This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
(2018-10-05, 15:43:46)eszticsillag Írta:
(2018-10-05, 15:40:02)Bence22 Írta: Érdeklődnék a How to get away with a murderer-t fordítja valaki?

Ha igen ki, és mikor várható a felirat?

Ha nem látod az a Sorozatlista => Fordítás alatt lévő részben, valószínűleg nem fordítja senki, és ebben én is meg tudlak erősíteni. A 4. évad óta nincs fordítója a sorozatnak.

Én a 3. évadból elég sok részt megcsináltam, de mivel szinkronpötyögő vagyok nem pedig fordító, így a 4. évaddal már nem tudtam folytatni, mert az AXN nem adja már szinkronosan a sorozatot. Szóval folytatnám én, ha lenne hozzá szinkron, de nincs.
Szóval a 4. évadtól már én sem nézem. Így jártunk.  Sad
Válaszol
Sziasztok!

12 Monkeys 4. évadának további részeiről szeretnék érdeklődni.
Előre is köszi!
Válaszol
(2018-10-14, 19:02:19)Aeryn Írta:
Sziasztok!

12 Monkeys 4. évadának további részeiről szeretnék érdeklődni.
Előre is köszi!

Reményeim szerint a jövő héten várható a folytatás.
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli vbalazs91 hozzászólását:
  • Aeryn, gricsi
Válaszol
Sziasztok!

@Matyika29 & @ace3 a Blindspot.S04E01 rész magyar felirata kb. mikorra várható????

Előre is köszönöm Cool
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2018-10-16, 12:07:31)Romeoo Írta: Sziasztok!

@Matyika29 & @ace3 a Blindspot.S04E01 rész magyar felirata kb. mikorra várható????

Előre is köszönöm Cool

Szia!

Tegnap küldte át ac3 az ő részét, már kicsit bele is kezdtem... függ a napi munkámtól, de szerintem legkésőbb csütörtökre meglesz.
Üdv: Máté
Mindig légy önmagad.
Kivéve, ha Batman lehetsz... akkor inkább légy Batman!  Cool
Válaszol
(2018-10-16, 12:10:30)Matyika29 Írta:
(2018-10-16, 12:07:31)Romeoo Írta: Sziasztok!

@Matyika29 & @ace3 a Blindspot.S04E01 rész magyar felirata kb. mikorra várható????

Előre is köszönöm Cool

Szia!

Tegnap küldte át ac3 az ő részét, már kicsit bele is kezdtem... függ a napi munkámtól, de szerintem legkésőbb csütörtökre meglesz.
Üdv: Máté
Oké.
Köszi szépen az infót. Big Grin
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
Heló!
A "Don't Worry, He Won't Get Far on Foot" c. film felirata után érdeklődnék, hogy hogy áll.
Válaszol
T anneshirley83 - rifi71!

Paranoid - 1x03 ?

köszönöm
Válaszol
Sziasztok!

@Matyika29 & @ace3 a Blindspot.S04E02 rész magyar felirata kb. mikorra várható????

Előre is köszönöm [Kép: cool.png]
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
(2018-10-27, 12:17:44)Romeoo Írta: Sziasztok!

@Matyika29 & @ace3 a Blindspot.S04E02 rész magyar felirata kb. mikorra várható????

Előre is köszönöm [Kép: cool.png]

Szia!

Ac3-nál van, most ő nézi át. Legkésőbb holnap beküldi (valószínűleg már ma).
Még mindig beteg vagyok, ezért ez a "sebesség".
Mindig légy önmagad.
Kivéve, ha Batman lehetsz... akkor inkább légy Batman!  Cool
Válaszol
(2018-10-27, 21:33:09)Matyika29 Írta:
(2018-10-27, 12:17:44)Romeoo Írta: Sziasztok!

@Matyika29 & @ace3 a Blindspot.S04E02 rész magyar felirata kb. mikorra várható????

Előre is köszönöm [Kép: cool.png]

Szia!

Ac3-nál van, most ő nézi át. Legkésőbb holnap beküldi (valószínűleg már ma).
Még mindig beteg vagyok, ezért ez a "sebesség".

Oké.Bocsika a Zaklatásért.
Gyógyulj meg!!
A hüjjjeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben. 
Thomas Alva Edison (1847-1931)
Válaszol
Sziasztok!

Marvel's Daredevil 3. évad feliratokról szeretnék érdeklődni, mivel sem twitteren/facebookon, sem itt nem láttam ezzel kapcsolatban semmi infót kiírva. Ha én voltam figyelmetlen, akkor elnézést. Köszönöm!
Válaszol
Sziasztok!

Nem a türelmetlenség, csak a kíváncsiság ösztönzött, hogy feltegyem a kérdésemSmile
Szóval érdekelődnék, hogy mikorra várható az Anne maradék 4 része, és az Endeavour maradék 1 része?
ha jól tudom az Anne fordítását leadták, esetleg valaki nem akarna megszánni bennünket? (gondolom nem kevés fórumtársnak okozna örömet)
Előre is köszönöm!
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli McDoug6lak hozzászólását:
  • Susanne60
Válaszol
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék @vandathevampire hogy az Endeavour 5X06,(Oxfordi gyilkosságok, 5. évad 6. rész) évadzáró epizódhoz mikor lesz magyar felirat? Igen régóta várunk már rá. ( Igen türelmesen...eddig)

Válaszodat előre is köszönöm!

D.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Dani1013 hozzászólását:
  • Susanne60
Válaszol
Kedves  @Vyland (LXS),

szeretnem megtudni, mikorra varhato a Bajo Sospecha kovetkezo reszenek  forditasa.

koszonom.
Válaszol
(2018-10-28, 16:39:48)zotovics Írta: Sziasztok!

Marvel's Daredevil 3. évad feliratokról szeretnék érdeklődni, mivel sem twitteren/facebookon, sem itt nem láttam ezzel kapcsolatban semmi infót kiírva. Ha én voltam figyelmetlen, akkor elnézést. Köszönöm!

Szia!

Holnap vagy kedden jön az első rész felirata.
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Alias hozzászólását:
  • bubu001, sznorbi, zotovics
Válaszol
Sziasztok!

Snoopyzit30-tól kérdezném, hogy az American Crime szinkronpötyik érkezési sebessége marad az eddigi, vagy esetleg gyorsul majd?  Wink
Köszönöm!
Válaszol
(2018-10-28, 19:10:36)kata111 Írta: Kedves  @Vyland (LXS),

szeretnem megtudni, mikorra varhato a Bajo Sospecha kovetkezo reszenek  forditasa.

koszonom.


Kedves @kata111 , nem fogok kertelni...egy-egy rész elkészítése elég sok idő és több projektet is futtatok menet közben. Szóval azt mondanám a következő rész nagyjából 2 hét. 

Üdv
Válaszol
(2018-10-29, 21:37:26)vyland Írta:
(2018-10-28, 19:10:36)kata111 Írta: Kedves  @Vyland (LXS),

szeretnem megtudni, mikorra varhato a Bajo Sospecha kovetkezo reszenek  forditasa.

koszonom.


Kedves @kata111 , nem fogok kertelni...egy-egy rész elkészítése elég sok idő és több projektet is futtatok menet közben. Szóval azt mondanám a következő rész nagyjából 2 hét. 

Üdv

ok, koszonom!
Válaszol
Sziasztok!

DennyKeh-től kérdezem mikor várható a YOU c. sorozat 5. része. Köszi a választ előre is.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 24 Vendég