This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
(2023-04-16, 09:20:02)saspafrany Írta: Kedves @StokiSub és @Zire !

Nagyon várom már a Darkness: Those Who Kill következő részének feliratát. Mikorra várható?
Előre is köszönöm!

Ez engem is érdekelne.

Előre is köszi!
Válaszol
Hello, sziasztok!

 A From második évad már megjelent epizódjainak fordítása felől szeretnék érdeklődni, mikorra várható, illetve, hogy a vasárnapi epizódpremierekhez képest milyen ütemben fognak készülni? Előre is köszönöm!
Válaszol
(2023-04-30, 20:44:08)RLeo Írta: Hello, sziasztok!

 A From második évad már megjelent epizódjainak fordítása felől szeretnék érdeklődni, mikorra várható, illetve, hogy a vasárnapi epizódpremierekhez képest milyen ütemben fognak készülni? Előre is köszönöm!

Péntekenként kerül fel HBO Maxra az új rész feliratosan, egy rész lemaradással, szóval péntek-szombatonként lesz fent nálunk a felirat.
Válaszol
(2023-04-30, 22:45:23)J1GG4 Írta:
(2023-04-30, 20:44:08)RLeo Írta: Hello, sziasztok!

 A From második évad már megjelent epizódjainak fordítása felől szeretnék érdeklődni, mikorra várható, illetve, hogy a vasárnapi epizódpremierekhez képest milyen ütemben fognak készülni? Előre is köszönöm!

Péntekenként kerül fel HBO Maxra az új rész feliratosan, egy rész lemaradással, szóval péntek-szombatonként lesz fent nálunk a felirat.

Köszönöm!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli RLeo hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol
sziasztok,

lehet valamit tudni a Morse feliratok folytatásáról? (A 6. évad negyedik része után eléggé megállt. Én sajnálom.)

köszönöm!
Válaszol
(2023-05-05, 16:12:34)Cicelle Írta: sziasztok,

lehet valamit tudni a Morse feliratok folytatásáról? (A 6. évad negyedik része után eléggé megállt. Én sajnálom.)

köszönöm!

Ez a kérdés engem is igencsak izgat Smile
Köszi.
Válaszol
AuroraBorealis-t kérdezném tisztelettel, hogy a Der Pass S03-at is lefordítja-é vajon?

Előre is köszi!!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli remi hozzászólását:
  • bea973
Válaszol
Zire - KataBlanka duotol kerdezem, hogy varhato a CMed forditas?
Válaszol
Sziasztok, nem tudtam hova írjamn be a kérdést
a Black List felirat, mikor várható? mert mindig az angol uátn 1 nappal jött a hivatalos ide..de most már jó pár napja semmi
köszi
Válaszol
(2023-06-07, 08:52:47)Szaszika Írta: Sziasztok, nem tudtam hova írjamn be a kérdést
a Black List felirat, mikor várható? mert mindig az angol uátn 1 nappal jött a hivatalos ide..de most már jó pár napja semmi
köszi

Szia!

A sorozat keddről átkerült szombatra, mivel múlt hét óta már csütörtökönként adják odakint a részeket, így később lesznek várhatóak a magyarok is, ugyanis ezeket időzíteni is kell.
Fordítás/átnézés alatt álló sorozatok: -
Új évadra/folytatásra váró sorozatok: American Horror Story (S12B), Chucky (S03B),
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Kai_Subs hozzászólását:
  • Szaszika
Válaszol
(2023-06-07, 08:52:47)Szaszika Írta: Sziasztok, nem tudtam hova írjamn be a kérdést
a Black List felirat, mikor várható? mert mindig az angol uátn 1 nappal jött a hivatalos ide..de most már jó pár napja semmi
köszi

Tegnap jött ki a Netflixen, beidőzítettem most a feliratokat.
A további részeknél már más lesz az időpont, ahogy Kai írta.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • Szaszika
Válaszol
(2023-06-07, 12:24:22)Mor Tuadh Írta:
(2023-06-07, 08:52:47)Szaszika Írta: Sziasztok, nem tudtam hova írjamn be a kérdést
a Black List felirat, mikor várható? mert mindig az angol uátn 1 nappal jött a hivatalos ide..de most már jó pár napja semmi
köszi

Tegnap jött ki a Netflixen, beidőzítettem most a feliratokat.
A további részeknél már más lesz az időpont, ahogy Kai írta.

szuper..köszi szépen
Válaszol
Sziasztok!
Gricsitől érdeklődnék, hogy várható-e a közeljövőben az Inside No. 9 - 8x06 fordítása?
Nagy köszönet az eddigi évadok fordításáért!
Válaszol
(2023-06-15, 11:12:55)Maminti Írta: Sziasztok!
Gricsitől érdeklődnék, hogy várható-e a közeljövőben az Inside No. 9 - 8x06 fordítása?
Nagy köszönet az eddigi évadok fordításáért!

Szia!

Átnézés alatt van már, meglesz hamarosan Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli gricsi hozzászólását:
  • Maminti
Válaszol
(2023-06-07, 12:24:22)Mor Tuadh Írta:
(2023-06-07, 08:52:47)Szaszika Írta: Sziasztok, nem tudtam hova írjamn be a kérdést
a Black List felirat, mikor várható? mert mindig az angol uátn 1 nappal jött a hivatalos ide..de most már jó pár napja semmi
köszi

Tegnap jött ki a Netflixen, beidőzítettem most a feliratokat.
A további részeknél már más lesz az időpont, ahogy Kai írta.

Sajnos látom elcsúszott a dolog, az angol már több mint 1 hete kint van..

másik kérdés: Outlander 7. évad feliratok lesznek majd?

köszike
Válaszol
(2023-06-16, 10:59:00)Szaszika Írta:
(2023-06-07, 12:24:22)Mor Tuadh Írta:
(2023-06-07, 08:52:47)Szaszika Írta: Sziasztok, nem tudtam hova írjamn be a kérdést
a Black List felirat, mikor várható? mert mindig az angol uátn 1 nappal jött a hivatalos ide..de most már jó pár napja semmi
köszi

Tegnap jött ki a Netflixen, beidőzítettem most a feliratokat.
A további részeknél már más lesz az időpont, ahogy Kai írta.

Sajnos látom elcsúszott a dolog, az angol már több mint 1 hete kint van..

másik kérdés: Outlander 7. évad feliratok lesznek majd?

köszike

Blacklist: elfelejtettem megcsinálni. Smile
Outlander: lesznek
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • gricsi, Szaszika
Válaszol
(2023-06-16, 13:03:36)Mor Tuadh Írta:
(2023-06-16, 10:59:00)Szaszika Írta:
(2023-06-07, 12:24:22)Mor Tuadh Írta:
(2023-06-07, 08:52:47)Szaszika Írta: Sziasztok, nem tudtam hova írjamn be a kérdést
a Black List felirat, mikor várható? mert mindig az angol uátn 1 nappal jött a hivatalos ide..de most már jó pár napja semmi
köszi

Tegnap jött ki a Netflixen, beidőzítettem most a feliratokat.
A további részeknél már más lesz az időpont, ahogy Kai írta.

Sajnos látom elcsúszott a dolog, az angol már több mint 1 hete kint van..

másik kérdés: Outlander 7. évad feliratok lesznek majd?

köszike

Blacklist: elfelejtettem megcsinálni. Smile
Outlander: lesznek

Szuper vagy..köszi
Válaszol
(2023-04-22, 08:56:05)remi Írta:
(2023-04-16, 09:20:02)saspafrany Írta: Kedves @StokiSub és @Zire !

Nagyon várom már a Darkness: Those Who Kill következő részének feliratát. Mikorra várható?
Előre is köszönöm!

Ez engem is érdekelne.

Előre is köszi!

Uhh, ez engem is! Hajrá! Smile

Köszi az eddigieket is
Válaszol
(2023-06-20, 23:54:30)ZoltanVanda Írta:
(2023-04-22, 08:56:05)remi Írta:
(2023-04-16, 09:20:02)saspafrany Írta: Kedves @StokiSub és @Zire !

Nagyon várom már a Darkness: Those Who Kill következő részének feliratát. Mikorra várható?
Előre is köszönöm!

Ez engem is érdekelne.

Előre is köszi!

Uhh, ez engem is! Hajrá! Smile

Köszi az eddigieket is

Néhány napon belül várható a következő, ha minden igaz.
Szívesen az eddigieket @StokiSub nevében is!
Fordítás: Fargo, Line of Duty, Vigil, Wisting, Den som dræber – Fanget af mørket, Charité
Átnézés: Rita, Death in Paradise, Beyond Paradise
https://trakt.tv/users/zire

Válaszol
Tisztelettel érdeklődnék, hogy mi újság a Superman and Lois 3 évadjának felirataival?
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 5 Vendég