This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
(2020-03-18, 10:00:45)Fifi01 Írta: Sziasztok! Ha lesz rá lehetőség a Gábriel Fernandez aktákhoz szeretnék kérni magyarfeliratot, előre is nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

Helló! Ehhez?
https://www.feliratok.info/index.php?sid=6437
Válaszol
Hölgyek & Urak!

A Brot (The Valhalla Murders) c. sorozathoz szeretnék kérni fordítást, azt csiripelik a verebek, hogy jóféle skandináv thriller.

Előre is köszönöm!
Válaszol
(2020-03-19, 15:31:11)Falconer Írta: Hölgyek & Urak!

A Brot (The Valhalla Murders) c. sorozathoz szeretnék kérni fordítást, azt csiripelik a verebek, hogy jóféle skandináv thriller.

Előre is köszönöm!

Előtte érdemes lett volna rákeresni az oldalon. Smile
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • exmithie, Falconer
Válaszol
(2020-03-19, 15:40:46)Mor Tuadh Írta:
(2020-03-19, 15:31:11)Falconer Írta: Hölgyek & Urak!

A Brot (The Valhalla Murders) c. sorozathoz szeretnék kérni fordítást, azt csiripelik a verebek, hogy jóféle skandináv thriller.

Előre is köszönöm!

Előtte érdemes lett volna rákeresni az oldalon. Smile

Á, tényleg! De azért nem találtam meg, mert úgy írtam be a keresőbe, hogy THE Valhalla Murders (így szerepel az IMDb-n is), úgy pedig semmi találatot nem dobott ki. Nyilván próbálkozhattam volna "the" nélkül is, ez jogos, de azért szerintem ez így fifty-fifty. Nem a legjobb a keresője a rendszernek, na. Smile

Kösz szépen mindenesetre!
Mor Tuadh megjegyzése 2020-03-19, 16:06:53:
Beírtam a feliratokhoz a névelőt is, most már pontos a cím, köszi. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Falconer hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
Üdv!

Érdeklődnék, hogy a Devs c. sorozathoz  TEPES verziónak is lesz esetleg felliratgondozása?
Tudom, hogy a másik 2 ver van fent több helyen is, de ez egy minőségibb verzió és nem lehet időzíteni az elkészült fordításokhoz.
Ill. azt szeretném megkérdezni h. tervezi-e valaki az újraélesztett nagy sikerű Top Boys régebbi évadainak fordítását?
Az első évad fordítása található az oldalon, amit a netflix átvett, de valójában talán 3.évad lenne.
(Első 2 évad 4-4 részből áll)
Válaszol
Szevasztok! Szeretném kérdezni a The Rookie című sorozat 2x12 részétől nincs fordítója? Köszönöm szíves válaszaitokat
Válaszol
(2020-03-21, 14:11:12)nagymaki Írta: Szevasztok! Szeretném kérdezni a The Rookie című sorozat 2x12 részétől nincs fordítója? Köszönöm szíves válaszaitokat

Szia!

Már többször is érdeklődtetek mostanában miatta, de hozzánk már az első évadhoz sem készült fordítás. Foglalva sincs a sorozat, nálunk "fordítót keres" státuszban van.
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
Válaszol
Sziasztok!

Belgravia című sorozat magyar feliratának elkészítését szeretném kérni !

Előre is köszönöm több női ismerősöm nevében!

Angol felirat :
https://www.feliratok.info/index.php?search=belgravia
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli 24jackbauer hozzászólását:
  • goodm, KárolyKokas
Válaszol
(2020-03-21, 10:43:20)ReBoot Írta: Üdv!

Érdeklődnék, hogy a Devs c. sorozathoz  TEPES verziónak is lesz esetleg felliratgondozása?
Tudom, hogy a másik 2 ver van fent több helyen is, de ez egy minőségibb verzió és nem lehet időzíteni az elkészült fordításokhoz.
Ill. azt szeretném megkérdezni h. tervezi-e valaki az újraélesztett nagy sikerű Top Boys régebbi évadainak fordítását?
Az első évad fordítása található az oldalon, amit a netflix átvett, de valójában talán 3.évad lenne.
(Első 2 évad 4-4 részből áll)
Szia! Elvileg időzítve van TEPES verzióhoz is? Nem jó?
https://www.feliratok.info/index.php?sea...=0&tab=all
Válaszol
(2020-03-09, 11:41:09)Mia1982 Írta:
(2020-03-03, 01:39:05)Pogi_ewing Írta:  Hali! nem lenne kedve valakinek a The Sinner című sorozatot lefordítani? sokan várják már, baromi jó sorozat. Köszi!

Sziasztok!

Csatlakozom én is a sokadik kérőhöz.
Szeretném kérni, hogy ha valakinek van kedve és ideje készítsen a The Sinner sorozat 3.évadához hunsub-ot.
Hálás köszönet sok-sok ember nevében is!  Heart

SZiasztok!

Esetleg valaki azóta nem kapott kedved a sorozat fordításához?
Nagyon várjuk még mindi! 
Előre is köszönöm!
Válaszol
Sziasztok!

  Érdeklődnék, hogy mi lesz a "The Sinner"  3. évadjának fordításával.


Mr. Bishop & Taurusz  vállalta, elvileg. Gondolom, mindenkinek van elég baja, de egy rövid üzenetet megköszönnénk, hogy mi a jelenlegi helyzet.
Köszönettel!
Válaszol
Tisztelt Admin(ok)! 
Néhány sorozatot külső memóriára szoktam elmenteni, ilyen pl. a Madame Secretary.  A Sorozatbarát-ról szoktam letölteni. Sajnos a általam ismert módszerrel a letöltés folyamán a feliratok elvesznek, ezeket utólag szoktam pótolni a feliratok linkről. Sajnos a 6-ik évfolyamhoz nem találom a magyar feliratot, pedig létezik már, hiszen ha van türelmem folyamatosan nézni (rengeteg akadozás, 1 órás rész kb. 2 órát vesz igénybe, stb), akkor ott díszelegnek a magyar feliratok. Kérdésem: lenne lehetőség arra, hogy ezeket a feliratokat feltegyétek a 6-ik évadhoz is, ugyan úgy, mint a 2-3-4-5 évadok esetében?
Köszönettel M
Válaszol
(2020-03-27, 19:33:27)magusocska51 Írta: Tisztelt Admin(ok)! 
Néhány sorozatot külső memóriára szoktam elmenteni, ilyen pl. a Madame Secretary.  A Sorozatbarát-ról szoktam letölteni. Sajnos a általam ismert módszerrel a letöltés folyamán a feliratok elvesznek, ezeket utólag szoktam pótolni a feliratok linkről. Sajnos a 6-ik évfolyamhoz nem találom a magyar feliratot, pedig létezik már, hiszen ha van türelmem folyamatosan nézni (rengeteg akadozás, 1 órás rész kb. 2 órát vesz igénybe, stb), akkor ott díszelegnek a magyar feliratok. Kérdésem: lenne lehetőség arra, hogy ezeket a feliratokat feltegyétek a 6-ik évadhoz is, ugyan úgy, mint a 2-3-4-5 évadok esetében?
Köszönettel M

Szia!

A Madam Secretary 6. évadához nem készítettünk feliratot. A Sorozatbaráton található 6. évados feliratok nem ide készültek, így hozzánk nem kerültek ki.


Üdv,
cateye
Válaszol
Sziasztok!

A Vagrant Queen című új sci-fi sorozathoz szeretnék magyar feliratot kérni.

https://www.imdb.com/title/tt10394778/

Előre is köszönöm!
Válaszol
Mivel NocadLee & SergAdama nem fordította le a Picard S01E10 epizódot, valaki elvállalhatná. Előre is köszönjük.
Válaszol
(2020-04-01, 11:35:23)Adamgyor Írta: Mivel NocadLee & SergAdama nem fordította le a Picard S01E10 epizódot, valaki elvállalhatná. Előre is köszönjük.

Öt nap után ez elég erős állítás, bőven van még idejük rá. Kicsit nézz utána az oldal szabályainak, mielőtt ilyet írsz.
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • exmithie, gricsi, Romeoo, Szandii
Válaszol
Sziasztok
A Schitt's creeket szeretném kérni fordításra! 8.3 az IMDB értékelése és ódákat zengenek róla hogy milyen jó vígjáték mégsincs hozzá felirat :-(
Nagyon-nagyon kérem akinek van rá kapacitása fordítsa le! Jól jönne egy kis nevetés ezekben a borús időkben.
Válaszol
Sziasztok!

A Last of the Summer Wine sorozat fordítását szeretném kérni.

Előre is köszönöm
Válaszol
Wink 
Sziasztok!
A Vera című angol krimi sorozathoz szeretnék fordítást kérni. Nagyon jónak ígérkezik  Köszönöm szépen a figyelmet (nagyon bízom benne, hogy egy fordító figyelmét is felkelti a sorozat).  Smile
Válaszol
Sziasztok! Nagyon boldoggá tenne valaki, ha a Will és Grace 9., 10. és 11. évadához magyar feliratok töltene fel!
Köszönettel, geoffrey
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 425 1 254 606 2024-04-22, 01:11:48
Legutóbbi hozzászólás: GoreZone
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 48 153 640 2024-04-17, 13:06:35
Legutóbbi hozzászólás: ugk
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 792 504 233 2024-04-17, 07:31:09
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 833 665 958 2024-04-03, 20:05:16
Legutóbbi hozzászólás: Tarzaan
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 148 747 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 9 Vendég