This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
Sziasztok! [Kép: smile.png] 

Most a már régebben félbemaradt Hunters (2016) maradék 8 epizódjához szeretnék feliratot kérni, hátha valaki megszán, hihetetlen, de ahogy telik az idő, egyre kíváncsibb vagyok rá, nekem bejött...  Rolleyes 
És persze továbbra is végtelenül örülnék a Dirty John, Butterfly, The Purge és a Frontier közül bármelyiknek (de persze akár mindegyiknek is, álmodozni jó Big Grin ), köszi, ha megfontoljátok. Big Grin
Válaszol
Sziasztok! 
Bocs, ha rossz helyre írok.
Szeretném megkérdezni, hogy a   Billions 4. évadát fogja-e fordítani valaki?
Köszönöm szépen!
Válaszol
Sziasztok!
Annyira szeretném, ha valaki folytatná az A Million Little Things fordítását! Smile
Az első öt részt ac3 és J1GG4 fordította, de leadták. Sad 
Szerintem nagyon jó, fordításra érdemes sorozat!

Szóval, ha valakinek kedve támadna megcsinálni, boldoggá tenne! Wink



Üdv,
Maminti
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Maminti hozzászólását:
  • Arum
Válaszol
Video 
sziasztok Cool Big Grin  Az addams család és  the new addams family-hez kérnék magyar felíratott Cool Rolleyes Rolleyes Rolleyes Wink égetve vagy csatolva. Azok akik értenek hozzá tennének rájuk feliratokat égetve vagy csatolva.  Blush Blush  
https://www.sorozatbarat.online/video/series/1975/Az_Addams_csalad_online_sorozat/02_evad
https://www.sorozatbarat.online/video/series/1975/Az_Addams_csalad_online_sorozat/01_evad
https://www.sorozatbarat.online/video/series/7685/Az_uj_Addams_Family_online_sorozat/01_evad

Válaszol
(2019-03-17, 11:47:36)Optimista Írta: Sziasztok! 
Bocs, ha rossz helyre írok.
Szeretném megkérdezni, hogy a   Billions 4. évadát fogja-e fordítani valaki?
Köszönöm szépen!

Igen, továbbra is lesz hozzá SubRip.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Optimista
Válaszol
(2019-03-18, 00:29:58)J1GG4 Írta:
(2019-03-17, 11:47:36)Optimista Írta: Sziasztok! 
Bocs, ha rossz helyre írok.
Szeretném megkérdezni, hogy a   Billions 4. évadát fogja-e fordítani valaki?
Köszönöm szépen!

Igen, továbbra is lesz hozzá SubRip.

Nagyon szépen köszönöm!
Válaszol
Heló!

Van egy szuper sorozat, a The Magicians, ami most éli a 4. évadját, remek számokat hoz, még a 4. évad elején berendelték az 5. évadot is. Aki eddig fordította, ő beleunt, a következő évadot már nem is fogja vállalni. Esetleg valaki, akinek az ideje engedi és a sorozat is tetszik neki, nem vállalná?

A 4. évadból az első 3 rész van lefordítva, de már a 8. részt adták ki.

Valaki? :c
Válaszol
Most, hogy kiderült mégiscsak jön a második évad a The OA c. sorozathoz (Netflix március 22.) jó lenne (és megköszönném) ha valaki lefordítani az első évad 7-8. részét.
2. évad előzetes:
 
Válaszol
Sziasztok!!

A Carmen Sandiego -hoz szeretnék kérni magyar forditást, hátha vállalja valaki Smile

https://www.imdb.com/title/tt7042146/

Előre is köszönöm!
Válaszol
sziasztok,

a The ABC Murders John Malkovich-féle változata 3. részének a feliratát szeretném.

Köszönöm,

C
Válaszol
(2019-03-20, 13:52:26)Cicelle Írta: sziasztok,

a The ABC Murders John Malkovich-féle változata 3. részének a feliratát szeretném.

Köszönöm,

C

Szia!

Én is sok mindent szeretnék, például az otthoni gépem, amin véglegesíthetném.
Kérlek se te, se más ne kérjen egy szemmel láthatóan fordítás alatt levő sorozathoz feliratot, attól nem lesz előbb kész.
Vasárnapra biztosan kikerül.

Köszi,
gricsi
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli gricsi hozzászólását:
  • Lilith, Mr. Bishop®, nylacika
Válaszol
Üdv.

The OA című sorozat második évadához szeretnék magyar felirat fordítást kérni. Ha jól sejtem Alias-tól nem számíthatunk rá ugye?! Köszönet előre is ha valaki elvállalja!

https://www.imdb.com/title/tt4635282
Válaszol
Sziasztok!
Szeretném, ha esetleg valaki el tudná vállalni a Good Girls 2. évfolyamát, a Frontier 3. évfolyamát és a Cardinal 3. évfolyamát.
Előre is köszönöm.
a Frontier
Üdv: Riki
Válaszol
(2019-03-20, 22:25:42)gricsi Írta:
(2019-03-20, 13:52:26)Cicelle Írta: sziasztok,

a The ABC Murders John Malkovich-féle változata 3. részének a feliratát szeretném.

Köszönöm,

C

Szia!

Én is sok mindent szeretnék, például az otthoni gépem, amin véglegesíthetném.
Kérlek se te, se más ne kérjen egy szemmel láthatóan fordítás alatt levő sorozathoz feliratot, attól nem lesz előbb kész.
Vasárnapra biztosan kikerül.

Köszi,
gricsi

nem gondoltam, hogy ennyire sértő vagy dühítő a hozzászólásom.  de ha ilyen rosszulesik, inkább ne csináld, én jobban elviselem, ha nem lesz hozzá felirat. Innen, ahol én ülök, se az nem látszik, mi van a gépeddel, se az, hogy veled mi van. az meg végképp nem, hogy mitől lesz előbb kész.
Bocs.


köszi,
C
Válaszol
(2019-03-23, 17:28:39)Cicelle Írta:
(2019-03-20, 22:25:42)gricsi Írta:
(2019-03-20, 13:52:26)Cicelle Írta: sziasztok,

a The ABC Murders John Malkovich-féle változata 3. részének a feliratát szeretném.

Köszönöm,

C

Szia!

Én is sok mindent szeretnék, például az otthoni gépem, amin véglegesíthetném.
Kérlek se te, se más ne kérjen egy szemmel láthatóan fordítás alatt levő sorozathoz feliratot, attól nem lesz előbb kész.
Vasárnapra biztosan kikerül.

Köszi,
gricsi

nem gondoltam, hogy ennyire sértő vagy dühítő a hozzászólásom.  de ha ilyen rosszulesik, inkább ne csináld, én jobban elviselem, ha nem lesz hozzá felirat. Innen, ahol én ülök, se az nem látszik, mi van a gépeddel, se az, hogy veled mi van. az meg végképp nem, hogy mitől lesz előbb kész.
Bocs.


köszi,
C

Ha a "Mikor lesz kész a felirat?" c. topicban érdeklődtél volna, hidd el, gricsi is másképp reagál!
Nem kell mindjárt megsértődni, utána kell nézni a dolgoknak.
Mondjuk, itt: https://www.feliratok.info/index.php?sorf=alatt

És ne felejtsük el, hogy a fordítót kereső sorozatok száma mindig több, mint a fordítóké, én a helyedben nem venném el egynek sem a kedvét, mert lehet, hogy te elviseled, hogy ehhez a sorozathoz nem készül magyar felirat, de a nézőközönséget jobb esetben nem egymagad képviseled.

Üdv, pinty
[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli pinty hozzászólását:
  • bubu001, gricsi, Janos1952, Lilith, mata
Válaszol
Szioasztok!
The Oath sorozathoz szeretnék kérni feliratot.
Kis előzetes hátha valaki kedvet kap hozzá:

Üdv
Válaszol
(2019-03-23, 18:16:26)pinty Írta:
(2019-03-23, 17:28:39)Cicelle Írta:
(2019-03-20, 22:25:42)gricsi Írta:
(2019-03-20, 13:52:26)Cicelle Írta: sziasztok,

a The ABC Murders John Malkovich-féle változata 3. részének a feliratát szeretném.

Köszönöm,

C

Szia!

Én is sok mindent szeretnék, például az otthoni gépem, amin véglegesíthetném.
Kérlek se te, se más ne kérjen egy szemmel láthatóan fordítás alatt levő sorozathoz feliratot, attól nem lesz előbb kész.
Vasárnapra biztosan kikerül.

Köszi,
gricsi

nem gondoltam, hogy ennyire sértő vagy dühítő a hozzászólásom.  de ha ilyen rosszulesik, inkább ne csináld, én jobban elviselem, ha nem lesz hozzá felirat. Innen, ahol én ülök, se az nem látszik, mi van a gépeddel, se az, hogy veled mi van. az meg végképp nem, hogy mitől lesz előbb kész.
Bocs.


köszi,
C

Ha a "Mikor lesz kész a felirat?" c. topicban érdeklődtél volna, hidd el, gricsi is másképp reagál!
Nem kell mindjárt megsértődni, utána kell nézni a dolgoknak.
Mondjuk, itt: https://www.feliratok.info/index.php?sorf=alatt

És ne felejtsük el, hogy a fordítót kereső sorozatok száma mindig több, mint a fordítóké, én a helyedben nem venném el egynek sem a kedvét, mert lehet, hogy te elviseled, hogy ehhez a sorozathoz nem készül magyar felirat, de a nézőközönséget jobb esetben nem egymagad képviseled.

Üdv, pinty

igaz, nem tájékozódom elég flottul a topicok között, de sajna, nem hiszem, hogy attól nem ordította volna le a fejemet, ha máshová írok. inkább azt gondolom, rossz napja volt, és ezért írtam, hogy inkább ne legyen felirat, mint hogy úgy kiboruljon, szegény, amennyire kiborult, és lásd be, tényleg egy felirat sem ér annyit, hogy valakinek rámenjen az egészsége. 
igaz, hogy utána kell nézni a dolgoknak, de sztem az is igaz, hogy nem kell ordibálni: nem tudhatjuk, miféle problémákkal viaskodik, ahogyan ő sem tud a mieinkről. 

béke
Cicelle

(2019-03-20, 22:25:42)gricsi Írta:
(2019-03-20, 13:52:26)Cicelle Írta: sziasztok,

a The ABC Murders John Malkovich-féle változata 3. részének a feliratát szeretném.

Köszönöm,

C

Szia!

Én is sok mindent szeretnék, például az otthoni gépem, amin véglegesíthetném.
Kérlek se te, se más ne kérjen egy szemmel láthatóan fordítás alatt levő sorozathoz feliratot, attól nem lesz előbb kész.
Vasárnapra biztosan kikerül.

Köszi,
gricsi

köszönöm a munkádat,

üdv,

C
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Cicelle hozzászólását:
  • pinty
Válaszol
Kedves Cicelle!

Szerintem gricsi nem ordibált, ezt csak te képzelted hozzá. Fórumokon a csupa nagybetűvel írt hozzászólás számít ordibálásnak, és gricsi mégcsak felkiáltójelet sem tett sehova, amiből erre következtethettél volna. Hidd el, az egészségünk erre nem fog rámenni, ez csak a hobbink. 

További szép napot! Smile

Üdv, pinty

(Ne ragozzuk ezt tovább, hagyjuk meg a topicot annak, ami!)
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli pinty hozzászólását:
  • gricsi, Lilith
Válaszol
Hello!

Netflixes sorozat, fantasy - horror - varázslós jellegű, szerintem elég király sori. 10 részes, egyben adták ki, az első 2 részt lefordították, aztán leadta a fordító. Esetleg valakinek nincs kedve folytatni?
The Order a címe. Előzetes: https://www.youtube.com/watch?v=iD-cFgDDuqM&t
Válaszol
(2019-03-27, 18:16:58)benczur Írta: Hello!

Netflixes sorozat, fantasy - horror - varázslós jellegű, szerintem elég király sori. 10 részes, egyben adták ki, az első 2 részt lefordították, aztán leadta a fordító. Esetleg valakinek nincs kedve folytatni?
The Order a címe. Előzetes: https://www.youtube.com/watch?v=iD-cFgDDuqM&t

Szia!

Egyelőre várunk, hogy lesz-e hozzá hivatalos felirat. Ha nem, @DennyKeh-vel kinéztük magunknak a sorozatot, és csinálunk majd hozzá feliratot  Blush
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli elsys hozzászólását:
  • bubu001, DennyKeh
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 425 1 252 033 tegnap, 01:11:48
Legutóbbi hozzászólás: GoreZone
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 48 153 569 2024-04-17, 13:06:35
Legutóbbi hozzászólás: ugk
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 792 502 910 2024-04-17, 07:31:09
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 833 665 316 2024-04-03, 20:05:16
Legutóbbi hozzászólás: Tarzaan
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 148 696 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 7 Vendég