This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Sorozatidőzítést kérek
Itt lehet az oldalra feltöltött sorozatfeliratainkhoz átidőzítéseket kérni. A filmekhez van külön topik.
(2018-12-05, 22:04:14)J1GG4 Írta:
(2018-12-05, 21:12:14)Cicelle Írta: sziasztok,

a The Durrells 3. évadának 5. részétől nem találok megfelelően időzített feliratot. (Mixgroup: Kettle, River) Sajna, nagyobb méretűt nem tudok letölteni, ehhez kéne passzoló felirat. Tudna segíteni valaki?


Köszönöm szépen,

C

Szia! Ott van a (HDTV, 720p) pakkban mind: https://www.feliratok.info/index.php?act...1539627104

sajna, ez a felirat nem passzol a Mixgroup csomaghoz, kipróbáltam. a fent lévő csomagok ideig-óráig (kb. első harmad) jók, aztán eliramodnak.
Válaszol
(2018-12-10, 13:38:47)Cicelle Írta:
(2018-12-05, 22:04:14)J1GG4 Írta: Szia! Ott van a (HDTV, 720p) pakkban mind: https://www.feliratok.info/index.php?action=letolt&fnev=The.Durrells.S03.HDTV.720p.HUN.zip&felirat=1539627104

sajna, ez a felirat nem passzol a Mixgroup csomaghoz, kipróbáltam. a fent lévő csomagok ideig-óráig (kb. első harmad) jók, aztán eliramodnak.

Ezeket a feliratokat még én lőttem be. Most letöltöttem megint a 3x05-ös KETTLE release-t az nCore-on fent lévő MIXGROUP pakkból, és lám, passzol, úgyhogy szerintem nem jó feliratot tettél be alá.  Confused
Válaszol
@Szaki  vagy @J1GG4 

A Vikings.S05E12 rész WEBRip-es időzítését megcsinálnátok??7

Előre is Thanks illetve Pacsi
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2018-12-10, 17:36:34)Romeoo Írta: @Szaki  vagy @J1GG4 

A Vikings.S05E12 rész WEBRip-es időzítését megcsinálnátok??7

Előre is Thanks illetve Pacsi

Tegnap megcsináltam, vannak benne pluszjelenetek, és a pár jelenet sorrendje is felcserélődött, Szakinál van pótláson, azt írta, holnapra lesz meg.
Válaszol
(2018-12-10, 18:16:50)J1GG4 Írta:
(2018-12-10, 17:36:34)Romeoo Írta: @Szaki  vagy @J1GG4 

A Vikings.S05E12 rész WEBRip-es időzítését megcsinálnátok??7

Előre is Thanks illetve Pacsi

Tegnap megcsináltam, vannak benne pluszjelenetek, és a pár jelenet sorrendje is felcserélődött, Szakinál van pótláson, azt írta, holnapra lesz meg.

Oké .Köszi szépen.
Akkor várok türelemmel. Shy
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
Hello,

ezekhez szeretnék időzítést:

the.little.drummer.girl.s01e05.1080p.hdtv.h264-mtb

the.little.drummer.girl.s01e06.1080p.hdtv.h264-mtb


Köszönöm!
Válaszol
Sziasztok!

A Medici - The Magnificent WEBRip-PBS verziójához szeretnék időzítést kérni.

Nagyon szépen köszönöm!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Snoopyzit30 hozzászólását:
  • bubu001
Válaszol
Sziasztok! 

Az American Crime 2x10 részhez szeretnék egy WEB-DL RARBG időzítést kérni, mert az AVS, a FLEET, vagy az XVID-FUM release-ekhez bottal sem nyúlnák, ha van rá mód. Előre is köszönöm!
Válaszol
Sziasztok!

Ehhez a realese-hez kérek szépen időzítést:
The.Durrells.S02.720p.BluRay.x264-SHORTBREHD

Köszönöm!
Válaszol
@J1GG4  

Vikings.S05E15 rész WEBRip-es időzítését megcsinálnád vagy ebben is van más jelenetek??

Előre is Thanks
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2019-01-01, 18:04:08)Romeoo Írta: @J1GG4  

Vikings.S05E15 rész WEBRip-es időzítését megcsinálnád vagy ebben is van más jelenetek??

Előre is Thanks

Kb. minden részben vannak, Szakinál van a labda már.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
Sziasztok!
Ehhez kérnék időzítést: Luther.S05E01.REAL.REPACK.HDTV.x264-RiVER
Köszönöm!
Válaszol
A The Booth at the End című sorozathoz szeretnék időzítést kérni, az alábbiakhoz:

The Booth at the End-Season-1-DVDRip XviD-NODLABS-No Rars
The Booth at the End-Season-2-720p HDTV x264-FoV-No Rars

Előre is köszönöm!
Válaszol
Sziasztok! 


A Sharp.Objects.S01.BDRip.x264-SAiNTS -hez szeretnék kérni egy időzített magyar feliratot (a teljes évadhoz), mert sajnos ehhez sehol nem találtam. 

Nagyon köszönöm előre is!
Válaszol
Sziasztok,

Lesz ugye magyar nyelvű fordítás ehhez is? Black Mirror_ Bandersnatch (2018).NF.WEB-DL.English.C.orig.Addic7ed.com.srt

A másik magyar nem jó a Netflixhez. :/
Válaszol
(2019-01-12, 15:36:45)ZsófiaKozma Írta: Sziasztok,

Lesz ugye magyar nyelvű fordítás ehhez is? Black Mirror_ Bandersnatch (2018).NF.WEB-DL.English.C.orig.Addic7ed.com.srt

A másik magyar nem jó a Netflixhez. :/

Ehhez a mi részünkről gyakorlatilag kizárt, hogy legyen magyar felirat.
Azt javaslom, szedd le inkább az alap, másfél órás verziót.
Válaszol
Sziasztok! Az Outlander S4E10  Memento verzióhoz szeretnék időzítést kérni. Kösznöm.
Válaszol
Sziaszok!

Szeretném megkérdezni, hogy a Mc Maffia sorozat 4,6,7, epizódójait valaki nem tudná a pártfogásába venni, ugyanis a 
fordítója mint írta, "nem tud feliratot szerkeszteni,  így mivel sajnos nem hagytak helyet az orosz szövegnek  az  külön van mellékelve hozzá. 
Ez így nagyon sokat elvesz az egyébként remek sorozatból. 
Nagyon szépen megköszönöm, ha valaki segít.
Válaszol
(2018-12-20, 07:32:24)Snoopyzit30 Írta: Sziasztok!

A Medici - The Magnificent WEBRip-PBS verziójához szeretnék időzítést kérni.

Nagyon szépen köszönöm!

Sziasztok!

Kijött a Medici - The Magnificent 2. évadához a WEBRip-ION10-es verzió is. Ehhez lehetne esetleg időzítést kérni?

Szerintem sokan örülnének neki :-)

Köszönöm!
Válaszol
(2019-01-13, 20:28:12)Optimista Írta: Sziaszok!

Szeretném megkérdezni, hogy a Mc Maffia sorozat 4,6,7, epizódójait valaki nem tudná a pártfogásába venni, ugyanis a 
fordítója mint írta, "nem tud feliratot szerkeszteni,  így mivel sajnos nem hagytak helyet az orosz szövegnek  az  külön van mellékelve hozzá. 
Ez így nagyon sokat elvesz az egyébként remek sorozatból. 
Nagyon szépen megköszönöm, ha valaki segít.

Szia!

Ajánld a fordítónak a Subtitle Workshop 6.0b Super Subtitles Special 0.1 nevű programot, amit innen is le lehet tölteni. Ebben nagyon egyszerűen és viszonylag könnyen lehet a felirattal dolgozni, igaz, hogy ha sok formai hiba van benne, akkor annak a javítgatásával el lehet jó sokat molyolni. Főleg, ha az illető azelőtt kezdett dolgozni az angol feliratba, hogy megformázta volna.
Ha vállalja, hogy kijavítgatja, akkor szerintem itt a fórumon az adminok segítenek neki, hogy hogyan kell.
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 1 424 1 249 006 6 órával ezelőtt
Legutóbbi hozzászólás: GarYts
Thumbs Up Filmidőzítést kérek Mor Tuadh 48 153 089 tegnap, 13:06:35
Legutóbbi hozzászólás: ugk
Thumbs Up Magyar SubRipet kérek Mor Tuadh 792 501 195 tegnap, 07:31:09
Legutóbbi hozzászólás: J1GG4
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 2 236 1 878 331 2024-04-14, 16:58:47
Legutóbbi hozzászólás: thor200309
Thumbs Up Angol feliratot kérek Mor Tuadh 159 148 169 2024-03-23, 18:48:42
Legutóbbi hozzászólás: marina2419

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég