This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
(2022-10-04, 14:35:27)sorozatplus Írta:
(2022-10-03, 19:11:31)Kai_Subs Írta:
(2022-10-03, 14:47:52)J1GG4 Írta:
(2022-10-03, 12:18:01)sorozatplus Írta:
(2022-10-03, 12:03:43)Romeoo Írta: Hello!

Amint látom ,még csak két évad van fent a MAX-on,de amint fent lesz tuti kirippeli valaki  a magyar feliratot és felrakja.

Üdv:Romeoo

Nagyon köszönöm, @Romeoo! De nekem a CAKES változat kellene, nem a HMAX. Hátha valaki nekiállna, nagyon jó sorozat egyébként...

Szerintem félreértetted őt, a HMAX = HBO Max, onnan származnak az első két évad magyar feliratai.
A 3. évad nem jött oda, Amerikában HULU-ra került fel, szóval szerintem sanszosabb, hogy Disney-re fog jönni, ha jön.

Jön hozzánk. 10.15 – HBO Max: Ramy (Ramy) 3. évad

Megjött a subrip, villámgyorsan, nagyon szépen köszönöm!
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli sorozatplus hozzászólását:
  • J1GG4, Kai_Subs, Romeoo
Válaszol
(2022-09-01, 07:53:19)Tunderninja Írta: Sziasztok

Kérném a Gangs Of London Sorozat fordítását,és a Tales From The Walking Dead sorozat,illetve a South Park legutolsó covidos fordítását az első 2 covidosnak van de a 3ik -nak nincsenSad

HálaSmile

Sziasztok! 

Csatlakozom a kéréshez, én is nagyon szeretnék a Gangs of London eddigi két évadához magyar feliratot. 
Köszönöm! Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Katus hozzászólását:
  • symor
Válaszol
Sziasztok!Szeretnék fordítást kérni a Murder.In.Provence.S01 évadra és a Pennyworth.The.Origin.of.Batmans.Butler.S03 sorozatra.Köszönöm.
Válaszol
Sziasztok!


Érdeklődnék,hátha......

November 13.-án jön az Yellowstone 5.évadja, valaki nem akarja elkezdeni a fordítást,
mert már 3 éve parlagon hever ez a kiváló sorozat(sajnos mióta Mr.Bishop mestere szögre akasztotta a "csukát")??

Csak egy kérdés,de szerintem reménytelen.
(Igaz aki szereti az angolul is megnézi) Big Grin

Azért köszönöm.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2022-10-26, 13:12:14)Romeoo Írta: Sziasztok!


Érdeklődnék,hátha......

November 13.-án jön az Yellowstone 5.évadja, valaki nem akarja elkezdeni a fordítást,
mert már 3 éve parlagon hever ez a kiváló sorozat(sajnos mióta Mr.Bishop mestere szögre akasztotta a "csukát")??

Csak egy kérdés,de szerintem reménytelen.
(Igaz aki szereti az angolul is megnézi) Big Grin

Azért köszönöm.

Én ezt nem nézem, de más fórumban olvastam, hogy az OS-re csinált valaki állítólag elfogadható feliratot hozzá.
Válaszol
(2022-10-26, 17:00:17)remi Írta:
(2022-10-26, 13:12:14)Romeoo Írta: Sziasztok!


Érdeklődnék,hátha......

November 13.-án jön az Yellowstone 5.évadja, valaki nem akarja elkezdeni a fordítást,
mert már 3 éve parlagon hever ez a kiváló sorozat(sajnos mióta Mr.Bishop mestere szögre akasztotta a "csukát")??

Csak egy kérdés,de szerintem reménytelen.
(Igaz aki szereti az angolul is megnézi) Big Grin

Azért köszönöm.

Én ezt nem nézem, de más fórumban olvastam, hogy az OS-re csinált valaki állítólag elfogadható feliratot hozzá.
Nem tudod, mit veszítesz.
Tudok róla,hogy van egy két helyen felirat hozzá,de amit MrBishop csinált az a No1.
Én angolul is megnézem  Big Grin
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
Kedves fordítók!

Nagyon örülnék, ha valaki vállalná a Shitsel (2013) sorozat fordítását.

https://www.imdb.com/title/tt3069894/
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli saspafrany hozzászólását:
  • kata111
Válaszol
Sziasztok!

A CSI: Vegas fordításait nagyon-nagyon várom. Biztosan nem vagyok egyedül!

Köszi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli csatoi hozzászólását:
  • Dom_perignon
Válaszol
Az Unforgotten (Kihantolt bűnök) című sorozat 4. évadának magyar fordítását szeretném kérni, még mindig. Legyen szíves egy kedves fordító  fordítsa már le. Köszönöm szépen.
Válaszol
Sziasztok! A Walkert nem tudná vki elvállalni? Aki eddig fordította, innentől mindenkitől pénzt kér érte. Ezt most nem kommentálnám inkább.
Válaszol
Sziasztok!

Plusz 1 szavazat a Walkerhez és az Independence-hez. Légyszi légyszi valaki könyörüljön meg szegény idegennyelvi analfabétákon (kismacska tekintet) Smile
Válaszol
Szép estét mindenkinek.
Szeretném meg kérdezni, hogy vállalna-e valaki egy sorozathoz felirat fordítást? Ez a sorozat a The Crow: Stairway to Heaven (Holló - Út a mennyországba) lenne.
Természetesen az angol feliratot adnám hozzá. Előre is köszönöm szépen a választ.

Tisztelettel: CharliexXx
Válaszol
Sziasztok!

Ha esetleg kiszúrta volna a szemem elnézést, szeretném a Titans s04 fordítását kérni valakitől, aki vállalja. Egyúttal kérdezném is, hogy viszi e tovább az eredeti fordító?

Köszönöm!
Válaszol
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy mi lehet az oka annak, hogy a 19 Station 5. évad feliratai nem kerültek fel az oldalra, de a 6. évadnál már elkezdődött a részenkénti fordítás? Van egyáltalán az 5. évadnak felirata? Vagy lesz?
Előre is köszönöm a válaszotokat! Smile
Válaszol
(2022-11-05, 10:34:22)palinkasbea92 Írta: Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy mi lehet az oka annak, hogy a 19 Station 5. évad feliratai nem kerültek fel az oldalra, de a 6. évadnál már elkezdődött a részenkénti fordítás? Van egyáltalán az 5. évadnak felirata? Vagy lesz?
Előre is köszönöm a válaszotokat! Smile

Nincs még hozzá SubRip, azért sincs fent az az évad. Ha egyszer lesz hozzá, biztos felkerül majd. Smile

(2022-11-03, 19:21:23)chronz Írta: Sziasztok!

Ha esetleg kiszúrta volna a szemem elnézést, szeretném a Titans s04 fordítását kérni valakitől, aki vállalja. Egyúttal kérdezném is, hogy viszi e tovább az eredeti fordító?

Köszönöm!

Majd ha érkezik hozzánk a Netflixre, akkor lesz hozzá felirat. Addig kétlem, hogy bárki is vállalná.
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
(2022-11-05, 14:59:14)Kai_Subs Írta:
(2022-11-05, 10:34:22)palinkasbea92 Írta: Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy mi lehet az oka annak, hogy a 19 Station 5. évad feliratai nem kerültek fel az oldalra, de a 6. évadnál már elkezdődött a részenkénti fordítás? Van egyáltalán az 5. évadnak felirata? Vagy lesz?
Előre is köszönöm a válaszotokat! Smile

Nincs még hozzá SubRip, azért sincs fent az az évad. Ha egyszer lesz hozzá, biztos felkerül majd. Smile
Köszönöm válaszod. Akkor máshogy kérdezném Smile Hogy-hogy ez az évad nem került fordításra? Mi lehet az oka? Az angol feliratot látom, de úgy tűnik sosem fordította senki.
Válaszol
(2022-11-08, 09:31:45)palinkasbea92 Írta:
(2022-11-05, 14:59:14)Kai_Subs Írta:
(2022-11-05, 10:34:22)palinkasbea92 Írta: Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy mi lehet az oka annak, hogy a 19 Station 5. évad feliratai nem kerültek fel az oldalra, de a 6. évadnál már elkezdődött a részenkénti fordítás? Van egyáltalán az 5. évadnak felirata? Vagy lesz?
Előre is köszönöm a válaszotokat! Smile

Nincs még hozzá SubRip, azért sincs fent az az évad. Ha egyszer lesz hozzá, biztos felkerül majd. Smile
Köszönöm válaszod. Akkor máshogy kérdezném Smile Hogy-hogy ez az évad nem került fordításra? Mi lehet az oka? Az angol feliratot látom, de úgy tűnik sosem fordította senki.

A SubRip megjelölés hivatalos forrásból származó feliratot jelent nálunk (ezeknél a fordító helyén Anonymus szerepel).
A Station 19 konkrétan a Disney+-ra került fel, és az 5. évadhoz ott még nincs felirat, vagy nem élesítették, vagy nem fordíttatták le magyarra, ennyi.
Válaszol
Sziasztok

A Players című sorozatot valaki fordítja vagy tervbe van véve? Ha nincs akkor szeretném kérni, nagyon megköszönném!
Válaszol
Kedves Fordítók!

Szeretném kérni a Tulsa King c sorozat fordítását! 
Köszönet!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Bazsiboy hozzászólását:
  • Pistapapa
Válaszol
Sziasztok!
A Riget Exodus (Kingdom Exodus) Lars von Trier Birodalom sorozatának 3. évadának fordítását szeretném kérni. Angol, dán, svéd, norvég felirat már van hozzá.
Köszönöm!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli kazohin hozzászólását:
  • laci
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 651 414 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 038 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 658 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 230 714 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 488 847 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 12 Vendég