This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Mikor lesz kész a felirat?
Madhew-től szeretném megkérdezni, hogy mikorra várható az Ozark második évadának utolsó két része.
Köszi az infót, előre is.
Válaszol
(2019-01-19, 10:35:35)Denisa Írta: Sziasztok!

Boldog újévet! FeanorBtől érdeklődnék, hogy az új Grantchester évadot is fordítja e vajon?
Válaszát előre is köszönöm!!!

Csatlakoznék a kérdéshez (és egyben kéréshez) az évad fordításával kapcsolatban.

Előre is köszi!
Válaszol
(2019-01-25, 18:21:20)sznorbi Írta: Madhew-től szeretném megkérdezni, hogy mikorra várható az Ozark második évadának utolsó két része.
Köszi az infót, előre is.

[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli eszticsillag hozzászólását:
  • sznorbi
Válaszol
A Charmed és a The Passage feliratok felől szertnék érdeklődni Smile Előre is köszi őket! Smile
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli alex26_forevermagix hozzászólását:
  • wbfeco
Válaszol
(2019-01-21, 12:15:36)Andi100 Írta: Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Viktória 3. évad részeihez mikorra várható felirat?

Előre is köszönöm

Az 1. rész ma kikerült, jön a többi is.
Aktuális sorozatok: Dark Heart, Dancing on The Edge, Peaky Blinders
Mentor: 
Háttérben: 
Új évadra vár: Taboo, Victoria
Válaszol
(2019-01-27, 22:14:53)alex26_forevermagix Írta: A Charmed és a The Passage feliratok felől szertnék érdeklődni Smile Előre is köszi őket! Smile

A Charmed engem is érdekelne.

Köszönöm előre is a választ.
Válaszol
Helló!
@Summer3 -tól, vagy bárkitől, akinek erről infója van kérdezném, hogy hogyankorra várhatóak a Cardinal 3. évadjának felirata(i)? Mivel nem láttam, hogy fordítót keres státuszban lenne, gondolom (remélem) Summer nem adta le. Köszönöm! Smile
Válaszol
(2019-01-30, 00:58:53)Necross Írta: Helló!
@Summer3 -tól, vagy bárkitől, akinek erről infója van kérdezném, hogy hogyankorra várhatóak a Cardinal 3. évadjának felirata(i)? Mivel nem láttam, hogy fordítót keres státuszban lenne, gondolom (remélem) Summer nem adta le. Köszönöm! Smile

igen forditja tovabb es ezt irta:

"Időpontot még nem tudok mondani, de itt közzéteszem, ha történik valami:"
https://twitter.com/Summer3sub
[-] Az alábbi 2 felhasználó kedveli kata111 hozzászólását:
  • enci600, goodm
Válaszol
(2019-01-14, 13:41:39)Mia1982 Írta:
(2019-01-14, 12:54:06)J1GG4 Írta:
(2019-01-14, 09:01:55)Mia1982 Írta: Sziasztok!

A The Marvelous Mrs. Maisel című eddig 3 évadot megélt kiváló sorozat maradék részeihez szeretnék magyar feliratot kérni.
Eddig 4 rész feliratát találtam meg, nagyon hálás lennék (szerintem sokunk), ha valaki vállalná a maradék részeket[Kép: 51vQeakMCuL._SS500.jpg].

Minden tisztelettel:
Mia

Cain lefoglalta pár hete, hogy folytatja.

Remek hír! Valószínűleg elkerülte  a figyelmem ez a bejegyzés, köszönöm a hasznos infót! Smile
'18. nov. 23-án írta, hogy folytatja, én is nagyon várom!
Válaszol
 @Riximus  & @Madhew 

Sziasztok! Van rá esély, hogy amikor végeztek az Ozark második évad fordításával, majd az első évad maradék részeit is lefordítjátot? Előre is köszönöm.
Válaszol
(2019-02-01, 19:47:57)Draugr Írta:  @Riximus  & @Madhew 

Sziasztok! Van rá esély, hogy amikor végeztek az Ozark második évad fordításával, majd az első évad maradék részeit is lefordítjátot? Előre is köszönöm.

Igen, ez a terv Smile
[-] Az alábbi 3 felhasználó kedveli Riximus hozzászólását:
  • bubu001, Draugr, Mr. Bishop®
Válaszol
(2019-01-28, 18:26:19)wbfeco Írta:
(2019-01-27, 22:14:53)alex26_forevermagix Írta: A Charmed és a The Passage feliratok felől szertnék érdeklődni Smile Előre is köszi őket! Smile

A Charmed engem is érdekelne.

Köszönöm előre is a választ.

Sziasztok!

Sajnos tovább tartottak az elfoglaltságaim január közepénél, és meg is csúsztam a saját terveimhez képest, de ettől függetlenül folytatom. Azt nem ígérem, hogy a lemaradást egykettőre behozom, de legalább a heti egy részt szeretném tartani most már.
Válaszol
@ac3 -tól érdeklődöm, mostanában várható-e fordítása az "A Million Little Things" többi részének?
Köszönöm
Válaszol
(2019-02-02, 01:05:03)Arum Írta: @ac3 -tól érdeklődöm, mostanában várható-e fordítása az "A Million Little Things" többi részének?
Köszönöm

Válaszol
Válaszol
Anélkül, hogy tudnám ki fordítja őket, úgy általánosságban érdeklődnék, hogy a Green Book és a The Favourite című filmekhez elkészül-e az Oscar-díjátadóig a magyar felirat?

Köszönöm.
Válaszol
(2019-02-02, 14:12:01)Arum Írta:
(2019-02-02, 09:40:35)eszticsillag Írta:
(2019-02-02, 01:05:03)Arum Írta: @ac3 -tól érdeklődöm, mostanában várható-e fordítása az "A Million Little Things" többi részének?
Köszönöm


Kedves @eszticsillag

Megismételnéd amit írtál? Köszi

Ezt a tweetet szúrtam be: https://twitter.com/ac3subs/status/1081548234458316805
Válaszol
(2019-02-02, 01:05:03)Arum Írta: @ac3 -tól érdeklődöm, mostanában várható-e fordítása az "A Million Little Things" többi részének?
Köszönöm

Szia!

A fordítás várható, azt nem ígérem, hogy mostanában. Amolyan városnéző üzemmódba kapcsolok majd ezzel a sorozattal kapcsolatban. De amint ígértem, nem mondtam le róla teljesen. Smile
Fordítás alatt: This Is Us
Válaszol
(2019-02-01, 21:54:02)Kazimir2 Írta:
(2019-01-28, 18:26:19)wbfeco Írta:
(2019-01-27, 22:14:53)alex26_forevermagix Írta: A Charmed és a The Passage feliratok felől szertnék érdeklődni Smile Előre is köszi őket! Smile

A Charmed engem is érdekelne.

Köszönöm előre is a választ.

Sziasztok!

Sajnos tovább tartottak az elfoglaltságaim január közepénél, és meg is csúsztam a saját terveimhez képest, de ettől függetlenül folytatom. Azt nem ígérem, hogy a lemaradást egykettőre behozom, de legalább a heti egy részt szeretném tartani most már.

Szia,

Köszönjük a fáradságos és kitartó munkádat. Türelmesen (vagy talán egy picit türelmetlenül Tongue ) várni fogjuk.
Válaszol
Sziasztok!

Nem láttam, hogy erről kérdeztek volna titeket, de ha igen elnézést. A Charmed sorozat fordítása folytatódni fog? A 6-os epizódhoz érkezett legutóbb felirat még decemberben.
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 18 Vendég