This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
(2020-02-09, 11:11:20)Senkinek semmi infó? benjamin.köpeczi-bócz Írta: Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a New Pope 7-8-9-es részéhez mikor lesz felirat?

Köszönöm!
Válaszol
Grantchester forditasarol tud valaki valamit?

koszi
Válaszol
Sziasztok!
Homeland SE08E01 magyar felirat mikorra várható ?
Köszi előre is  Smile
Válaszol
(2020-02-13, 17:07:14)Dávid29 Írta: Sziasztok!
Homeland SE08E01 magyar felirat mikorra várható ?
Köszi előre is  Smile

Szia!

Mindkét fordítónak van Facebookja és Twitterre is, ott érdemes előbb szétnézni!

https://www.facebook.com/marcoverdesubs/
https://www.facebook.com/subsbylex/
https://twitter.com/marcoverdesubs
https://twitter.com/subsbylex

A fordítók elérhetőségeinek listáját a Fordítóink menüben találod.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli eszticsillag hozzászólását:
  • marcoverde
Válaszol
Sziasztok!

Cain mestertől szeretném kérdezni, a Prodigal Son című sori fordítását folytatja-e?
A 10.rész már december elejétől elérhető, de sajna nincs lefordítva és már a 15. résznél jár a sorozat.

(Eszticsillagnak írnám, se a Twitteren, se a Face-n nincs infó.)

Eddigi munkádat megköszönve, üdv
Magenta
Válaszol
(2020-02-18, 07:21:27)Magenta99 Írta: Sziasztok!

Cain mestertől szeretném kérdezni, a Prodigal Son című sori fordítását folytatja-e?
A 10.rész már december elejétől elérhető, de sajna nincs lefordítva és már a 15. résznél jár a sorozat.

(Eszticsillagnak írnám, se a Twitteren, se a Face-n nincs infó.)

Eddigi munkádat megköszönve, üdv
Magenta

Én csak akkor szólok ilyenkor, hogy érdemes előbb az említett helyeken szétnézni, ha van infó.  Tongue  Ha nincs, akkor természetesen jogos, hogy itt érdeklődtök. (Egyébként Cainre -eddigi tapasztalataim szerint - nem jellemző a helyzetjelentés.)

(2020-02-10, 20:10:28)kata111 Írta: Grantchester forditasarol tud valaki valamit?

koszi

Rákérdeztem FeanorBnál. Azt írta, kissé összejöttek neki a dolgok, de nemsokára végez az első résszel.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli eszticsillag hozzászólását:
  • Bianka90, kata111
Válaszol
Sziasztok! Tud valaki The New Pope, utolsó, 9. részhez magyar feliratot, vagy bármi infót róla, mikor készül el? Köszönöm!
Válaszol
Sziasztok!

Kedves Taurusz és Mr. Bishop fordítóktól szeretnék érdeklődni a The Sinner fordítása felől.

Köszönöm szépen!  Smile
Válaszol
(2020-02-19, 22:20:33)gábor.borhegyi Írta: Sziasztok!

Kedves Taurusz és Mr. Bishop fordítóktól szeretnék érdeklődni a The Sinner fordítása felől.

Köszönöm szépen!  Smile

Bár biztos infóm nincs, de erős a gyanúm, hogy ők ezt már nem fogják fordítani.
(Aztán max. megcáfolnak)
Válaszol
(2020-02-19, 22:10:10)Neonkutya Írta: Sziasztok! Tud valaki The New Pope, utolsó, 9. részhez magyar feliratot, vagy bármi infót róla, mikor készül el? Köszönöm!

Én is nagyon várom!
Válaszol
(2020-02-19, 23:36:13)mata Írta:
(2020-02-19, 22:20:33)gábor.borhegyi Írta: Sziasztok!

Kedves Taurusz és Mr. Bishop fordítóktól szeretnék érdeklődni a The Sinner fordítása felől.

Köszönöm szépen!  Smile

Bár biztos infóm nincs, de erős a gyanúm, hogy ők ezt már nem fogják fordítani.
(Aztán max. megcáfolnak)

Pedig még Taurusz Twitteren azt nyilatkozta, hogy viszik tovább:

Válaszol
(2020-02-20, 11:29:29)Maminti Írta:
(2020-02-19, 22:10:10)Neonkutya Írta: Sziasztok! Tud valaki The New Pope, utolsó, 9. részhez magyar feliratot, vagy bármi infót róla, mikor készül el? Köszönöm!

Én is nagyon várom!

Én is gyanítottam, hogy ebből nem lesz felirat. Csak akkor miért nem adják vissza, hogy legyen esély egy másik fordítóra? Azért ez jó kis sorozat, többet érdemel ennél  Undecided
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli gábor.borhegyi hozzászólását:
  • George Bailey
Válaszol
(2020-02-20, 22:14:21)gábor.borhegyi Írta:
(2020-02-20, 11:29:29)Maminti Írta:
(2020-02-19, 22:10:10)Neonkutya Írta: Sziasztok! Tud valaki The New Pope, utolsó, 9. részhez magyar feliratot, vagy bármi infót róla, mikor készül el? Köszönöm!

Én is nagyon várom!

Én is gyanítottam, hogy ebből nem lesz felirat. Csak akkor miért nem adják vissza, hogy legyen esély egy másik fordítóra? Azért ez jó kis sorozat, többet érdemel ennél  Undecided

Nyilván lesz hozzá felirat, türelem! Meg miért kéne visszaadni? Meg kinek? A hivatalos fordítónak? Big Grin
Válaszol
(2020-02-20, 22:14:21)gábor.borhegyi Írta:
(2020-02-20, 11:29:29)Maminti Írta:
(2020-02-19, 22:10:10)Neonkutya Írta: Sziasztok! Tud valaki The New Pope, utolsó, 9. részhez magyar feliratot, vagy bármi infót róla, mikor készül el? Köszönöm!

Én is nagyon várom!

Én is gyanítottam, hogy ebből nem lesz felirat. Csak akkor miért nem adják vissza, hogy legyen esély egy másik fordítóra? Azért ez jó kis sorozat, többet érdemel ennél  Undecided

Ha rákerestek a főoldalon, láthatjátok, hogy "Anonymus" neve alatt van a sorozat, tehát hivatalos felirat készül hozzá, az kerül ki ide is. Az esetek többségében mi sem tudjuk, mikor készülnek el ezek, csak amikor már felkerültek az adott platformra. Biztosan nem lesz félbehagyva, kis türelem  Blush

(Közben mata megelőzött Big Grin)
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
Válaszol
(2020-02-20, 22:14:21)gábor.borhegyi Írta:
(2020-02-20, 11:29:29)Maminti Írta:
(2020-02-19, 22:10:10)Neonkutya Írta: Sziasztok! Tud valaki The New Pope, utolsó, 9. részhez magyar feliratot, vagy bármi infót róla, mikor készül el? Köszönöm!

Én is nagyon várom!

Én is gyanítottam, hogy ebből nem lesz felirat. Csak akkor miért nem adják vissza, hogy legyen esély egy másik fordítóra? Azért ez jó kis sorozat, többet érdemel ennél  Undecided

Rég készen vannak, HBO Gón megnézhetted volna, csak értelmes release nem volt hozzá. De tessék, kitettem, remélem, így lecsillapodnak a kedélyek.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Maminti
Válaszol
(2020-02-20, 22:19:51)mata Írta:
(2020-02-20, 22:14:21)gábor.borhegyi Írta:
(2020-02-20, 11:29:29)Maminti Írta:
(2020-02-19, 22:10:10)Neonkutya Írta: Sziasztok! Tud valaki The New Pope, utolsó, 9. részhez magyar feliratot, vagy bármi infót róla, mikor készül el? Köszönöm!

Én is nagyon várom!

Én is gyanítottam, hogy ebből nem lesz felirat. Csak akkor miért nem adják vissza, hogy legyen esély egy másik fordítóra? Azért ez jó kis sorozat, többet érdemel ennél  Undecided

Nyilván lesz hozzá felirat, türelem! Meg miért kéne visszaadni? Meg kinek? A hivatalos fordítónak? Big Grin

A próféta szóljon belőled, akkor várok türelemmel  Rolleyes
Válaszol
Anonymus, a Magicians 4 évadhoz várható a többi rész Subrip-je?
Válaszol
(2020-02-22, 15:52:22)uatu Írta: Anonymus, a Magicians 4 évadhoz várható a többi rész Subrip-je?

Ennél úgy tudjuk, kicsit megakadt a folyamat, 1-2 hét múlva várható a folytatás.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli mata hozzászólását:
  • bubu001, uatu
Válaszol
Sziasztok!

Riximus-tól szeretnék érdeklődni a Hunters fordítása felől, milyen ütemben várhatók majd a feliratok? 

Köszönöm szépen!
Válaszol
Sziasztok,

Picardhoz az s01e04 felirat volt az utolsó, vagy várható a maradék 6 részhez is?
Tényleg nem pusholni akarom a dolgot, csak mivel Bender "félig-meddig visszavonult hobbifordító" ezért érdekel lesz e folytatás.


Köszönöm, 
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 10 Vendég