This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Filmidőzítést kérek
Üdv! 

Szeretnék időzítést kérni a The Whistleblower 2010 720p BluRay DTS x264-CtrlHD videóhoz.
Itt fent is van az angol: https://www.feliratok.info/index.php?fid=274484 ---- The Whistleblower (2010) (720p-CtrlHD)

Köszönöm.
Mor Tuadh megjegyzése 2018-06-03, 14:50:49:
Pár hete megcsináltam, jó szórakozást hozzá.
Válaszol
Hello!

Olyan kérésem lenne, hogy a 2014-es Fair Play  című cseh film subrip-jéhez kérnék egy kisebb méretű release-hez időzítést, mert csak 5-6 GB-os mérethez van.
Illetve kisebb méretben nem tudok letölteni sajna egyetlen release-t sem ebből a filmből,
így egy letöltő linknek is nagyon örülnék majd.

Köszi.
Mor Tuadh megjegyzése 2018-06-03, 16:01:09:
Kész az időzítés.
Mor Tuadh megjegyzése 2018-06-03, 14:56:54:
http://storebt.cc/torrent/qjXXZVGqIkaHr8...TwPkX.html

Itt van magnet link, 300k/sec sebességgel jön.
Válaszol
Sziasztok!

Az új Tomb Raider film 2018.1080p.BluRay.x264.DTS-HDC vderziójához kérnék szépen időzítést! Köszönöm!
J1GG4 megjegyzése 2018-06-02, 10:15:31:
Kitéve.
Válaszol
Sziasztok!

A Deadpool 2-höz szeretnék időzítést kérni, az alábbi verziókhoz:

Deadpool.2.2018.UNRATED.BDRip.x264-SPARKS
Deadpool.2.2018.THEATRICAL.BDRip.x264-ROVERS

Köszi! Smile
Válaszol
Information 
Kérnék szépen egy időzítést az  East.of.Eden.1955.1080p.BluRay.x264.anoXmous verzióhoz (lecsekkoltam, a főoldalon lévő nem passzol hozzá Sad ).

Show Contentspoiler:
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Honecker reggel a Naphoz: "Jó reggelt, Nap". Mire a Nap: "Neked is". 
Honecker délbe a Naphoz: "Jó napot, Nap". Mire a Nap: "Neked is". 
Honecker este a Naphoz: "Jó estét, Nap". Semmi válasz. Elismétli még 1x, mire a Nap: "Nem hallak, mert én már Nyugaton vagyok". 
Válaszol
Hello nem tudom megoldható e hogy a penge szentháromság rendezői verziójának a szövegét amit JackTheRipper csinált és ami elvileg javított jó anyag át tegyétek az 1080 pontos angol feliratra  amit csak csimbi küldött be vágatlan változat névvel illettek zárójelen belül ? előre is köszönet érte.
Válaszol
hello,

ehhez kérnék időzítést: A.Prayer.Before.Dawn.2017.720p.BluRay.X264-AMIABLE

köszi
Válaszol
Sziasztok! Nagyon örülök, hogy nálatok végre találtam egy feliratot a Youth Without Youth (Koravén ifjúság) c. filmhez, viszont akármelyik verzióhoz raktam be, egyikhez sem passzolt. Próbáltam későbbre rakni a feliratot egy programmal, és az első pár mondatnál jó, aztán csúszik. Meg tudnátok mondani, hogy melyik verzióhoz párosította a felirat készítő a feliratot? Vagy, hogy esetleg van-e egy másik? Nagyon régóta meg szeretném már nézni ezt a filmet. Előre is köszönöm! Smile
vbalazs91 megjegyzése 2018-10-03, 15:34:52:
Áthelyezve.
Válaszol
(2018-10-03, 12:39:44)Angier Írta: Sziasztok! Nagyon örülök, hogy nálatok végre találtam egy feliratot a Youth Without Youth (Koravén ifjúság) c. filmhez, viszont akármelyik verzióhoz raktam be, egyikhez sem passzolt. Próbáltam későbbre rakni a feliratot egy programmal, és az első pár mondatnál jó, aztán csúszik. Meg tudnátok mondani, hogy melyik verzióhoz párosította a felirat készítő a feliratot? Vagy, hogy esetleg van-e egy másik? Nagyon régóta meg szeretném már nézni ezt a filmet. Előre is köszönöm! Smile

Mi is annyit tudunk, amennyi az oldalon szerepel, hogy a 25 FPS-es LIMITED.DVDRip-SVD verzióhoz készült. Szóval egyszerűbb lenne, ha megírnád, neked milyen verziód van, és akkor ahhoz be tudnánk lőni.
Aktuális fordítás(ok): 12 Monkeys, Future Man
Új évadra váró sorozat(ok): Marvel's The Punisher
Előfoglalt sorozat(ok): Catch-22
Válaszol
(2018-10-03, 15:35:17)vbalazs91 Írta:
(2018-10-03, 12:39:44)Angier Írta: Sziasztok! Nagyon örülök, hogy nálatok végre találtam egy feliratot a Youth Without Youth (Koravén ifjúság) c. filmhez, viszont akármelyik verzióhoz raktam be, egyikhez sem passzolt. Próbáltam későbbre rakni a feliratot egy programmal, és az első pár mondatnál jó, aztán csúszik. Meg tudnátok mondani, hogy melyik verzióhoz párosította a felirat készítő a feliratot? Vagy, hogy esetleg van-e egy másik? Nagyon régóta meg szeretném már nézni ezt a filmet. Előre is köszönöm! Smile

Mi is annyit tudunk, amennyi az oldalon szerepel, hogy a 25 FPS-es LIMITED.DVDRip-SVD verzióhoz készült. Szóval egyszerűbb lenne, ha megírnád, neked milyen verziód van, és akkor ahhoz be tudnánk lőni.

Az én verzióm egy 1080-as verzió, más infóm nincs a filmről. Ncoron az egyetlen elérhető verzió ez volt ebből a filmből.
Válaszol
(2018-10-08, 10:41:55)Angier Írta:
(2018-10-03, 15:35:17)vbalazs91 Írta:

Az én verzióm egy 1080-as verzió, más infóm nincs a filmről. Ncoron az egyetlen elérhető verzió ez volt ebből a filmből.

Az Ncore-on található verzió 24 FPS-ű, szóval amiatt csúszik. Állítsd át, és stimmelni fog.
Fordítás: -
Pötyögés: Volt egyszer egy bolygó - One Strange Rock S01
https://twitter.com/matapapi
Válaszol

Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Thumbs Up Sorozatfordítást kérek Mor Tuadh 410 51 682 2 órával ezelőtt
Legutóbbi hozzászólás: Oulambudue
Thumbs Up Sorozatidőzítést kérek Mor Tuadh 170 16 241 2018-10-18, 13:56:13
Legutóbbi hozzászólás: márton.csanád
Thumbs Up Filmfordítást kérek Mor Tuadh 242 31 434 2018-10-15, 13:26:36
Legutóbbi hozzászólás: ZaJanga