This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
(2018-08-06, 17:31:44)redtommy Írta: SZIASZTOK 

ÉRDEKLÖDNÉK, HOGY VALAKI TUDJA-E, HOGY A LACASA DE PAPEL-HEZ MIKOR LESZ FELIRAT A TÖBBI RÉSZHEZ?
MERT CSAK AZ ELSÖ ÉVAD 8. RÉSZÉIG TALÁLTAM MEG, GONDOLOM NEM ÉN VAGYOK AZ EGYETLEN AKI HIÁNYOLJA.
NAGYON KÖSZÖNÖM ELÖRE IS A VÁLASZT BÁRKINEK AKI TUD ERRÖL VALAMIT.

ÜDV TOMMY

Caps Lock használata nélkül is értjük és látjuk a kérdésedet.  Smile Ha az oldalon beírod a keresőbe a sorozat címét, az utolsó magyar feliratnál nagybetűkkel ki van írva, hogy fordítót keres. Majd akkor lesz értelemszerűen felirat, ha valaki elvállalja.
Válaszol
(2018-08-06, 17:50:30)eszticsillag Írta:
(2018-08-06, 17:31:44)redtommy Írta: SZIASZTOK 

ÉRDEKLÖDNÉK, HOGY VALAKI TUDJA-E, HOGY A LACASA DE PAPEL-HEZ MIKOR LESZ FELIRAT A TÖBBI RÉSZHEZ?
MERT CSAK AZ ELSÖ ÉVAD 8. RÉSZÉIG TALÁLTAM MEG, GONDOLOM NEM ÉN VAGYOK AZ EGYETLEN AKI HIÁNYOLJA.
NAGYON KÖSZÖNÖM ELÖRE IS A VÁLASZT BÁRKINEK AKI TUD ERRÖL VALAMIT.

ÜDV TOMMY

Caps Lock használata nélkül is értjük és látjuk a kérdésedet.  Smile Ha az oldalon beírod a keresőbe a sorozat címét, az utolsó magyar feliratnál nagybetűkkel ki van írva, hogy fordítót keres. Majd akkor lesz értelemszerűen felirat, ha valaki elvállalja.
Köszönöm a kioktató szavakat, értek a szóból Smile 
Akkor várok türelmesen és köszönöm a válaszod.
Válaszol
Hello,

Sharp Objects-felirat lesz ma?

Előre is köszi!
Válaszol
Érdeklődöm, hogy mikorra várható a The Level című hatrészes sorozat befejező részének fordítása? anneshirley83 a fordító. Köszönöm.
Válaszol
Érdeklődnék, hogy a Marvels Cloak and Dagger évadzáró része mikorra várható?
Válaszol
(2018-07-16, 23:49:54)Mr. Jalapeno Írta: Mély tisztelettel, illetve az eddigi fordításokat hálásan köszönve kérdezném @anneshirley83-tól és @rifi71-től, hogy mikorra várható a The Level évadzáró epizódjának fordítása? 
Mindennemű információt előre is nagyon szépen köszönök!

Szia!

Először is elnézést kérek (ritkán vagyok a fórumon), de bármennyire is igyekszünk, össze kell egyeztetni az óráinkat és jelen esetben ez picit elhúzódott (a nyers fordítás kész volt, csak még finomítani kellett). Viszont most már fent van a záróepizód felirata is. Köszi a türelmet!

üdv: rifi71
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli rifi71 hozzászólását:
  • Anettina, gricsi, nylacika
Válaszol
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy a New Girl 7. évad 5-6-7-8 részeihez valamikor várható-e felirat? KösziSmile
Válaszol
Kedves @quinnell, érdeklődöm az Anne sorozat 2. évadának fordításáról.

Az oldalon csak a 2x01 van fent, várhatjuk-e és mikor a folytatást?

Üdv.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli obk hozzászólását:
  • kferika
Válaszol
@L4Lipi @anneshirley83

A McMafia-ról lehet tudni valamit? 2 hónapja nem érkezett hozzá újabb felirat, sajnos.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli bence1237 hozzászólását:
  • nylacika, Susanne60
Válaszol
Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy a creeper 2012 filmhez lesz magyar felirat?
Előre is nagyon köszönöm!
Válaszol
Kedves @Angel, érdeklődöm, hogy az Elementary 6. évadának fordítása fog folytatódni ?
Köszönöm a választ előre is.
Válaszol
Kedves @gricsi80! A Hidden c. sorozatnak csak az utolsó részhez hiányzik a felirat! Ha időd engedi, légyszíves szorítsd már be valamikor!!!!!!!!
Köszönöm az eddigi fordításokat! Üdv.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Riki0113 hozzászólását:
  • Susanne60
Válaszol
(2018-08-24, 12:00:43)Riki0113 Írta: Kedves @gricsi80! A Hidden c. sorozatnak csak az utolsó részhez hiányzik a felirat! Ha időd engedi, légyszíves szorítsd már be valamikor!!!!!!!!
Köszönöm az eddigi fordításokat! Üdv.

Kedves @Riki0113! Mint látható az eddigiek gyakoriságán, kb. hetente jöttek a feliratok, most sem lesz ez másként Smile
Ma reggel küldtem át @Mr. Bishop® -nak, így őt ismerve hétvégén már megnézhet a záró rész!

Szívesen neked is és mindenkinek, aki megnézte!
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli gricsi hozzászólását:
  • bubu001, Susanne60
Válaszol
A Summer of 84 cimu filmhez keszul mar felirat? Ha igen mikor lesz kesz??
Válaszol
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a Flash feliratai mikorra várhatóak @vbalazs91 ?
Köszönöm az eddigi fordításokat!
Válaszol
(2018-08-26, 12:49:36)Ghost25 Írta: Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a Flash feliratai mikorra várhatóak @vbalazs91 ?
Köszönöm az eddigi fordításokat!

A kövi. mindenképp jön a napokban.
Válaszol
Music 
@oldfan   Úrtól érdeklődnék tengermély tisztelettel a The Battle of Okinava felirat állapotáról. ¯\_(ツ)_/¯
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
Kedves Fordítók, az alábbi sorozatok további feliratairól szeretnék érdeklődni:

@FeanorB, The  Durrells
@kkata, A Very English Scandal utolsó, 3-ik része

Köszönöm.
Válaszol
Kedves Fordítók!

Sajnos nem tudom, ki tudna segíteni ezért is írok ide. Nagyon szeretném kérni a sorozat fordítóját VandaTheVampire-t , aki szerintem fantasztikusan jól fordította le az eddigi részeket, ha ideje engedi nagy örömet szerezne ha lefordítaná a Endeavour 5 évadának utolsó 2 részét.
Előre is hálás köszönet, ha esetleg valaki  más fordítaná le Neki is hatalmas  köszönet részemről! Köszönöm szépen előre is!
Válaszol
(2018-09-01, 14:38:27)csicseri Írta: Kedves Fordítók!

Sajnos nem tudom, ki tudna segíteni ezért is írok ide. Nagyon szeretném kérni a sorozat fordítóját VandaTheVampire-t , aki szerintem fantasztikusan jól fordította le az eddigi részeket, ha ideje engedi nagy örömet szerezne ha  lefordítaná a Endeavour 5 évadának utolsó 2 részét.
Előre is hálás köszönet, ha esetleg valaki  más fordítaná le Neki is hatalmas  köszönet részemről! Köszönöm szépen előre is!

Egy hónapja rákérdeztem nála, számíthatunk-e további feliratokra (mivel más is érdeklődött), akkor ezt a választ kaptam:

"Igen, tudom, hogy sokan várják, mindenképpen be fogom fejezni, de eddig a 3. évad szinkronján dolgoztam, ezért kicsit megcsúsztak a dolgok Smile
Szóval, nincs elfelejtve, a következő hetekben szeretném befejezni, annál is inkább, mert jövőre jön az újabb évad.
Köszi a többiek eddigi türelmét is, és hamarosan érkezik a maradék két rész."
[-] Az alábbi 4 felhasználó kedveli eszticsillag hozzászólását:
  • bubu001, csicseri, kata111, kollárné.cserkesz-erzsébet
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 4 Vendég