This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Filmfordítást kérek
Captive State /2019/
https://www.imdb.com/title/tt5968394/

Esetleg valaki érezne késztetést ?

Köszönöm.
Válaszol
(2019-09-23, 12:17:28)Utálom_a_filmeket Írta: Az Izlandi Amazon (Woman at War) 2018 című filmhez kérnék magyar fordítást.

IMDB LINK

THX.



[/url][url=https://www.imdb.com/title/tt7279188/]
Nagyon érdekesnek tűnik, lehet, hogy ma meg is nézem. Szeretném megcsinálni az Undone-t (kb jövő hét végére lenne kész). utána sztem szívesen nekiállnék. Nincs ebben tapasztalatom - mennyire para vajon fordítást fordítani? bár gondolom perfekt izlandiul beszélők nem hemzsegnek Smile
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli marcoverde hozzászólását:
  • Maminti
Válaszol
(2019-09-23, 19:41:02)marcoverde Írta: mennyire para vajon fordítást fordítani?

Ha jó a fordított felirat, akkor semennyire. A "Honnan tudom, hogy jó?" kérdésre a válasz az, hogy látszik rajta :-) Belenéztem ennek az angoljába és a németjébe, azok jók.
Válaszol
Üdv!

A Midsommar(2019) című filmhez szertnék kérni feliratot. 
https://www.imdb.com/title/tt8772262/
Válaszol
Sziasztok,

csatlakoznék murrayhez én is a Midsommarhoz szeretnék feliratot kérni. A rendező előző filmje egyik kedvenc és erről is csak jókat hallottam.
köszönöm
Válaszol
én is csatlakoznék a Midsommar feliratkérőkhöz :Big Grin
+ még a Doom: Annihililation-hoz is szeretnék feliratot kérni! Előre is köszönöm szépen!
Válaszol
(2019-09-23, 19:41:02)marcoverde Írta:
(2019-09-23, 12:17:28)Utálom_a_filmeket Írta: Az Izlandi Amazon (Woman at War) 2018 című filmhez kérnék magyar fordítást.

IMDB LINK

THX.



[/url][url=https://www.imdb.com/title/tt7279188/]
Nagyon érdekesnek tűnik, lehet, hogy ma meg is nézem. Szeretném megcsinálni az Undone-t (kb jövő hét végére lenne kész). utána sztem szívesen nekiállnék. Nincs ebben tapasztalatom - mennyire para vajon fordítást fordítani? bár gondolom perfekt izlandiul beszélők nem hemzsegnek Smile

Nagyon leköteleznél vele, ha megcsinálnád.
Imádom a skandináv filmeket, úgyhogy hajrá, nem is vészesen sok a lefordítandó felirat benne.
Köszi.

(2019-09-24, 09:21:49)murray Írta: Üdv!

A Midsommar(2019) című filmhez szertnék kérni feliratot. 
https://www.imdb.com/title/tt8772262/


Természetesen tőlem is +1.
Jó lenne.
Annyi jó film készül itt Európában minden évben, tök jó lenne, ha minél többhöz készülne minőségi magyar sub.
Válaszol
HAJRÁ Midsommar!!! Minél többen kérjétek! Big Grin
Válaszol
MIDSOMMAR, már tegnapra is késő lenne Tongue
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli GáborBaráth hozzászólását:
  • murray
Válaszol
(2019-09-23, 19:41:02)marcoverde Írta:
(2019-09-23, 12:17:28)Utálom_a_filmeket Írta: Az Izlandi Amazon (Woman at War) 2018 című filmhez kérnék magyar fordítást.

IMDB LINK

THX.



[/url][url=https://www.imdb.com/title/tt7279188/]
Nagyon érdekesnek tűnik, lehet, hogy ma meg is nézem. Szeretném megcsinálni az Undone-t (kb jövő hét végére lenne kész). utána sztem szívesen nekiállnék. Nincs ebben tapasztalatom - mennyire para vajon fordítást fordítani? bár gondolom perfekt izlandiul beszélők nem hemzsegnek Smile
Engem is érdekel a film! Csak biztatni tudlak, hogy vágj bele! Wink
Válaszol
Sziasztok kedves fordítók!  Shy

A Midsommar(Fehér éjszakák) című filmhez szeretnék kérni(én is) magyar fordítást.

Előre is köszönet érte.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli filmsocieté hozzászólását:
  • murray
Válaszol
Hali! John Wick 3-ról van valami info?Lesz Magyar feliratos kiadás(subrip)esetleg?
HA nem akkor kérni szeretnék:
John.Wick.Chapter.3.Parabellum.2019.BluRay.1080p.TrueHD.Atmos.7.1.AVC.REMUX-FraMeSToR
Köszi!
Válaszol
Sziasztok!

A Fa alatt című izlandi-francia filmhez keresek feliratot mindenhol, de nem lelek. Esetleg lehetne kérni hozzá? Csodás lenne. 

Választ előre is köszönöm.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mosaudrey hozzászólását:
  • Maminti
Válaszol
Közérdrkű infó: A Midsommar(2019) című remekműhöz már VAN MAGYAR FELIRAT!!!/nem itt/ De gondolom már mindenki megtalálta!
Szép napot mindenkinek! Jó szórakozást a filmhez!
Válaszol
(2019-09-25, 22:33:52)Mosaudrey Írta: Sziasztok!

A Fa alatt című izlandi-francia filmhez keresek feliratot mindenhol, de nem lelek. Esetleg lehetne kérni hozzá? Csodás lenne. 

Választ előre is köszönöm.

Csatlakozom a kéréshez!
Válaszol
(2019-09-26, 10:18:06)Maminti Írta:
(2019-09-25, 22:33:52)Mosaudrey Írta: Sziasztok!

A Fa alatt című izlandi-francia filmhez keresek feliratot mindenhol, de nem lelek. Esetleg lehetne kérni hozzá? Csodás lenne. 

Választ előre is köszönöm.

Csatlakozom a kéréshez!

+1.
De régóta várok már ahhoz a filmhez is egy magyar feliratot.
Válaszol
(2019-09-26, 12:08:10)Utálom_a_filmeket Írta:
(2019-09-26, 10:18:06)Maminti Írta:
(2019-09-25, 22:33:52)Mosaudrey Írta: Sziasztok!

A Fa alatt című izlandi-francia filmhez keresek feliratot mindenhol, de nem lelek. Esetleg lehetne kérni hozzá? Csodás lenne. 

Választ előre is köszönöm.

Csatlakozom a kéréshez!

+1.
De régóta várok már ahhoz a filmhez is egy magyar feliratot.
De jó!! akkor reméljük egyszer lesz hozzá  Rolleyes
Válaszol
Sziasztok!köszönöm a befogadást!
A Vörös Ügynök és a Tanú című bővített változatú magyar filmhez(hallássérülteknek való felirat érdekelne elsősorban) szeretnék magyar feliratot
köszönöm!
Válaszol
Sziasztok!
Ehhez a filmhez keresek feliratot!
https://www.imdb.com/title/tt5179598/?re...f_=nv_sr_1
Milliárdos fiúk klubja!

Köszi előre is!
Válaszol
Sziasztok!

Az alábbi filmhez szeretnék fordítást kérni:

The Professor and the Madman (Mel Gibson film)

Nagyon szépen köszönöm előre is!  [Kép: smile.png]
"A Biblia létezése az emberi faj legnagyobb áldása. Az ennek lekicsinylésére tett minden kísérlet az emberiség ellen elkövetett merénylet."
Immanuel Kant
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 651 323 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 022 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 2 229 1 839 257 2024-03-21, 18:39:03
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 641 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 488 775 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 3 Vendég