This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni?
#1
Technikai segítséggel kapcsolatos topikot nem találtam, ezért itt kérdezek. Hol lehet a fórumon beállítani, hogy a legfrissebb hozzászólás legyen felül és időrendben visszafelé jelenjenek meg a hozzászólások?
Aktuális: -
Előfoglalt: A Teacher
Szünetelő: Nancy Drew; Love, Victor
[-] Az alábbi 5 felhasználó kedveli Menzer hozzászólását:
  • Agi83, kata111, kferika, press68, Szaki
Válaszol
#2
(2018-01-03, 17:38:09)Menzer Írta: Technikai segítséggel kapcsolatos topikot nem találtam, ezért itt kérdezek. Hol lehet a fórumon beállítani, hogy a legfrissebb hozzászólás legyen felül és időrendben visszafelé jelenjenek meg a hozzászólások?

Egyelőre sajnos sehol, dolgozunk rajta, hogy ilyen funkció is legyen majd.
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Mor Tuadh hozzászólását:
  • nylacika
Válaszol
#3
Question 
Itt lehet kérdezni bármit az új fórum működésével, beállításokkal kapcsolatosan.
Válaszol
#4
Hello

A weboldalon frissíteni kellene a Feliratbeküldés linkjét, mert nincs ilyen fórum topic. Shy
Válaszol
#5
Az avatarok külső linkelését letiltottam, mert szétesett tőle a fórum. Pár embernek így újra be kell majd állítania magának avatart, de csak feltölteni lehet most már, linkelni nem. Elnézést a kellemetlenségekért.
Válaszol
#6
(2018-01-03, 17:38:09)Menzer Írta: Technikai segítséggel kapcsolatos topikot nem találtam, ezért itt kérdezek. Hol lehet a fórumon beállítani, hogy a legfrissebb hozzászólás legyen felül és időrendben visszafelé jelenjenek meg a hozzászólások?

Igen, a régi módszer sokkal kényelmesebb volt.
Válaszol
#7
Megtaláltam, hol kell átállítani a hozzászólások megjelenítését.

https://forum.feliratok.eu/usercp.php?action=options

"Hozzászólások megjelenítése klasszikus módban."

Ha ez be van pipálva, akkor a felhasználói adatok a hozzászólás mellett lesznek. Ha nincs bepipálva, akkor fölötte.

Sajnos hiába állítom át az alapértelmezettet, nem írja felül a ti beállításaitokat, így mindenki magának tudja beállítani.
Válaszol
#8
(2018-01-06, 01:53:32)Mor Tuadh Írta: Megtaláltam, hol kell átállítani a hozzászólások megjelenítését.

https://forum.feliratok.eu/usercp.php?action=options

"Hozzászólások megjelenítése klasszikus módban."

Ha ez be van pipálva, akkor a felhasználói adatok a hozzászólás mellett lesznek. Ha nincs bepipálva, akkor fölötte.

Sajnos hiába állítom át az alapértelmezettet, nem írja felül a ti beállításaitokat, így mindenki magának tudja beállítani.

Ez eddig is megvolt. Big Grin
Aszittem már hirtelen, hogy azt sikerült megcsinálni, hogy a legújabb HSZ kerüljön legfelülre. Tongue
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli mata hozzászólását:
  • Mor Tuadh
Válaszol
#9
(2018-01-06, 01:59:10)mata Írta:
(2018-01-06, 01:53:32)Mor Tuadh Írta: Megtaláltam, hol kell átállítani a hozzászólások megjelenítését.

https://forum.feliratok.eu/usercp.php?action=options

"Hozzászólások megjelenítése klasszikus módban."

Ha ez be van pipálva, akkor a felhasználói adatok a hozzászólás mellett lesznek. Ha nincs bepipálva, akkor fölötte.
Sajnos hiába állítom át az alapértelmezettet, nem írja felül a ti beállításaitokat, így mindenki magának tudja beállítani.

Ez eddig is megvolt. Big Grin
Aszittem már hirtelen, hogy azt sikerült megcsinálni, hogy a legújabb HSZ kerüljön legfelülre. Tongue

Bocs, félreérthetően fogalmaztam tényleg.

Arra nincs beállítási opció, nekünk magunknak kell megcsinálni, egy mindenható kódmester már dolgozik rajta, amiért megfelelő mennyiségű Jagermeister lesz az ellentételezése... Smile
Válaszol
#10
(2018-01-06, 02:02:33)Mor Tuadh Írta:
(2018-01-06, 01:59:10)mata Írta:
(2018-01-06, 01:53:32)Mor Tuadh Írta: Megtaláltam, hol kell átállítani a hozzászólások megjelenítését.

https://forum.feliratok.eu/usercp.php?action=options

"Hozzászólások megjelenítése klasszikus módban."

Ha ez be van pipálva, akkor a felhasználói adatok a hozzászólás mellett lesznek. Ha nincs bepipálva, akkor fölötte.
Sajnos hiába állítom át az alapértelmezettet, nem írja felül a ti beállításaitokat, így mindenki magának tudja beállítani.

Ez eddig is megvolt. Big Grin
Aszittem már hirtelen, hogy azt sikerült megcsinálni, hogy a legújabb HSZ kerüljön legfelülre. Tongue

Bocs, félreérthetően fogalmaztam tényleg.

Arra nincs beállítási opció, nekünk magunknak kell megcsinálni, egy mindenható kódmester már dolgozik rajta, amiért megfelelő mennyiségű Jagermeister lesz az ellentételezése... Smile

Vajon ki lehet az a kódmester? Rolleyes
És ha már ott jár, egy-két régi emojit is implantálhatna, mert ez így eddig olyan kevéskének és gyér felhozatalnak tűnik.  Tongue
Válaszol
#11
(2018-01-06, 01:53:32)Mor Tuadh Írta: Megtaláltam, hol kell átállítani a hozzászólások megjelenítését.

https://forum.feliratok.eu/usercp.php?action=options

"Hozzászólások megjelenítése klasszikus módban."

Ha ez be van pipálva, akkor a felhasználói adatok a hozzászólás mellett lesznek. Ha nincs bepipálva, akkor fölötte.

Sajnos hiába állítom át az alapértelmezettet, nem írja felül a ti beállításaitokat, így mindenki magának tudja beállítani.

Ú, én ezt eddig nem is láttam, sokkal jobb így, mint ahogy alapból van.
Fordítások: -
Szünetelő: Doom Patrol, Titans, DC's Legends of Tomorrow
Előfoglalás: -
[-] Az alábbi 1 felhasználó kedveli Szandii hozzászólását:
  • J1GG4
Válaszol
#12
Ide írom, mert valahová írnom kell...

Az a szív nem lehetne piros?
Mor Tuadh megjegyzése 2018-01-06, 14:40:53:
Áthelyeztem a megfelelő topikba.
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#13
(2018-01-06, 14:36:39)George Bailey Írta: Ide írom, mert valahová írnom kell...

Az a szív nem lehetne piros?

Erre gondolsz?

Heart
Válaszol
#14
Uhum Big Grin
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Fuck you, Michael Masi!
Válaszol
#15
(2018-01-06, 14:41:28)George Bailey Írta: Uhum Big Grin

Le lehet cserélni, persze, majd ránézek.
Válaszol
#16
Akkor most ez az átmeneti az ötletelős topik? Mert ha igen, akkor idevésném, hogy ha betagelnek, nem kapok róla semmiféle értesítőt. Beállításoknál sem találtam erre vonatkozót. A régi fórum dobott róla egy mélt, az szerintem tök hasznos lenne, mert így ebben a formában nem sok értelme van akkor, habár jól néz ki legalább. Big Grin
Válaszol
#17
(2018-01-06, 21:21:47)mata Írta: Akkor most ez az átmeneti az ötletelős topik? Mert ha igen, akkor idevésném, hogy ha betagelnek, nem kapok róla semmiféle értesítőt. Beállításoknál sem találtam erre vonatkozót. A régi fórum dobott róla egy mélt, az szerintem tök hasznos lenne, mert így ebben a formában nem sok értelme van akkor, habár jól néz ki legalább. Big Grin

Igen, ez a topik pont erről szól. A mention mailmentességéről tudok, tervben van ez is.
Válaszol
#18
Másnak is csinál olyat a fórum, hogy ha már egyszer megnézte az új hozzászólásokat, akkor gyakran továbbra is jelzi sötét körrel, mintha még mindig lenne olvasatlan hozzászólás valamelyik topicban?
Fordítások: -
Szünetelő: Doom Patrol, Titans, DC's Legends of Tomorrow
Előfoglalás: -
Válaszol
#19
(2018-01-16, 20:06:29)Szandii Írta: Másnak is csinál olyat a fórum, hogy ha már egyszer megnézte az új hozzászólásokat, akkor gyakran továbbra is jelzi sötét körrel, mintha még mindig lenne olvasatlan hozzászólás valamelyik topicban?

Szerintem mindenkinek. Többszöri frissítés oldja meg, izé, tünteti el a sötét körös jelzést.
Válaszol
#20
(2018-01-16, 20:07:26)mata Írta:
(2018-01-16, 20:06:29)Szandii Írta: Másnak is csinál olyat a fórum, hogy ha már egyszer megnézte az új hozzászólásokat, akkor gyakran továbbra is jelzi sötét körrel, mintha még mindig lenne olvasatlan hozzászólás valamelyik topicban?

Szerintem mindenkinek. Többszöri frissítés oldja meg, izé, tünteti el a sötét körös jelzést.

Oké, legalább tudom, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Mondjuk azt nem tudom, hogy lehet-e tenni valamit ellene.
Fordítások: -
Szünetelő: Doom Patrol, Titans, DC's Legends of Tomorrow
Előfoglalás: -
Válaszol


Fórumra ugrás:


Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég