This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
Sziasztok, Schitt's Creek feliratot keresek, Emmy legjobb vígjátéksorozat 2020.  Wink
Válaszol
Sziasztok!

Most így karácsony környékén akadtam rá a "The Chosen" sorozatra:
https://www.imdb.com/title/tt9471404/

aminek nagyon magas az imdb pontszáma, 9.7-es, de sajnos nem találtam hozzá sehol sem magyar nyelvű feliratot.

Lenne olyan kedves valaki, és készítene hozzá?
Előre is köszönöm!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli tothita hozzászólását:
  • saspafrany
Válaszol
Sziasztok!

Kijött ma a Várva vár Vikings 6.évad második fel, de nem igazán látok hozzá magyar feliratot,csak spanyolt illetve angolt.
Ezek szerint nem is lesz Subrip hozzá?
Ti mit tudtok erről???
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2020-12-30, 13:03:01)Romeoo Írta: Sziasztok!

Kijött ma a Várva vár Vikings 6.évad második fel, de nem igazán látok hozzá magyar feliratot,csak spanyolt illetve angolt.
Ezek szerint nem is lesz Subrip hozzá?
Ti mit tudtok erről???

Amazonon premierezett az utolsó 10 rész, ahol nem igazán van magyar felirat, tavaly meg a Netflixen, ahol rögtön magyarral érkezett.
Tehát ha majd felkerül Netflixre, lesz SubRip is - az viszont kérdéses, mikor.
Válaszol
(2020-12-30, 13:16:21)J1GG4 Írta:
(2020-12-30, 13:03:01)Romeoo Írta: Sziasztok!

Kijött ma a Várva vár Vikings 6.évad második fel, de nem igazán látok hozzá magyar feliratot,csak spanyolt illetve angolt.
Ezek szerint nem is lesz Subrip hozzá?
Ti mit tudtok erről???

Amazonon premierezett az utolsó 10 rész, ahol nem igazán van magyar felirat, tavaly meg a Netflixen, ahol rögtön magyarral érkezett.
Tehát ha majd felkerül Netflixre, lesz SubRip is - az viszont kérdéses, mikor.

Igen, ezért is kérdeztem,hogy Netflixről nem lehet tudni semmit.
Akkor ez szomorú hír,így a végére CryCry
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
Sziasztok!

Mivel "fordítót keres" státuszba került, ezért fordítást szeretnék kérni  A Teacher című sorozathoz. Köszönöm annak aki elvállalja.
https://www.imdb.com/title/tt10680614/?r..._sr_srsg_0
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli marina2419 hozzászólását:
  • saspafrany
Válaszol
Szeretném kérni az alex rider sorozat fordítását. Angol évadpakk van hozzá, hátha valaki kedvet kap Smile Köszi.
Válaszol
(2021-01-01, 19:43:20)Ripazha Írta: Szeretném kérni az alex rider sorozat fordítását. Angol évadpakk van hozzá, hátha valaki kedvet kap Smile Köszi.

A sorozat szinkronosan elérhető, szerintem ha eddig nem csapott le rá senki, ezután pláne nem fog. Talán a második évadra...
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli marina2419 hozzászólását:
  • Ripazha
Válaszol
(2021-01-02, 12:42:31)marina2419 Írta:
(2021-01-01, 19:43:20)Ripazha Írta: Szeretném kérni az alex rider sorozat fordítását. Angol évadpakk van hozzá, hátha valaki kedvet kap Smile Köszi.

A sorozat szinkronosan elérhető, szerintem ha eddig nem csapott le rá senki, ezután pláne nem fog. Talán a második évadra...

Akkor esetleg egy szinkron pötyögés...? Régen mintha lett volna ilyen opció is, bár azt nagy valószínűséggel nem sokan vállalják be. A szinkronról nem tudtam. Még várok hátha valaki esetleg, nem más angol feliratosan meglesem.
Válaszol
Sziasztok.



Érdeklődni szeretnék, hogy tervezi valaki a The Magicians S05-höz tartozó felirat elkészítését ?

A választ előre is köszönöm.
Válaszol
(2021-01-03, 12:56:09)wbfeco Írta: Sziasztok.



Érdeklődni szeretnék, hogy tervezi valaki a The Magicians S05-höz tartozó felirat elkészítését ?

A választ előre is köszönöm.

Január 15-én érkezik HBO Góra a teljes utolsó évad, úgyhogy hamarosan lesznek hozzá felirataink.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • bubu001, kila25
Válaszol
Sziasztok most találtam rá the watch című új sorozatra
Teszek ide egy linket a trailer-ről hátha valamelyik fordítónak nagyon bejön és kap fordítást.

Válaszol
Sziasztok! 

Érdeklődnék, hogy várható-e a THE STAND-hez (2020) magyar felirat?



Köszönöm a választ!
Válaszol
Sziasztok! Az Empire 6. évadot esetleg fordítja valaki? Köszönöm előre is a választ!  Shy
Válaszol
Video 
Sziasztok!

Next(2020) sorozat fordítását szeretném kérni.

Imdb: https://www.imdb.com/title/tt9315054/

Köszönöm!  Big Grin
Válaszol
Sziasztok!
Szeretnék fordítást kérni az Időminisztérium(spanyol sorozat) 4.évadához.Pontosabban a4. évad 5.részétől nincs fordítás.Köszönöm.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli guska hozzászólását:
  • saspafrany
Válaszol
Sziasztok!

Fordítást szeretnék kérni a napokban kijött Coyote 1. évadához (6 részes évad). A Breaking Bad producerének új sorozatában Michael Chiklis nyakig keveredik egy kartell-ügybe.

https://www.imdb.com/title/tt10279176/



Köszönöm előre is.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Sanyi1986 hozzászólását:
  • saspafrany
Válaszol
Kedves fordítók!

Nagyon vártam már a The Pembrokeshire Murders 3 részes sorozatot. Örülnék ha valaki elvállalná, előre is köszönöm! A Line of Duty alkotóitól csak jó várható...

https://www.imdb.com/title/tt11649104/
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli saspafrany hozzászólását:
  • bea973
Válaszol
(2021-01-05, 20:33:57)pfanni11 Írta: Sziasztok! 

Érdeklődnék, hogy várható-e a THE STAND-hez (2020) magyar felirat?



Köszönöm a választ!

Ahhoz van felirat, igaz nem itt, de első blikkre subripnek tűnik, az első sor mindegyikben a fordító teljes polgári neve, kipirosítva.
Nem néztem ugyan meg, de ha ez télleg subrip akkor felesleges lenne fordítási kapacitást tenni bele.
Válaszol
(2021-01-13, 14:02:45)remi Írta:
(2021-01-05, 20:33:57)pfanni11 Írta: Sziasztok! 

Érdeklődnék, hogy várható-e a THE STAND-hez (2020) magyar felirat?



Köszönöm a választ!

Ahhoz van felirat, igaz nem itt, de első blikkre subripnek tűnik, az első sor mindegyikben a fordító teljes polgári neve, kipirosítva.
Nem néztem ugyan meg, de ha ez télleg subrip akkor felesleges lenne fordítási kapacitást tenni bele.

Egyrészt nem tudok róla, hogy bárhol hivatalosan elérhető lenne (attól még persze lehet), másrészt a hivatalos feliratokban a végén szokott lenni a credit és nem színezik.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 651 718 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 152 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 683 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 230 880 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 489 013 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 20 Vendég