This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Angol feliratot kérek
#21
Ehhez a filmhez keresek angol feliratot.
https://www.imdb.com/title/tt5989394/?ref_=nv_sr_1
Válaszol
#22
(2018-05-15, 16:39:39)Kasey Írta: Update: ja, hogy ez se jobb semmivel?

Sosem jobb. Mindig ugyanaz, csak mikor az sd verziót lekódolják a hd-ból, akkor simán csak demuxolják a felirat(ok)at és melléteszik egy mappába, míg a hd-kben benne van az mkv/mp4-ben.
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
#23
sziasztok,

Criminal.Minds.S*E*.1080p.WEB.H264-DEFLATE 1-7 évad
Ezekhez keresnék angol feliratot eddig sikertelenül. Ha minden igaz, amazonról szedték le, viszont az mkv-ban lévő feliratok fele kb használhatatlanul csúszik.

Ötlet hogy hol lehet ilyesmihez feliratot találni?
köszi előre is
Válaszol
#24
(2018-01-02, 14:42:07)Mor Tuadh Írta: Itt lehet angol feliratot kérni filmekhez, sorozatokhoz.

Sziasztok,igaz,nem angol,de nekem a Bad Banks német feliratára lenne nagyon nagy szükségem,nem tudna valaki nekem ebben segíteni? Bármilyen infóért hálás lennék Smile vagy Anonymus e-mail címe esetleg hol érhető el? A magyar az övé.Előre is nagyon köszönöm! Bogi
Válaszol
#25
(2018-08-15, 21:30:35)bogi.zaccaria-bujda Írta:
(2018-01-02, 14:42:07)Mor Tuadh Írta: Itt lehet angol feliratot kérni filmekhez, sorozatokhoz.

Sziasztok,igaz,nem angol,de nekem a Bad Banks német feliratára lenne nagyon nagy szükségem,nem tudna valaki nekem ebben segíteni? Bármilyen infóért hálás lennék Smile vagy Anonymus e-mail címe esetleg hol érhető el? A magyar az övé.Előre is nagyon köszönöm! Bogi

Anonymus nem egy személy.
Válaszol
#26
Star 
Az A place to call home 6. évadának angol feliratairól semmi életjel nincs?

Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • kata111
Válaszol
#27
Tisztelettel kérem a kedves leendő feltöltők figyelmét:

A Le Bureau des Légendes című kiváló francia sorozat 4. évadához kell majd az angol verzió, eddigi tudásom alapján balibacsika viszi tovább...

Az első epizód éppen ma (október 22-én) ment le!



Előre is köszönöm!
Válaszol
#28
Sziasztok!

A Freddy's Nightmares című sorozathoz keresek angol feliratot. A szokásos oldalakat átböngésztem, de nem jártam szerencsével, azonban volt dvd-s kiadása, amin az Amazonos adatlap szerint van engsub.

Ha valaki tud hozzá anyagot, ne tartsa magában! Blush 
Üdv, Tau!
| Futó fordítások | -
| Szünetelő fordítások | -
Válaszol
#29
(2018-10-22, 22:37:21)symor Írta: Tisztelettel kérem a kedves leendő feltöltők figyelmét:

A Le Bureau des Légendes című kiváló francia sorozat 4. évadához kell majd az angol verzió, eddigi tudásom alapján balibacsika viszi tovább...

Az első epizód éppen ma (október 22-én) ment le!

Előre is köszönöm!

Én ehhez egyelőre csak francia feliratot látok, szerintem meg kell várni a DVD/Blu-ray-megjelenést. @balibacsika

(2018-11-01, 07:52:39)Taurusz Írta: Sziasztok!

A Freddy's Nightmares című sorozathoz keresek angol feliratot. A szokásos oldalakat átböngésztem, de nem jártam szerencsével, azonban volt dvd-s kiadása, amin az Amazonos adatlap szerint van engsub.

Ha valaki tud hozzá anyagot, ne tartsa magában! Blush 
Üdv, Tau!

Én ebből nem látok DVD-s letölthető verziót sajna, csak TVRipet.
Válaszol
#30
(2018-10-22, 22:37:21)symor Írta: Tisztelettel kérem a kedves leendő feltöltők figyelmét:

A Le Bureau des Légendes című kiváló francia sorozat 4. évadához kell majd az angol verzió, eddigi tudásom alapján balibacsika viszi tovább...

Az első epizód éppen ma (október 22-én) ment le!


Előre is köszönöm!

Szia!

Én ha jól tudom, 11.21-én várható a BR verzió, annál előbb pedig angol se nagyon lesz.

Üdv, b
-----------------------------------------------------------
Aktuális fordítások:
- nincs

Fordításra váró sorozat:
- Visszadva minden sorozat, befejeztem a fordítást!
-----------------------------------------------------------

Oi, referee, are you blind?
Válaszol
#31
Hali!

A The Hate U Give c. filmhez kérnék angol feliratot. Igaz még csak most meg az USA-ban a mozikban, de már kiszivárgott webrip minőségben. Van égetett angol felirat a release-en. Ha valaki esetleg tud hozzá külön angol feliratot, azt megköszönném. Fordítás céljából érdekelne. Erről a release-ről van szó: The.Hate.U.Give.2018.1080p.HC.WEBRip.x264.AAC2.0-STUTTERSHIT

Menzer
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
Válaszol
#32
A következőkhöz keresek angol feliratot:

November Christmas 2010
Lucky Christmas 2011
Christmas Magic 2011
Christmas Catch 2018
The Night Before The Night Before Christmas 2010
Christmas for a Dollar 2013
Christmas Ranch 2016

Ha csak ténylegesen is letölthető hdtv-w4f vagy hdtv-regret release van (sd, 720, 1080, mindegy), az is bőven megtenné, esetleg NF vagy AMZN rip, ha létezik.
Más release nem nagyon játszik sajnos (poke, solar és nyomi társai) azok sosem tudnak fulllos release-t készíteni.
Lehet hdtv, webrip, bármi, csak legyen benne az angol felirat.
Torrent, rapidgator és társai is jöhet, ha az van, de rapidrar nem játszik az csak 200 Mb-ot enged...


Egy próbát megér, hátha valaki szerencsésebb nálam... Smile
Köszke...

Update: @pinty -nek köszi a Christmas Ranch angolt, illetve a Lucky Christmashez találtam.
Plusz a November Christmas-hez, a Christmas Magic-hez és a The Night Before...-hoz is kaptam subtalkon nyers angolt.
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • pinty
Válaszol
#33
Sziasztok!

Angol feliratokat keresek a Survivor S33-S38 évadokhoz: https://en.wikipedia.org/wiki/Survivor_(U.S._TV_series).



Tudnátok ebben segíteni vagy ajánlani vmi jó forrást ahol a fenti évadokhoz meg vannak az angol feliratok?
Válaszol
#34
Sziasztok!

A Descente aux enfers című 1986-os francia filmhez szeretnék angol feliratot kérni.
https://www.imdb.com/title/tt0090933/?ref_=nv_sr_2

Előre is köszönöm!
Válaszol
#35
Sziasztok!

A One Mississippi S01 alábbi verziójához keresnék passzoló évadpakkot:

One.Mississippi.S01.720p.WEB.H264-DEFLATE

Előre is köszi a segítséget.
Válaszol
#36
(2019-03-10, 00:27:58)Ascilto Írta: Sziasztok!

A One Mississippi S01 alábbi verziójához keresnék passzoló évadpakkot:

One.Mississippi.S01.720p.WEB.H264-DEFLATE

Előre is köszi a segítséget.

Ez a verzió tartalmaz teljes angol ill. SDH angol feliratot is... Azok időzítése nem jó? Vagy esetleg nem tudod kiszedni?


" If an injury has to be done to a man, it should be so severe that his vengeance need not be feared. "
[Kép: 186px-Machiavelli_Signature.svg.png]
Válaszol
#37
Sziasztok! Valaki nem tudja, hogy a pokémon részekhez hol találok angol feliratokat?

Előre is köszi!
Válaszol
#38
(2019-04-17, 11:12:21)gabor113 Írta: Sziasztok! Valaki nem tudja, hogy a pokémon részekhez hol találok angol feliratokat?

Előre is köszi!

Szia, három évadot a napokban tettem fel, majd még keresgélek neked.
Válaszol
#39
(2019-04-17, 11:42:50)Mor Tuadh Írta:
(2019-04-17, 11:12:21)gabor113 Írta: Sziasztok! Valaki nem tudja, hogy a pokémon részekhez hol találok angol feliratokat?

Előre is köszi!

Szia, három évadot a napokban tettem fel, majd még keresgélek neked.

Szia, köszi. Amúgy a 13. évadtól gondoltam, mert bármennyire keresem, nem találok hozzá.
Válaszol
#40
Sziasztok!

Belenéztem ma a Dogman című filmbe. Az oldalon kettő angol felirat is van hozzá. Viszont eléggé különböznek.


Akad esetleg valaki, aki meg tudná mondani, hogy melyik a jobb fordítás?
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 650 903 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 2 229 1 839 081 2024-03-21, 18:39:03
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 626 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 229 122 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 488 711 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég