This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Szinkronpötyögés bejelentése
Itt lehet bejelenteni, ha vállalnád, hogy egy film vagy egy sorozat már meglévő szinkronszövegét begépelnéd egy feliratba.
#21
Bepötyögöm Az elrabolt hercegnő feliratát. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli cateye hozzászólását:
  • Agi83
Válaszol
#22
Bepötyögtem a Trollhunters 1. évad 15. részét. Ahogy időm engedi, megcsinálom a többi részt is.
Fordítások: -
Szünetelő: Doom Patrol, Titans, DC's Legends of Tomorrow
Előfoglalás: -
Válaszol
#23
Sziasztok!

Elkezdtem bepötyögni a Five Feet Apart szinkronját, de a Grand Hotel fordítása elsőbbséget élvez.

Menzer
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Menzer hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
#24
(2019-06-24, 15:53:48)Menzer Írta: Sziasztok!

Elkezdtem bepötyögni a Five Feet Apart szinkronját, de a Grand Hotel fordítása elsőbbséget élvez.

Menzer

Mielőtt belevauvauznék, aszondom, hogy szerintem ehhez pár hét, 1-2 hónapon belül lesz subrip, szóval lehet, hogy felesleges ez a pötyi. De persze ahogy érzed.
Válaszol
#25
(2019-06-24, 17:32:11)mata Írta:
(2019-06-24, 15:53:48)Menzer Írta: Sziasztok!

Elkezdtem bepötyögni a Five Feet Apart szinkronját, de a Grand Hotel fordítása elsőbbséget élvez.

Menzer

Mielőtt belevauvauznék, aszondom, hogy szerintem ehhez pár hét, 1-2 hónapon belül lesz subrip, szóval lehet, hogy felesleges ez a pötyi. De persze ahogy érzed.

Okés, akkor nem csinálom feleslegesen.
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
Válaszol
#26
Bepötyögöm a Tru Calling maradék részeinek feliratát.
elsys megjegyzése 2019-08-16, 16:26:44:
Beírtam a nevedre és küldtem privát üzit is.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli adelia hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
#27
(2019-08-16, 15:30:13)adelia Írta: Bepötyögöm a Tru Calling maradék részeinek feliratát.

Wow, ugyanezt én még ezer éve elterveztem, de aztán nagyon messzire sodort ettől a tervemtől az élet, úgyhogy külön öröm, hogy elvállaltad, és jó munkát kívánok hozzá!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli mata hozzászólását:
  • adelia
Válaszol
#28
Hali!

Befejezném a Conviction pötyögését, amit 2 éve félbehagytam.
Lassan, de érkezni fognak a feliratok.
mata megjegyzése 2019-09-30, 14:39:59:
Hajrá, bro! Beírtalak hozzá.
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli DennyKeh hozzászólását:
  • elsys
Válaszol
#29
Elindult szinkronosan a Family Guy 17. évada, és mivel gazdátlanul maradt a tavalyi szezon, ahogy időm engedi, bepötyögöm. Smile  A 17x01 felirata mára várhatóan meglesz.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli eszticsillag hozzászólását:
  • gricsi, mata
Válaszol
#30
(2019-10-08, 09:08:00)eszticsillag Írta: Elindult szinkronosan a Family Guy 17. évada, és mivel gazdátlanul maradt a tavalyi szezon, ahogy időm engedi, bepötyögöm. Smile  A 17x01 felirata mára várhatóan meglesz.

Wow, pont azt néztem én is, hogy basszus elindult az új szezon, és hogy azt mindenképpen terveztem bepötyögni, de így megnyugodtam, hogy ebben a szopóidőszakomban nem nekem kell végül. Smile Nagyon köszi, Eszti, és jó pötyizést hozzá.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli mata hozzászólását:
  • eszticsillag
Válaszol
#31
Hali!

Mivel most látom, hogy a 2 Broke Girls szinkronpötyit se fejeztem/fejeztük be, így azt is befejezném. Smile
mata megjegyzése 2019-11-26, 23:28:42:
Hajrá, beírtalak. Wink
Fordítás alatt| - Nancy Drew S2
Új évadra vár| - Wolf Pack S01
Válaszol
#32
Elkezdtem a Scary Stories to Tell in the Dark szinkronpötyögését.
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Menzer hozzászólását:
  • Reeka
Válaszol
#33
Sziasztok!

Még régebben bepötyögtem a Gravity Falls 1. évadának maradék 2 részét. Mivel a Blu-Ray változathoz sikerült, ezért a web-dl átidőzítés után küldöm, ha van rá igény. (Nem hiszem, hogy nekiállok a 2. évadnak - egy meg nem valósult projekt miatt készült a hiányzó 2 részhez a felirat.)

K00g
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli K00gL04f hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
#34
(2020-01-13, 17:43:49)K00gL04f Írta: Sziasztok!

Még régebben bepötyögtem a Gravity Falls 1. évadának maradék 2 részét. Mivel a Blu-Ray változathoz sikerült, ezért a web-dl átidőzítés után küldöm, ha van rá igény. (Nem hiszem, hogy nekiállok a 2. évadnak - egy meg nem valósult projekt miatt készült a hiányzó 2 részhez a felirat.)

K00g

Nyilván van rá igény, küldd csak be!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli mata hozzászólását:
  • K00gL04f
Válaszol
#35
Holnaptól adják szinkronnal a Modern Family 11. évadát, amit - ígéretemhez hűen és ha nem lesz hozzá SubRip - bepötyögök. Legkésőbb kedd-szerdáig igyekszem meglenni vele.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli eszticsillag hozzászólását:
  • gricsi, TomVajner
Válaszol
#36
Sziasztok! Bepötyögöm a Hot Zone c. minisorozatot. Smile
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli cateye hozzászólását:
  • Gergoo, goodm, Lilith
Válaszol
#37
Bepötyögöm a Powder Blue c. 2009-es filmet. A fent lévő fordítás borzalmas, először azt akartam kijavítani, de semmi értelme, tovább tartana.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Thomas hozzászólását:
  • mata
Válaszol
#38
Elviszem a Kozmosz új évadának pötyijét. Reméljük, olyan jó lesz, mint az előző. Wink

Riximus is beugrik mellém, akinek ez lesz az első pötyögése. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli mata hozzászólását:
  • gricsi
Válaszol
#39
Jelezném, hogy a korábbi évektől eltérően idén már nem kívánom szinkronpötyögni a Family Guy új évadát.
Válaszol
#40
Sziasztok!

Az előbb a feliratkészítés részben jeleztem, hogy elkezdtem a "Dzsungeltúra" c. film fordítását, már a felénél járok.
De csak most látom, hogy szinkron alapján is lehet vagy kell bejelenteni.

Ez szinkron alapján megy, de egy már meglévő release-hez készült angol feliratot módosítok magyarra.
Válaszol


Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Star Filmfordítás bejelentése Mor Tuadh 301 435 770 1 órával ezelőtt
Legutóbbi hozzászólás: Pilot
Star Sorozatfordítás bejelentése Mor Tuadh 723 969 648 2024-03-03, 16:11:43
Legutóbbi hozzászólás: FatterJocco

Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég