This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Rangigénylés visszatérő fordítóknak és szinkronpötyögőknek
#61
Helló! Én is szeretném visszaigényelni fordítói rangomat! Smile
Cooper19 - A brit minisorozatok és a szép, érdekes, ám alig valakit érdeklő dokumentumfilmek fordítója.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Cooper19 hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
#62
Sziasztok! Én is visszaigényelném tisztelettel a fordítói rangomat, köszi!
Válaszol
#63
Sziasztok! Én is szeretném visszaigényelni a fordítói rangomat. Köszi szépen! Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Brumi hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
#64
(2018-04-15, 23:54:21)Brumi Írta: Sziasztok! Én is szeretném visszaigényelni a fordítói rangomat. Köszi szépen! Smile

Szia, üdv az új fórumon. Smile

Neked is azt tudom mondani, amit lentebb másoknak is, a régi fórumon elméletileg visszavonult fordító rangon voltál és 4-5 éve nem kaptunk már tőled feliratot, ezeket a rangokat nem állítottuk vissza. Ha újra elkezdenél fordítani hozzánk, szólj, és örömmel látunk ismét a fordítók között majd.
Válaszol
#65
üdv!

sajna rég jártam erre, fordítói rangot szeretnék igényleni Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli szuladam hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
#66
Ha van valami exfordító rang vagy hasonló, pályáznék rá. Köszi Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli chetory hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
#67
(2018-04-30, 18:41:50)chetory Írta: Ha van valami exfordító rang vagy hasonló, pályáznék rá. Köszi Smile

Neked annál spécibb jár Wink
Válaszol
#68
Sziasztok!

Fordítói rangot szeretnék igényelni. Köszi!
Válaszol
#69
10 év kihagyás után az eredeti gárda tagja még kunyerálhat rangot?   Smile
(Csak, hogy ne hagyják figyelmen kívül a lefoglalt feliratomat)
Válaszol
#70
(2018-06-07, 22:00:26)Anubys Írta: 10 év kihagyás után az eredeti gárda tagja még kunyerálhat rangot?   Smile
(Csak, hogy ne hagyják figyelmen kívül a lefoglalt feliratomat)

@Anubys persze, beállítottam, üdv újra köztünk. Smile

/Természetesen enélkül sem hagynánk figyelmen kívül, mint ahogy senkiét sem. Smile/
Válaszol
#71
Szervusztok!
Kérem szépen vissza régi rangomat!
Korábbi felhasználónevemen (hida) 6 filmet, aljona-ként pedig 17 filmet (többnyire fordítás, de lektorálás is) jegyeztem eddig.
Köszönöm!
Válaszol
#72
Sziasztok!
Bocsi, jobb később, mint soha. Big Grin Én is kérnék egy fordítói rangot.

Előre is köszi!
Válaszol
#73
Sziasztok,

Én is szeretném visszakérni a fordítói státuszomat.

Köszönettel: SidCarter
Válaszol
#74
Üdv!

Szeretném visszakapni a fordítói rangomat. Köszi! Smile
Válaszol
#75
Én is jó régen fordítok már (Norf), hol nagyobb, hol kisebb intenzítással, szeretném visszakapni a státuszt.
Válaszol
#76
Lehet ilyet még igényelni? Smile
Válaszol
#77
(2021-01-09, 17:51:08)LFL_93 Írta: Lehet ilyet még igényelni? Smile

Adtam. Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • LFL_93
Válaszol
#78
Sziasztok!
Ahogy nézem, 14 éve küldözgetek már be feliratokat, volt benne időzítés, szinkronpötyögés, meg pár fordítás is.
Járhat ezért esetleg egy fordítói cimke, vagy csak két puszi Dr. Martenstől? Big Grin
Válaszol
#79
(2021-04-17, 20:38:14)l.a.c.y. Írta: Sziasztok!
Ahogy nézem, 14 éve küldözgetek már be feliratokat, volt benne időzítés, szinkronpötyögés, meg pár fordítás is.
Járhat ezért esetleg egy fordítói cimke, vagy csak két puszi Dr. Martenstől? Big Grin

Beállítottam.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • l.a.c.y.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég