This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
Sziasztok!

A Gangland Undercover című sorozathoz szeretnék kérni fordítást. 
Angol felirat van hozzá.

https://www.imdb.com/title/tt4341996/

https://www.mafab.hu/movies/gangland-und...92571.html

A History álltal készített a törvényen kívűli motoros bandák életébe bepillantást nyújtó, megtörtént eseményeket feldolgozó sorozat.

Hálás köszönet.  Smile
Válaszol
Sziasztok

Szeretnék érdeklődni,hogy a BOYS 2ik évad 7ik és 8ik részei mikor lesznek lefordítva?

Hálás Köszönet
Válaszol
Üdv,

Star Trek Lower Decks fordítása látszólag elmaradt.
Esetleges remény, hogy lesz folytatás ?

Köszönöm.
Válaszol
(2020-11-09, 21:48:19)erika.kovács Írta: Üdv,

Star Trek Lower Decks fordítása látszólag elmaradt.
Esetleges remény, hogy lesz folytatás ?

Köszönöm.

Eleve nem vette a nevére a fordító, csak amikor ráért, megcsinált egy-egy részt. Szabadon vállalható a sorozat, aztán ha nem csap le rá senki, majd folytatja biztos Mammut, amikor megint lesz rá ideje.
Válaszol
Tiszteletem!

The Comey Rule című minisorozathoz szeretnék fordítást kérni, mely Trump hatalomra jutását és közéleti-intézményes botrányainak állít tablót. 

Mai ismereteink szerint az egyik legközelebbi adaptációja a jelenkori politikatörténetnek, így nagyon hálás lennék ha egy vállalkozó fordító érthetőbbé tenné munkájával a sorozatot az eziránt érdeklődők számára!

Előzetes:



https://www.imdb.com/title/tt9174536/?ref_=nv_sr_srsg_0

Köszönöm!
Válaszol
(2020-10-07, 19:50:44)kirol_007 Írta: Sziasztok!

Én a Welcome to the Blumhouse -hoz szeretnék magyar feliratot kérni.
Köszönöm!

Sziasztok!

A Welcome to the Blumhouse -hoz szeretnék magyar feliratot kérni.
Nagyon várom már.

Köszönöm!
Válaszol
Sziasztok!

Valószínűleg a lehetetlennel határos kérésem van, de azért hátha... Szóval keresem az 1999-es Brimstone sorozatot, és sajnos még angol nyelvű feliratot sem találtam hozzá, nemhogy magyart. Ha valaki lenne oly jó... angol vagy magyar subért örök hála!

Üdv!
Válaszol
(2020-11-13, 01:48:02)Falconer Írta: Sziasztok!

Valószínűleg a lehetetlennel határos kérésem van, de azért hátha... Szóval keresem az 1999-es Brimstone sorozatot, és sajnos még angol nyelvű feliratot sem találtam hozzá, nemhogy magyart. Ha valaki lenne oly jó... angol vagy magyar subért örök hála!

Üdv!

Évek óta vadászom, sajnos csak annyi angol felirat létezik, amennyi nálunk is elérhető. De ha van kedved a szinkront begépelni, akkor lesz magyar felirat. Tudunk segíteni, hogyan állj neki, szólj, ha érdekel. Smile
Válaszol
Luminaries-t valaki, esetleg?

Csak 6 részes.
Válaszol
(2020-11-13, 14:22:24)Mor Tuadh Írta:
(2020-11-13, 01:48:02)Falconer Írta: Sziasztok!

Valószínűleg a lehetetlennel határos kérésem van, de azért hátha... Szóval keresem az 1999-es Brimstone sorozatot, és sajnos még angol nyelvű feliratot sem találtam hozzá, nemhogy magyart. Ha valaki lenne oly jó... angol vagy magyar subért örök hála!

Üdv!

Évek óta vadászom, sajnos csak annyi angol felirat létezik, amennyi nálunk is elérhető. De ha van kedved a szinkront begépelni, akkor lesz magyar felirat. Tudunk segíteni, hogyan állj neki, szólj, ha érdekel. Smile

Sajnos erre nincs kapacitásom, azért "kéregetek" olykor... Smile
De ezek szerint van szinkronos változat belőle?
Válaszol
(2020-11-14, 13:35:32)Falconer Írta:
(2020-11-13, 14:22:24)Mor Tuadh Írta:
(2020-11-13, 01:48:02)Falconer Írta: Sziasztok!

Valószínűleg a lehetetlennel határos kérésem van, de azért hátha... Szóval keresem az 1999-es Brimstone sorozatot, és sajnos még angol nyelvű feliratot sem találtam hozzá, nemhogy magyart. Ha valaki lenne oly jó... angol vagy magyar subért örök hála!

Üdv!

Évek óta vadászom, sajnos csak annyi angol felirat létezik, amennyi nálunk is elérhető. De ha van kedved a szinkront begépelni, akkor lesz magyar felirat. Tudunk segíteni, hogyan állj neki, szólj, ha érdekel. Smile

Sajnos erre nincs kapacitásom, azért "kéregetek" olykor... Smile
De ezek szerint van szinkronos változat belőle?

Bocs, rosszul emlékeztem, nincs sajnos.
Válaszol
(2020-11-13, 17:30:58)nmo008 Írta: Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok-e, de lenne egy kérdésem:
A jövő heti Supernatural retrospektív rész is le lesz fordítva? 
Előre is köszönöm a választ. :-)

Válaszol
(2020-11-14, 17:14:43)Mor Tuadh Írta:
(2020-11-14, 13:35:32)Falconer Írta:
(2020-11-13, 14:22:24)Mor Tuadh Írta:
(2020-11-13, 01:48:02)Falconer Írta: Sziasztok!

Valószínűleg a lehetetlennel határos kérésem van, de azért hátha... Szóval keresem az 1999-es Brimstone sorozatot, és sajnos még angol nyelvű feliratot sem találtam hozzá, nemhogy magyart. Ha valaki lenne oly jó... angol vagy magyar subért örök hála!

Üdv!

Évek óta vadászom, sajnos csak annyi angol felirat létezik, amennyi nálunk is elérhető. De ha van kedved a szinkront begépelni, akkor lesz magyar felirat. Tudunk segíteni, hogyan állj neki, szólj, ha érdekel. Smile

Sajnos erre nincs kapacitásom, azért "kéregetek" olykor... Smile
De ezek szerint van szinkronos változat belőle?

Bocs, rosszul emlékeztem, nincs sajnos.

Közben megnéztem, az nCore-on fenn van eredeti hanggal, és ott írják kommentekben, hogy annak idején az RTL Klub leadta egyszer. Nekem inkább az a fura, hogy angol felirat sincsen sehol szerte e netkerekségen. Szerintem olyan még nem történt velem, hogy legalább english subot ne találjak bármihez, talán ez az első eset. És hát az sem érv, hogy bő 20 éves sorozatról beszélünk, mert ennél jóval öregebb filmekhez/sorozatokhoz van minimum angol felirat.
Válaszol
(2020-11-14, 17:30:37)Falconer Írta:
(2020-11-14, 17:14:43)Mor Tuadh Írta:
(2020-11-14, 13:35:32)Falconer Írta:
(2020-11-13, 14:22:24)Mor Tuadh Írta:
(2020-11-13, 01:48:02)Falconer Írta: Sziasztok!

Valószínűleg a lehetetlennel határos kérésem van, de azért hátha... Szóval keresem az 1999-es Brimstone sorozatot, és sajnos még angol nyelvű feliratot sem találtam hozzá, nemhogy magyart. Ha valaki lenne oly jó... angol vagy magyar subért örök hála!

Üdv!

Évek óta vadászom, sajnos csak annyi angol felirat létezik, amennyi nálunk is elérhető. De ha van kedved a szinkront begépelni, akkor lesz magyar felirat. Tudunk segíteni, hogyan állj neki, szólj, ha érdekel. Smile

Sajnos erre nincs kapacitásom, azért "kéregetek" olykor... Smile
De ezek szerint van szinkronos változat belőle?

Bocs, rosszul emlékeztem, nincs sajnos.

Közben megnéztem, az nCore-on fenn van eredeti hanggal, és ott írják kommentekben, hogy annak idején az RTL Klub leadta egyszer. Nekem inkább az a fura, hogy angol felirat sincsen sehol szerte e netkerekségen. Szerintem olyan még nem történt velem, hogy legalább english subot ne találjak bármihez, talán ez az első eset. És hát az sem érv, hogy bő 20 éves sorozatról beszélünk, mert ennél jóval öregebb filmekhez/sorozatokhoz van minimum angol felirat.

Nem jött ki DVD-n és nincs fent semmi olyan streamingen, ahonnan lehetne feliratot szerezni. Nem ritka eset sajnos régi cuccoknál.
Válaszol
(2020-11-14, 18:17:57)Mor Tuadh Írta:
(2020-11-14, 17:30:37)Falconer Írta:
(2020-11-14, 17:14:43)Mor Tuadh Írta:
(2020-11-14, 13:35:32)Falconer Írta:
(2020-11-13, 14:22:24)Mor Tuadh Írta: Évek óta vadászom, sajnos csak annyi angol felirat létezik, amennyi nálunk is elérhető. De ha van kedved a szinkront begépelni, akkor lesz magyar felirat. Tudunk segíteni, hogyan állj neki, szólj, ha érdekel. Smile

Sajnos erre nincs kapacitásom, azért "kéregetek" olykor... Smile
De ezek szerint van szinkronos változat belőle?

Bocs, rosszul emlékeztem, nincs sajnos.

Közben megnéztem, az nCore-on fenn van eredeti hanggal, és ott írják kommentekben, hogy annak idején az RTL Klub leadta egyszer. Nekem inkább az a fura, hogy angol felirat sincsen sehol szerte e netkerekségen. Szerintem olyan még nem történt velem, hogy legalább english subot ne találjak bármihez, talán ez az első eset. És hát az sem érv, hogy bő 20 éves sorozatról beszélünk, mert ennél jóval öregebb filmekhez/sorozatokhoz van minimum angol felirat.

Nem jött ki DVD-n és nincs fent semmi olyan streamingen, ahonnan lehetne feliratot szerezni. Nem ritka eset sajnos régi cuccoknál.

Itt látok egy DVD-kiadást, de valóban kevés az infó a sorozatról.

http://www.dvdrare.com/Brimstone-DVD-TV
Válaszol
Hello, 
A Brave New World-hez/höz szeretnék kérni feliratot, hátha valaki épp üresjáratban szenved Smile
Köszi
Válaszol
A Big Bang Theory alkotójának új sorozatához, B Positive-hoz szeretnék fordítást kérni. Köszönöm előre is.

https://imdb.com/title/tt11839500/
Válaszol
Hello!!!



Esetleg ezt valaki...??? https://www.imdb.com/title/tt11871116/   
KÖSZI....
Válaszol
(2020-11-18, 21:51:13)gabor60 Írta: Hello!!!



Esetleg ezt valaki...??? https://www.imdb.com/title/tt11871116/   
KÖSZI....

https://forum.feliratok.eu/showthread.php?tid=7&pid=18938#pid18938
Válaszol
Szevasztok!
Szeretném kérdezni, valaki le fogja fordítani az  All Creatures Great and Small 2020 -as  angol filmsorozatot? James Herriot könyvéből készítették. Valamelyik adón megy szinkronizálva, de torrentre nem töltik fel. Ezért volna jó, ha lenne magyar felirat hozzá. Köszönöm szépen türelmeteket.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli nagymaki hozzászólását:
  • saspafrany
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 651 907 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 189 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 715 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 231 256 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 489 152 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 19 Vendég