This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
Sziasztok!

Szabolcstól szeretnék érdeklődni, az "Utopia (2020)" című sorozat fordítását folytatja-e, mert a 4. résznél egyelőre leállt a fordítás.

Eddigi munkádat megköszönve, üdv Magenta
Válaszol
(2021-01-02, 21:16:07)Feris Írta: Üdvözletem!

Érdeklődni szeretnék, hogy a The Astronauts (https://www.imdb.com/title/tt11947264/) 6. részéhez érkezik-e a közeljövőben felirat.

A választ és a fordítást előre is köszönöm. 

Üdvözlettel, 
Feri

Megkérdeztem a fordítótól, azt mondta, a héten tud újra nekiállni.

(2021-01-05, 14:21:00)Magenta99 Írta: Sziasztok!

Szabolcstól szeretnék érdeklődni, az "Utopia (2020)" című sorozat fordítását folytatja-e, mert a 4. résznél egyelőre leállt a fordítás.

Eddigi munkádat megköszönve, üdv Magenta

Írtam Szabolcsnak, meglátjuk.

Kiegészítés: Igen, folytatja, a maradékot egyben küldi majd.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Feris, Magenta99
Válaszol
Sziasztok,

Szeretnék érdeklődni, Mor Tuadh - KorpSub gondozásában lévő White Wall c. sorozathoz várható-e még felirat. 2020.12.18 óta nincs semmi reakció a forditással kapcsolatban. 

Előre is köszönöm a választ és az esetleges információkat.

Üdv:
HunNomád
Válaszol
(2021-01-09, 04:08:33)hunnomad Írta: Sziasztok,

Szeretnék érdeklődni, Mor Tuadh - KorpSub gondozásában lévő White Wall c. sorozathoz várható-e még felirat. 2020.12.18 óta nincs semmi reakció a forditással kapcsolatban. 

Előre is köszönöm a választ és az esetleges információkat.

Üdv:
HunNomád

Lesz, készülnek a feliratok, csak nem volt időm átnézni.
Válaszol
Kedves @averywine,  a Your Honor sorozathoz be vagy írva újonc fordítónak. Nagyon értékelem, ha egy újonc fordítani szeretne.
 
Többen is kérték ennek a sorozatnak a fordítását. A 10 részből már 6 lement. Érdeklődöm, hogy mikor várható a magyar felirat.
Kérlek, tájékoztass minket, szándékod szerint fogod-e fordítani. 
Nem láttam viszonti tapasztalt fordítót kijelölni. aki átnézné az a fordításod. Ez is lehet gond, hogy dolgozol rajta, de nincs aki átnézze.

Köszönöm a válaszod előre is. Üdv.
Válaszol
(2021-01-13, 14:45:59)obk Írta: Kedves @averywine,  a Your Honor sorozathoz be vagy írva újonc fordítónak. Nagyon értékelem, ha egy újonc fordítani szeretne.
 
Többen is kérték ennek a sorozatnak a fordítását. A 10 részből már 6 lement. Érdeklődöm, hogy mikor várható a magyar felirat.
Kérlek, tájékoztass minket, szándékod szerint fogod-e fordítani. 
Nem láttam viszonti tapasztalt fordítót kijelölni. aki átnézné az a fordításod. Ez is lehet gond, hogy dolgozol rajta, de nincs aki átnézze.

Köszönöm a válaszod előre is. Üdv.

Nálunk áll a dolog egyelőre, még nem tudtuk átnézni az elsőt.
Válaszol
(2021-01-13, 15:39:26)Mor Tuadh Írta:
(2021-01-13, 14:45:59)obk Írta: Kedves @averywine,  a Your Honor sorozathoz be vagy írva újonc fordítónak. Nagyon értékelem, ha egy újonc fordítani szeretne.
 
Többen is kérték ennek a sorozatnak a fordítását. A 10 részből már 6 lement. Érdeklődöm, hogy mikor várható a magyar felirat.
Kérlek, tájékoztass minket, szándékod szerint fogod-e fordítani. 
Nem láttam viszonti tapasztalt fordítót kijelölni. aki átnézné az a fordításod. Ez is lehet gond, hogy dolgozol rajta, de nincs aki átnézze.

Köszönöm a válaszod előre is. Üdv.

Nálunk áll a dolog egyelőre, még nem tudtuk átnézni az elsőt.

Hát, nem akarok betenni az oldalnak, meg nem tudom, mi az egységes álláspont, de igazság szerint nem tudom, érdemes -e beletenni energiát, csak azért, hogy itt is meglegyen, mert - bár csak nagyon röviden belenézve - szerintem egy elég jó minőségű felirat már készült hozzá. Annyi cuccnak nincs fordítója, lehet, hogy inkább olyanokba lenne érdemes energiát tenni.
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
Válaszol
(2021-01-14, 13:20:28)marcoverde Írta:
(2021-01-13, 15:39:26)Mor Tuadh Írta:
(2021-01-13, 14:45:59)obk Írta: Kedves @averywine,  a Your Honor sorozathoz be vagy írva újonc fordítónak. Nagyon értékelem, ha egy újonc fordítani szeretne.
 
Többen is kérték ennek a sorozatnak a fordítását. A 10 részből már 6 lement. Érdeklődöm, hogy mikor várható a magyar felirat.
Kérlek, tájékoztass minket, szándékod szerint fogod-e fordítani. 
Nem láttam viszonti tapasztalt fordítót kijelölni. aki átnézné az a fordításod. Ez is lehet gond, hogy dolgozol rajta, de nincs aki átnézze.

Köszönöm a válaszod előre is. Üdv.

Nálunk áll a dolog egyelőre, még nem tudtuk átnézni az elsőt.

Hát, nem akarok betenni az oldalnak, meg nem tudom, mi az egységes álláspont, de igazság szerint nem tudom, érdemes -e beletenni energiát, csak azért, hogy itt is meglegyen, mert - bár csak nagyon röviden belenézve - szerintem egy elég jó minőségű felirat már készült hozzá. Annyi cuccnak nincs fordítója, lehet, hogy inkább olyanokba lenne érdemes energiát tenni.

Nem igazán szoktunk azzal foglalkozni, hogy máshol mi van.
Válaszol
Hello! Érdeklődni szeretnék hogy esetleg a The Phenomenon 2020 dokufilmet valaki már forditja? Előre is köszönöm a választ:
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Alee11 hozzászólását:
  • s9ns
Válaszol
@Ms Petra ,

szeretnem megtudni, mikorra varhato az FBI forditasa?

koszi szepen!
Válaszol
(2021-01-24, 00:02:13)nmo008 Írta: Érdeklődni szeretnék, mikorra várható a Walker (2021) felirata?
Előre is köszönöm a választ.

Jól állok,
már nem kell soká várni!
Jelenleg: Chicago P.D.
Korábban: Reprisal, Walker (2021), Boundless (2022)
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Ervin hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
sziasztok!

Torirenton kérdezem a The Watch első része mikor lesz elérhető

köszi
Válaszol
(2021-01-26, 19:38:24)smilingcat Írta: sziasztok!

Torirenton kérdezem a The Watch első része mikor lesz elérhető

köszi

[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli eszticsillag hozzászólását:
  • riley19
Válaszol
Sziasztok!

A Riverdale 5x01 felirata kb. mikorra várható?

Előre is köszönöm!
Válaszol
(2021-01-28, 13:40:37)KryptonBoy Írta: Sziasztok!

A Riverdale 5x01 felirata kb. mikorra várható?

Előre is köszönöm!

Tavaly hetiben érkezett a Netflixre rögtön magyar felirattal, most viszont nincs alatta sem magyar, sem más nyelvű az angolon kívül.
Egy hetet még várunk, ha nem jön, akkor áttesszük fordítót keresőbe a sorozatot.
Válaszol
(2021-01-28, 16:34:25)J1GG4 Írta:
(2021-01-28, 13:40:37)KryptonBoy Írta: Sziasztok!

A Riverdale 5x01 felirata kb. mikorra várható?

Előre is köszönöm!

Tavaly hetiben érkezett a Netflixre rögtön magyar felirattal, most viszont nincs alatta sem magyar, sem más nyelvű az angolon kívül.
Egy hetet még várunk, ha nem jön, akkor áttesszük fordítót keresőbe a sorozatot.

Óh értem, rendben. Köszönöm!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli KryptonBoy hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol
Hi!
American gods aktuális részének feliratáról érdeklődnék!
Válaszol
(2021-01-30, 08:05:43)adathor Írta: Hi!
American gods aktuális részének feliratáról érdeklődnék!

[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli J1GG4 hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni, hogy a Lángoló Chicago (Chicago Fire) 9x04 epizódjának a felirata mikorra várható?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat.


Üdv: sorozatfuggo813
Válaszol
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég