This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
(2019-04-01, 13:07:00)Szaszika Írta: hello, nem sürgetésképp
csak érdeklődöm:

Orville   mikorra várható?




https://twitter.com/badka_felirat/status...1571687426
Válaszol
(2019-03-31, 22:35:14)Susanne60 Írta:
(2018-10-02, 00:07:41)LXS 5i Írta: Twitteren jeleztem de ide is írom: Strangers elkezdve. Lassan haladok, de biztosan Smile

Megköszönve az első részt, tisztelettel kérdezem, hogy várható-e a fordítás folytatása. Üdv!

Köszönöm, várok tovább türelmesen. Jó munkát!
eszticsillag megjegyzése 2019-04-02, 16:09:10:
Áthelyezve a megfelelő témába.
Válaszol
(2019-02-27, 01:36:11)Dana Írta:
(2019-02-23, 01:29:51)balukapitany5 Írta:
(2019-02-10, 22:10:51)Dana Írta: Agatha Raisin 2×01: 15%

Szia! Azt szeretném kérdezni, hogy mikorra várhatjuk a feliratot?

Szia! Kb. 40% kész, reálisan a március 15-ei hétvégéig fogok elkészülni a teljes felirattal.

Köszönöm a feliratot!
Válaszol
Sziasztok!

Már régebben érdeklődtem a Tidelands sorozat felől. Akkor azt a választ kaptam, hogy mivel egy újonc fordítja, átnézésre vár.
Azt szeretném megtudni, hogy várhatóak lesznek-e a feliratok, és ha igen, kb. mikor? 

Köszönöm a választ előre is!
Válaszol
Mr. Bishoptól érdeklődnék, hogy mikorra várható a Trapped  és a Tabula Rasa következő része?

anneshirley83 és pokolfajzat-tól pedig a Victoria köv. része felől érdeklődnék.

Tudom, sokat dolgoztok, csak hát annyira várom őket! Heart
Válaszol
Kedves @BJani a Can You Ever Forgive Me? felirata várható még... valaha?  Big Grin (Nyilván nem sürgetés, csak érdeklődés!)
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Ascilto hozzászólását:
  • pinty
Válaszol
(2019-04-09, 08:09:12)Ascilto Írta: Kedves @BJani a Can You Ever Forgive Me? felirata várható még... valaha?  Big Grin (Nyilván nem sürgetés, csak érdeklődés!)

Szia, igen, meglesz, csak... ne haragudj, de nagyon máshol járok most agyban és csúszik.  Sad
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli BJani hozzászólását:
  • Ascilto, pinty
Válaszol
Sziasztok!

Bocsi, ha már bejelentett dologról kérdezek, de akárhol, és akárhogy kerestem, nem találtam rá választ.

Szóval most, hogy néhány órányira vagyunk a Game of thrones befejező évadának a kezdetéig, és az eddigi fordítók sajnos leadták a sorozatot, érdeklődni szeretnék, hogy várható-e a sorozathoz felirat, és ha igen, - nem siettetni akarok senkit, de az aktuális rész után 1-2 órával már valószínűleg minden is tele lesz spoilerekkel - az is érdekelne, hogy lehet-e számítani az eddigihez hasonló gyorsaságra a felirat elkészülését tekintve.

Köszönöm előre is!
Válaszol
(2019-04-14, 13:10:48)laci0604 Írta: Sziasztok!

Bocsi, ha már bejelentett dologról kérdezek, de akárhol, és akárhogy kerestem, nem találtam rá választ.

Szóval most, hogy néhány órányira vagyunk a Game of thrones befejező évadának a kezdetéig, és az eddigi fordítók sajnos leadták a sorozatot, érdeklődni szeretnék, hogy várható-e a sorozathoz felirat, és ha igen, - nem siettetni akarok senkit, de az aktuális rész után 1-2 órával már valószínűleg minden is tele lesz spoilerekkel - az is érdekelne, hogy lehet-e számítani az eddigihez hasonló gyorsaságra a felirat elkészülését tekintve.

Köszönöm előre is!

Igen, lesz, még aznap reggel.
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • bubu001, kata111, laci0604, Romeoo
Válaszol
Érdeklődöm a Cardinal 3. évadjához készül felirat, ás a The enemy within sorozathoz mikor fog elkészülni a további részekről a felirat.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli lászló.szilágyi hozzászólását:
  • Magenta99
Válaszol
+1 a travelers 3. évadra, úgy tudom a befejező, valaki igazán befejezhetné, több dolga nem lesz (sajnos) vele, de sokan örülnénk!
Egyébként máshol (nem rövid fegyver) a 7. részig megvan, de én már nem töltök fel ide semmi, mert eddig akárhányszor megpróbáltam, valamibe mindig belekötött egy admin, potyára meg nem dolgozom.
Válaszol
(2019-04-21, 14:57:39)reszcsi Írta: +1 a travelers 3. évadra, úgy tudom a befejező, valaki igazán befejezhetné, több dolga nem lesz (sajnos) vele, de sokan örülnénk!
Egyébként máshol (nem rövid fegyver) a 7. részig megvan, de én már nem töltök fel ide semmi, mert eddig akárhányszor megpróbáltam, valamibe mindig belekötött egy admin, potyára meg nem dolgozom.

Biztos csak kötekedős hangulatban volt, a munkád biztos hibátlan volt  Dodgy
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli gricsi hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
Sziasztok,
A Santa Clarita Diet 3. évadának magyar feliratáról lehet tudni valamit? Nem igazán találtam róla semmi infót.

Előre is köszi!    Shy
Válaszol
(2019-03-31, 22:35:14)Susanne60 Írta:
(2018-10-02, 00:07:41)LXS 5i Írta: Twitteren jeleztem de ide is írom: Strangers elkezdve. Lassan haladok, de biztosan Smile

Megköszönve az első részt, tisztelettel kérdezem, hogy várható-e a fordítás folytatása. Üdv!

Köszönöm szépen.
Válaszol
(2019-04-22, 23:37:50)Adamzget2 Írta: Sziasztok,
A Santa Clarita Diet 3. évadának magyar feliratáról lehet tudni valamit? Nem igazán találtam róla semmi infót.

Előre is köszi!    Shy

Mivel jönnek hozzá a netflixes feliratok, ezért úgy döntöttünk, nem fordítjuk tovább, viszont én ráncba szedem majd a 3. évados subripeket.
Remélem, nem valami bénabéla viszi el, és akkor nem lesz probléma. Smile
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Adamzget2, chase
Válaszol
Sziasztok!

A The Fix s01e03 részéhez mikor készül el a magyar felírat?
Többen várjuk. Smile
Válaszol
(2019-04-23, 21:09:38)Mia1982 Írta: Sziasztok!

A The Fix s01e03 részéhez mikor készül el a magyar felírat?
Többen várjuk. Smile

Mivel ac3 leadta a sorozatot, így jelenleg fordítót keres.
Légyszi, legközelebb ne illessz be teljes méretű posztert, mert baromi sok helyet foglal. Töröltem.
Válaszol
Szeretnék érdeklődni, mi történt a Gotham fordítással? Eddig olyan gyorsan jött, de most lassan egy hete nincs fordítva a Gotham - 5x11 és nemsokára jön a következő epizód. Köszi!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli reszcsi hozzászólását:
  • bubu001
Válaszol
(2019-04-24, 15:08:57)reszcsi Írta: Szeretnék érdeklődni, mi történt a Gotham fordítással? Eddig olyan gyorsan jött, de most lassan egy hete nincs fordítva a Gotham - 5x11 és nemsokára jön a következő epizód. Köszi!

https://twitter.com/J1GG4subs/status/111...4323303425
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
Válaszol
Köcce, közben meg is jelent, jippee!
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 12 Vendég