This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
Sziasztok!
Nagyon szeretnék a Skam Italia-hoz magyar feliratot. Keresgéltem neten, sajnos nem találtam, és úgy vettem észre másokat is érdekelneSmile Szóval ha valaki csinálna hozzá nagyoooon megköszönném!!!
Blush Heart Big Grin
Válaszol
Sziasztok!

Lehet már kérték mások is, de a Punisher 2. évadjáról készül már felirat, mert engem nagyon érdekelne!
Előre is köszi!
Válaszol
(2019-04-11, 15:31:25)Maminti Írta:
(2019-04-11, 09:07:31)balibacsika Írta:
(2019-04-04, 14:08:46)Maminti Írta:
(2019-04-04, 09:58:04)sznorbi Írta:
(2019-04-03, 14:31:40)Maminti Írta: Sziasztok!

A Fleabag márciusban elindult 2. évadához szeretnék kérni feliratot!

St4nt0N készítette az 1. évadot, (amit nagyon köszönök!) nem tudom akarja-e csinálni a másodikat.
(nem találtam róla semmi infót)

https://www.imdb.com/title/tt5687612/episodes?season=2

Köszönöm előre is!

Sajnos nem tudja vállalni, én is nagyon vártam volna

(2019-03-10, 22:29:01)St4nt0N Írta: Különféle okokból mégsem tudom vállalni a Fleabag 2. évadának lefordítását.

Köszi a választ, habár ez nem jó hír!
Reméljük valaki majd elvállalja, szerintem nagyon jó kis sorozat. Amolyan jóféle angol... Smile
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Esetleg belenézek, ha nem bánja senki...  Cool

b.

Húú, én nagyon nem bánnám! És remélem kedvet kapsz a fordításához!! Wink
Én is csatlakozom a "nem bánom emberek" táborához, imádom az ilyen a nézőhöz kibeszélő sorozatokat.
A második évadról csak pozitív dolgokat hallottam, olvastam Smile
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli sznorbi hozzászólását:
  • Maminti, szotyoládé
Válaszol
Szia!

A Shakespeare and Hathaway sorozat feliratát szeretném kérni.
Válaszol
The Name of the rose / A rózsa neve sorozat. Eddig ugye csak olasz felirat van gyárilag. Az  a 2 angol csak fordítás. Van viszont román, orosz mind a 8 részhez.
Amerikában a Sundance Tv adja le májusban: https://www.szoljon.hu/sztarvilag/nemzet...l-1553137/ . Kérdés, ez a tv csatorna feliratot csinál a filmekhez/sorozatokhoz?
Válaszol
Hello @Bender


Azt kérdezném,hogy egy hónap múlva (Május 8.-án) kezdődik a Lucifer 4.évadja és fogod folytatni 
(vagy hogy a NETFLIX átvette,lehet hogy lesz  hozzá felirat???) a fordítást?

Előre is thanks
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2019-04-14, 19:12:53)Romeoo Írta: Hello @Bender


Azt kérdezném,hogy egy hónap múlva (Május 8.-án) kezdődik a Lucifer 4.évadja és fogod folytatni 
(vagy hogy a NETFLIX átvette,lehet hogy lesz  hozzá felirat???) a fordítást?

Előre is thanks

Szia!

Tisztában vagyok, hogy folytatódik a sorozat, viszont a premier napjáig nem fogjuk tudni,  lesz-e hozzá magyar felirat a Netflixnél. Illetve az, hogy 10 részt egyszerre kidobnak, eléggé megnehezíti a munkát. Hetiben jobban tudtam beosztani az időmet, jelenleg viszont idő szűkében vagyok, így térjünk vissza erre május elején (legkésőbb május 8)

Bender
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Bender hozzászólását:
  • bubu001, nylacika, Romeoo
Válaszol
The enemy within sorozat következő részeire magyar felirat mikor várható!
Válaszol
Sziasztok
Fordítót keresek az Angol Bad Girls TV sorozathoz 2004 kiadású női börtönös sorozat. köszönöm üdv 
https://en.wikipedia.org/wiki/Bad_Girls_(series_6)
cateye megjegyzése 2019-04-17, 15:23:07:
Áthelyezve a megfelelő topikba.
Válaszol
Sziasztok!

Meghálálnám ha valaki készítene egy fordítást a Netflix - Wormwood sorozatához.

köszi
Z
Válaszol
A Dirty John című sorozathoz szeretnék kérni magyar fordítást. A Netflix elkezdte, de sajnos a 3. rész után abbamaradt. Sad Nagyon jó lenne ha valaki bevállalná.
Válaszol
Sziasztok

Marvel-Cloak and Dagger-nek szeretnék fordítást kérni, előre is köszönet!!! Smile
Válaszol
(2019-04-17, 18:21:43)jános.zöld Írta: Sziasztok

Marvel-Cloak and Dagger-nek szeretnék fordítást kérni, előre is köszönet!!! Smile

Szia!

Bender bejelentését itt olvashatod:
https://forum.feliratok.eu/showthread.ph...6#pid10776
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli SergAdama hozzászólását:
  • jános.zöld
Válaszol
(2019-04-12, 21:10:07)Susanne60 Írta: Kérnék szépen feliratot a The Hour című sorozat 2. évadához. Köszönöm szépen.

Szia!

Ehhez? Ha igen, akkor már készítettünk.
https://www.feliratok.info/index.php?sid=1839
Válaszol
(2019-04-17, 17:57:32)máté.kiss Írta: A Dirty John című sorozathoz szeretnék kérni magyar fordítást. A Netflix elkezdte, de sajnos a 3. rész után abbamaradt. Sad Nagyon jó lenne ha valaki bevállalná.

Szia!

Ha elkezdte a Netflix, akkor be is fogja fejezni, csak kell egy kis idő, amíg kikerülnek a feliratok. És mivel van/lesz hozzá hivatalos Netflix felirat, így (gondolom én) nem lesz olyan, aki ezért elvállalja a fordítást. 
Türelem. Ez kell most.

Üdv,
teddypicker
Válaszol
Ha a Netflixen elkezdenek feliratozni egy évadot, akkor az el is készül, türelem.
Válaszol
Sziasztok! Nem akartam senkit megbántani, azzal, hogy olyat kértem, aminek már van fordítója.
Akkor csak ezekhez kérnék:
Frontier, Wiskey Cavallier és az Absentia
Előre is köszönöm!
Válaszol
(2019-04-17, 19:07:16)Szaki Írta:
(2019-04-12, 21:10:07)Susanne60 Írta: Kérnék szépen feliratot a The Hour című sorozat 2. évadához. Köszönöm szépen.

Szia!

Ehhez? Ha igen, akkor már készítettünk.
https://www.feliratok.info/index.php?sid=1839

Ó, köszönöm szépen!
Válaszol
Sziasztok!

A Shakespeare and Hathaway sorozat feliratát szeretném kérni.
Válaszol
Boldog Nyuszit, sziasztok!

Fordítást szeretnék kérni a Line of Duty 5. évadához.

Köszönöm a fordítók áldozatos munkáját, sokan hálásak vagyunk érte!

Szép napot, sok locsolót, üdv.,

Judit
[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli zkjudit hozzászólását:
  • bohoc962, kata111, kollárné.cserkesz-erzsébet, obk, Susanne60
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 651 676 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 136 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 671 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 230 827 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 488 961 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 23 Vendég