This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Filmfordítást kérek
Sziasztok!

A Jim & Andy: The Great Beyond - Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton c. dokumentumfilmhez szeretnék fordítást kérni.

Előre is köszönöm szépen! Smile  

Válaszol
Kedves Fordítók!

Nagyon érdekelne a Netflix Behind the Curve c. dokumentumfilmje.
A lapos föld hívőkről szól... Én persze nem vagyok az, viszont érdekel ezeknek az embereknek a gondolkodásmódja.

Szóval, ha valaki kedvet kapna a lefordításához, igencsak örülnék! (meg aztán hátha mást is érdekel)
Wink 

Köszi
Válaszol
Sziasztok!

Az Avengers: Endgame című filmhez szeretnék feliratot kérni! Tudom, hogy már más is kérte, de így talán előbb lesz.

Előre is köszi!
Válaszol
(2019-07-30, 18:16:25)csb Írta: Sziasztok!

Az Avengers: Endgame című filmhez szeretnék feliratot kérni! Tudom, hogy már más is kérte, de így talán előbb lesz.

Előre is köszi!

Szia!
Már van magyar felirat! Nézelődj a neten, megtalálod. Nem linkelek mert itt tilos!
Válaszol
Sziasztok! 

A Wheels of fire cimű filmhez szeretnék feliratot kérni. 

Előre is köszönöm. 

https://www.imdb.com/title/tt0088393/
Válaszol
(2019-07-30, 18:52:28)dyy777 Írta:
(2019-07-30, 18:16:25)csb Írta: Sziasztok!

Az Avengers: Endgame című filmhez szeretnék feliratot kérni! Tudom, hogy már más is kérte, de így talán előbb lesz.

Előre is köszi!

Szia!
Már van magyar felirat! Nézelődj a neten, megtalálod. Nem linkelek mert itt tilos!

Ő itt kért .Megbziható, tehetséges emberkéktől.Nem a net bugyra jóska transletre vágyik..
Csatlakoznék Endgame kéréshez.Köszönöm!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Sakhalin hozzászólását:
  • csb
Válaszol
Video 
Sziasztok!

Nagyon nagyon hálás lennék, ha valaki elkészítené a feliratot a Newness című filmhez.
Imdb

Előre is nagyon köszönöm!
Válaszol
(2019-08-03, 08:22:45)Sakhalin Írta:
(2019-07-30, 18:52:28)dyy777 Írta:
(2019-07-30, 18:16:25)csb Írta: Sziasztok!

Az Avengers: Endgame című filmhez szeretnék feliratot kérni! Tudom, hogy már más is kérte, de így talán előbb lesz.

Előre is köszi!

Szia!
Már van magyar felirat! Nézelődj a neten, megtalálod. Nem linkelek mert itt tilos!

Ő itt kért .Megbziható, tehetséges emberkéktől.Nem a net bugyra jóska transletre vágyik..
Csatlakoznék Endgame kéréshez.Köszönöm!
Én meg olyan oldalról töltöttem a feliratot ahol szintén megbízható, tehetséges emberek fordítanak. A letöltések száma már 4000 fölött...tehát leírom mégegyszer: MÁR VAN FELIRAT az általad kért filmhez./már vagy négy napja/ DE nem linkelhetek mert ezen az oldalon tilos. De te csak várd meg nyugodtan még ide is kirakják , a fél ország meg már rég megnézte. Majd szólj ha megtaláltad okostóni, csak azt ne hogy hol. Az adminoknak meg ha valami kifogásuk van hogy "szóltam" max. kivágnak a francba. További szép napot mindenkinek.
Válaszol
(2019-08-04, 11:34:11)dyy777 Írta:
(2019-08-03, 08:22:45)Sakhalin Írta:
(2019-07-30, 18:52:28)dyy777 Írta:
(2019-07-30, 18:16:25)csb Írta: Sziasztok!

Az Avengers: Endgame című filmhez szeretnék feliratot kérni! Tudom, hogy már más is kérte, de így talán előbb lesz.

Előre is köszi!

Szia!
Már van magyar felirat! Nézelődj a neten, megtalálod. Nem linkelek mert itt tilos!

Ő itt kért .Megbziható, tehetséges emberkéktől.Nem a net bugyra jóska transletre vágyik..
Csatlakoznék Endgame kéréshez.Köszönöm!
Én meg olyan oldalról töltöttem a feliratot ahol szintén megbízható, tehetséges emberek fordítanak. A letöltések száma már 4000 fölött...tehát leírom mégegyszer: MÁR VAN FELIRAT az általad kért filmhez./már vagy négy napja/ DE nem linkelhetek mert ezen az oldalon tilos. De te csak várd meg nyugodtan még ide is kirakják , a fél ország meg már rég megnézte. Majd szólj ha megtaláltad okostóni, csak azt ne hogy hol. Az adminoknak meg ha valami kifogásuk van hogy "szóltam" max. kivágnak a francba. További szép napot mindenkinek.

Nyilván nem olyan nehéz rátalálni az említett feliratra, az a furcsa, hogy Verdike fordította, aki ide is be szokta küldeni az elkészült munkáit, szóval nem vágom, most miért nem tette.
Amúgy pedig a stíluson kicsit változtass, ez a hangnem annyira nem gyere be, köszöntem.
Válaszol
(2019-08-04, 11:43:57)mata Írta:
(2019-08-04, 11:34:11)dyy777 Írta:
(2019-08-03, 08:22:45)Sakhalin Írta:
(2019-07-30, 18:52:28)dyy777 Írta:
(2019-07-30, 18:16:25)csb Írta: Sziasztok!

Az Avengers: Endgame című filmhez szeretnék feliratot kérni! Tudom, hogy már más is kérte, de így talán előbb lesz.

Előre is köszi!

Szia!
Már van magyar felirat! Nézelődj a neten, megtalálod. Nem linkelek mert itt tilos!

Ő itt kért .Megbziható, tehetséges emberkéktől.Nem a net bugyra jóska transletre vágyik..
Csatlakoznék Endgame kéréshez.Köszönöm!
Én meg olyan oldalról töltöttem a feliratot ahol szintén megbízható, tehetséges emberek fordítanak. A letöltések száma már 4000 fölött...tehát leírom mégegyszer: MÁR VAN FELIRAT az általad kért filmhez./már vagy négy napja/ DE nem linkelhetek mert ezen az oldalon tilos. De te csak várd meg nyugodtan még ide is kirakják , a fél ország meg már rég megnézte. Majd szólj ha megtaláltad okostóni, csak azt ne hogy hol. Az adminoknak meg ha valami kifogásuk van hogy "szóltam" max. kivágnak a francba. További szép napot mindenkinek.

Nyilván nem olyan nehéz rátalálni az említett feliratra, az a furcsa, hogy Verdike fordította, aki ide is be szokta küldeni az elkészült munkáit, szóval nem vágom, most miért nem tette.
Amúgy pedig a stíluson kicsit változtass, ez a hangnem annyira nem gyere be, köszöntem.

De érzékenyek vagyunk, köszöntem.
Válaszol
Sziasztok!

Nagyon szeretnék a Newness című filmhez magyar feliratot kérni!

Előre is hatalmas köszönet, ha valaki vállalja!
Válaszol
Sziasztok!

Én nagyon szeretnék kérni egy magyar felirarot a Tigris és Sárkány: A Végzet kardja (Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny) című filmhez.


Köszönöm!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Daermon hozzászólását:
  • eszter.szür
Válaszol
Sziasztok!  Smile
A Rocketman című filmhez szeretnék magyar feliratot! Előre is köszi!
Válaszol
A The Doctor Blake Mysteries 5 évados sorozat után készült 2018-ban egy TV film, The Blake Mysteries: Ghost Stories címmel. Ennek a filmnek a fordítását szeretném kéni. Előre is nagyon szépen köszönöm, ha valaki megcsinálja a feliratot.
Válaszol
(2019-08-10, 08:34:42)fendermania Írta: A The Doctor Blake Mysteries 5 évados sorozat után készült 2018-ban egy TV film, The Blake Mysteries: Ghost Stories címmel. Ennek a filmnek a fordítását szeretném kéni. Előre is nagyon szépen köszönöm, ha valaki megcsinálja a feliratot.

Köszönöm, megtaláltam, tárgytalan a kérés.... egyszerűen figyelmetlen voltam, és nem vettem észre.
Válaszol
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy nem tudjátok esetleg, a Brightburn feliratot senki nem vállalta még be / esetleg nem akarná bevállalni valaki?

https://www.imdb.com/title/tt7752126/

Előre is köszi!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli blady hozzászólását:
  • murray, Tsipi88
Válaszol
(2019-08-12, 13:43:21)blady Írta: Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy nem tudjátok esetleg, a Brightburn feliratot senki nem vállalta még be / esetleg nem akarná bevállalni valaki?

https://www.imdb.com/title/tt7752126/

Előre is köszi!
A Brightburnt én is csipáznám! 
Valamint a Jamie Bell főszereplésével készült Skin(2018) című alkotáshoz is jó lenne felirat. Köszi!

https://www.imdb.com/title/tt6043142/
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli murray hozzászólását:
  • blady, Oci, Tsipi88
Válaszol
Big Grin 
Sziasztok! A The Beach Bum ( https://www.imdb.com/title/tt6511932/ ) című filmhez szeretnék fordítást kérni. Előre is köszönet.  Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Tsipi88 hozzászólását:
  • blady
Válaszol
Sziasztok!

Ehhez a 2 filmhez szeretnék feliratot kérni:

Long Shot
https://www.imdb.com/title/tt2139881/

Booksmart (2019)
https://www.imdb.com/title/tt1489887/?ref_=fn_al_tt_1

Előre is köszönöm
Válaszol
Sziasztok!

A Netflix-es Amateur című filmhez kérek szépen magyar feliratot.

Előre is köszönöm.
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 651 300 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 018 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 2 229 1 839 158 2024-03-21, 18:39:03
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 632 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 488 732 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég