This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Fordítótársat keresek
#1
Wink 
Ahogy a topik neve mutatja. Smile
Válaszol
#2
Sziasztok!

Mivel subsbird lebetegedett, és azt mondta, hogy nem lesz ideje fordítani, valaki nem tudna beugrani helyére 2 részre a #ThisIsUs-ba?
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli DennyKeh hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
#3
Elkezdtem fordítani a Money Heist (La casa de papel) 6.részét, jelenleg kb. 25%-nál vagyok. Ha valaki szeretne besegíteni, illetve tovább folytatni a sorozat fordítását, annak megköszönném a segítségét. Én folytatni fogom magamtól is, bár így sajnos kissé lassú lesz.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli luki hozzászólását:
  • George Bailey, qzo
Válaszol
#4
(2018-04-10, 19:54:48)luki Írta: Elkezdtem fordítani a Money Heist (La casa de papel) 6.részét, jelenleg kb. 25%-nál vagyok. Ha valaki szeretne besegíteni, illetve tovább folytatni a sorozat fordítását, annak megköszönném a segítségét. Én folytatni fogom magamtól is, bár így sajnos kissé lassú lesz.

A sorozatnak van egy állandó fordítója nálunk, mégpedig BRNSD, szóval nem értem, miért kezdted el.
Javaslom, ha nagyon fordítani szeretnél valamit, akkor nézz másik sori után, rengeteg másik keres még ugyanis fordítót.
Válaszol
#5
(2018-04-10, 21:37:17)mata Írta:
(2018-04-10, 19:54:48)luki Írta: Elkezdtem fordítani a Money Heist (La casa de papel) 6.részét, jelenleg kb. 25%-nál vagyok. Ha valaki szeretne besegíteni, illetve tovább folytatni a sorozat fordítását, annak megköszönném a segítségét. Én folytatni fogom magamtól is, bár így sajnos kissé lassú lesz.

A sorozatnak van egy állandó fordítója nálunk, mégpedig BRNSD, szóval nem értem, miért kezdted el.
Javaslom, ha nagyon fordítani szeretnél valamit, akkor nézz másik sori után, rengeteg másik keres még ugyanis fordítót.

"BRNSD teljesen eltűnt, nem tudom, mi van vele, nem tudom elérni.

A "La casa de papel" fordítót keres."

Szóval hajrá!! Smile Előre is köszönjük!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli qzo hozzászólását:
  • George Bailey, Myhy
Válaszol
#6
Fordítótársat keresek a szerdán induló #TheOriginalsS5 mellé! Olyat, aki tudja vállalni, hogy felesben a premier másnapján, legkésőbb az azt követő napon, már tudja postázni a részét. Csak tapasztalt fordítótárs jelentkezését várom!
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
#7
Sziasztok!

Lucifer utolsó 4 részéhez keresnék lehetőleg tapasztalt fordítótársat (átnézés még talán belefér, de teljesen betanítani egy újoncot most nincs időm és energiám). Amennyiben nem jelentkezik valaki 3 napon belül (május 2, 23:59-ig), leadom a sorozat fordítását. Illetve itt és most bejelentem, hogy ha lesz negyedik évad, nem fogom tovább vinni.

Előre is köszönöm, ha jelentkezik valaki.

Már nem aktuális, megoldjuk "okosba".
Válaszol
#8
(2018-04-10, 19:54:48)luki Írta: Elkezdtem fordítani a Money Heist (La casa de papel) 6.részét, jelenleg kb. 25%-nál vagyok. Ha valaki szeretne besegíteni, illetve tovább folytatni a sorozat fordítását, annak megköszönném a segítségét. Én folytatni fogom magamtól is, bár így sajnos kissé lassú lesz.

Na ezt eddig nem is láttam, sajnálom, de már rég kiadtam a sorozatot másnak. Ezért kell a megfelelő topicban bejelenteni a fordításokat, csak káosz lesz így belőle. Sad
Válaszol
#9
Fordítótársat keresek magam mellé a Supergirlhöz. Csak tapasztalt fordító jelentkezzen, mert nincs időm mentorkodni!
Fordítások: -
Szünetelő: Doom Patrol, Titans, DC's Legends of Tomorrow
Előfoglalás: -
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Szandii hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
#10
Sziasztok,
szeretném lefordítani a létező angol feliratot a The Young Karl Marx (2017) filmhez, eredendően családi használatra kezdtem neki, de látom, hogy azóta se vállalta itt senki. Nincs tapasztalatom fordításban (egy-két szakszöveget leszámítva, ami egyetemi kurzus része volt), a film témájában viszont magyar és angol nyelven is jártas vagyok, szóval ez a része nem hinném, hogy problémát okozna. De mindig jól jön a segítség-tanács. Ha esetleg van olyan, aki szívesen csinálja a német részeket, hogy ne német->angol->magyar fordításba menjen, akkor jelentkezzen. Smile
Köszi!
Válaszol
#11
Sziasztok!

Mivel eléggé kiestem már a gyakorlatból, átnézőt keresek a Big Hero 6: The Series fordításhoz.
A tempó nem sietős, és remélem, átnézői munka sem lesz sok vele Smile

Kasey
Válaszol
#12
Sziasztok!

Jó ideje fontolgatom, hogy forditanék, de úgy erzem most értem meg ra. ?
Elsősorban "mentort" keresnék, aki tudná egyengetni az utam, betársulnék, segítenék valakinek

Koszonom szépen, 
Szep estet mindenkinek!
Válaszol
#13
Sziasztok!
Elkezdtem fordítani a Law & order: True crime valamint a For the people sorozatot is azonban egyedül még nehéz haladnom. A True crime első része már megtalálható sorozatbaráton a másodikat fordítom éppen. Ha lenne valaki akivel az említett sorozatok közül bármelyiket együtt fordíthatnánk nagyon nagy segítség lenne.  Smile
Válaszol
#14
(2018-06-13, 23:58:01)Dag Írta: Sziasztok!

Jó ideje fontolgatom, hogy forditanék, de úgy erzem most értem meg ra. ?
Elsősorban "mentort" keresnék, aki tudná egyengetni az utam, betársulnék, segítenék valakinek

Koszonom szépen, 
Szep estet mindenkinek!
Milyen típusú sorira gondoltál?
A Chicago PD-t nézed?
Mindig légy önmagad.
Kivéve, ha Batman lehetsz... akkor inkább légy Batman!  Cool
Válaszol
#15
Sziasztok

Szeretnek forditassal foglalkozni. Angolrol magyarra. Anyanyelvi szinten beszelek angolul.
Segitsetek elore is koszonom.

Mike
eszticsillag megjegyzése 2018-08-13, 17:30:12:
Írtam e-mailt. Smile
Válaszol
#16
Sziasztok!

Továbbra is fordítótársat keresek az American Horror Story 8.évadjához, valamint a Midnight, Texas 2.szezonjához is.

Jelentkezni itt, emailben, twitteren vagy facebookon lehet! Smile

Üdv,
Kai
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
#17
Sziasztok, eddig egyedül vitt sorozatomhoz, a BoJack Horsemanhez keresek fordítótársat. Szeptember 14-én érkezik Netflixre a teljes 5. évad, és a minél gyorsabb végzés érdekében szívesen elosztanám valakivel a fordítandó mennyiséget Smile Nem muszáj fele-fele arányban, néhány rész is nagy segítség lenne. Egy rész átlag 400 tábla, 3000 szó, nekem bruttó 10 órányi munka.
Rick and Mortyt fordítgatok, mikor időm úgy engedi.
twitter.com/2blazen
Válaszol
#18
Helló!

Subsbirdnek nem lesz ideje a This Is Us 3. évadjára, ezért fordítótársat keresnék a sorozathoz.
Akit érdekel, valamilyen formában értesítsen róla, köszönöm! Big Grin
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
Válaszol
#19
Sziasztok!

Ha jól láttam, a God Friended Me c. sorozat még fordítót keres, most kezdtem el a sorit, szívesen bevállalnám, viszont feliratozásban nincs gyakorlatom (a Subtitle Workshop nem teljesen ismeretlen, egyebeket fordítok már pár éve), így addig nem foglalnám be, amíg nem találok egy mentort, akit zaklathatok az amatőr kérdéseimmel és problémáimmal, valamint (legalább az elején) átnézné a szöveget is. Ha valaki érez magában erőt egy újonchoz, és lenne ideje, annak nagyon örülnék  Blush 

Privátban megtaláltok.
Riximus megjegyzése 2018-11-01, 21:25:22:
Küldtem PÜ-t.
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
Válaszol
#20
Sziasztok! 

Mivel észrevettem, hogy az FBI című sorozat fordítót keres, és tetszik a sori, ezért szeretném bevállalni. Mivel újonc fordító lennék, ezért keresnék magamnak egy mentort, aki tudna segíteni az átnézésben, a kisebb hibák kijavításában és akit folyamatosan tudnék háborgatni a bugyuta kérdéseimmel  Big Grin  Úgyh, ha valaki be mer engem vállalni, az jelezzen valamilyen úton-módon! Big Grin
Riximus megjegyzése 2018-11-05, 20:21:26:
Küldtem üzenetet.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég