This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
Sziasztok! Szeretnék feliratot kérni az Időbevándorlók/Beforeigners című sorozathoz!
Válaszol
Üdv! 
Szeretnénk többen is sorozat fordítást kérni a (FOX) LEGION című sorozat 3.évadhoz. 
(Az első 3 részhez már van feliratozás SorozatBaráton)
Válaszol
Sziasztok!

Nem tudom, hogy a kedves fordítók között van-e olyan aki szereti az angol sorozatokat, ha igen akkor szeretnék ajánlani egyet.
Tudom, hogy az oldalon fordítót keres, de hátha eddig elkerülte a figyelmét és talán felkelti az érdeklődését.
A címe: Brassic
Nagyon szépen köszönöm, ha valaki esetleg elvállalja Smile

https://www.imdb.com/title/tt9174582/

https://www.sorozatjunkie.hu/2019/08/22/pilot-brassic/
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli sznorbi hozzászólását:
  • Maminti
Válaszol
(2019-08-25, 14:29:38)sznorbi Írta: Sziasztok!

Nem tudom, hogy a kedves fordítók között van-e olyan aki szereti az angol sorozatokat, ha igen akkor szeretnék ajánlani egyet.
Tudom, hogy az oldalon fordítót keres, de hátha eddig elkerülte a figyelmét és talán felkelti az érdeklődését.
A címe: Brassic
Nagyon szépen köszönöm, ha valaki esetleg elvállalja Smile

https://www.imdb.com/title/tt9174582/

https://www.sorozatjunkie.hu/2019/08/22/pilot-brassic/

Csatlakozom sznorbi kéréséhez! Smile
Válaszol
SmileÜdv!
Tisztelettel kérném a Paranoid c sorozat fordítását
Köszönöm előre is!
https://www.imdb.com/title/tt5839454/
Válaszol
Sziasztok

Valkai esetleg nem szeretné elvállalni a The InBetween és a Why Women Kill sorozatokat?  Blush  Sokan várunk rá hátha valaki elvállalja, de eddig semmi Sad
Válaszol
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Pearson sorozat fordításának lesz folytatása?

Köszönöm
Válaszol
Hello,
én is beállnék a kérők sorába:
Brassic
Why Women Kill
köszi
Válaszol
(2019-08-29, 11:23:01)Andi100 Írta: Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Pearson sorozat fordításának lesz folytatása?

Köszönöm

Folytatása?  Smile  Nálunk még senki nem kezdte el fordítani. Ha beírod a sorozat címét az oldal keresőjébe, láthatod, hogy "Fordítót keres".
Válaszol
Érdeklődnék, hogy a Yellowstone fordítások miért maradtak abba? Esetleg nem venné át valaki? A 4. rêsznél abbamaradt és most tart a 10. résznél a sorozat. Sad
Válaszol
(2019-08-30, 07:45:52)máté.kiss Írta: Érdeklődnék, hogy a Yellowstone fordítások miért maradtak abba? Esetleg nem venné át valaki? A 4. rêsznél abbamaradt és most tart a 10. résznél a sorozat. Sad

Olvasd el [b]Mr. Bishop [/b]601-es kommentjét a Helyzetjelentéseknél!
Válaszol
(2019-08-30, 07:45:52)máté.kiss Írta: Érdeklődnék, hogy a Yellowstone fordítások miért maradtak abba? Esetleg nem venné át valaki? A 4. rêsznél abbamaradt és most tart a 10. résznél a sorozat. Sad

Mr.Bishop hisztiroham miatt abbahagyta, de Selene átvette a fordítást, jelenleg 8 részhez van felirat, a 9. és 10. rész feliratáról még nincs hír.
Válaszol
(2019-08-30, 13:10:25)Hunork3 Írta:
(2019-08-30, 07:45:52)máté.kiss Írta: Érdeklődnék, hogy a Yellowstone fordítások miért maradtak abba? Esetleg nem venné át valaki? A 4. rêsznél abbamaradt és most tart a 10. résznél a sorozat. Sad

Mr.Bishop hisztiroham miatt abbahagyta, de Selene átvette a fordítást, jelenleg 8 részhez van felirat, a 9. és 10. rész feliratáról még nincs hír.

Anyád hisztizik, Hunork3

Nyaraltam, aztán leszartam, mert ez a selene belepofátlankodott.
Edd az ő szarját, ne itt rimánkodj feliratokért, te majom Smile
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Mr. Bishop® hozzászólását:
  • gricsi, Maci Laci, Maminti, Romeoo
Válaszol
(2019-08-30, 13:10:25)Hunork3 Írta:
(2019-08-30, 07:45:52)máté.kiss Írta: Érdeklődnék, hogy a Yellowstone fordítások miért maradtak abba? Esetleg nem venné át valaki? A 4. rêsznél abbamaradt és most tart a 10. résznél a sorozat. Sad

Mr.Bishop hisztiroham miatt abbahagyta, de Selene átvette a fordítást, jelenleg 8 részhez van felirat, a 9. és 10. rész feliratáról még nincs hír.

Hunork3!

Fingod nincs a dolgokról.Neked mindegy hogy mit eszel vagy mit iszol vagy mit olvasol.
itt egy példa: Meg lehet venni a Coca Cola-t vagy megveheted a Freeway Colát(Lidl X.R)
Mind a kettő kóla,de még is   Sky and Earth.
Szóval senki nem hisztizik,csak vannak olyan emberek mint TE akik türelmetlenek,meg flegmák és fogalmuk sincs hogy embereknek van magánéletük és ez csak HOBBY nem kap érte senki pénzt.
Örömet okoznak nekünk ,nem holmi jött ment akarja osztani az észt amihez vajmi köze sincs.
Nem szoktam írni (de ez kicsapta nálam "is"a biztosítékot).
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli Romeoo hozzászólását:
  • bubu001, gricsi, Maci Laci, Maminti, Mr. Bishop®
Válaszol
Sziasztok!
A Carnival Row sorozatot elvállalja valaki? Nagyon hálás lennék!
Az egész évad kijött egyben, így biztos van vele meló rendesen, de nagyon jónak ígérkezik a sorozat.
Hátha bejön... Smile
Köszönöm!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli qzo hozzászólását:
  • radi8tor
Válaszol
Sziasztok! Valaki nem vállaná el a BH90210 fordítását? Nagyon hálás lennék érte!
Válaszol
Üdv

Carnival Row fordítását kérném én is.Köszönöm
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli anTon hozzászólását:
  • radi8tor
Válaszol
(2019-08-31, 11:47:20)qzo Írta: Sziasztok!
A Carnival Row sorozatot elvállalja valaki? Nagyon hálás lennék!
Az egész évad kijött egyben, így biztos van vele meló rendesen, de nagyon jónak ígérkezik a sorozat.
Hátha bejön... Smile
Köszönöm!

(2019-08-31, 13:18:44)anTon Írta: Üdv

Carnival Row fordítását kérném én is.Köszönöm

Ha megnézitek a listát, láthatjátok, hogy előfoglalta BJani.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • nylacika
Válaszol
Sziasztok!

A Carnival Row és a Perpetual Grace, LTD-hez szeretnék kérni fordítást.  Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli szabi879 hozzászólását:
  • radi8tor
Válaszol
Sziasztok!

A Carnival Row-hoz szeretnék fordítást kérni!
Köszönöm!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Aeryn hozzászólását:
  • radi8tor
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 651 315 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 019 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 638 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 229 706 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 488 760 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég