This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Angol feliratot kérek
(2020-06-20, 20:37:30)Apu Írta: Sziasztok, és köszönet az eddigi sok jó feliratot. Van egy ilyen file név
Murder In The Front Row - The San Francisco Bay Area Thrash Metal Story (2020).mkv
Szeretnék angol feliratot kérni hozzá. Nyilván a magyar lenne az isten, de gondolom, az irreális kérés lenne.
Nagyon köszönöm előre is!

Üdv!
Talán nem is annyira irreális... Big Grin
Azért pár hónap türelmet kérek, mert nincs rá túl sok időm, meg hallás után elég lassan megy (Brian Slagel hadarásától ments meg Uram minket...), de a haverom és én már rajta vagyunk. '87 óta Bay Area fanként muszáj!
Válaszol
(2021-03-16, 22:40:43)l.a.c.y. Írta:
(2020-06-20, 20:37:30)Apu Írta: Sziasztok, és köszönet az eddigi sok jó feliratot. Van egy ilyen file név
Murder In The Front Row - The San Francisco Bay Area Thrash Metal Story (2020).mkv
Szeretnék angol feliratot kérni hozzá. Nyilván a magyar lenne az isten, de gondolom, az irreális kérés lenne.
Nagyon köszönöm előre is!

Üdv!
Talán nem is annyira irreális... Big Grin
Azért pár hónap türelmet kérek, mert nincs rá túl sok időm, meg hallás után elég lassan megy (Brian Slagel hadarásától ments meg Uram minket...), de a haverom és én már rajta vagyunk. '87 óta Bay Area fanként muszáj!

Az Amazonon CC-vel van fent, de nem tudom kiszedetni, mert nincs benne a Prime-ban, külön fizetős sajnos. Ha esetleg jön belőle egyszer AMZN rip, abban jó eséllyel lesz angol felirat majd.
Válaszol
(2021-03-16, 23:14:24)Mor Tuadh Írta:
(2021-03-16, 22:40:43)l.a.c.y. Írta:
(2020-06-20, 20:37:30)Apu Írta: Sziasztok, és köszönet az eddigi sok jó feliratot. Van egy ilyen file név
Murder In The Front Row - The San Francisco Bay Area Thrash Metal Story (2020).mkv
Szeretnék angol feliratot kérni hozzá. Nyilván a magyar lenne az isten, de gondolom, az irreális kérés lenne.
Nagyon köszönöm előre is!

Üdv!
Talán nem is annyira irreális... Big Grin
Azért pár hónap türelmet kérek, mert nincs rá túl sok időm, meg hallás után elég lassan megy (Brian Slagel hadarásától ments meg Uram minket...), de a haverom és én már rajta vagyunk. '87 óta Bay Area fanként muszáj!

Az Amazonon CC-vel van fent, de nem tudom kiszedetni, mert nincs benne a Prime-ban, külön fizetős sajnos. Ha esetleg jön belőle egyszer AMZN rip, abban jó eséllyel lesz angol felirat majd.
Köszi, az Amazonig én is eljutottam, meg hogy a 2020-as DVD kiadásban van francia, német, spanyol, stb. felirat is, de azt se szedte ki senki, legalábbis én nem találtam nyomát. Sőt, a videóból is ugyanaz a 2 gigás mkv van fenn világszerte, leszedtem vagy négyszer, hátha valamelyik más és van benne kibontható sub, pedig már a méretéből tudtam hogy felesleges, de hátha... Sebaj, marad a kézimunka, igazából az angol alap srt harmada már meg is van, ha egyszer meglesz az egész, megy Balu haveromhoz fordításra. Idő van, határidő sose volt, de félbe nem hagyjuk, egyszer meglesz.
Válaszol
(2021-03-17, 20:56:59)l.a.c.y. Írta:
(2021-03-16, 23:14:24)Mor Tuadh Írta:
(2021-03-16, 22:40:43)l.a.c.y. Írta:
(2020-06-20, 20:37:30)Apu Írta: Sziasztok, és köszönet az eddigi sok jó feliratot. Van egy ilyen file név
Murder In The Front Row - The San Francisco Bay Area Thrash Metal Story (2020).mkv
Szeretnék angol feliratot kérni hozzá. Nyilván a magyar lenne az isten, de gondolom, az irreális kérés lenne.
Nagyon köszönöm előre is!

Üdv!
Talán nem is annyira irreális... Big Grin
Azért pár hónap türelmet kérek, mert nincs rá túl sok időm, meg hallás után elég lassan megy (Brian Slagel hadarásától ments meg Uram minket...), de a haverom és én már rajta vagyunk. '87 óta Bay Area fanként muszáj!

Az Amazonon CC-vel van fent, de nem tudom kiszedetni, mert nincs benne a Prime-ban, külön fizetős sajnos. Ha esetleg jön belőle egyszer AMZN rip, abban jó eséllyel lesz angol felirat majd.
Köszi, az Amazonig én is eljutottam, meg hogy a 2020-as DVD kiadásban van francia, német, spanyol, stb. felirat is, de azt se szedte ki senki, legalábbis én nem találtam nyomát. Sőt, a videóból is ugyanaz a 2 gigás mkv van fenn világszerte, leszedtem vagy négyszer, hátha valamelyik más és van benne kibontható sub, pedig már a méretéből tudtam hogy felesleges, de hátha... Sebaj, marad a kézimunka, igazából az angol alap srt harmada már meg is van, ha egyszer meglesz az egész, megy Balu haveromhoz fordításra. Idő van, határidő sose volt, de félbe nem hagyjuk, egyszer meglesz.

Nem fogod elhinni, de megszereztem. Smile Megtaláltam a DVD-t iso-ban, lerippeltem róla. Feltöltöm majd, csak még kicsit pofozgatni kell. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • l.a.c.y.
Válaszol
(2021-03-17, 21:28:39)Mor Tuadh Írta:
(2021-03-17, 20:56:59)l.a.c.y. Írta:
(2021-03-16, 23:14:24)Mor Tuadh Írta:
(2021-03-16, 22:40:43)l.a.c.y. Írta:
(2020-06-20, 20:37:30)Apu Írta: Sziasztok, és köszönet az eddigi sok jó feliratot. Van egy ilyen file név
Murder In The Front Row - The San Francisco Bay Area Thrash Metal Story (2020).mkv
Szeretnék angol feliratot kérni hozzá. Nyilván a magyar lenne az isten, de gondolom, az irreális kérés lenne.
Nagyon köszönöm előre is!

Üdv!
Talán nem is annyira irreális... Big Grin
Azért pár hónap türelmet kérek, mert nincs rá túl sok időm, meg hallás után elég lassan megy (Brian Slagel hadarásától ments meg Uram minket...), de a haverom és én már rajta vagyunk. '87 óta Bay Area fanként muszáj!

Az Amazonon CC-vel van fent, de nem tudom kiszedetni, mert nincs benne a Prime-ban, külön fizetős sajnos. Ha esetleg jön belőle egyszer AMZN rip, abban jó eséllyel lesz angol felirat majd.
Köszi, az Amazonig én is eljutottam, meg hogy a 2020-as DVD kiadásban van francia, német, spanyol, stb. felirat is, de azt se szedte ki senki, legalábbis én nem találtam nyomát. Sőt, a videóból is ugyanaz a 2 gigás mkv van fenn világszerte, leszedtem vagy négyszer, hátha valamelyik más és van benne kibontható sub, pedig már a méretéből tudtam hogy felesleges, de hátha... Sebaj, marad a kézimunka, igazából az angol alap srt harmada már meg is van, ha egyszer meglesz az egész, megy Balu haveromhoz fordításra. Idő van, határidő sose volt, de félbe nem hagyjuk, egyszer meglesz.

Nem fogod elhinni, de megszereztem. Smile Megtaláltam a DVD-t iso-ban, lerippeltem róla. Feltöltöm majd, csak még kicsit pofozgatni kell. Smile

Pazar! Extra köszönet! Ezek szerint nem kell pötyögnöm tovább... Rolleyes
Válaszol
(2020-05-18, 11:19:55)Mor Tuadh Írta:
(2020-05-18, 09:48:57)Apu Írta: Sziasztok, és köszönöm az eddigi sok jó feliratot Nektek!

szeretnék angol feliratot kérni ehhez a filmhez Get Thrashed - The story of thrash metal
https://www.imdb.com/title/tt0780524/?ref_=nv_sr_srsg_0

Tudtommal csak egy verzió van fent a neten, szóval az időzítés nem téma.
Nagyon szépen köszönöm előre is!

@Apu

Az Amazonon fent volt elméletileg feliratosan, de most nem elérhető, ezt írja: "Our agreements with the content provider don’t allow purchases of this title at this time."

Máshol nem látok semmit hozzá, szóval pár havonta nézz rá, és ha újra elérhetővé válik, szólj és kiszedjük.

https://www.amazon.com/Get-Thrashed-Stor...deo&sr=1-1


Tárgytalan, mázlid van, 3 éve kirippeltem az Amazonról és most megtaláltam a feltöltésre váró millió feliratom között... Big Grin Feltöltöttem a piratebayes változathoz időzítve is.

S ha netán magyarul is elkészülne? 
Na jó, igazából már neki is álltam, mert a Murder in the Front Row-t átpasszoltam a haveromnak , én meg unatkoztam... ennek meg megláttam Blitzet az elején és már nyomtam is Big Grin
Ezúton is köszi az angol eredetit mindkettőhöz!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli l.a.c.y. hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
Az alábbi filmekhez van a primevideón CC angol sub:

https://www.primevideo.com/detail/Inside...BZDILECVU1

https://www.amazon.com/Bay-Area-Godfathe...B08JKMP1LL

Hozzáfér ezekhez valaki?
Előre is kösz!
Válaszol
(2021-07-04, 19:06:32)l.a.c.y. Írta: Az alábbi filmekhez van a primevideón CC angol sub:

https://www.primevideo.com/detail/Inside...BZDILECVU1

https://www.amazon.com/Bay-Area-Godfathe...B08JKMP1LL

Hozzáfér ezekhez valaki?
Előre is kösz!

Az első nem elérhető Magyarországon, a második pedig külön fizetős, nem a prime csomag része.
Válaszol
(2021-07-04, 19:19:39)Mor Tuadh Írta:
(2021-07-04, 19:06:32)l.a.c.y. Írta: Az alábbi filmekhez van a primevideón CC angol sub:

https://www.primevideo.com/detail/Inside...BZDILECVU1

https://www.amazon.com/Bay-Area-Godfathe...B08JKMP1LL

Hozzáfér ezekhez valaki?
Előre is kösz!

Az első nem elérhető Magyarországon, a második pedig külön fizetős, nem a prime csomag része.
Hát ez pech. Köszi.
Válaszol
Azért látom, került elő pár angol felirat az Inside metal sorozat korábbi részeihez, ezúton is kösz! Big Grin
Amúgy kifejezetten peches vagyok ezzel a szériával, ami egyébként négy filmből áll, mindegyiket két részben adták ki, sorrendben:
1. Pioneers Of L.A. Hard Rock And Metal
2. Pioneers Of L.A. Hard Rock And Metal 2
3. The L.A. Metal Scene Explodes
4. The L.A. Metal Scene Explodes 2
5. The Rise of L.A. Thrash Metal
6. The Rise of L.A. Thrash Metal 2
7. Bay Area Godfathers
8. Bay Area Godfathers 2
Ebből itt az oldalon immár elérhető angol felirat az első öthöz, nekem meg van videóm az utolsó négyhez... Sad
A közös részhalmaz az egy szál ötödik film, az már rendben is van, de itt el is akadtam, mert film nélkül ugye mit sem érek a felirattal, ahhoz sajnos meg még nem vagyok elég jó, hogy hallás után fordítsak, főleg nem kaliforniai rockerek hadarását.
Na mindegy, idővel majd csak összeáll minden, ha bárki tud segíteni alapanyag ügyben, azt továbbra is köszönöm!
Válaszol
(2021-07-07, 18:27:04)l.a.c.y. Írta: Azért látom, került elő pár angol felirat az Inside metal sorozat korábbi részeihez, ezúton is kösz! Big Grin
Amúgy kifejezetten peches vagyok ezzel a szériával, ami egyébként négy filmből áll, mindegyiket két részben adták ki, sorrendben:
1. Pioneers Of L.A. Hard Rock And Metal
2. Pioneers Of L.A. Hard Rock And Metal 2
3. The L.A. Metal Scene Explodes
4. The L.A. Metal Scene Explodes 2
5. The Rise of L.A. Thrash Metal
6. The Rise of L.A. Thrash Metal 2
7. Bay Area Godfathers
8. Bay Area Godfathers 2
Ebből itt az oldalon immár elérhető angol felirat az első öthöz, nekem meg van videóm az utolsó négyhez... Sad
A közös részhalmaz az egy szál ötödik film, az már rendben is van, de itt el is akadtam, mert film nélkül ugye mit sem érek a felirattal, ahhoz sajnos meg még nem vagyok elég jó, hogy hallás után fordítsak, főleg nem kaliforniai rockerek hadarását.
Na mindegy, idővel majd csak összeáll minden, ha bárki tud segíteni alapanyag ügyben, azt továbbra is köszönöm!

Még évekkel ezelőtt, mikor volt amcsi Amazon hozzáférésem, kiszedtem rengeteg feliratot, ezt a párat azok között találtam. Több sajnos nincs.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • l.a.c.y.
Válaszol
Újabb metáltörténeti dokumentumfilmes kérés:
Heavy Metal: Louder Than Life
https://www.imdb.com/title/tt0819722/
Spanyol, Portugál, meg svéd subot már találtam, de az angollal egyszerűbb dolgom lenne fordítási alapként.
Hátha tud segíteni valaki...
Köszi!
Válaszol
(2021-09-26, 10:47:11)l.a.c.y. Írta: Újabb metáltörténeti dokumentumfilmes kérés:
Heavy Metal: Louder Than Life
https://www.imdb.com/title/tt0819722/
Spanyol, Portugál, meg svéd subot már találtam, de az angollal egyszerűbb dolgom lenne fordítási alapként.
Hátha tud segíteni valaki...
Köszi!

Itt a 2 teljes DVD, megnézem, tényleg van-e rajta felirat.
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=625717
Válaszol
(2021-09-26, 11:10:04)Mor Tuadh Írta:
(2021-09-26, 10:47:11)l.a.c.y. Írta: Újabb metáltörténeti dokumentumfilmes kérés:
Heavy Metal: Louder Than Life
https://www.imdb.com/title/tt0819722/
Spanyol, Portugál, meg svéd subot már találtam, de az angollal egyszerűbb dolgom lenne fordítási alapként.
Hátha tud segíteni valaki...
Köszi!

Itt a 2 teljes DVD, megnézem, tényleg van-e rajta felirat.
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=625717

Hú de jó lenne! Köszi! Ha tényleg benne van és nincs kedved/időd molyolni az srt konvertálással, nekem elég a kibontott sub blokk is, az OCR-t vállalom  Smile
Válaszol
Sziasztok!

Hosszú évek óta keresek legalább angol feliratot egy régebbi (1998) sci-fi sorozat 3. évadához.
Seven Days - Az időkapu
Az első 2 évad lement szinkronosan az RTL csatornán, de a 3. évad nem. Sok helyen próbáltam keresni angol feliratot hozzá, de sehol sem találtam.
Talán nektek sikerülne valahonnan előásni, nagy örömet okoznátok vele. Smile 
Köszönöm, ha megpróbáljátok.

Üdv: Rudolf
Válaszol
(2021-10-24, 15:27:27)Rudolfbeer Írta: Sziasztok!

Hosszú évek óta keresek legalább angol feliratot egy régebbi (1998) sci-fi sorozat 3. évadához.
Seven Days - Az időkapu
Az első 2 évad lement szinkronosan az RTL csatornán, de a 3. évad nem. Sok helyen próbáltam keresni angol feliratot hozzá, de sehol sem találtam.
Talán nektek sikerülne valahonnan előásni, nagy örömet okoznátok vele. Smile 
Köszönöm, ha megpróbáljátok.

Üdv: Rudolf

Nagyon jó lenne, de úgy látom, hogy a DVD-n nem volt felirat, és még semmi olyan streamingre nem került fel, ahol készítettek volna hozzá. Hátha majd idővel...
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Rudolfbeer
Válaszol
Szisztok!
Szeretnék teljes akár sdh angol feliratot kérni az alábbi filmhez:
Matthias et Maxime 2019
https://www.imdb.com/title/tt8767908/
Válaszol
(2021-11-02, 21:54:58)Bence22 Írta: Szisztok!
Szeretnék teljes akár sdh angol feliratot kérni az alábbi filmhez:
Matthias et Maxime 2019
https://www.imdb.com/title/tt8767908/

@Bence22

Szia, töltöttem fel.
Válaszol
Sziasztok!

Szeretnék eredeti nyelvű feliratot/időzítést kérni a következő két rip valamelyikéhez:

Eternals.2021.1080p.BluRay.x264.DTS-FGT

vagy

Eternals.2021.1080p.BluRay.x264-PiGNUS

Előre is köszönöm! Smile
Válaszol
(2022-02-04, 02:22:20)m_adee Írta: Sziasztok!

Szeretnék eredeti nyelvű feliratot/időzítést kérni a következő két rip valamelyikéhez:

Eternals.2021.1080p.BluRay.x264.DTS-FGT

vagy

Eternals.2021.1080p.BluRay.x264-PiGNUS

Előre is köszönöm! Smile

Az oldalon fent lévő angol felirat tökéletesen passzol hozzá, ott is van a listában. A Disney+-os feliratok időzítése nem különbözött a BD-től.
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 830 650 882 2024-03-24, 10:39:40
Legutóbbi hozzászólás: remi
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 2 229 1 839 023 2024-03-21, 18:39:03
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 618 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 229 085 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 488 610 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég