathoz szeretnék fordítást kérni.  Smile

https://www.imdb.com/title/tt7569592/?pf...httvm_tt_4
Köszönettel: Vikcy
Válaszol
(2018-10-30, 15:16:21)Vikcy0310 Írta: Sziasztok! Én a Chilling Adventures of Sabrina netflixes sorozathoz szeretnék fordítást kérni.  Smile

https://www.imdb.com/title/tt7569592/?pf...httvm_tt_4
Köszönettel: Vikcy

https://www.feliratok.info/index.php?sorf=alatt

projectben csinálják...
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 424 1 249 251 tegnap, 10:40:07
Legutóbbi hozzászólás: GarYts
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 48 153 132 2024-04-17, 13:06:35
Legutóbbi hozzászólás: ugk
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 792 501 375 2024-04-17, 07:31:09
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 833 663 840 2024-04-03, 20:05:16
Legutóbbi hozzászólás: Tarzaan
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 148 210 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 7 Vendég