This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Szinkronpötyögés bejelentése
Bepötyögöm Az elrabolt hercegnő feliratát. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli cateye hozzászólását:
  • Agi83
Válaszol
Bepötyögtem a Trollhunters 1. évad 15. részét. Ahogy időm engedi, megcsinálom a többi részt is.
Fordítások: -
Szünetelő: Doom Patrol, Titans, DC's Legends of Tomorrow, Greenhouse Academy
Előfoglalás: -

Válaszol
Sziasztok!

Elkezdtem bepötyögni a Five Feet Apart szinkronját, de a Grand Hotel fordítása elsőbbséget élvez.

Menzer
Aktuális: 
Előfoglalt: Katy Keene; Love, Simon
Szünetelő: Riverdale; Grand Hotel
Befejezett: Rise
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Menzer hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
(2019-06-24, 15:53:48)Menzer Írta: Sziasztok!

Elkezdtem bepötyögni a Five Feet Apart szinkronját, de a Grand Hotel fordítása elsőbbséget élvez.

Menzer

Mielőtt belevauvauznék, aszondom, hogy szerintem ehhez pár hét, 1-2 hónapon belül lesz subrip, szóval lehet, hogy felesleges ez a pötyi. De persze ahogy érzed.
Válaszol
(2019-06-24, 17:32:11)mata Írta:
(2019-06-24, 15:53:48)Menzer Írta: Sziasztok!

Menzer

Mielőtt belevauvauznék, aszondom, hogy szerintem ehhez pár hét, 1-2 hónapon belül lesz subrip, szóval lehet, hogy felesleges ez a pötyi. De persze ahogy érzed.

Okés, akkor nem csinálom feleslegesen.
Aktuális: 
Előfoglalt: Katy Keene; Love, Simon
Szünetelő: Riverdale; Grand Hotel
Befejezett: Rise
Válaszol
Bepötyögöm a Tru Calling maradék részeinek feliratát.
elsys megjegyzése 2019-08-16, 16:26:44:
Beírtam a nevedre és küldtem privát üzit is.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli adelia hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
(2019-08-16, 15:30:13)adelia Írta: Bepötyögöm a Tru Calling maradék részeinek feliratát.

Wow, ugyanezt én még ezer éve elterveztem, de aztán nagyon messzire sodort ettől a tervemtől az élet, úgyhogy külön öröm, hogy elvállaltad, és jó munkát kívánok hozzá!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli mata hozzászólását:
  • adelia
Válaszol

Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Star Sorozatfordítás bejelentése Mor Tuadh 379 202 467 2019-09-21, 12:36:39
Legutóbbi hozzászólás: LHX
Star Filmfordítás bejelentése Mor Tuadh 156 88 054 2019-09-12, 15:51:35
Legutóbbi hozzászólás: Stone

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég