This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
(2022-02-23, 19:17:37)Romeoo Írta: Sziasztok!

Erről lehet tudni valamit?? Lesz hozzá Subrip vagy valaki fordítani fogja???

Epix-es, szal sztem a subrip felejtős, fordítót meg mostanában bármihez is nehéz találni.....
Viszont én Morena Baccarin miatt mindenképpen belenézek asszem.
Válaszol
Érdekes horror-sci-fi sorozat, amely érdemes lenne a figyelemre, mégsem fogja megkapni.
Kritika és előzetes már van a From-ról.
https://www.sorozatjunkie.hu/2022/02/23/pilot-from/
https://youtube.com/watch?v=aBiwGuJYS70
Válaszol
A Leverage: Redemption és a Star Trek: Discovery 4. évadának fordítását szeretném kérni Smile Heart Előre is köszi, ha valaki elvállalja őket Smile Heart
Válaszol
(2022-02-26, 15:12:40)alex26_forevermagix Írta: A Leverage: Redemption és a Star Trek: Discovery 4. évadának fordítását szeretném kérni Smile Heart Előre is köszi, ha valaki elvállalja őket Smile Heart

A Leverage Redemption-höz van pár részhez jó minőségű (LunaSol) felirat. LunaSol szokott tempójában 1,5-2 év alatt meg is lesz az évad.
Az ST-D-hez is találsz OS-en, az olyan amilyenre éppen sikerült. Vegyes.

Ehhez kapcsolódóan kérdezném:
ST Picard S02 lesz fordítva? Elvileg be vannak írva az S01 fordítói, de ha nem várható mégse akkor nekikezdek angolul.
Válaszol
Sziasztok!

Valaki The Dropout elvállalja?  Jónak tűnik.
Mivel hulu subrip esélytelen.

https://www.imdb.com/title/tt10166622/




Előre is köszönöm
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
Valaki nem tudná folytatni a Big Sky 1.évadát? Nem tudom miért hagyták abba a fordítók a felénél. Már a 2. évad is lassan véget ér.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli kohary hozzászólását:
  • jackiemo
Válaszol
Sziasztok!

Az alábbi I am... c. sorozathoz szeretnék kérni angol feliratot (magyar is jóSmile )
https://www.imdb.com/title/tt9165134/

Sehol nem találok, lehet a címe miatt.
2 évados amúgy.

1.évad - HDTV.x264-PLUTONiUM és HDTV.x264-MTB
2.évad - 720p.HDTV.x264-UKTV

(Így vannak meg nekem.)

Köszi!
Válaszol
(2022-03-05, 14:41:31)seemur Írta: Sziasztok!

Az alábbi I am... c. sorozathoz szeretnék kérni angol feliratot (magyar is jóSmile )
https://www.imdb.com/title/tt9165134/

Sehol nem találok, lehet a címe miatt.
2 évados amúgy.

1.évad - HDTV.x264-PLUTONiUM és HDTV.x264-MTB
2.évad - 720p.HDTV.x264-UKTV

(Így vannak meg nekem.)

Köszi!

A 2. évad WEBRip-ION10 pakkjában van angol felirat, az első évadhoz így hirtelen én sem látok sehol.
Válaszol
(2022-03-03, 20:37:34)Romeoo Írta: Sziasztok!

Valaki The Dropout elvállalja?  Jónak tűnik.
Mivel hulu subrip esélytelen.

https://www.imdb.com/title/tt10166622/




Előre is köszönöm

Sok HULU-sorozat jönni fog nyáron a Disney+-ra majd.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
(2022-03-03, 14:55:14)remi Írta: ST Picard S02 lesz fordítva? Elvileg be vannak írva az S01 fordítói, de ha nem várható mégse akkor nekikezdek angolul.

Sziasztok!
Ahogy látom nem áll fordítás alatt a Star Trek: Picard. Új vagyok, annyira felhúzott hogy nincs magyar felirat hozzá, hogy tegnap megcsináltam. Nem tökéletes, még kicsit javítgatok benne de a semmitől jobb. A többi részt is tervezem fordítani ahogy időm majd engedni.
Válaszol
(2022-03-07, 22:40:04)samotron Írta:
(2022-03-03, 14:55:14)remi Írta: ST Picard S02 lesz fordítva? Elvileg be vannak írva az S01 fordítói, de ha nem várható mégse akkor nekikezdek angolul.

Sziasztok!
Ahogy látom nem áll fordítás alatt a Star Trek: Picard. Új vagyok, annyira felhúzott hogy nincs magyar felirat hozzá, hogy tegnap megcsináltam. Nem tökéletes, még kicsit javítgatok benne de a semmitől jobb. A többi részt is tervezem fordítani ahogy időm majd engedni.

Az előző évad feliratos a Prime-on, szerintem jó esély van rá, hogy hamarosan ehhez is kijön.

De ha nem is lesz, új fordítókat már sajnos nem tudunk fogadni az oldalon.
Válaszol
(2022-03-07, 22:45:27)Mor Tuadh Írta:
(2022-03-07, 22:40:04)samotron Írta:
(2022-03-03, 14:55:14)remi Írta: ST Picard S02 lesz fordítva? Elvileg be vannak írva az S01 fordítói, de ha nem várható mégse akkor nekikezdek angolul.

Sziasztok!
Ahogy látom nem áll fordítás alatt a Star Trek: Picard. Új vagyok, annyira felhúzott hogy nincs magyar felirat hozzá, hogy tegnap megcsináltam. Nem tökéletes, még kicsit javítgatok benne de a semmitől jobb. A többi részt is tervezem fordítani ahogy időm majd engedni.

Az előző évad feliratos a Prime-on, szerintem jó esély van rá, hogy hamarosan ehhez is kijön.

De ha nem is lesz, új fordítókat már sajnos nem tudunk fogadni az oldalon.

A Facebookon jelenleg is hirdeti az Amazon a Picard S2-t, magyar felirattal - így gondolom, lesz. Én ezért bele se kezdtem a fordításba.
Válaszol
nocadlee

Mor Tuadh

Az előző évad feliratos a Prime-on, szerintem jó esély van rá, hogy hamarosan ehhez is kijön.

De ha nem is lesz, új fordítókat már sajnos nem tudunk fogadni az oldalon.


A Facebookon jelenleg is hirdeti az Amazon a Picard S2-t, magyar felirattal - így gondolom, lesz. Én ezért bele se kezdtem a fordításba.


Valami zavar van az erőben, igaz nincs prime előfizetésem de én ezt látom a sorozatnál:
itt meg szó sincs bármilyen, nem angol nyelvű feliratról.......

[Kép: picard.png]

(2022-03-07, 22:40:04)samotron Írta: Sziasztok!
Ahogy látom nem áll fordítás alatt a Star Trek: Picard. Új vagyok, annyira felhúzott hogy nincs magyar felirat hozzá, hogy tegnap megcsináltam. Nem tökéletes, még kicsit javítgatok benne de a semmitől jobb. A többi részt is tervezem fordítani ahogy időm majd engedni.

Ha már dolgoztál vele akkor OS-re tedd ki, mert már itt nem vállalják az átnézést....
Válaszol
(2022-03-08, 09:39:27)remi Írta: Valami zavar van az erőben, igaz nincs prime előfizetésem de én ezt látom a sorozatnál:
itt meg szó sincs bármilyen, nem angol nyelvű feliratról.......

[Kép: picard.png]


Nekem van, és jelenleg 13 hangsáv és 25-féle felirat van hozzá, tehát mindenképpen dolgoznak rajta.
Válaszol
(2022-03-08, 09:39:27)remi Írta: Valami zavar van az erőben, igaz nincs prime előfizetésem de én ezt látom a sorozatnál:
itt meg szó sincs bármilyen, nem angol nyelvű feliratról.......

Kell az előfizetés, és rossz helyen nézed.

primevideo.com
Válaszol
(2022-03-08, 15:48:44)Mor Tuadh Írta: Kell az előfizetés, és rossz helyen nézed.

primevideo.com

Próbáltam, de ott előfizetés nélkül csak promóanyag főoldalt ad.......

De ha már ilyen sok helyre lokalizálták akkor előbb-utóbb majdcsak ránk is sor kerül.
Válaszol
Sziasztok,
az Endeavour S08 E02-E03-hoz tud valaki magyar feliratot készíteni?
Köszi!
Válaszol
(2022-03-09, 16:15:38)brenda4 Írta: Sziasztok,
az Endeavour S08 E02-E03-hoz tud valaki magyar feliratot készíteni?
Köszi!

Szia!

Megjelent szinkronosan az egész évad, úgy hiszem okafogyott a felirat elkészítése az adott részekhez... De persze a tévedés jogát fenntartomSmile)
Válaszol
(2022-03-09, 17:13:12)McDoug6lak Írta:
(2022-03-09, 16:15:38)brenda4 Írta: Sziasztok,
az Endeavour S08 E02-E03-hoz tud valaki magyar feliratot készíteni?
Köszi!

Szia!

Megjelent szinkronosan az egész évad, úgy hiszem okafogyott a felirat elkészítése az adott részekhez... De persze a tévedés jogát fenntartomSmile)

Szia,

nem szeretném szinkronosan nézni. Smile
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli brenda4 hozzászólását:
  • Mor Tuadh, saspafrany
Válaszol
Sziasztok!

A Dynasty sorozat 4. évad 7-22. részéhez valamint a Superstore 6. évadjához lesz magyar felirat?
Előre is köszönöm!
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 651 803 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 169 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 697 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 231 070 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 489 067 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 35 Vendég