This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
Sziasztok!

Ismét segítséget szeretnék kérni.
A Chef's table 4. évadjához szeretnék feliratot kérni. 
Nagyon köszönöm! Smile

Kriszti
Válaszol
Information 
Sziasztok!

Most néztem meg a Titanic blood and steel című sorozatot (mindenkinek csak ajánlani tudom). A forditónak Alice-nek ez úton is csak köszönni tudom a munkáját. Ennek a sorozatnak a kapcsán találtam egy másik - szintén a Titanic katasztrófájának 100 éves évfordulójára készült - sorozatot aminek egyszerűen Titanic a címe és ez is 2012-ben készült. Négy részes minisorozat az első két részét AlexFolenus fordította még a megjelenés évében. A második két részhez keresnék fordítót örülnék ha valaki el tudná vállalni. Ha nem lenne senki, esetleg - kezdőként - én is megpróbálkoznék vele főleg ha lenne hozzá egy partner vagy mentor. Kérem jelezzen itt vagy privátban. 

Mspityu
Válaszol
(2019-07-16, 21:02:08)Mandolin Írta: Sziasztok!

A Scream (Sikoly) harmadik évadához szeretnék feliratot kérni, mert most tudtam meg, hogy az eddigi fordítói leadták és fordító nélkül maradt sajnos Sad

Köszönöm előre is!

Csatlakoznék én is hozzá. nagyon sajnálom, hogy a régi forditok leadták,de hátha ha most nem is,de nyári szünet után valaki bevállalja.
Válaszol
Hali!

Nincs valakinek kedve egy egyszerűbb nyelvezetű svéd sorozat fordításához? Smile  Részenként 22 perc körüli, angol felirat is van hozzá. 

Címe: Solsidan - https://www.imdb.com/title/tt1593584/


Nagyon köszi előre is, ha valaki bevállalja!
Válaszol
A Youtube Originals animációs sorozatához, a Sherwoodhoz szeretnék kérni fordítást, hátha valakinek lenne kedve megcsinálni. Elég sok nyelven fent van a Youtube Premiumon, de természetesen a magyar nincs köztük. Sad
Válaszol
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Proven Innocent és a The Fix sorozatok fordításának lesz folytatása, mert a második résznél abbamaradtak. 

Köszönettel:Andi
Válaszol
A Family Guy 17. évadát hogy-hogy nem fordítja senki? Sokan hálásak ennénk ha valaki elvállalná. Blush
Válaszol
(2019-08-08, 12:37:39)Andi100 Írta: Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Proven Innocent és a The Fix sorozatok fordításának lesz folytatása, mert a második résznél abbamaradtak. 

Köszönettel:Andi

Szia! A Proven Innocentet nálunk senki sem fordította, a The Fix pedig a 3. résztől fordítót keres, mivel @ac3 leadta.
Válaszol
Sziasztok!
A Kurtizánok kora c. sorozathoz kérnék fordítást!
Előre is köszönöm!
Üdv: Riki
Válaszol
Szép jó estét mindenkinek, 
tisztelettel kérném, ha valakinek lenne kapacitása magyar felirattal ellátni a doc martin 8.évadot nagyon sokan megköszönnénk !

előre is köszönjük ! Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli malacka68 hozzászólását:
  • Andi100
Válaszol
Sziasztok!Nem igazán találtam semmilyen írást a DOGS OF BERLIN  című sorozattal kapcsoltaban itt a fórumon.(Egy kérést leszámítva)
Én lennék a 2. aki kérni szeretné a sorozat fordítását.Lehet róla szó?
Válaszokat előre is köszönöm!
Szép napot mindenkinek!
Smile
DOGS OF BERLIN
Válaszol
Tisztelettel,

kérném a Doc Martin 8 . évad fordítását.

köszönöm !
Válaszol
Kedves Fleabag fordítók! (vagy bárki, aki szerette a Fleabag-et)

Esetleg nem lenne kedvetek, időtök, affinitásotok megcsinálni a Crashing
(2016_UK) fordítását?!


 A forgatókönyvírója és főszereplője (mint a Fleabag-nek) Phoebe Waller-Bridge!

Szerintem sokan örülnénk neki! Wink


https://www.imdb.com/title/tt5295524/?re...f_=nv_sr_2
Válaszol
(2019-08-10, 08:59:26)eszticsillag Írta:
(2019-08-08, 12:37:39)Andi100 Írta: Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Proven Innocent és a The Fix sorozatok fordításának lesz folytatása, mert a második résznél abbamaradtak. 

Köszönettel:Andi

Szia! A Proven Innocentet nálunk senki sem fordította, a The Fix pedig a 3. résztől fordítót keres, mivel @ac3 leadta.

Köszönöm a választ.
Válaszol
Sziasztok!

A Frontier 3. évadához szeretnék feliratot kérni.

Nagyon szépen köszönöm!

Sziasztok!

A The Terror 2. évadához szeretnék feliratot kérni.

Nagyon szépen köszönöm!
Válaszol
Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy az Ősi Idegenek sorozatot miért nem fordítja senki mostanában..?
Nekem nagyon tetszik a sorozat, jó lenne, ha lenne rá jelentkező aki volna oly szíves és foglalkozna vele.....szerintem lenne rá igény!
Köszönöm előre is!

Üdv!
Válaszol
sziasztok! a zűrös viszonyok 3. és 4. évadához szeretnék feliratot kérni. előre is köszönöm :-D
Válaszol
Sziasztok!

Tudom, hogy nem fordítják a 
Ms Fisher's Modern Murder Mysteries 
és a Halál a paradicsomban sorozatokat,
de nem lenne esetleg valakinek kedve hozzá?
Nagyon megköszönném.
Válaszol
Sziasztok!

A Hotel Del Luna sorozatot esetleg elkezdte már valaki fordítani? Ha nem akkor nincs kedve valakinek?

Köszönöm a válaszokat!
Üdv Zsolt
Válaszol
Sziasztok! A Versailles sorozathoz szeretnék feliratot kérni a 2. és a 3. évadhoz.
Nagyon köszi!Smile
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 220 667 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 828 645 957 2024-03-09, 19:02:08
Legutóbbi hozzászólás: SASboy
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 483 574 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 42 150 790 2024-02-15, 21:26:22
Legutóbbi hozzászólás: bea973
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 156 144 430 2024-02-03, 19:28:50
Legutóbbi hozzászólás: Ralome

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 6 Vendég