This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
(2019-09-01, 20:44:27)Aeryn Írta: Sziasztok!

A Carnival Row-hoz szeretnék fordítást kérni!
Köszönöm!
Jó lenne szétnézni másik topikba mielőtt kértek valamit!


Sziasztok!


Szóval korábban a nevemre írattam a Carnival Row-t, de egyrészt teljesen kiment a fejemből, most kérdeztek rá, hogy mi van ezzel, másrészt sajnos nagyon megszórtak munkával, úgyhogy a legnagyobb sajnálatomra nem tudok mást tenni, mint leadni.

Elnézést kérek mindenkitől, aki számított rá, hogy hamarosan magyar felirattal nézheti, pláne így, hogy az utolsó utáni pillanatban mondom le. Ha normalizálódnak a munkahelyi dolgaim, valamivel jóvá fogom tenni, ígérem! [Kép: smile.png]

Üdv és remélem, valaki hamarosan rácsap a sorozatra és gyors, de minőségi munkát végezve teszi magyarul is élvezhetővé azt.

Üdv és bocsánat,


BJani
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2019-09-02, 03:59:56)Romeoo Írta:
(2019-09-01, 20:44:27)Aeryn Írta: Sziasztok!

A Carnival Row-hoz szeretnék fordítást kérni!
Köszönöm!
Jó lenne szétnézni másik topikba mielőtt kértek valamit!


Sziasztok!


Szóval korábban a nevemre írattam a Carnival Row-t, de egyrészt teljesen kiment a fejemből, most kérdeztek rá, hogy mi van ezzel, másrészt sajnos nagyon megszórtak munkával, úgyhogy a legnagyobb sajnálatomra nem tudok mást tenni, mint leadni.

Elnézést kérek mindenkitől, aki számított rá, hogy hamarosan magyar felirattal nézheti, pláne így, hogy az utolsó utáni pillanatban mondom le. Ha normalizálódnak a munkahelyi dolgaim, valamivel jóvá fogom tenni, ígérem! [Kép: smile.png]

Üdv és remélem, valaki hamarosan rácsap a sorozatra és gyors, de minőségi munkát végezve teszi magyarul is élvezhetővé azt.

Üdv és bocsánat,


BJani

Szerintem épp azért jogos a kérés, mert BJani leadta a sorozatot és most fordítót keres.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Maminti
Válaszol
(2019-09-02, 09:13:39)Mor Tuadh Írta: Szerintem épp azért jogos a kérés, mert BJani leadta a sorozatot és most fordítót keres.

Lehet..., csak az a baj, hogy már nem tudok eligazodni az embereken illetve a kéréseken. Huh
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
Sziasztok!

A Carnival Row-hoz szeretnék fordítást kérni!
Köszönöm!
Válaszol
Sziasztok!

A The Keepershez és a Wild Wild Countryhoz szeretnék feliratot kérni, ha lehet. Mindkettő nagyon jó kis dokusorinak tűnik.

https://www.imdb.com/title/tt6792200/

https://www.imdb.com/title/tt7768848/?ref_=tt_sims_tt

Köszi!
Válaszol
https://www.imdb.com/title/tt5114356/ 

feliratot szeretnék kérni a Legion 3. egyben befejező évadához. Az első 3 részhez van már felirat
Válaszol
Carnival Row nem csúszik le projectként?
Elég nagyszabású cucc --Érdekes,hogy nincs fordítója.
Köszi szépen !
Válaszol
(2019-09-04, 15:49:04)Sakhalin Írta: Carnival Row nem csúszik le projectként?
Elég nagyszabású cucc --Érdekes,hogy nincs fordítója.
Köszi szépen !

Nem nagyon vállal már senki projektszervezést, nekem meg most sajnos nem fér bele az időmbe. Még három projektem lesz idén, egy negyedik már elég esélytelen.
Válaszol
Sziasztok!  Smile 

Most az egyik kedvencemhez, a Mayans M.C.-hez szeretnék feliratot kérni.  Wink Ma láttam, hogy @FatterJocco sajnos nem tudja már vállalni, ezt végtelenül sajnálom; de nagyon-nagyon reménykedek, hogy valaki továbbviszi, Sons of Anarchy megszállottként szívügyem ez a sori, borzasztóan sajnálnám, ha nem tudnám nézni... Sad Ezt kb. 20 éve nem sütöttem el, és a további 20 évben nem szándékozom újra, de: lécci-lécci, valaki sajnáljon meg!  Rolleyes Big Grin

Előre is köszi, ha megfontoljátok! Heart
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Lilith hozzászólását:
  • Oci, pite540
Válaszol
(2019-09-04, 22:55:37)Mor Tuadh Írta:
(2019-09-04, 15:49:04)Sakhalin Írta: Carnival Row nem csúszik le projectként?
Elég nagyszabású cucc --Érdekes,hogy nincs fordítója.
Köszi szépen !

Nem nagyon vállal már senki projektszervezést, nekem meg most sajnos nem fér bele az időmbe. Még három projektem lesz idén, egy negyedik már elég esélytelen.
OFF!!
Köszi az infot érdekes számomra.Valahogy közelebbinek éreztem egymáshoz az itt fordítókat mint más oldalakon lévőket ezt erősítette meg anno a az összefogás (Project).Ezek szerint tévedtem kicsit csalódatam is.Sebaj még mindig a legjobb felirtos oldal vagytok!
Válaszol
(2019-09-05, 11:21:58)Sakhalin Írta:
(2019-09-04, 22:55:37)Mor Tuadh Írta:
(2019-09-04, 15:49:04)Sakhalin Írta: Carnival Row nem csúszik le projectként?
Elég nagyszabású cucc --Érdekes,hogy nincs fordítója.
Köszi szépen !

Nem nagyon vállal már senki projektszervezést, nekem meg most sajnos nem fér bele az időmbe. Még három projektem lesz idén, egy negyedik már elég esélytelen.
OFF!!
Köszi az infot érdekes számomra.Valahogy közelebbinek éreztem egymáshoz az itt fordítókat mint más oldalakon lévőket ezt erősítette meg anno a az összefogás (Project).Ezek szerint tévedtem kicsit csalódatam is.Sebaj még mindig a legjobb felirtos oldal vagytok!

Nem értem a csalódottságodat, egyszerűen nem. Inkább örülnöd kéne, hogy annyi éven át kaptad a feliratokat, míg volt 2-3 év, amikor projektben is érkeztek nagyszerű minőségű munkák. Ennek most sajnos leáldozott, mert iszonyat mennyiségű sorozat van, és lehetetlenség mindhez feliratot gyártani. Ráadásul elkezdtek szállingózni a netflixes/HBOGO-s hivatalos SubRipek is, amikből egyre több és több van, és szinte már annyi, hogy időnk sincs beidőzíteni, formázni őket.
Az meg hogy a legjobb feliratos oldal vagyunk, nem is kérdés, igazából nincs is nagyon más, aki ne a mi munkánkat lopkodná el, hanem saját tartalmat gyártana, ezt azért érdemes észbe vésni.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli mata hozzászólását:
  • bubu001
Válaszol
Sziasztok! A Wu-Tang: An American Saga című sorozatról szeretném megérdeklődni, hogy valaki esetleg tervezi-e felirat készítését. (Szept. 4.-én indult egyelőre 3 rész van kinnt belőle). A válaszokat előre is köszönöm. Smile
Válaszol
Kedves fordítok, csak érdeklődöm, hogy a Madam Secretary 5. évad, 13. epizódjától a 20. befejezéséig, lesz lehetőség, megcsinálni? Előre is megköszönve Nektek.   Smile
Válaszol
(2019-09-05, 01:30:57)Lilith Írta: Sziasztok!  Smile 

Most az egyik kedvencemhez, a Mayans M.C.-hez szeretnék feliratot kérni.  Wink Ma láttam, hogy @FatterJocco sajnos nem tudja már vállalni, ezt végtelenül sajnálom; de nagyon-nagyon reménykedek, hogy valaki továbbviszi, Sons of Anarchy megszállottként szívügyem ez a sori, borzasztóan sajnálnám, ha nem tudnám nézni... Sad Ezt kb. 20 éve nem sütöttem el, és a további 20 évben nem szándékozom újra, de: lécci-lécci, valaki sajnáljon meg!  Rolleyes Big Grin

Előre is köszi, ha megfontoljátok! Heart
Hello
ehhez a kéréshez én is csatlakoznék


valamint
ezt - "Sziasztok! A Wu-Tang: An American Saga című sorozatról szeretném megérdeklődni, hogy valaki esetleg tervezi-e felirat készítését. (Szept. 4.-én indult egyelőre 3 rész van kinnt belőle). A válaszokat előre is köszönöm." én is kérném, köszönöm
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli ugk hozzászólását:
  • Lilith, pite540
Válaszol
https://www.imdb.com/title/tt8332438/ hello ezt szeretném,roberto saviani,solima...aki témát szereti...köszönöm Rolleyes
Válaszol
(2019-09-05, 12:35:46)Sziasztok én is szeretnék csatlakozni Tsipi88 kéréséhez! Írta: Sziasztok! A Wu-Tang: An American Saga című sorozatról szeretném megérdeklődni, hogy valaki esetleg tervezi-e felirat készítését? (Szept. 4.-én indult egyelőre 3 rész van kinnt belőle). A válaszokat előre is köszönöm. Smile

Köszönöm előre is!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Katus hozzászólását:
  • lukenukem, Tsipi88
Válaszol
(2019-09-05, 01:30:57)Lilith Írta: Sziasztok!  Smile 

Most az egyik kedvencemhez, a Mayans M.C.-hez szeretnék feliratot kérni.  Wink Ma láttam, hogy @FatterJocco sajnos nem tudja már vállalni, ezt végtelenül sajnálom; de nagyon-nagyon reménykedek, hogy valaki továbbviszi, Sons of Anarchy megszállottként szívügyem ez a sori, borzasztóan sajnálnám, ha nem tudnám nézni... Sad Ezt kb. 20 éve nem sütöttem el, és a további 20 évben nem szándékozom újra, de: lécci-lécci, valaki sajnáljon meg!  Rolleyes Big Grin

Előre is köszi, ha megfontoljátok! Heart

Sziasztok!

Én is csatlakoznék ehhez a kéréshez.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli pite540 hozzászólását:
  • Lilith
Válaszol
(2019-09-05, 17:22:17)Sandrika Írta: Kedves fordítok, csak érdeklődöm, hogy a Madam Secretary 5. évad, 13. epizódjától a 20. befejezéséig, lesz lehetőség, megcsinálni? Előre is megköszönve Nektek.   Smile

Igen, várhatóak hozzá, mivel a sorozatnak vannak állandói fordítói: cateye és PhilKessel. Ők ahogy tudják, és idejük van rá, szállítják a feliratokat.
Válaszol
Sziasztok!
A Carnival Row és a Mayans MC c. sorozatokhoz szeretnék feliratot kérni.
Köszönöm!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Draugr hozzászólását:
  • Lilith
Válaszol
(2019-09-05, 11:29:39)mata Írta:
(2019-09-05, 11:21:58)Sakhalin Írta:
(2019-09-04, 22:55:37)Mor Tuadh Írta:
(2019-09-04, 15:49:04)Sakhalin Írta: Carnival Row nem csúszik le projectként?
Elég nagyszabású cucc --Érdekes,hogy nincs fordítója.
Köszi szépen !

Nem nagyon vállal már senki projektszervezést, nekem meg most sajnos nem fér bele az időmbe. Még három projektem lesz idén, egy negyedik már elég esélytelen.
OFF!!
Köszi az infot érdekes számomra.Valahogy közelebbinek éreztem egymáshoz az itt fordítókat mint más oldalakon lévőket ezt erősítette meg anno a az összefogás (Project).Ezek szerint tévedtem kicsit csalódatam is.Sebaj még mindig a legjobb felirtos oldal vagytok!

Nem értem a csalódottságodat, egyszerűen nem. Inkább örülnöd kéne, hogy annyi éven át kaptad a feliratokat, míg volt 2-3 év, amikor projektben is érkeztek nagyszerű minőségű munkák. Ennek most sajnos leáldozott, mert iszonyat mennyiségű sorozat van, és lehetetlenség mindhez feliratot gyártani. Ráadásul elkezdtek szállingózni a netflixes/HBOGO-s hivatalos SubRipek is, amikből egyre több és több van, és szinte már annyi, hogy időnk sincs beidőzíteni, formázni őket.
Az meg hogy a legjobb feliratos oldal vagyunk, nem is kérdés, igazából nincs is nagyon más, aki ne a mi munkánkat lopkodná el, hanem saját tartalmat gyártana, ezt azért érdemes észbe vésni.

OFF!
Pedig érthető.Nincs projectezés ez csalódás.Tök jól ment.Persze ha belülről másképpen látjátok.De ettől még nem érterm miért nem érted ,hogy csalódott vagyok.

" Ráadásul elkezdtek szállingózni a netflixes/HBOGO-s hivatalos SubRipek is, amikből egyre több és több van, és szinte már annyi, hogy időnk sincs beidőzíteni, formázni őket."Komolyan a subrippek veszik el a felirat készítés elől a az időt? Le velük..Bakker "gyárilag" feliratos tartalmakért fizesssen a nép vagy torrentyezzen olyan "rilizt" amiben benne van ez ne a ti vállatokat nyomja már..  Ha Magyarországra subrippelsz nem veheted el a feliratok.info munkáját hahahah(bocs nem maradhatott ki)
OFF vége!
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 650 877 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 005 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 617 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 229 076 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 488 605 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 8 Vendég