This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
A Windsors-t nincs kedve valakinek megcsinálni, aki nagyon érzi ezt az elmebeteg angol humort? - tökre megmutatnám egy haveromnak  Big Grin
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
Válaszol
(2019-11-17, 13:18:47)Pogi_ewing Írta: Heeóó! Netflixes Rotten címü doku soroztahoz ha valaki készitene feliratot azért hálás lennék! pár szó a sorozatról Köszi!!
https://444.hu/2018/05/02/fel-sem-fogod-...usorozatot

itt is köszönet a fordításért!!!!!!
Válaszol
Szeretném kérni, hogy valaki vállalja  el a MADAM SACRETARY  6.  évad  fordítását, mert philkessel és Cateye  leadják, nem fordítják tövább, úgy hallottam   ....nagyon köszönöm előre is  Smile
Válaszol
Tiszteletem minden fordítónak!

A Nobel című norvég minisorozatra szeretném felhívni a figyelmet, ami amolyan háborús-politikai-akció dráma, a realisztikus fajtából a skandináv sötét krimik erejével ötvözve. A európai politikai sakkjátszma, a véres krimi, a veteránok vívódása az afganisztáni harcok mind szerepet kapnak egy szokatlan szemszögből.

Lényegében mintha az angol Bodyguard és a francia The Bureau finom ötvözete lenne, de megáll a saját lábán is.

[Kép: 80131415-nobel-netflix-1_825x464.jpg]

Előzetes:



Szerintem egy méltatlanul elhanyagolt darab, ami megérné a fordítására vállalkozók szorgalmát!
Válaszol
Sziasztok!

A Marvel's Runaways 3. évadának fordításával foglalkozik-e valaki?
Válaszol
(2019-12-16, 22:23:10)Chim Írta: Sziasztok!

A Marvel's Runaways 3. évadának fordításával foglalkozik-e valaki?

Ha beírod a keresőbe a sorozat nevét, láthatod alatta zölddel a státuszát, vagyis hogy fordítás alatt áll, pontosabban Riximus és murcee foglalkozik vele.
Válaszol
(2018-01-02, 14:41:07)Mor Tuadh Írta: Ebben a fórumtopikban lehet kérni fordítást olyan sorozatokhoz, amiknek még nincs fordítójuk.

Ha kérni szeretnél valamit, itt a fórumon írj egy új hozzászólást.

Sziasztok,

Érdeklődnék, hogy mi történt a Blacklist fordítással?
A 10-es részé kint van, de a 9-es rész nincsen.  Mi az oka?  Ilyen nem volt még,várhatjuk a 9-es részt is ?
Feketelista - 7x10 (SubRip) kész
[b]Feketelista - 7x9 (SubRip) hiányzik[/b]

Köszi Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli bl4ze2004 hozzászólását:
  • obk
Válaszol
(2019-12-17, 18:29:21)bl4ze2004 Írta:
(2018-01-02, 14:41:07)Mor Tuadh Írta: Ebben a fórumtopikban lehet kérni fordítást olyan sorozatokhoz, amiknek még nincs fordítójuk.

Ha kérni szeretnél valamit, itt a fórumon írj egy új hozzászólást.

Sziasztok,

Érdeklődnék, hogy mi történt a Blacklist fordítással?
A 10-es részé kint van, de a 9-es rész nincsen.  Mi az oka?  Ilyen nem volt még,várhatjuk a 9-es részt is ?
Feketelista - 7x10 (SubRip) kész
[b]Feketelista - 7x9 (SubRip) hiányzik[/b]

Köszi Smile
Szia!

Keress vissza, légy szíves, többször is megválaszoltuk ezt a kérdést!
Válaszol
Srácok!
Akkor most a Vikingsnak megint nincs fordítója? Tegnap az állt ott hogy egy újonc fordítja: ROG.
Meg olvastam hogy egy másik újonc Markymark82 fordítaná a 6. évadot.
Válaszol
(2019-12-19, 10:27:32)Ashee Írta: Srácok!
Akkor most a Vikingsnak megint nincs fordítója? Tegnap az állt ott hogy egy újonc fordítja: ROG.
Meg olvastam hogy egy másik újonc Markymark82 fordítaná a 6. évadot.

Ha bejön egy újonc, a nevére vesszük a sorozatot, az látszik a főoldalon. Amikor átnézzük a munkáját, vagy dolgozunk vele tovább, vagy nem. Utóbbi esetben visszakerül fordítót keresőbe, míg új ember nem jelentkezik. Ez történt itt is, ROG feliratát én néztem át.
Válaszol
(2019-12-17, 18:49:25)eszticsillag Írta:
(2019-12-17, 18:29:21)bl4ze2004 Írta:
(2018-01-02, 14:41:07)Mor Tuadh Írta: Ebben a fórumtopikban lehet kérni fordítást olyan sorozatokhoz, amiknek még nincs fordítójuk.

Ha kérni szeretnél valamit, itt a fórumon írj egy új hozzászólást.

Sziasztok,

Érdeklődnék, hogy mi történt a Blacklist fordítással?
A 10-es részé kint van, de a 9-es rész nincsen.  Mi az oka?  Ilyen nem volt még,várhatjuk a 9-es részt is ?
Feketelista - 7x10 (SubRip) kész
[b]Feketelista - 7x9 (SubRip) hiányzik[/b]

Köszi Smile
Szia!

Keress vissza, légy szíves, többször is megválaszoltuk ezt a kérdést!
Lehet ügyetlenül használtam a keresőt, de nem találom a keresett infót a [b]Feketelista - 7x9  [/b]feliratról.
Kérlek, segíts. Köszönöm Smile
Válaszol
(2019-12-19, 19:36:26)bl4ze2004 Írta:
(2019-12-17, 18:49:25)eszticsillag Írta:
(2019-12-17, 18:29:21)bl4ze2004 Írta:
(2018-01-02, 14:41:07)Mor Tuadh Írta: Ebben a fórumtopikban lehet kérni fordítást olyan sorozatokhoz, amiknek még nincs fordítójuk.

Ha kérni szeretnél valamit, itt a fórumon írj egy új hozzászólást.

Sziasztok,

Érdeklődnék, hogy mi történt a Blacklist fordítással?
A 10-es részé kint van, de a 9-es rész nincsen.  Mi az oka?  Ilyen nem volt még,várhatjuk a 9-es részt is ?
Feketelista - 7x10 (SubRip) kész
[b]Feketelista - 7x9 (SubRip) hiányzik[/b]

Köszi Smile
Szia!

Keress vissza, légy szíves, többször is megválaszoltuk ezt a kérdést!
Lehet ügyetlenül használtam a keresőt, de nem találom a keresett infót a [b]Feketelista - 7x9  [/b]feliratról.
Kérlek, segíts. Köszönöm Smile
A "Blacklist" szóval próbálkoztál? Az eredeti címével.
Válaszol
Sziasztok, én a Karen Sisco c. sorozathoz szeretnék kérni magyar feliratot. Tudtommal a Mint a kámfor c. film folytatása vagy spinoffja - a lényeg, hogy a filmben Jennifer Lopez által alakított karakter a főszereplő ebben is, csak ebben már Carla Gugino alakítja. A karakter maga pedig meglehetősen fontos szerepet tölt be Elmore Leonard írói munkásságában, több művében is visszatérő szereplő (pl. még a Justified-ben is feltűnik egy epizód erejéig).

Na szóval érdekelne a sorozat, főleg ha hűen hozza a elmore leonard-i hagyományokat.

Imdb: http://www.imdb.com/title/tt0364823/

Viszont ami gáz, hogy én még angol feliratot se találtam hozzá........... Confused 

Azért ha valaki így is, mégis belevágna, annak előre is nagyon köszönöm!
Válaszol
(2019-12-20, 19:27:28)convar Írta: Sziasztok, én a Karen Sisco c. sorozathoz szeretnék kérni magyar feliratot. Tudtommal a Mint a kámfor c. film folytatása vagy spinoffja - a lényeg, hogy a filmben Jennifer Lopez által alakított karakter a főszereplő ebben is, csak ebben már Carla Gugino alakítja. A karakter maga pedig meglehetősen fontos szerepet tölt be Elmore Leonard írói munkásságában, több művében is visszatérő szereplő (pl. még a Justified-ben is feltűnik egy epizód erejéig).

Na szóval érdekelne a sorozat, főleg ha hűen hozza a elmore leonard-i hagyományokat.

Imdb: http://www.imdb.com/title/tt0364823/

Viszont ami gáz, hogy én még angol feliratot se találtam hozzá........... Confused 

Azért ha valaki így is, mégis belevágna, annak előre is nagyon köszönöm!

Szétnéztem megint (anno pár éve már kerestem), de sehol nincs angol felirat, amcsi amazonon sincs fent sajnos.
Válaszol
Sziasztok,
A Small Island c. 2009-es kétrészes angol minisorozathoz kérnék magyar fordítást! (hátha)
https://www.imdb.com/title/tt1315058/?re...lmg_act_58

Small_Island_2009_DVDRip_XviD_ViSiON (egyben van a két rész)

Köszönöm!
Válaszol
Sziasztok! Én ehhez a sorozathoz szeretnék kérni:

Matrioshki (Matroesjka's)
https://www.imdb.com/title/tt0320882/

Legalább a 2. évadához, mert az 1. évad megjelent szinkronosan Mo-on is DVD-n, de a 2. évad már nem. Persze ha valaki belekezd és úgy van vele hogy nem akar félmunkát végezni, tehát megcsinálja az 1. évadét is, az csak még jobb lenne, hiszen nyilván azért az 1. évadot is jobb lenne eredeti nyelven megnézni. De mondom, az igazán lényeges a 2. évad lenne.

Előre is köszönöm!!!

Üdv, convar
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli convar hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
Sziasztok!

Én az Abstract The Art of Design című Netflix-es dokumentum sorozathoz szeretnék kérni magyar feliratot. Jelenleg a 2. évad van belőle.

https://www.imdb.com/title/tt6333098/?ref_=fn_al_tt_1

Előre is köszönöm ha tudtok foglalkozni vele!
Válaszol
Sziasztok!
Nagy rajongója vagyok az Addams Family-nek, de az 1964-es verzió sajnos csak angolul elérhető mindenhol. Én nem igazán tudok angolul, de szeretném érteni a szöveget is. Szeretném megkérni valamelyik fordító Hölgyet/Urat, hogy legyen szíves lefordítani nekem a sorozat részeit. Mindössze két évadról van szó, az epizódok egyenként 24-25 percesek, szóval nem túl hosszúak. Itt az oldalon fent is van a két évad angol felirata. 
Ez pedig az akkori theme.
https://www.youtube.com/watch?v=ZZ5IWRz78DY

Nagyon hálás lennék, ha valaki elvállalná. Smile

Köszönöm

Szabina
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Sammy1203 hozzászólását:
  • mata, Mor Tuadh
Válaszol
(2019-12-10, 01:31:39)Falconer Írta:
(2019-12-09, 12:08:33)Ervin Írta:
(2019-12-08, 19:01:19)lauraronto74 Írta:
(2019-12-07, 19:53:46)birdman Írta:
(2019-12-07, 02:24:03)Falconer Írta: Sziasztok!

Most kezdett a Reprisal, egyelőre csak a Junkie-n olvastam róla (egész jókat), érdeklődnék, hogy van-e olyan fordító, akit hozzám hasonlóan felcsigázott a sorozat?

https://www.imdb.com/title/tt8594028/

Engem is érdekelne a sorozat. csak jó lenne egy kis felírat . Smile
Én is szeretnék feliratot. ?

Én elkezdtem megcsinálni, de mivel ez az első igazi, még ellenőrzés és jóváhagyás alatt. Amíg az nem kerek, addig az nincs is.

Ez jó hír, köszönöm mindannyiunk nevében!

Jaj nagyon várom már! Köszi!
Válaszol
(2019-12-15, 14:10:25)Jacinta58 Írta: Szeretném kérni, hogy valaki vállalja  el a MADAM SACRETARY  6.  évad  fordítását, mert philkessel és Cateye  leadják, nem fordítják tövább, úgy hallottam   ....nagyon köszönöm előre is  Smile

Csatlakozom a kereshez!

koszi elore is ha valaki vallalja!

BUÉK!
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 651 688 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 145 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 676 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 230 841 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 488 979 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 15 Vendég