This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
Üdv

@Matyika29 érdeklődni szeretnék tőled, hogy a Chicago PD évadzáró részéhez mikorra várható a felirat? Twitteren írtad, hogy a hétvégére meglesz, mármint az előző hétvégére gondoltam én, bár lehet én értettem félre...  Big Grin 

Köszönöm szépen válaszod
Válaszol
(2020-04-30, 17:49:40)Kungzi Írta: Üdv

@Matyika29 érdeklődni szeretnék tőled, hogy a Chicago PD évadzáró részéhez mikorra várható a felirat? Twitteren írtad, hogy a hétvégére meglesz, mármint az előző hétvégére gondoltam én, bár lehet én értettem félre...  Big Grin 

Köszönöm szépen válaszod

Megvolt már 2 napja, csak nem volt időm átnézni. Az előbb küldtem be, este nézheted már! Wink
Ezzel vége az évadnak! Jó szórakozást az utolsó részhez!
Üdv: Matyika29
Mindig légy önmagad.
Kivéve, ha Batman lehetsz... akkor inkább légy Batman!  Cool
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Matyika29 hozzászólását:
  • kismateka
Válaszol
@elsys @Riximus

Érdeklődnék kb mikor várható az első rész az Upload-nak(Tudom hogy elvagytok havazva de......)

Előre is thanks ,hogy bevállaltátok
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2020-05-06, 16:00:30)Romeoo Írta: @elsys @Riximus

Érdeklődnék kb mikor várható az első rész az Upload-nak(Tudom hogy elvagytok havazva de......)

Előre is thanks ,hogy bevállaltátok

Ma-holnap kezdjük el, jó esetben hétvégére megleszünk. Meglátjuk, mennyire lesz haladós a fordítás  Blush
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli elsys hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
@Matyika29 

Elkezdődött  a Blindspot 5.évadja fogod vagy fogjátok folytatni a fordítást????

Előre is thanks
eszticsillag megjegyzése 2020-05-12, 07:51:59:
Áthelyezve a megfelelő témába, illetve a korábbi uploados kérdés is.
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
Üdv,

fordító leadta/megunta a Motherland: Fort Salem et ?
@Kai_Subs csinalta eddig, jo volt, de utolsó pár már nem készült.

Köszönöm.
Heart
Válaszol
(2020-05-08, 21:12:19)erika.kovács Írta: Üdv,

fordító leadta/megunta a Motherland: Fort Salem et ?
@Kai_Subs csinalta eddig, jo volt, de utolsó pár már nem készült.
Érdemes azért megnézni a fordító twitter/fb oldalát.

"Helyzetjelentés: A jelen állás szerint a #MotherlandFortSalem
[url=https://twitter.com/hashtag/MotherlandFortSalem?src=hashtag_click][/url] magyar feliratok 2 hetente fognak érkezni, ugyanis a munka miatt másképp nem tudom jelenleg megoldani, leadni pedig nem akarom és nem is fogom a sorozatot! Ugyan lassan, de biztosan jönnek a feliratok. "
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
Válaszol
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy a Rejtjelek 5x01 magyar fordítása hogy áll?
eszticsillag megjegyzése 2020-05-10, 16:09:54:
Áthelyezve a megfelelő témába.
Válaszol
Big Grin 
Sziasztok

Szerentém megkérdezni , hogy a nancy drew and the hidden staircase 2019 fordítását valaki elkezdte? Smile
Válaszol
Sziasztok, érdeklődni szeretnék, hogy a Hunters 2020 feliratai mikorra készülnek el. Előre is köszönöm a válaszotokat. Köszönjuk a munkátokat, Krisztian
Válaszol
Szeretnék érdeklődni, hogy a 2 részes The Pale Horse c. sorozat második része (az első rész 04.20.-án lett feltöltve) felirata mikorra várható? Előre is nagyon szépen köszönöm.
Válaszol
@DennyKeh,

Szeretnem megtudni, hogy a Party of five forditasa hogy all, mikor lesz folytatva?

koszi !
Válaszol
(2020-05-17, 11:09:22)debreczenik78 Írta: Sziasztok, érdeklődni szeretnék, hogy a Hunters 2020 feliratai mikorra készülnek el. Előre is köszönöm a válaszotokat. Köszönjuk a munkátokat, Krisztian

10nap alatti nulla reakcióval... Elkeseredett lettwm eme helyen melynek neve:eeeeeee+hhh+he
Válaszol
(2020-05-27, 18:20:03)debreczenik78 Írta:
(2020-05-17, 11:09:22)debreczenik78 Írta: Sziasztok, érdeklődni szeretnék, hogy a Hunters 2020 feliratai mikorra készülnek el. Előre is köszönöm a válaszotokat. Köszönjuk a munkátokat, Krisztian

10nap alatti nulla reakcióval... Elkeseredett lettwm eme helyen melynek neve:eeeeeee+hhh+he

Hát mivel a sorozat fordítót keres, így egyhamar sajnos nem.
Válaszol
(2020-05-27, 18:27:01)mata Írta:
(2020-05-27, 18:20:03)debreczenik78 Írta:
(2020-05-17, 11:09:22)debreczenik78 Írta: Sziasztok, érdeklődni szeretnék, hogy a Hunters 2020 feliratai mikorra készülnek el. Előre is köszönöm a válaszotokat. Köszönjuk a munkátokat, Krisztian

10nap alatti nulla reakcióval... Elkeseredett lettwm eme helyen melynek neve:eeeeeee+hhh+he

Hát mivel a sorozat fordítót keres, így egyhamar sajnos nem.

elvileg a második rész átnézésre vár, nem?
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
Válaszol
Kedves @Morelight, érdeklődöm, folytatni fogod- e az Almost Paradise fordítását?

A választ köszönöm előre is.
Válaszol
Timrob-ot  szeretném kérdezni, hogy fordítja -e  a  Good witch  6.évadát is ??
nagyon megköszönném   Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Jacinta58 hozzászólását:
  • kferika
Válaszol
(2020-05-27, 19:24:38)obk Írta: Kedves @Morelight, érdeklődöm, folytatni fogod- e az Almost Paradise fordítását?

A választ köszönöm előre is.

Azt írta nekem (én vagyok a mentora), hogy vasárnapig eldöl, lesz-e rá ideje nyáron... 
Remélem, igen, mert gyorsan fejlődik. Ha nem, és lesz időm a Blindspot és a S.H.I.E.L.D. ügynökei mellett, akkor talán beszállok a helyére, de az akkor egy sokkal lassabb projekt lesz a másik kettő mellett.
Üdv: Matyika29
Mindig légy önmagad.
Kivéve, ha Batman lehetsz... akkor inkább légy Batman!  Cool
Válaszol
Apropó Agents of SHIELD, 7x01 felirata kb mikor várható? @Matyika29 


Köszi előre is Smile
Válaszol
(2020-05-29, 18:49:05)péter.papp Írta: Apropó Agents of SHIELD, 7x01 felirata kb mikor várható? @Matyika29 


Köszi előre is Smile

Apropó, vagy ma este vagy holnap reggel.
Benderrel csináljuk, a fordítás kész, már csak át kell néznem.
Mindig légy önmagad.
Kivéve, ha Batman lehetsz... akkor inkább légy Batman!  Cool
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Matyika29 hozzászólását:
  • péter.papp
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 15 Vendég