This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Angol feliratot kérek
#81
(2020-05-22, 11:35:15)Engineur Írta: Ehhez a filmhez szeretnék már nagyon régóta angol feliratot:
In Your Hands (Au bout des doigts) - Kezedben a sorsod (2018)
https://www.imdb.com/title/tt6858020/?ref_=nv_sr_srsg_0
Itt találtam hozzá héber feliratot:
https://www.opensubtitles.org/hu/subtitl...-doigts-he
Itt meg kínai feliratot:
https://subscene.com/subtitles/in-your-hands-2018
Sajnos egyik nyelven sem vagyok partiképes.

Ezeken kívül még franciát találtam, mást nem.

Pedig állítólag van angol feliratos DVD-kiadása.
https://www.mediamarkt.be/nl/product/_vs...53002.html
Válaszol
#82
Sziasztok, és köszönet az eddigi sok jó feliratot. Van egy ilyen file név
Murder In The Front Row - The San Francisco Bay Area Thrash Metal Story (2020).mkv
Szeretnék angol feliratot kérni hozzá. Nyilván a magyar lenne az isten, de gondolom, az irreális kérés lenne.
Nagyon köszönöm előre is!
Válaszol
#83
Thumbs Up 
Angol feliratot szeretnék kérni a Race to perfection (dokumentum) sorozathoz.

[Kép: MV5BMmQ0MWI3MTMtNGU1Yi00NGI3LWJjZWQtYWY2...68_AL_.jpg]
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#84
Sziasztok,

az alábbi két filmhez keresek angol feliratot:
  • The.Eye.2002.iNTERNAL.DVDRip.x264-REGRET
  • The.Eye.2.2004.iNTERNAL.DVDRip.x264-REGRET
Nagyon köszönöm előre is, ha tudtok segíteni.

Üdv:
bbandi
Válaszol
#85
Kedves Mindenki!

Ezen gasztro sorozatokhoz szeretnék kérni angol feliratot (alapvetően magyart - kiskutya tekintet - de nem akarok pofátlan lenni):
Segítségeteket előre is nagyon köszi!!!!
Válaszol
#86
(2020-11-01, 11:03:32)Denisa Írta: Kedves Mindenki!

Ezen gasztro sorozatokhoz szeretnék kérni angol feliratot (alapvetően magyart - kiskutya tekintet - de nem akarok pofátlan lenni):
Segítségeteket előre is nagyon köszi!!!!

@Denisa

1-2 dolgot találtam neked. Smile
Válaszol
#87
Ezt az angol feliratot kérném, ha le lehet rippelni. Nekem úgy tűnt gugliban, hogy máshol nincs. Előre is köszi!
Válaszol
#88
(2020-11-11, 13:09:01)Ralome Írta: Ezt az angol feliratot kérném, ha le lehet rippelni. Nekem úgy tűnt gugliban, hogy máshol nincs. Előre is köszi!

Ezt az Amazonon belül az Eros Now channelre történő előfizetéssel lehet csak elérni, így rippelni is csak az tudja sajnos, aki előfizet rá.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Ralome
Válaszol
#89
(2020-11-11, 17:56:13)Mor Tuadh Írta:
(2020-11-11, 13:09:01)Ralome Írta: Ezt az angol feliratot kérném, ha le lehet rippelni. Nekem úgy tűnt gugliban, hogy máshol nincs. Előre is köszi!

Ezt az Amazonon belül az Eros Now channelre történő előfizetéssel lehet csak elérni, így rippelni is csak az tudja sajnos, aki előfizet rá.

Hát akkor ezért nincs :-) Köszi!
Válaszol
#90
Sziasztok!

A héten jöttem rá, hogy Rita Falk zseniális Franz Eberhofer regénysorozatából a németek filmeket készítenek!  Big Grin

Az első rész címe: Dampfnudelblues

A filmet megtaláltam ncore-on, de sajnos semmilyen feliratot nem sikerült találnom. Angol lenne az igazi (a DVD kiadáson elvileg van), de már egy némettel is sokkal előrébb lennék.
Ha tudnátok segíteni feliratot találni, szívesen csinálnék hozzá magyar feliratot.

Köszi a segítséget!
Dana
Válaszol
#91
(2020-11-25, 18:28:47)Dana Írta: Sziasztok!

A héten jöttem rá, hogy Rita Falk zseniális Franz Eberhofer regénysorozatából a németek filmeket készítenek!  Big Grin

Az első rész címe: Dampfnudelblues

A filmet megtaláltam ncore-on, de sajnos semmilyen feliratot nem sikerült találnom. Angol lenne az igazi (a DVD kiadáson elvileg van), de már egy némettel is sokkal előrébb lennék.
Ha tudnátok segíteni feliratot találni, szívesen csinálnék hozzá magyar feliratot.

Köszi a segítséget!
Dana

https://www.opensubtitles.org/en/search/...vie-165247

Német... az egyik a kiírás szerint gyári,  bdrip-ről...

@Dana
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Maci Laci hozzászólását:
  • Dana
Válaszol
#92
(2020-11-25, 18:28:47)Dana Írta: Sziasztok!

A héten jöttem rá, hogy Rita Falk zseniális Franz Eberhofer regénysorozatából a németek filmeket készítenek!  Big Grin

Az első rész címe: Dampfnudelblues

A filmet megtaláltam ncore-on, de sajnos semmilyen feliratot nem sikerült találnom. Angol lenne az igazi (a DVD kiadáson elvileg van), de már egy némettel is sokkal előrébb lennék.
Ha tudnátok segíteni feliratot találni, szívesen csinálnék hozzá magyar feliratot.

Köszi a segítséget!
Dana

Eddig sajnos semmi. Sad
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
#93
1, A Dampfnudelt lefordítom német feliratból. Jó lesz a következő német fordítói projekhez. Smile

2, Szeretnék kérni német feliratot az alábbi két filmhez:
The.German.Lesson (WEB-DL.DD5.1.H.264-EVO)
I.Was.At.Home.But....2019 (WEBRip.x264.AAC-[YTS.MX])

Jövőbeni fordítási projektek lennének.
Aktív fordítások : Charité S01
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli szuladam hozzászólását:
  • Dana
Válaszol
#94
Mor mester!
Ha kérhetem, megoldod ennek a filmnek is az angol feliratát?

http://rarbg.to/torrent/lgdha2o

Sajnos ehhez sem rippelték le, pedig ott van.
Ami már az oldalon van az esélyesen hdtv (regret) release, hallmarkos tvrip, de sokat kéne tologatni.
Köszi előre is...

@Mor Tuadh
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.






Válaszol
#95
Valaki nem tud egy normális angol feliratot Navalnij most kidobott putyinos filmjéhez? A youtube-on lévő olyan borzasztóan van tördelve, hogy belefájdul a fejem, és nekem nincs kedvem megcsinálni Big Grin
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
Válaszol
#96
Sziasztok!

A 911 L.A. 4. évad 2. rész angol felirata mikor lesz feltöltve?

Előre is köszi.
Válaszol
#97
(2021-01-26, 19:02:12)Oser Írta: Sziasztok!

A 911 L.A. 4. évad 2. rész angol felirata mikor lesz feltöltve?

Előre is köszi.

Kitettem, de amúgy ezeket megtalálod addic7ed.com-on, amíg hozzánk nem kerül ki. Smile
Válaszol
#98
A Falling (2020, Dir.: Viggo Mortensen) című filmhez szeretnék kérni angol feliratot (SubRipet). (Ehhez a verzióhoz ha lehetséges: Falling.2020.720p.BluRay.DD5.1.x264-GS88)
Válaszol
#99
(2021-03-13, 13:06:41)Ascilto Írta: A Falling (2020, Dir.: Viggo Mortensen) című filmhez szeretnék kérni angol feliratot (SubRipet). (Ehhez a verzióhoz ha lehetséges: Falling.2020.720p.BluRay.DD5.1.x264-GS88)

Beküldtem egyet. Minőségről nem tudpk nyilatkozni. Az általad emlitett releasehez is jó elvileg. Majd felkerül gondolomhamar
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli marcoverde hozzászólását:
  • Ascilto
Válaszol
(2021-03-13, 23:32:58)marcoverde Írta:
(2021-03-13, 13:06:41)Ascilto Írta: A Falling (2020, Dir.: Viggo Mortensen) című filmhez szeretnék kérni angol feliratot (SubRipet). (Ehhez a verzióhoz ha lehetséges: Falling.2020.720p.BluRay.DD5.1.x264-GS88)

Beküldtem egyet. Minőségről nem tudpk nyilatkozni. Az általad emlitett releasehez is jó elvileg. Majd felkerül gondolomhamar

@marcoverde

Köszi, de webripet küldtél be, az nem lesz jó a BluRay ripekhez, de töltöttem fel azt is. Smile
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Ascilto, marcoverde
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 651 319 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 2 229 1 839 245 2024-03-21, 18:39:03
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 641 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 229 725 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 488 766 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 2 Vendég