This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
(2022-05-09, 09:47:31)J1GG4 Írta:
(2022-05-09, 09:04:20)giskardreventl4 Írta: Sziasztok!
A Moon Knight s01e06-hoz mikorra várható a felirat?
Előre is köszi  Smile

Amint elérhetővé teszik Disney+-on, ehhez a részhez még szinkron sincs.

köszi szépen
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli giskardreventl4 hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol
Sziasztok !
Gentleman Jack 3.rész fordítása nagyon nem megy sehová....sajnos
Szerintem ezek lennének irányadók:
Gentleman.Jack.S02E05.WEBRip.x264-ION10

Köszi és üdv:
Daddy59
Válaszol
(2022-05-11, 07:34:43)daddy59 Írta: Sziasztok !
Gentleman Jack 3.rész fordítása nagyon nem megy sehová....sajnos
Szerintem ezek lennének irányadók:
Gentleman.Jack.S02E05.WEBRip.x264-ION10

Köszi és üdv:
Daddy59

@daddy59

azzal próbáltad, amit kiírtunk hozzá?
Válaszol
(2022-05-11, 07:34:43)daddy59 Írta: Sziasztok !
Gentleman Jack 3.rész fordítása nagyon nem megy sehová....sajnos
Szerintem ezek lennének irányadók:
Gentleman.Jack.S02E05.WEBRip.x264-ION10

Köszi és üdv:
Daddy59

A 480p-t 2022-ben nem nevezném irányadónak, sőt, már a 720p-t sem, de még ha az is lenne,
az ION10-es release AMZN-reencode, aminél voltak pluszjelenetek, ezért is nem lett átidőzítve azokhoz.
Szerezd be azokat a release-eket, amik ki vannak írva, azokhoz tutira passzolni fog. Smile
Válaszol
Sziasztok! A Mayans M.C. 4. évadjának  fordítása tervben van? Köszönöm.
Válaszol
(2022-05-11, 17:28:22)erjani59 Írta: Sziasztok! A Mayans M.C. 4. évadjának  fordítása tervben van? Köszönöm.

Lesz majd hozzá subrip.
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli elsys hozzászólását:
  • erjani59
Válaszol
(2022-05-11, 10:33:28)J1GG4 Írta: A 480p-t 2022-ben nem nevezném irányadónak, sőt, már a 720p-t sem,

A letöltési számok a nagyobb hazai torrent oldalakon ennek az ellenkezőjét mutatják. A legtöbb letöltés vagy 720p vagy SD és csak utána a többi.
Persze vannak kivételek.
Meg ha lassan is, de terjednek a "low bitrate" (pl. PSA) X265 ripek, de ezekből is a 720p fogy legjobban, ami mondjuk méretben egy átlagos ION10-nek úgy a fele szokott lenni.
Válaszol
(2022-05-12, 12:40:48)remi Írta: A letöltési számok a nagyobb hazai torrent oldalakon ennek az ellenkezőjét mutatják. A legtöbb letöltés vagy 720p vagy SD és csak utána a többi.
Persze vannak kivételek.
Meg ha lassan is, de terjednek a "low bitrate" (pl. PSA) X265 ripek, de ezekből is a 720p fogy legjobban, ami mondjuk méretben egy átlagos ION10-nek úgy a fele szokott lenni.

Az ilyen starved / HD Light / mHD / low bitrate szarok mindegyik valamirevaló trackeren tiltva vannak. A felbontásnak önmagában nem sok jelentőséget lehet tulajdonítani, ha nem párosul mellé megfelelő bitráta.
Válaszol
(2022-05-12, 15:36:58)pcroland Írta:
(2022-05-12, 12:40:48)remi Írta: A letöltési számok a nagyobb hazai torrent oldalakon ennek az ellenkezőjét mutatják. A legtöbb letöltés vagy 720p vagy SD és csak utána a többi.
Persze vannak kivételek.
Meg ha lassan is, de terjednek a "low bitrate" (pl. PSA) X265 ripek, de ezekből is a 720p fogy legjobban, ami mondjuk méretben egy átlagos ION10-nek úgy a fele szokott lenni.

Az ilyen starved / HD Light / mHD / low bitrate szarok mindegyik valamirevaló trackeren tiltva vannak. A felbontásnak önmagában nem sok jelentőséget lehet tulajdonítani, ha nem párosul mellé megfelelő bitráta.

Pontosan .Jól beszélsz ilyen X.r.kat csinálnak mostanában pl.BDRip.x265-ION265 800-900 Bitrate  val.
Ezek az "UJ" Releasek
x265 UHD  minimum 8500 kbps kellene lenni
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2022-05-12, 18:12:43)Romeoo Írta:
(2022-05-12, 15:36:58)pcroland Írta:
(2022-05-12, 12:40:48)remi Írta: A letöltési számok a nagyobb hazai torrent oldalakon ennek az ellenkezőjét mutatják. A legtöbb letöltés vagy 720p vagy SD és csak utána a többi.
Persze vannak kivételek.
Meg ha lassan is, de terjednek a "low bitrate" (pl. PSA) X265 ripek, de ezekből is a 720p fogy legjobban, ami mondjuk méretben egy átlagos ION10-nek úgy a fele szokott lenni.

Az ilyen starved / HD Light / mHD / low bitrate szarok mindegyik valamirevaló trackeren tiltva vannak. A felbontásnak önmagában nem sok jelentőséget lehet tulajdonítani, ha nem párosul mellé megfelelő bitráta.

Pontosan .Jól beszélsz ilyen X.r.kat csinálnak mostanában pl.BDRip.x265-ION265 800-900 Bitrate  val.
Ezek az "UJ" Releasek
x265 UHD  minimum 8500 kbps kellene lenni

Értem, mit akarsz mondani, de egyébként nulla értelme van SD BDRipet hasonlítgatni UHD-hoz. Smile
Válaszol
(2022-05-12, 18:45:13)Mor Tuadh Írta:
(2022-05-12, 18:12:43)Romeoo Írta:
(2022-05-12, 15:36:58)pcroland Írta:
(2022-05-12, 12:40:48)remi Írta: A letöltési számok a nagyobb hazai torrent oldalakon ennek az ellenkezőjét mutatják. A legtöbb letöltés vagy 720p vagy SD és csak utána a többi.
Persze vannak kivételek.
Meg ha lassan is, de terjednek a "low bitrate" (pl. PSA) X265 ripek, de ezekből is a 720p fogy legjobban, ami mondjuk méretben egy átlagos ION10-nek úgy a fele szokott lenni.

Az ilyen starved / HD Light / mHD / low bitrate szarok mindegyik valamirevaló trackeren tiltva vannak. A felbontásnak önmagában nem sok jelentőséget lehet tulajdonítani, ha nem párosul mellé megfelelő bitráta.

Pontosan .Jól beszélsz ilyen X.r.kat csinálnak mostanában pl.BDRip.x265-ION265 800-900 Bitrate  val.
Ezek az "UJ" Releasek
x265 UHD  minimum 8500 kbps kellene lenni

Értem, mit akarsz mondani, de egyébként nulla értelme van SD BDRipet hasonlítgatni UHD-hoz. Smile

Nem akartam hasonlítgatni semmit,csak azt akartam mondani(vagy is leírni),hogy hiába van egy nagy szekerem ,ha egy 3 lábú póni ló húzza. Big Grin
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2022-05-12, 18:49:32)Romeoo Írta: Nem akartam hasonlítgatni semmit,csak azt akartam mondani(vagy is leírni),hogy hiába van egy nagy szekerem ,ha egy 3 lábú póni ló húzza. Big Grin

Ennél bonyolultabb a helyzet. Nem csak az számít hogy mi húzza.......
Nekem egy ma már kövületnek számító Pana 1080p plazma  a megjelenítőm (és amíg működik ez is marad, még alig van 13 éves, szinte gyerek) és kipróbáltam, 720p PSA és ION10 közt alig látni különbséget (a bitráta a PSA-nál általában kétharmada) az 1080p PSA viszont (általában picit magasabb bitráta) jobb. De hiába töltöm az akár 10X akkora méretű X64-et az már alig jobb. Akkor meg minek. Nyilván ha mostani kiadású megjelenítőm lenne azon lehet másképp jönne ki. Mondjuk ez a Pana anno elég sokba került és szürkeimportos volt, Mo.-n nem árulták, de úgy néz ki megérte, ahogy hallom valami LCD izéből ennyi idő alatt másoknál 3 ment kukába.
Az viszont igaz, hogy az ION265 rilízek az már egy vicc kategória.
Válaszol
Sziasztok!


Érdeklődnék, mikorra várható az All American S04E17 felirata?

Köszönöm!
Válaszol
(2022-05-12, 21:19:06)chronz Írta: Sziasztok!


Érdeklődnék, mikorra várható az All American S04E17 felirata?

Köszönöm!

Kb fél órán belül a 18. részével együtt. Bocsi, ez kimaradt múlt héten.
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
Válaszol
Kedves Evelyn és Galahad

érdeklődni szeretnék, mikor készül el a Morse 5. évad befejező epizódjának felirata? 

köszönöm!
Válaszol
(2022-04-28, 21:23:31)Mikkamakka Írta:
(2022-04-27, 21:59:37)Dana Írta: Szia!

Jelen, élek, csinálom is a fordítást, csak kissé elhanyagoltam. Annak örülök, hogy valaki várja, úgyhogy rákapcsolok Smile
Köszi a türelmet!

Üdv,
Dana

Szia!

Köszönöm a választ, nagyon kedves vagy, hogy jeleztél.  Angel   És úgy általában köszönet az önzetlen munkádért! Akkor várom türelmesen. Jó fordítást, szép napot/estét!  Smile

Szia!
Agatha Raisin 4×02 és 4×03 beküldve, hamarosan felkerül az oldalra!
Fogja adni a tévé, lenne azért igény a további feliratokra? Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Dana hozzászólását:
  • Mikkamakka
Válaszol
(2022-05-23, 23:32:51):)Dana Írta: Szia!
Agatha Raisin 4×02 és 4×03 beküldve, hamarosan felkerül az oldalra!
Fogja adni a tévé, lenne azért igény a további feliratokra? Smile

Kösziiii!  Smile
Hááát, részemről attól függ, melyik tévé és mikor…  Big Grin Majd utánaolvasok…

Szerk.: Megnéztem, a Duna adja hétfőnként. Beállítottam a TV-t, hogy vegye fel nekem, úgyhogy részemről nagyon szépen köszönöm az eddigi fordításaidat, de miattam ne fáradj a további részek fordításával. Smile Úgyis van elég más fordítanivalód, ahogy látom… Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mikkamakka hozzászólását:
  • Dana
Válaszol
(2022-05-21, 20:32:13)Cicelle Írta: Kedves Evelyn és Galahad

érdeklődni szeretnék, mikor készül el a Morse 5. évad befejező epizódjának felirata? 

köszönöm!
Kedves @Cicelle!

Ma kaptam meg Galahadtől a fordítást, már az első 20 percet átnéztem, remélem, legkésőbb jövő hétre meglesz. Addig is köszi a türelmet!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Evelyn hozzászólását:
  • Cicelle, Ervin
Válaszol
@elsys 
Kérdezném, hogy az In the Dark s04 feliratai jönni fognak-e?

Köszönettel:
ahab
Válaszol
(2022-06-19, 21:29:58)ahab Írta: @elsys 
Kérdezném, hogy az In the Dark s04 feliratai jönni fognak-e?

Köszönettel:
ahab

Szia!

Igen, csinálom majd őket. Fb-n és twitteren szoktam kiírni, hogy hogy állok a részekkel. Az 1. rész felirata valószínűleg jövő hétre lesz meg.
Aktuális fordítás: In the Dark (s04), She Would Never Know (s01)

Facebook
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli elsys hozzászólását:
  • ahab
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég