This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatidőzítést kérek
Itt lehet az oldalra feltöltött sorozatfeliratainkhoz átidőzítéseket kérni. A filmekhez van külön topik.
Üdv mindenkinek!

Szeretnék kérni én is ha lehet. A Sons of anarchy-hoz lenne szükségem időzített feliratokra, az alábbi releasekhez:

4.évad - REWARD
5.-6.-7. évad - DEMAND

Ha valaki segít akkor annak előre is hatalmas köszönet!
Üdv!
Válaszol
Sziasztok!

Egy hónapja írtam ,hogy  is jól jönne a WEBRip időzítés az OZ cimű sorozathoz.
DVDRip nem igazán passzol sehogy sem.


Valakinek nem esett meg rajtam a Heart ??? Huh

Legalább az első évadot ha beidőzítené valaki.

Előre is Thanks
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
Exclamation 
Sziasztok!
Legnagyobb tisztelettel szeretnék segítséget kérni a következő évad időzítésében:
Suits S9.720p.Bluray.X264-REWARD 
Mindenhol kerestem már ehhez feliratot, de sehol nem találtam Sad Feleségem otthon van a kisbabával és most jutott el az utolsó évadig, elég nehéz volt feldolgoznia h kaszálták a kedvenc sorozatát, nem szeretném azt mondani neki, hogy a 9. Évadot sem tudja megnézni, vagyis csúszó felirattal csak Tongue

Előre is köszönöm a segítségetSmile
Válaszol
(2020-10-29, 13:27:05)MrGentleman Írta: Sziasztok!
Legnagyobb tisztelettel szeretnék segítséget kérni a következő évad időzítésében:
Suits S9.720p.Bluray.X264-REWARD 
Mindenhol kerestem már ehhez feliratot, de sehol nem találtam Sad Feleségem otthon van a kisbabával és most jutott el az utolsó évadig, elég nehéz volt feldolgoznia h kaszálták a kedvenc sorozatát, nem szeretném azt mondani neki, hogy a 9. Évadot sem tudja megnézni, vagyis csúszó felirattal csak Tongue

Előre is köszönöm a segítségetSmile

Hello!
Először is rossz topikba írtál.Második: miért nem szeded le az Amazon 720p-be,mert ahhoz passzol a fent lévő felirat.

Letöltheted innen pl: https://rarbg.to/torrent/vjbtm29

Üdv:ROmeoo
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Romeoo hozzászólását:
  • MrGentleman
Válaszol
(2020-10-29, 13:32:46)Romeoo Írta:
(2020-10-29, 13:27:05)MrGentleman Írta: Sziasztok!
Legnagyobb tisztelettel szeretnék segítséget kérni a következő évad időzítésében:
Suits S9.720p.Bluray.X264-REWARD 
Mindenhol kerestem már ehhez feliratot, de sehol nem találtam Sad Feleségem otthon van a kisbabával és most jutott el az utolsó évadig, elég nehéz volt feldolgoznia h kaszálták a kedvenc sorozatát, nem szeretném azt mondani neki, hogy a 9. Évadot sem tudja megnézni, vagyis csúszó felirattal csak Tongue

Előre is köszönöm a segítségetSmile

Hello!
Először is rossz topikba írtál.Második: miért nem szeded le az Amazon 720p-be,mert ahhoz passzol a fent lévő felirat.

Letöltheted innen pl: https://rarbg.to/torrent/vjbtm29

Üdv:ROmeoo

Köszönöm a gyors választ. Teljesen őszinte leszek, én ilyen egyszerű csávó vagyok, és csak ncore-ról szoktam tölteni, és ezért nem találtam olyan torrentet, amihez van időzített felirat, de akkor innen letöltöm Smile
Köszönöm
Válaszol
Ez a felirat:
https://www.feliratok.info/index.php?act...1605544002
Próbáltam ehhez a verzióhoz:
Patria.S01E08.1080p.WEB-DL.AAC5.1.HEVC.x265
Nem jó. Az egy dolog, hogy az elején mindjárt nem jó, azt eddig is megoldottam a TVBoxon pár gombnyomással, de ez folyamatosan csúszik el egyre jobban, percenként másodperces nagyságrendben.
Letöltöttem ezt:
Patria.S01E08.Manana.de.Domingo.720p.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-NTb
Elvileg ehhez készült, de ezzel pont ugyanaz van.
Mit kéne tennem vele? FPS nem stimmel?
Válaszol
(2020-11-17, 01:01:49)remi Írta: Ez a felirat:
https://www.feliratok.info/index.php?action=letolt&fnev=Patria.S01E08.Manana.de.Domingo.720p.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-NTb.hun.srt&felirat=1605544002
Próbáltam ehhez a verzióhoz:
Patria.S01E08.1080p.WEB-DL.AAC5.1.HEVC.x265
Nem jó. Az egy dolog, hogy az elején mindjárt nem jó, azt eddig is megoldottam a TVBoxon pár gombnyomással, de ez folyamatosan csúszik el egyre jobban, percenként másodperces nagyságrendben.
Letöltöttem ezt:
Patria.S01E08.Manana.de.Domingo.720p.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-NTb
Elvileg ehhez készült, de ezzel pont ugyanaz van.
Mit kéne tennem vele? FPS nem stimmel?

@remi Honnan lehet letölteni ezt a release-t? Megnézem neked.
Válaszol
Ezt pl. innen:
https://dropapk.to/he0bjg50p9jd/Patria.S...5.mkv.html
(250 kb/s-el enged mostanság regisztráció nélkül.)
De sztem nem a rilízzel van gond, letöltöttem a TVS-ről a 720p AMZN H264 verziót, azzal pont ugyanúgy csúszik és nemcsak az androidos TVBoxon, BSPlayerrel win PC-n is, az elcsúszás folyamatosan növekszik (siet.)

Köszi a reakciót!

Szerk.:
Még annyi, az X265 verzió eleve nem stimmel mert annak az elejéről levágták a 2 standard képernyőt, az egyből az HBO hangyabolyával indul, de ez pár másodperc amit ki szoktam korrigálni a boxon utána már általában jó végig.
Nem tudtam másra gondolni mint FPS-re, de SUW-ban bemenetnek 23,976-ot, kimenetnek 25-öt állítva és újramentve ugyanúgy nem jó. Vagy másképp nem jó, de nem jó, .ass-ba mentve se.
Válaszol
(2020-11-17, 11:09:37)remi Írta: Ezt pl. innen:
https://dropapk.to/he0bjg50p9jd/Patria.S...5.mkv.html
(250 kb/s-el enged mostanság regisztráció nélkül.)
De sztem nem a rilízzel van gond, letöltöttem a TVS-ről a 720p AMZN H264 verziót, azzal pont ugyanúgy csúszik és nemcsak az androidos TVBoxon, BSPlayerrel win PC-n is, az elcsúszás folyamatosan növekszik (siet.)

Köszi a reakciót!

Szerk.:
Még annyi, az X265 verzió eleve nem stimmel mert annak az elejéről levágták a 2 standard képernyőt, az egyből az HBO hangyabolyával indul, de ez pár másodperc amit ki szoktam korrigálni a boxon utána már általában jó végig.
Nem tudtam másra gondolni mint FPS-re, de SUW-ban bemenetnek 23,976-ot, kimenetnek 25-öt állítva és újramentve ugyanúgy nem jó. Vagy másképp nem jó, de nem jó, .ass-ba mentve se.

Nem tudom, milyen AMZN ripet találtál, de ehhez biztosan jó a felirat, kipróbáltam:
Patria.S01E08.Manana.de.Domingo.720p.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-NTb

RARBG-ről pillanatok alatt le lehet tölteni.

A HEVC-t majd megnézem, ha lejött.
Válaszol
(2020-11-17, 12:51:58)Mor Tuadh Írta:
(2020-11-17, 11:09:37)remi Írta: Ezt pl. innen:
https://dropapk.to/he0bjg50p9jd/Patria.S...5.mkv.html
(250 kb/s-el enged mostanság regisztráció nélkül.)
De sztem nem a rilízzel van gond, letöltöttem a TVS-ről a 720p AMZN H264 verziót, azzal pont ugyanúgy csúszik és nemcsak az androidos TVBoxon, BSPlayerrel win PC-n is, az elcsúszás folyamatosan növekszik (siet.)

Köszi a reakciót!

Szerk.:
Még annyi, az X265 verzió eleve nem stimmel mert annak az elejéről levágták a 2 standard képernyőt, az egyből az HBO hangyabolyával indul, de ez pár másodperc amit ki szoktam korrigálni a boxon utána már általában jó végig.
Nem tudtam másra gondolni mint FPS-re, de SUW-ban bemenetnek 23,976-ot, kimenetnek 25-öt állítva és újramentve ugyanúgy nem jó. Vagy másképp nem jó, de nem jó, .ass-ba mentve se.

Nem tudom, milyen AMZN ripet találtál, de ehhez biztosan jó a felirat, kipróbáltam:
Patria.S01E08.Manana.de.Domingo.720p.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-NTb

RARBG-ről pillanatok alatt le lehet tölteni.

A HEVC-t majd megnézem, ha lejött.

Lejött a HEVC is, tökéletesen passzol hozzá a feltöltött feliratunk, semmit nem kell vele csinálni.
Válaszol
(2020-11-17, 13:44:04)Mor Tuadh Írta:
(2020-11-17, 12:51:58)Mor Tuadh Írta:
(2020-11-17, 11:09:37)remi Írta: Ezt pl. innen:
https://dropapk.to/he0bjg50p9jd/Patria.S...5.mkv.html
(250 kb/s-el enged mostanság regisztráció nélkül.)
De sztem nem a rilízzel van gond, letöltöttem a TVS-ről a 720p AMZN H264 verziót, azzal pont ugyanúgy csúszik és nemcsak az androidos TVBoxon, BSPlayerrel win PC-n is, az elcsúszás folyamatosan növekszik (siet.)

Köszi a reakciót!

Szerk.:
Még annyi, az X265 verzió eleve nem stimmel mert annak az elejéről levágták a 2 standard képernyőt, az egyből az HBO hangyabolyával indul, de ez pár másodperc amit ki szoktam korrigálni a boxon utána már általában jó végig.
Nem tudtam másra gondolni mint FPS-re, de SUW-ban bemenetnek 23,976-ot, kimenetnek 25-öt állítva és újramentve ugyanúgy nem jó. Vagy másképp nem jó, de nem jó, .ass-ba mentve se.

Nem tudom, milyen AMZN ripet találtál, de ehhez biztosan jó a felirat, kipróbáltam:
Patria.S01E08.Manana.de.Domingo.720p.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-NTb

RARBG-ről pillanatok alatt le lehet tölteni.

A HEVC-t majd megnézem, ha lejött.

Lejött a HEVC is, tökéletesen passzol hozzá a feltöltött feliratunk, semmit nem kell vele csinálni.

Hát így még nem szopatott meg felirat. Nálam továbbra is csúszik, és egyre jobban. És a Kodiban ugyanúgy mint a BSPlayerben.
Azonban, de. Tegnap este kínomban letöltöttem az openről az ottani verziót. Ez elvileg gondolom ugyanaz, gyakorlatilag van pár byte különbség a méretében. És láss csodát ezzel jó. Úgy ahogy van nem értem az egészet.
Köszi a segítséget!

A Hinterland S03-hoz tud valaki 4 darabos magyar feliratot? Ami az oldalon van feltöltve
https://www.feliratok.info/index.php?act...1482956037
az 8 darabos, nekem meg ehhez kéne, ez 4 darabból van:
Hinterland.S03E01.Episode.1.1080p.NF.WEB-DL.DDP5.1.x264-RCVR
A konténerben van ugyan egy rakat felirat de magyar nincs közte.

Lehet van valahol összefűzött is csak én nem találom......
Előre is köszi!
Válaszol
(2020-11-18, 09:08:26)remi Írta:
(2020-11-17, 13:44:04)Mor Tuadh Írta:
(2020-11-17, 12:51:58)Mor Tuadh Írta:
(2020-11-17, 11:09:37)remi Írta: Ezt pl. innen:
https://dropapk.to/he0bjg50p9jd/Patria.S...5.mkv.html
(250 kb/s-el enged mostanság regisztráció nélkül.)
De sztem nem a rilízzel van gond, letöltöttem a TVS-ről a 720p AMZN H264 verziót, azzal pont ugyanúgy csúszik és nemcsak az androidos TVBoxon, BSPlayerrel win PC-n is, az elcsúszás folyamatosan növekszik (siet.)

Köszi a reakciót!

Szerk.:
Még annyi, az X265 verzió eleve nem stimmel mert annak az elejéről levágták a 2 standard képernyőt, az egyből az HBO hangyabolyával indul, de ez pár másodperc amit ki szoktam korrigálni a boxon utána már általában jó végig.
Nem tudtam másra gondolni mint FPS-re, de SUW-ban bemenetnek 23,976-ot, kimenetnek 25-öt állítva és újramentve ugyanúgy nem jó. Vagy másképp nem jó, de nem jó, .ass-ba mentve se.

Nem tudom, milyen AMZN ripet találtál, de ehhez biztosan jó a felirat, kipróbáltam:
Patria.S01E08.Manana.de.Domingo.720p.AMZN.WEB-DL.DDP2.0.H.264-NTb

RARBG-ről pillanatok alatt le lehet tölteni.

A HEVC-t majd megnézem, ha lejött.

Lejött a HEVC is, tökéletesen passzol hozzá a feltöltött feliratunk, semmit nem kell vele csinálni.

Hát így még nem szopatott meg felirat. Nálam továbbra is csúszik, és egyre jobban. És a Kodiban ugyanúgy mint a BSPlayerben.
Azonban, de. Tegnap este kínomban letöltöttem az openről az ottani verziót. Ez elvileg gondolom ugyanaz, gyakorlatilag van pár byte különbség a méretében. És láss csodát ezzel jó. Úgy ahogy van nem értem az egészet.
Köszi a segítséget!

A Hinterland S03-hoz tud valaki 4 darabos magyar feliratot? Ami az oldalon van feltöltve
https://www.feliratok.info/index.php?action=letolt&fnev=Hinterland.S03.HDTV.WEBRip.720p.HUN.zip&felirat=1482956037
az 8 darabos, nekem meg ehhez kéne, ez 4 darabból van:
Hinterland.S03E01.Episode.1.1080p.NF.WEB-DL.DDP5.1.x264-RCVR
A konténerben van ugyan egy rakat felirat de magyar nincs közte.

Lehet van valahol összefűzött is csak én nem találom......
Előre is köszi!

Csak egy ötlet, de nem lehet, hogy azért nem passzol, mert már elpiszkáltad a feliratunkat? Próbáltad a mienket újra letölteni és belenyúlás nélkül megnézni, hogy jó-e?
Válaszol
(2020-11-18, 10:33:35)Mor Tuadh Írta: Csak egy ötlet, de nem lehet, hogy azért nem passzol, mert már elpiszkáltad a feliratunkat? Próbáltad a mienket újra letölteni és belenyúlás nélkül megnézni, hogy jó-e?

Este megnézem kíváncsiságból, már tegnap este végignéztem a részt.
De mégis az FPS-nél lesz valahol a döglött kutya elásva, a sima H264 AMZN WEBDL 23,976 FPS, az X265 HEVC-re meg 25-öt mutatott a BSPLayer.
Bár most már teljesen elvesztettem a fonalat, szal nem tudom. Mind1, este megnézem, hogy egy frissen letöltöttel működik-e valamelyik rendesen.

A Hinterland S03-ra nem tudsz valahol 4 részes feliratverziót?
Jó meccs lesz az is, átidőzítgetni a 2. feliratot, összefűzni, megint átidőzítgetni. Sad
Válaszol
(2020-11-18, 12:34:42)remi Írta:
(2020-11-18, 10:33:35)Mor Tuadh Írta: Csak egy ötlet, de nem lehet, hogy azért nem passzol, mert már elpiszkáltad a feliratunkat? Próbáltad a mienket újra letölteni és belenyúlás nélkül megnézni, hogy jó-e?

Este megnézem kíváncsiságból, már tegnap este végignéztem a részt.
De mégis az FPS-nél lesz valahol a döglött kutya elásva, a sima H264 AMZN WEBDL 23,976 FPS, az X265 HEVC-re meg 25-öt mutatott a BSPLayer.
Bár most már teljesen elvesztettem a fonalat, szal nem tudom. Mind1, este megnézem, hogy egy frissen letöltöttel működik-e valamelyik rendesen.

A Hinterland S03-ra nem tudsz valahol 4 részes feliratverziót?
Jó meccs lesz az is, átidőzítgetni a 2. feliratot, összefűzni, megint átidőzítgetni. Sad

Szerintem ott lesz a gond, hogy az összes verzió fps-e 23,976, akkor is, ha mást írt ki neked, te meg emiatt elpiszkáltad a feliratot, pedig egyébként jó volt. Smile

Hinterlandet megnézem, ha megtalálom valahol ezt az RCVR-t. Megvan.
Válaszol
(2020-11-18, 14:11:00)Mor Tuadh Írta:
(2020-11-18, 12:34:42)remi Írta: Este megnézem kíváncsiságból, már tegnap este végignéztem a részt.
De mégis az FPS-nél lesz valahol a döglött kutya elásva, a sima H264 AMZN WEBDL 23,976 FPS, az X265 HEVC-re meg 25-öt mutatott a BSPLayer.
Bár most már teljesen elvesztettem a fonalat, szal nem tudom. Mind1, este megnézem, hogy egy frissen letöltöttel működik-e valamelyik rendesen.

A Hinterland S03-ra nem tudsz valahol 4 részes feliratverziót?
Jó meccs lesz az is, átidőzítgetni a 2. feliratot, összefűzni, megint átidőzítgetni. Sad

Szerintem ott lesz a gond, hogy az összes verzió fps-e 23,976, akkor is, ha mást írt ki neked, te meg emiatt elpiszkáltad a feliratot, pedig egyébként jó volt. Smile

Hinterlandet megnézem, ha megtalálom valahol ezt az RCVR-t. Megvan.

Először a HEVC-t akartam nézni a TVBoxon, az elején mindjárt csúszott, azt kiigazítottam a Kodiban, de utána jött a fokozódó csúszás. Aztán meg meglehet a friss helyett elpiszkált felirat volt az ok.

A Hinterland átidőzítésén elhasaltam, köszi ha tényleg megnézed.
A letöltés sztem a rarbg-ről volt, de ott 1,25-ös aránykorlátot szoktam beállítani, gondolom már rég letelt. Ha onnan szednéd és nincs seeded szóljál, visszaállok, igaz csak 150/50 netem van de a semminél sokkal több.
Válaszol
(2020-11-18, 15:20:59)remi Írta:
(2020-11-18, 14:11:00)Mor Tuadh Írta:
(2020-11-18, 12:34:42)remi Írta: Este megnézem kíváncsiságból, már tegnap este végignéztem a részt.
De mégis az FPS-nél lesz valahol a döglött kutya elásva, a sima H264 AMZN WEBDL 23,976 FPS, az X265 HEVC-re meg 25-öt mutatott a BSPLayer.
Bár most már teljesen elvesztettem a fonalat, szal nem tudom. Mind1, este megnézem, hogy egy frissen letöltöttel működik-e valamelyik rendesen.

A Hinterland S03-ra nem tudsz valahol 4 részes feliratverziót?
Jó meccs lesz az is, átidőzítgetni a 2. feliratot, összefűzni, megint átidőzítgetni. Sad

Szerintem ott lesz a gond, hogy az összes verzió fps-e 23,976, akkor is, ha mást írt ki neked, te meg emiatt elpiszkáltad a feliratot, pedig egyébként jó volt. Smile

Hinterlandet megnézem, ha megtalálom valahol ezt az RCVR-t. Megvan.

Először a HEVC-t akartam nézni a TVBoxon, az elején mindjárt csúszott, azt kiigazítottam a Kodiban, de utána jött a fokozódó csúszás. Aztán meg meglehet a friss helyett elpiszkált felirat volt az ok.

A Hinterland átidőzítésén elhasaltam, köszi ha tényleg megnézed.
A letöltés sztem a rarbg-ről volt, de ott 1,25-ös aránykorlátot szoktam beállítani, gondolom már rég letelt. Ha onnan szednéd és nincs seeded szóljál, visszaállok, igaz csak 150/50 netem van de a semminél sokkal több.

Letöltöttem a Hinterlandet, de nem tudom beidőzíteni, jeleneten belül összevissza mászkál a felirat, pedig 25 fps-nek írja mindkettőt. Vagy megvágták, vagy jelen belül eltérő fps van, vagy vacak az eredeti felirat időzítése, akármelyik is, ez nem fog menni, mert újra kellene időzíteni az egészet.
Válaszol
(2020-11-18, 19:30:39)Mor Tuadh Írta: Letöltöttem a Hinterlandet, de nem tudom beidőzíteni, jeleneten belül összevissza mászkál a felirat, pedig 25 fps-nek írja mindkettőt. Vagy megvágták, vagy jelen belül eltérő fps van, vagy vacak az eredeti felirat időzítése, akármelyik is, ez nem fog menni, mert újra kellene időzíteni az egészet.

Akkor nem én bénáztam el...... Nekem úgy tűnt az első fél rész átidőzítése után, hogy az eltérés össze-vissza ugrál, egy helyen mintha vagy 30 másodpercet ugrott volna, úgyhogy ráhagytam.
Közben találtam egy 8 részes verziót amit sikerült letölteni. Vagy negyedórát ácsorgott a "metadata stb." állapotban, aztán betöltötte és egy magyar seedertől 10 miB/s tempóval letöltötte.
https://thepiratebay.org/description.php?id=17414857
Igaz a kép nem üti meg a minimális mércét se, de legalább tenyérnyi, alig áttetsző és nem mozgó logó van benne, a hangsáv pocsék de legalább englishnek nevezve kelta-welsziül van viszont a felirat teljesen jó hozzá, szal. apróságokra nem adunk.

Még1X köszi a segítséget!
Válaszol
Üdv

A Chicago PD S08E02 részhez szeretnék kérni amzn időzítést! Köszönöm szépen  Smile
Válaszol
kedves Zire és Matruska,

köszönöm a munkátokat a Fargo 4. évadában. 
a 11. rész (a CRIMSON verzió) időzítésével nálam problémák vannak, a felirat siet a képhez képest.
meg tudnátok igazítani?

Hálás köszönet,

C
Válaszol
(2020-12-04, 22:08:07)Cicelle Írta: kedves Zire és Matruska,

köszönöm a munkátokat a Fargo 4. évadában. 
a 11. rész (a CRIMSON verzió) időzítésével nálam problémák vannak, a felirat siet a képhez képest.
meg tudnátok igazítani?

Hálás köszönet,

C

Köszönjük a jelzést! A most feltöltött HDTV-CRiMSON verziónak már ahhoz is passzolnia kell.
Fordítás: Fargo, Line of Duty, Vigil, Wisting, Den som dræber – Fanget af mørket, Charité
Átnézés: Rita, Death in Paradise, Beyond Paradise
https://trakt.tv/users/zire

[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Zire hozzászólását:
  • Cicelle
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 146 133 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 2 229 1 839 789 2024-03-21, 18:39:03
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 45 151 670 2024-03-20, 23:49:09
Legutóbbi hozzászólás: laci
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 417 1 230 808 2024-03-13, 23:01:01
Legutóbbi hozzászólás: zsolt.szajbely
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 787 488 939 2024-03-08, 19:55:57
Legutóbbi hozzászólás: Maminti

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég