This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
Tisztelt fordítók.A Heirs of the Night cimű sorozathoz kérnék,ha lehetséges fordítást. Köszönöm.
Válaszol
Sziasztok!

A S.w.a.t. Különleges egység 4. évadához szeretnék feliratot kérni. Számomra teljesen meglepő, hogy senki nem vállalta eddig Sad  Köszönöm.
Válaszol
Szeretnék kérni magyar feliratot a Hudson and Rex (Rex Kanadában) 3. évadához. Köszönöm.
Válaszol
Arrested Development (Az ítélet: család)


https://www.imdb.com/title/tt0367279/epi...t_eps_sn_5


5. évadhoz nincs felirat, pedig már jó ideje lement, az egyik legjobb sitcom!!! Smile


It's Always Sunny in Philadelphia (Felhőtlen Philadelphia)

https://www.imdb.com/title/tt0472954/epi..._eps_sn_14

S14E03 visszahívták utólag a részt ha jól tudom és ezért nem adták le itthon így szinkron se készült hozzá!


Köszönöm!
Válaszol
Nagyon hálás lennék, hogyha valaki folytatná a Mom sorozat fordítását Smile Egyik legjobb szitkom Heart
Válaszol
Kedves Forditok,

nagyon jo lenne, ha az FBI: most wanted sori forditasat valaki befejezne!


koszonom.
Válaszol
(2020-08-20, 23:07:22)Falconer Írta: Kedves Mindenki!

A 2016-os lengyel Belfer (Kemény leckék címmel fut idehaza) bűnügyi sorozatról csupa jót hallottam, már lement két évad is, de magyar feliratot egyelőre sehol nem találtam. Az M2 adja egy ideje szinkronnal, viszont én csak most tudtam meg, hogy egyáltalán létezik, szóval szeretnék elölről belevágni. Van rá igény/esély, hogy valaki bepötyögi a szinkront vagy lefordítja?

Előre is köszönöm!

@Falconer

Felvettem a tévéből és kiszedtem belőle a teletextes feliratot, kicsit kipofoztam és beidőzítettem. Az 1. évadot most töltöttem fel, jön majd a második évad is. Elég gyenge minőségű ripet találtam csak, ha esetleg tudsz valami jobbat, amit le is lehet könnyen tölteni, akkor szólj, és átidőzítem majd hozzá.
Válaszol
(2021-04-19, 22:20:59)Mor Tuadh Írta:
(2020-08-20, 23:07:22)Falconer Írta: Kedves Mindenki!

A 2016-os lengyel Belfer (Kemény leckék címmel fut idehaza) bűnügyi sorozatról csupa jót hallottam, már lement két évad is, de magyar feliratot egyelőre sehol nem találtam. Az M2 adja egy ideje szinkronnal, viszont én csak most tudtam meg, hogy egyáltalán létezik, szóval szeretnék elölről belevágni. Van rá igény/esély, hogy valaki bepötyögi a szinkront vagy lefordítja?

Előre is köszönöm!

@Falconer

Felvettem a tévéből és kiszedtem belőle a teletextes feliratot, kicsit kipofoztam és beidőzítettem. Az 1. évadot most töltöttem fel, jön majd a második évad is. Elég gyenge minőségű ripet találtam csak, ha esetleg tudsz valami jobbat, amit le is lehet könnyen tölteni, akkor szólj, és átidőzítem majd hozzá.

A felirat passzol a BDRip.x264-SPRiNTER verzióhoz.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli seemur hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
Sziasztok!
A
Sorry for Your Loss első és második évadához szeretnék kérni magyar feliratot!
Előre is nagyon szépen köszönöm Smile
Válaszol
A "Viewpoint" 3 részes ITV minisorihoz nem ad találatot még a fórumban se a kereső.
https://imdb.com/title/tt11684368
Nem vállalja be esetleg valaki?

Előre is köszi!
Válaszol
(2021-04-29, 10:58:52)remi Írta: A "Viewpoint" 3 részes ITV minisorihoz nem ad találatot még a fórumban se  a kereső.
https://imdb.com/title/tt11684368
Nem vállalja be esetleg valaki?

Előre is köszi!

Öt részes Smile
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
Válaszol
(2021-04-29, 12:19:35)marcoverde Írta:
(2021-04-29, 10:58:52)remi Írta: A "Viewpoint" 3 részes ITV minisorihoz nem ad találatot még a fórumban se  a kereső.
https://imdb.com/title/tt11684368
Nem vállalja be esetleg valaki?

Előre is köszi!

Öt részes Smile

Az igaz, félreírtam, eddig 3 van kint, 5 rész lesz.
Válaszol
Sziasztok!

A The Bay c. brit sorozathoz szeretnék feliratot kérni.

köszönöm.
Válaszol
Hali! Kung fu (2021) sorozathoz magyar fordítást szeretnék kérni! Sokan várják hozzá a feliratot.
Válaszol
Remélem van még olyan, aki szerette a Leverage sorozatot. Idén júliusban érkezik a rebootja Leverage Redemption címen Noah Wyle-lal. Nagyon bízok benne, hogy valaki kedvet kap majd a fordításához Smile Heart
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli alex26_forevermagix hozzászólását:
  • McDoug6lak
Válaszol
(2021-05-04, 09:02:29)alex26_forevermagix Írta: Remélem van még olyan, aki szerette a Leverage sorozatot. Idén júliusban érkezik a rebootja Leverage Redemption címen Noah Wyle-lal. Nagyon bízok benne, hogy valaki kedvet kap majd a fordításához Smile Heart

Na eme hír hallatán le is töltöm mind az 5 évadot, és júliusig kicsontozom szépenSmile Nagy kedvencem volt nekem is, remélem most is meglesz a hatása, ha másért nem, talán a "nosztalgiafaktor" miattSmile Nincs esetleg infód, hogy Timothy Hutton miért nem lesz benne???
Válaszol
Sziasztok! 

Fordítást szeretnék kérni a Star Wars: Bad Batch című, Disney+-on debütáló sorozathoz, valamint a Helstrom című sorozathoz. 

Köszönettel:
Orsi
Válaszol
(2021-04-13, 23:35:38)otimotesz Írta:
(2021-04-07, 15:17:13)lászló.domokos Írta: Hali!

A Manifest 3.évadához szeretnék sorozatfordítást kérni. Az,hogy az HBO-ra kerüljön nagyon távol van.

Köszönet!

Sziasztok!

Csatlakozom, én is szeretnék fordítást kérni a Manifest 3. évadához.

Köszönjük!

Sziasztok!  Én is nagyon örülnék feliratnak. Köszönöm
Válaszol
Godfather of Harlem című sorozat első évadjához kérnék magyar feliratot. Köszi
Válaszol
Sziasztok!
A Kung Fu (2021) sorozathoz szeretnék fordítást kérni! Várják elég sokan. Köszönöm!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Lucifer hozzászólását:
  • Denisa
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 650 885 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 008 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 619 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 229 091 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 488 613 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég