This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Angol feliratot kérek
(2019-04-19, 12:19:32)timrob Írta: Sziasztok!

Belenéztem ma a Dogman című filmbe. Az oldalon kettő angol felirat is van hozzá. Viszont eléggé különböznek.

Akad esetleg valaki, aki meg tudná mondani, hogy melyik a jobb fordítás?

A mata által feltöltött egyezik az official BluRay subbal, szóval azt mondanám az lesz a nyerő.
Válaszol
Hali! Nem tudja esetleg valaki, hogy a The museum project című 2017-es found footage horrorhoz miért nem elérhető semminemű felirat? 5.4-es IMDB szóval nem értem ezt a jelenséget...
Válaszol
(2019-04-28, 14:52:08)CsizinszkyAttila Írta: Hali! Nem tudja esetleg valaki, hogy a The museum project című 2017-es found footage horrorhoz miért nem elérhető semminemű felirat? 5.4-es IMDB szóval nem értem ezt a jelenséget...

- ausztrál cucc, azokhoz eleve ritkább a felirat
- ha jól látom, nem jött ki DVD-n/BluRayen
- nincs fent Netflixen
- nincs fent Amazonon
Válaszol
Ha valaki tud az alábbi filmhez angol feliratot, vagy olyan rilízt amiben benne van, legyen olyan jó megosztani velem. Smile

https://www.imdb.com/title/tt7144200/?re...f_=nv_sr_1
Válaszol
Sziasztok az alábbi minisorozathoz keresnék angol feliratot:

https://www.imdb.com/title/tt0095707/

Nancy.Wake.Part.1.1987.TV.PDTV.XviD-NARCRONiCS.avi
Nancy.Wake.Part.2.1987.TV.PDTV.XviD-NARCRONiCS.avi

A sorozatot is nagyon nehezen tudtam levadászni vagy 10 nap alatt jöttek le torrenten, de angol feliratot sehol nem találok hozzájuk.
Vagy ha vállalna valaki hozzá szinkronpötyögést, azt is nagyon megköszönném. Sad
Válaszol

Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 751 149 431 19 perccel ezelőtt
Legutóbbi hozzászólás: gabor60
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 467 96 691 2 órával ezelőtt
Legutóbbi hozzászólás: nika50
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 41 7 338 2019-06-15, 06:13:37
Legutóbbi hozzászólás: mspityu
Thumbs Up SubRipet kérek Mor Tuadh 113 15 790 2019-06-10, 11:18:29
Legutóbbi hozzászólás: ugk
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 273 45 996 2019-06-03, 07:19:16