This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
Hahó! :-) A Generation utolsó részét feltennétek még? :-) Aztán már nem írok. Köszönöm széepn előre! Heart
Válaszol
(2021-07-10, 05:06:05)Judit Írta: Hahó! :-) A Generation utolsó részét feltennétek még? :-) Aztán már nem írok. Köszönöm széepn előre! Heart

Szia, fent.
Válaszol
Sziasztok!

Most mi is van ezzel a BIG SKY sorozattal ? Múltkor még előzhető volt , most meg már fordítót keres.
Akkor Matyika és Petra leadta???Ha igen eléggé elszomorító .
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Romeoo hozzászólását:
  • jackiemo
Válaszol
(2021-07-10, 17:02:16)Romeoo Írta: Sziasztok!

Most mi is van ezzel a BIG SKY sorozattal ? Múltkor még előzhető volt , most meg már fordítót keres.
Akkor Matyika és Petra leadta???Ha igen eléggé elszomorító .

Szia!

Nem adták le, legalábbis nem jelezték, viszont az új szabályaink értelmében, ha egy hónapja nem készül felirat a sorozathoz, átttesszük a fordítót keresőbe. Április 28-án készült utoljára magyar fordítás hozzá, így az egy hónap már bőven lejárt, de ezt jeleztük is a fordítóknak.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli eszticsillag hozzászólását:
  • Romeoo
Válaszol
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Why Women Kill második évadjának feliratai készülnek-e? Előzhető kategóriában van, de sajnos még egy magyar felirat sem készült.
Nagyon várom!
Válaszol
(2021-07-11, 09:46:33)saspafrany Írta: Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Why Women Kill második évadjának feliratai készülnek-e? Előzhető kategóriában van, de sajnos még egy magyar felirat sem készült.
Nagyon várom!

Helló!

Ne haragudjatok, nagyon sok minden jött össze az utóbbi időben, de mindenképp lesz felirat. Még kérnék egy kis türelmet.
Köszönöm! Smile
Aktuális fordítás: -
Új évadra vár: Why Women Kill | Veronica Mars
Facebook | Twitter
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Lex hozzászólását:
  • Lilith, saspafrany, sznorbi
Válaszol
Kedves gricsi!
Érdeklődöm, hogy az Inside No. 9 6x05 és 6x06 részek kb. mikorra várható?
És persze köszönöm az eddigi és az ez utáni munkádat!!
Válaszol
(2021-07-11, 10:46:44)Maminti Írta: Kedves gricsi!
Érdeklődöm, hogy az Inside No. 9 6x05 és 6x06 részek kb. mikorra várható?
És persze köszönöm az eddigi és az ez utáni munkádat!!

Szia! @anneshirley83 -nél van átnézésen.

Szívesen!
Válaszol
(2021-07-11, 10:50:42)gricsi Írta:
(2021-07-11, 10:46:44)Maminti Írta: Kedves gricsi!
Érdeklődöm, hogy az Inside No. 9 6x05 és 6x06 részek kb. mikorra várható?
És persze köszönöm az eddigi és az ez utáni munkádat!!

Szia! @anneshirley83 -nél van átnézésen.

Szívesen!

Akkor biztosan hamarosan felkerül. Smile 
Köszi a gyors választ!
Válaszol
Szeretném kérni a The Good Doctor S04e19 részének a magyar feliratát. köszönöm
eszticsillag megjegyzése 2021-07-11, 14:17:18:
1. Áthelyeztem a hsz-edet, mert ez abszolút nem a "Filmfordítást kérek" témába való, lévén, hogy sorozatról van szó.
2. Inkább köszönöd meg a fordítók eddigi munkáját, és kérdezd meg tőlük, mikorra várható a 19. rész felirata!
Válaszol
(2021-07-11, 10:16:26)Lex Írta:
(2021-07-11, 09:46:33)saspafrany Írta: Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Why Women Kill második évadjának feliratai készülnek-e? Előzhető kategóriában van, de sajnos még egy magyar felirat sem készült.
Nagyon várom!

Helló!

Ne haragudjatok, nagyon sok minden jött össze az utóbbi időben, de mindenképp lesz felirat. Még kérnék egy kis türelmet.
Köszönöm! Smile

Szuper, köszönjük, türelemmel várjuk. Heart
Válaszol
Üdv

Érdeklődni szeretnék, hogy a Chicago PD s08e16-hoz mikor lesz felirat? @Matyika29 

Előre is köszönöm
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Kungzi hozzászólását:
  • Bryant56, kata111, kismateka
Válaszol
Sziasztok! Erdeklodni szeretnek hogy a The outpost sorozathoz lesz-e felirat. A kesz feliratoknal latom be van irva fruzsina&lajos32, de mivel itt meg Ok ujoncnak szamitanak es ugye lett ez az uj szabaly, nem tudom mire szamithatunk, van-e aki atnezze a kesz feliratot. Koszonettel: gaboo1
Válaszol
(2021-08-09, 10:34:00)gaboo1 Írta: Sziasztok! Erdeklodni szeretnek hogy a The outpost sorozathoz lesz-e felirat. A kesz feliratoknal latom be van irva fruzsina&lajos32, de mivel itt meg Ok ujoncnak szamitanak es ugye lett ez az uj szabaly, nem tudom mire szamithatunk, van-e aki atnezze a kesz feliratot. Koszonettel: gaboo1

Üdv, belenéztünk, de csak mentorálással menne, arra meg sajnos nincs kapacitásunk, úgyhogy nem fog felkerülni. Sajnáljuk  Sad
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
Válaszol
Sziasztok! 

Utolsó próba! 
Most mi is van ezzel a BIG SKY sorozattal ? Fordítót keres??? 
Akkor Matyika és Petra leadta??
Akkor kukazam?

Üdv Romeoo
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2021-08-09, 16:45:25)Romeoo Írta: Sziasztok! 

Utolsó próba! 
Most mi is van ezzel a BIG SKY sorozattal ? Fordítót keres??? 
Akkor Matyika és Petra leadta??
Akkor kukazam?

Üdv Romeoo

A twitterükön pl. kérdezted már őket? Smile
Aktuális fordítás: -

Twitter | Facebook
Válaszol
Lehet, már unalmas vagyok.
The Astronauts ügyben van bármi remény arra, hogy valaki megcsinálja a maradék 3 epizód feliratát?
Válaszol
Sziasztok!
Stoki & Zire párostól érdeklődnék a The Investigation további részei felől.

Előre is köszönöm a választ, és természetesen minden eddigi munkátokat!
Válaszol
(2021-08-12, 13:04:38)Maminti Írta: Sziasztok!
Stoki & Zire párostól érdeklődnék a The Investigation további részei felől.

Előre is köszönöm a választ, és természetesen minden eddigi munkátokat!

Szia!
Én vagyok a ludas, nyaraltam. Nemrég értem haza, és most a The North Waterön dolgozom. Az is sorra kerül még a héten. Köszi a türelmet!
Fordítás alatt: Furia
Válaszol
(2021-08-12, 13:52:13)StokiSub Írta:
(2021-08-12, 13:04:38)Maminti Írta: Sziasztok!
Stoki & Zire párostól érdeklődnék a The Investigation további részei felől.

Előre is köszönöm a választ, és természetesen minden eddigi munkátokat!

Szia!
Én vagyok a ludas, nyaraltam. Nemrég értem haza, és most a The North Waterön dolgozom. Az is sorra kerül még a héten. Köszi a türelmet!

Sejtettem, hogy holmi nyaralás van a háttérben. Smile 
Köszi, várok türelmesen...
Addig is elkezdem a The North Watert Wink
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Maminti hozzászólását:
  • StokiSub
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 6 Vendég