This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
(2020-02-23, 00:37:34)Aeryn Írta: Sziasztok!

A Miranda című angol sorozat 3. évadához (8 rész) szeretnék magyar feliratot kérni. 
Nagyon jó kis sorozat, remélem valaki kedvet kap hozzá és felkarolja.  Smile
Előre is köszönöm!

Csatlakozom a kéréshez!
Válaszol
Most a Back to Life című sorit ajánlanám a fordítók figyelmébe, én nagyon szívesen nézném. Wink 

http://www.tvmaze.com/shows/41790/back-to-life
Válaszol
Sziasztok!
Manifest 2. évadához kérnék fordítást, mivel a 6. részig volt, aztán abbahagyták.  Angel
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli asd0516 hozzászólását:
  • lászló.domokos
Válaszol
Volna-e valakinek kedve lefordítani a Bíbor folyók  (Les Riviéres Pourples -The Crimson Rivers) című francia krimisorozatot, 8 rész/évad?
Megvan égetett angol felirattal, vagy az angol felirat srt. file-ban is, tehát angolról is fordítható.Ha kell át tudom küldeni
Nagyon jó kis sorozat érdemes lenne elkészíteni , mivel megjelent már a második évada is.
Ha kell el tudom küldeni a letöltési linkeket is, megvan 720p felbontásban .
Előre is köszönöm ha valaki bevállalja.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli cosmopoly hozzászólását:
  • wentento
Válaszol
Sziasztok. Én a 19-2 (2014) sorozat 4. évadjához szeretnék fordítást kérni. Angol felirat van hozzá, magyar sajnos nincs. Az első 3. évad lement szinkronosan, a 4. valószínüleg sosem fog szinkront kapni. A 4. évad a sorozat utolsó évadja, csak 8 részből áll. Nekem sokat jelentene a magyar felirat, akkor be tudnám fejezni ezt a sorozatot. Köszi.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli sándor.csikós hozzászólását:
  • kata111, winamax69
Válaszol
Az elátkozott királyok c. 4 részes sorozathoz szeretnék kérni feliratot.
Köszönöm
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Szeder0915 hozzászólását:
  • nagymaki
Válaszol
A Lost - Eltűntek c. (a.k.a. Pokoli Éden) sorozathoz tudna valaki szinkronpötyit csinálni?
CtrlHD releashez.
Remélem jó helyre írtam.
Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni.  Rolleyes
Válaszol
(2020-03-02, 13:06:51)Parallax Írta: A Lost - Eltűntek c. (a.k.a. Pokoli Éden) sorozathoz tudna valaki szinkronpötyit csinálni?
CtrlHD releashez.
Remélem jó helyre írtam.
Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni.  Rolleyes

Szia!
Nem hiszem, hogy erre lesz vállalkozó, hiszen a sorozat feliratai megtalálhatóak az oldalon chetory, Sunnyboy és BlaiSeCT fordításában, illetve SubRip is került már fel, ráadásul egyik-másik évad esetében a CtrlHD releasehez is van időzítés.
Hadd kérdezzem meg, az oldalon található, minőségi fordításokkal mi a gond?
Aktuális fordítás: -
Új évadra vár: Why Women Kill | Veronica Mars
Facebook | Twitter
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Lex hozzászólását:
  • gricsi
Válaszol
Heart 
 Hali! nem lenne kedve valakinek a The Sinner című sorozatot lefordítani? sokan várják már, baromi jó sorozat. Köszi!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Pogi_ewing hozzászólását:
  • máté.kiss, Mirx
Válaszol
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A Sinner 3. évadjához szeretnék kérni feliratot!!
Válaszol
Az elmúlt években többen is bejelentették, hogy elvállalják a Sorry For Your Loss fordítását, de sajnos mind a mai napig nem készült hozzá felirat. Ha lenne valaki, aki tényleg felkarolná ezt a sorozatot, akkor nagyon hálás lennék!
Válaszol
Szevasztok!
Szeretnék az Agatha Raisin új szezonjához fordítást kérni.
Először angol felirat nem volt hozzá. Most már régóta van, ezért ígérték valaki fordítani fogja. Nagyon szépen megköszönném  Heart
Válaszol
(2020-03-09, 11:18:20)nagymaki Írta: Szevasztok!
Szeretnék az Agatha Raisin új szezonjához fordítást kérni.
Először angol felirat nem volt hozzá. Most már régóta van, ezért ígérték valaki fordítani fogja. Nagyon szépen megköszönném  Heart

Nem tudm, miért kérsz fordítást, mikor írták, hogy készül. A másik topicban ott a tegnap esti válasz a kérdésedre, miszerint a felirat már célegyenesben van.
Válaszol
(2020-03-03, 01:39:05)Pogi_ewing Írta:  Hali! nem lenne kedve valakinek a The Sinner című sorozatot lefordítani? sokan várják már, baromi jó sorozat. Köszi!

Sziasztok!

Csatlakozom én is a sokadik kérőhöz.
Szeretném kérni, hogy ha valakinek van kedve és ideje készítsen a The Sinner sorozat 3.évadához hunsub-ot.
Hálás köszönet sok-sok ember nevében is!  Heart
Válaszol
(2020-03-09, 11:32:09)J1GG4 Írta:
(2020-03-09, 11:18:20)nagymaki Írta: Szevasztok!
Szeretnék az Agatha Raisin új szezonjához fordítást kérni.
Először angol felirat nem volt hozzá. Most már régóta van, ezért ígérték valaki fordítani fogja. Nagyon szépen megköszönném  Heart

Nem tudm, miért kérsz fordítást, mikor írták, hogy készül. A másik topicban ott a tegnap esti válasz a kérdésedre, miszerint a felirat már célegyenesben van.

Azért mert megint összedőlt az oldal, nem engedett belépni. 1000 éve tag vagyok, de lassan két éve újra kellett regisztrálnom, mert akkor is történt valami. Téged is 1245 éve ismerlek Smile  Még a "Célszemély" előtti időkből :Smilezeretettel üdvözöllek. Köszönöm az infot. Megnézem. Kellemes napot Smile

(2020-03-09, 11:32:09)J1GG4 Írta:
(2020-03-09, 11:18:20)nagymaki Írta: Szevasztok!
Szeretnék az Agatha Raisin új szezonjához fordítást kérni.
Először angol felirat nem volt hozzá. Most már régóta van, ezért ígérték valaki fordítani fogja. Nagyon szépen megköszönném  Heart

Nem tudm, miért kérsz fordítást, mikor írták, hogy készül. A másik topicban ott a tegnap esti válasz a kérdésedre, miszerint a felirat már célegyenesben van.

Most be tudtam lépni. Meg is jelent amit akkor válaszoltam. Egyszerűen amikor válaszoltam, az elküldés után snitt Sad OK. köszönöm szépen Smile
Válaszol
Sziasztok ! 

Érdeklődnék, hogy valaki nekiállt már a Station 19 3. évad fordításának? 

Előre is Köszi! 

Üdv
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli gbalint81 hozzászólását:
  • lászló.domokos
Válaszol
Hello!

A Manifest 2. évadához kérnék fordítást, nagyon megérdemelné.
Ahogy öregszem, egyre kevesebb figyelmet fordítok arra, hogy az emberek mit mondanak. Inkább figyelem, amit tesznek.
Válaszol
(2020-03-13, 19:49:48)gbalint81 Írta: Sziasztok ! 

Érdeklődnék, hogy valaki nekiállt már a Station 19 3. évad fordításának? 

Előre is Köszi! 

Üdv
Szia!

Ne haragudj, de az fura lenne ha valaki nekiállt volna, hiszen ezen az oldalon az első 2 évad sem volt fordítva.
Ha megnézted volna konkrétan a kért sorozat fordítását, akkor feketén-fehéren ott van hogy fordítót keres.
Szerintem ott kellene megkérdezned, ahol eddig fordították Wink
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli sznorbi hozzászólását:
  • gricsi
Válaszol
Pokemon 13-19 évadok fordításait szeretném kérni ez alapján.
https://nyaa.si/view/1191282
Válaszol
Sziasztok! Ha lesz rá lehetőség a Gábriel Fernandez aktákhoz szeretnék kérni magyarfeliratot, előre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 651 679 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 136 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 674 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 230 828 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 488 966 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 18 Vendég