This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Angol feliratot kérek
Ehhez a filmhez keresek angol feliratot.
https://www.imdb.com/title/tt5989394/?ref_=nv_sr_1
Válaszol
(2018-05-15, 16:39:39)Kasey Írta: Update: ja, hogy ez se jobb semmivel?

Sosem jobb. Mindig ugyanaz, csak mikor az sd verziót lekódolják a hd-ból, akkor simán csak demuxolják a felirat(ok)at és melléteszik egy mappába, míg a hd-kben benne van az mkv/mp4-ben.
Meguntam, hogy néma embereknek fordítok, sosem szól senki semmit a fórumon, ahova felrakom. © Mammut
A legtöbb user úgy viselkedik, mintha a havi fizetését ideutalná, hogy felirat készüljön. © Mx.
A felirat nem jog, hanem a fordítója által biztosított lehetőség. © quinnell.

Válaszol
sziasztok,

Criminal.Minds.S*E*.1080p.WEB.H264-DEFLATE 1-7 évad
Ezekhez keresnék angol feliratot eddig sikertelenül. Ha minden igaz, amazonról szedték le, viszont az mkv-ban lévő feliratok fele kb használhatatlanul csúszik.

Ötlet hogy hol lehet ilyesmihez feliratot találni?
köszi előre is
Válaszol
(2018-01-02, 14:42:07)Mor Tuadh Írta: Itt lehet angol feliratot kérni filmekhez, sorozatokhoz.

Sziasztok,igaz,nem angol,de nekem a Bad Banks német feliratára lenne nagyon nagy szükségem,nem tudna valaki nekem ebben segíteni? Bármilyen infóért hálás lennék Smile vagy Anonymus e-mail címe esetleg hol érhető el? A magyar az övé.Előre is nagyon köszönöm! Bogi
Válaszol
(2018-08-15, 21:30:35)bogi.zaccaria-bujda Írta:
(2018-01-02, 14:42:07)Mor Tuadh Írta: Itt lehet angol feliratot kérni filmekhez, sorozatokhoz.

Sziasztok,igaz,nem angol,de nekem a Bad Banks német feliratára lenne nagyon nagy szükségem,nem tudna valaki nekem ebben segíteni? Bármilyen infóért hálás lennék Smile vagy Anonymus e-mail címe esetleg hol érhető el? A magyar az övé.Előre is nagyon köszönöm! Bogi

Anonymus nem egy személy.
Aktuális fordítás(ok): 12 Monkeys, Future Man
Új évadra váró sorozat(ok): Marvel's The Punisher
Előfoglalt sorozat(ok): Catch-22
Válaszol
Star 
Az A place to call home 6. évadának angol feliratairól semmi életjel nincs?

Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Honecker reggel a Naphoz: "Jó reggelt, Nap". Mire a Nap: "Neked is". 
Honecker délbe a Naphoz: "Jó napot, Nap". Mire a Nap: "Neked is". 
Honecker este a Naphoz: "Jó estét, Nap". Semmi válasz. Elismétli még 1x, mire a Nap: "Nem hallak, mert én már Nyugaton vagyok". 
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli George Bailey hozzászólását:
  • kata111
Válaszol

Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 399 50 113 3 órával ezelőtt
Legutóbbi hozzászólás: Pike
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 242 30 747 tegnap, 13:26:36
Legutóbbi hozzászólás: ZaJanga
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 169 15 998 2018-10-13, 21:44:03
Legutóbbi hozzászólás: Kungzi
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 30 3 478 2018-10-08, 11:07:11