This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
Sziasztok! Nem tudom jó helyre írom-e? Megrekedt sorozatokhoz kérnék szépen fordítást, ha lehetséges: Harrow, La Casa Papel, Deception. Előre is köszönöm, üdv.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Riki0113 hozzászólását:
  • Dávid76
Válaszol
Sziasztok!

A feliratok között láttam, hogy az alábbi sorozat 1. évad utolsó 5 része fordításra vár, 2. illetve a 3. évad már kész Smile nagyon hálás lennék, ha valaki elvállalná ezt a sorozatot:

Forbrydelsen - Egy gyilkos ügy    A sorozat IMDB-n 8,4; nagyon jó a pontszáma alapján és már befejeződött. Krimi illetve a HÍD / BROEN / BRON fanoknak ajánlanám figyelmébe! 

Mint már fentebb említettem csak az első évad utolsó 5 részét kellene lefordítani Smile

Köszönöm! Smile
Válaszol
(2018-06-28, 20:23:39)MáriaSzekeres Írta: Sziasztok!

A feliratok között láttam, hogy az alábbi sorozat 1. évad utolsó 5 része fordításra vár, 2. illetve a 3. évad már kész Smile nagyon hálás lennék, ha valaki elvállalná ezt a sorozatot:

Forbrydelsen - Egy gyilkos ügy    A sorozat IMDB-n 8,4; nagyon jó a pontszáma alapján és már befejeződött. Krimi illetve a HÍD / BROEN / BRON fanoknak ajánlanám figyelmébe! 

Mint már fentebb említettem csak az első évad utolsó 5 részét kellene lefordítani Smile

Köszönöm! Smile

Ezt elég lenne bepötyögni, főleg úgy, hogy az első 15 rész felirata is a magyar szinkron alapján készült.
Válaszol
Helló!

Luke Cage-hez kérek szépen magyar fordítást. 

Kösz, ha valaki....
Válaszol
(2018-06-27, 18:20:28)Dávid76 Írta: Sziasztok. Szeretnék kérni a la casa del papel-hez feliratot.
Fantasztikus sorozat és abbahagyták a fordításást.
Ezer köszönet és hála ha lesz valaki olyan rendes és tovább csinálja.  Smile

Kedves fordítók! Állítólag a La Casa Papel- nek van 2. évada, így én is csatlakozva Dávid76-hoz, szeretnék feliratot kérni a sorozathoz.
Előre is köszönöm! Üdv.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Riki0113 hozzászólását:
  • bence1237, uscGhost
Válaszol
A Mom fordításának folytatását szeretném kérni most, hogy subsbird leadta.Előre is köszi, ha valaki felkarolja ezt a remek vígjáték sorozatot Smile
Válaszol
Üdvözlet minden kedves fordítónak!

Azt szeretném kérdezni, hogy fogja-e valaki fordítani majd az idén megjelenő "A discovery of witches" című sorozatot? Az előzetese alapján jó kis sorozat lesz szerintem!

https://www.imdb.com/title/tt2177461/

A választ előre is köszönöm!
Válaszol
(2018-07-01, 15:17:57)Riki0113 Írta:
(2018-06-27, 18:20:28)Dávid76 Írta: Sziasztok. Szeretnék kérni a la casa del papel-hez feliratot.
Fantasztikus sorozat és abbahagyták a fordításást.
Ezer köszönet és hála ha lesz valaki olyan rendes és tovább csinálja.  Smile

Kedves fordítók! Állítólag a La Casa Papel- nek van 2. évada, így én is csatlakozva Dávid76-hoz, szeretnék feliratot kérni a sorozathoz.
Előre is köszönöm! Üdv.

Csatlakoznék én is. Nagyon örülnék, ha valaki elvállalná a La Casa de Papelt.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli TomVajner hozzászólását:
  • bence1237, uscGhost
Válaszol
Szintén La Casa Papel fordítást kérnék. Előre is köszönöm szépen!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli szurilo hozzászólását:
  • bence1237, uscGhost
Válaszol
Szép napot! Szeretném megkérdezni, hogy várható-e a Bull c. sorozat további részeinek fordítása. Az I. évad 5. epizódig van csak fordítva. Köszönöm szépen!
Válaszol
Kedves Fordítók!

Az O Negócio sorozat 3. és 4. évadának fordítását szeretném kérni. Szuper sorozat, az első két évad fordítása fent is van, szeretném megnézni a következőket is. Hálás köszönet!

Sheila
Válaszol
Heart 
Üdv! Angel

Valakinek belefér az idejébe a Utazás a világ végére (To the Ends of the Earth) három részes mini sorozat? https://www.feliratok.info/index.php?sid=3170 Mert, ha igen, engem nagyon érdekelne, Benedict csodás színész és hát... A szinkron nem az igazi, az angolom pedig sajnos nem perfect, így nem értem meg teljesen... Főleg nem mikor hadar. Big Grin

Köszönöm szépen előre is! Heart
Válaszol
Smile 
Sziasztok ! 
 szeretném kérni, hogy valaki vállalja el a VELVET COLLECCION 1.évadának a fordítását.
nagy köszönet érte ..
igaz, hogy spanyol sorozat,  de  bízom benne  , hogy lesz valaki  Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Cintia58 hozzászólását:
  • petter
Válaszol
Sziasztok money heist című sorozat 9.-13. részekhez szeretnék fordítást kérni.
A 8. részig van magyar felirat, de azóta fordítóra vár. Köszönöm előre is!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli aron_m hozzászólását:
  • bence1237, uscGhost
Válaszol
Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy az Új Csaj 7 évadjához nem lesz felirat?? Mit tudtok erről??  Válaszokat köszönöm előre is Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Vicky hozzászólását:
  • GhitaMiau
Válaszol
(2018-07-08, 21:43:20)Vicky Írta: Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy az Új Csaj 7 évadjához nem lesz felirat?? Mit tudtok erről??  Válaszokat köszönöm előre is Smile

(2018-07-08, 12:13:55)Jareka Írta:
(2018-07-03, 01:59:41)Batman Írta: Kedves fordítók!

A következő sorozatokkal kapcsolatban érdeklődnék hogy fordítás alatt állnak/lehet számítani rá a közeljövőben, és ha igen akkor milyen rendszereséggel. Előre is köszönöm!

GLOW: @eszticsillag 
Series of unfortunate events: @Jacques Fosch 
The Marvelous Mrs Maisel: @cassis 
New girl: @Jareka

Jövőhéten remélem, sikerül elkészülnöm a következő felirattal, és innentől már jön a többi rendszeresen (kb. hetente, illetve ahogy munka mellett sikerül). Az utóbbi időben esküvő, nászút meg ilyenek miatt kicsit elmaradtam. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Adamzget2 hozzászólását:
  • Vicky
Válaszol
(2018-07-08, 23:36:56)Adamzget2 Írta:
(2018-07-08, 21:43:20)Vicky Írta: Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy az Új Csaj 7 évadjához nem lesz felirat?? Mit tudtok erről??  Válaszokat köszönöm előre is Smile

(2018-07-08, 12:13:55)Jareka Írta:
(2018-07-03, 01:59:41)Batman Írta: Kedves fordítók!

A következő sorozatokkal kapcsolatban érdeklődnék hogy fordítás alatt állnak/lehet számítani rá a közeljövőben, és ha igen akkor milyen rendszereséggel. Előre is köszönöm!

GLOW: @eszticsillag 
Series of unfortunate events: @Jacques Fosch 
The Marvelous Mrs Maisel: @cassis 
New girl: @Jareka

Jövőhéten remélem, sikerül elkészülnöm a következő felirattal, és innentől már jön a többi rendszeresen (kb. hetente, illetve ahogy munka mellett sikerül). Az utóbbi időben esküvő, nászút meg ilyenek miatt kicsit elmaradtam. Smile
 KÖSZÖNÖM Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Vicky hozzászólását:
  • Sinaola
Válaszol
Sziasztok, szeretném kérni a Power 5. évadának fordítását.
Köszönöm.
Válaszol
(2018-07-02, 10:56:16)Sheila Írta: Kedves Fordítók!

Az O Negócio sorozat 3. és 4. évadának fordítását szeretném kérni. Szuper sorozat, az első két évad fordítása fent is van, szeretném megnézni a következőket is. Hálás köszönet!

Sheila

A HBOGO-n van hozzá Subrip (sőt még magyar szinkron is).
A Subripet kérek fórumban kérd.
Válaszol
A Yellowstone sorozathoz szeretnék magyar feliratot kérni, el sem akarom hinni hogy nincs fordítója. Sad
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 424 1 249 155 tegnap, 10:40:07
Legutóbbi hozzászólás: GarYts
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 48 153 107 2024-04-17, 13:06:35
Legutóbbi hozzászólás: ugk
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 792 501 307 2024-04-17, 07:31:09
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 833 663 768 2024-04-03, 20:05:16
Legutóbbi hozzászólás: Tarzaan
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 148 197 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 6 Vendég