This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatfordítást kérek
sziasztok,
The Graham Norton Show szerintem nagyszerű és vicces.
Valaki lenne olyan kedves feliratozni?
Személy szerint sokat tanultam belőle angolul, de mindig vannak vak foltok, ezért is kérem a fordítást.
Köszi
Bálint
Válaszol
Szeretnék kérni magyar feliratot a Burden of Truth című szerintem nagyon jó sorozathoz.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli emesem hozzászólását:
  • obk
Válaszol
Egy kiváló vígjáték sorozathoz szeretnék magyar feliratot kérni, ami összesen 7 évadot élt meg, én már egy évadnak is nagyon örülnék.
 The Golden Girls - Öreglányok

Golden Girls - Imdb


(2019-02-13, 11:30:51)Optimista Írta:
(2019-02-13, 11:27:54)mata Írta:
(2019-02-13, 11:22:35)Optimista Írta: Sziasztok! 
Szeretném kérdezni, hogy a Shetland 5. évadának a fordítását valaki nem tudná a pártfogásába venni. 
Köszönöm szépen.

Már írtam Norfnak, hogy folytatja-e, reméljük, hamarosan válaszol, és igennel. Wink

Nagyon szépen köszönöm. Bízom benne, hogy pozitív választ kapunk sokunk örömére!

Én is bizakodom, nagyon jó sorozat!  Heart
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mia1982 hozzászólását:
  • balukapitany5
Válaszol
Sziasztok! 

Fordítást szeretnék kérni a The Grand Tour című műsorhoz a 3. évad 5. résztől. Nagyon hálás vagyok azoknak akik szabadidejükben eddig fordították, de nem halad most sem a dolog. 
Felmerült több  TGT-s fórumon, hogy szívesen honorálnánk egy feliratkészítőt, aki a szárnyai alá venné kedvenc sorozatunkat. 
Nagyon hálásak lennénk...
Válaszol
(2019-02-16, 13:49:22)erikaelenyaknyak Írta: Sziasztok! 

Fordítást szeretnék kérni a The Grand Tour című műsorhoz a 3. évad 5. résztől. Nagyon hálás vagyok azoknak akik szabadidejükben eddig fordították, de nem halad most sem a dolog. 
Felmerült több  TGT-s fórumon, hogy szívesen honorálnánk egy feliratkészítőt, aki a szárnyai alá venné kedvenc sorozatunkat. 
Nagyon hálásak lennénk...

Hát nálunk hiába kérsz hozzá feliratot, mert eddig sem került fel hozzánk egyetlenegy TGT-felirat sem.
Ha pedig valahol máshol elkészült a 3. évad 4. részéig, akkor legyél türelemmel, mert csak két résszel van lemaradva az ottani fordító, valszeg csak közbejött neki valami más, pl.: az élet, meg ilyen unalmas dolgok. Tongue
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli mata hozzászólását:
  • bubu001
Válaszol
Valaki vállalja-e a Vera és az Agatha Raisin sorozatot?
Válaszol
Sziasztok!

A The venture Bros. 4. évadához és a Superjail! -hez szeretnék feliratot kérni.

Köszönöm!
Válaszol
Sziasztok!

Szeretném, ha folytatnátok a
Future man 2. évad
The Magicians 4. évad fordítását.
Előre is köszönöm.
Válaszol
sziasztok
érdeklődni szeretnék h fogja-e valaki fordítani a Yunus Emre című török sorozatot?
a válaszokat előre is köszönöm)
Válaszol
hello,

ehhez kérnék magyar fordítást: Formula 1: Drive to Survive (Netflix)
Premier: március 8.

https://index.hu/kultur/cinematrix/2019/...o_survive/

Köszi
Válaszol
Sziasztok!


A Chicago Med sorozatot nem fordítaná le valaki esetleg ? Tudom , hogy mivel orvosi elég nehéz lehet a szöveg de szerintem sokan örülnénk neki  Blush Jó lenne a másik két Sorozattal a Fire meg PD-vel együtt nézni. ( ennek a két sorozat fordítójának 1000 köszönet hogy csinálják  Smile )
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli LadyV hozzászólását:
  • bohoc962, kata111, kockasful, Morag
Válaszol
Sziasztok szeretnék kérni magyar forditást 







Elöre is köszönöm a választ.
Válaszol
(2018-01-02, 14:41:07)Mor Tuadh Írta: Itt lehet kérni fordítást olyan sorozatokhoz, amiknek még nincs fordítójuk.

Szép estét!!! 
Mivel JhonykahSubs bejelentette, hogy nem akarja tovább fordítani, bár állítólag ezt az évadot még befejezi (4 rész vár jelenleg fordításra a 4. évad első 5 részéből), a Magicians-nek szeretnék kérni fordítást, ha lehetséges, mert sokunkat viszont érdekel!!!

Előre is köszönöm!!! Smile
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli jános.zöld hozzászólását:
  • bubu001, RajmondVölfinger
Válaszol
Hello!

A Bloom (2019) cimu sorozathoz szeretnek kerni feliratot.

https://www.imdb.com/title/tt8888322/
Válaszol
Sziasztok!  
Az "NCS Manhunt"   első részéhez kérnék szépen magyar feliratot. Köszönöm!
Válaszol
Sziasztok! 

A "The Magicians". c sorozathoz szeretnék fordítást kérni.

Többek nevében írok (sorozatbarát,  kommentek között lehet látni https://www.sorozatbarat.online/episode/...ad_02_resz)

Sajnos fordító nélkül maradtunk, valaki akinek van kapacitása nem szeretné folytatni? 

Előre is köszönöm!

Üdvözlettel, Rajmi
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli RajmondVölfinger hozzászólását:
  • jános.zöld
Válaszol
(2019-02-15, 23:50:07)Mia1982 Írta: Egy kiváló vígjáték sorozathoz szeretnék magyar feliratot kérni, ami összesen 7 évadot élt meg, én már egy évadnak is nagyon örülnék.
 The Golden Girls - Öreglányok

Golden Girls - Imdb


Én is nagyon örülnék a sorozat magyar változatának, még ha csak feliratról is van szó.   Smile Smile Smile
Válaszol
Sziasztok!

A Doc Martin 8. évadához szeretnék magyar feliratot kérni. 

Előre is nagyon köszönöm!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Judit2791 hozzászólását:
  • Janos1952
Válaszol
Hali!

A Travelers (Netflix) harmadik évadához kérnék fordítást. A harmadik rész után félbe maradt, addig is csak "nyögvenyelősen készült el a felirat. Kár lenne, ha ez a remek sorozat nem lenne befejezve.
Köszönöm
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli lászló.domokos hozzászólását:
  • arguren, Rudolfbeer
Válaszol
A Shakespeare and Hathaway sorozatot fordítja-e valaki, mert ha nem, akkor megköszönném, ha megtenné!
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 650 905 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 016 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 627 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 229 123 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 488 711 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 6 Vendég