This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Segítsetek a fórum fordításában!
Lightbulb 
A segítségeteket szeretném kérni a fórum fordításának rendberakásában.

Volt egy alap fordítás, de az sok helyen hiányos volt. Emellett telepítettem sok módosítást is a fórumhoz, amik meg angolul voltak, vagy max lengyelre és egzotikus perzsára voltak lefordítva. Elég sok dolgot lefordítottam/javítottam már benne az elmúlt napokban, de még bőven van mit.

Egyelőre még az angolul maradt részeket ne keressétek, azokról tudok.

Ami nagy segítség lenne, ha jeleznétek itt azokat, amik szerintetek bénán vannak fordítva/helyesírási hiba van bennük.

Aztán amikor már szerintem kész vagyok mindennek a fordításával, lehet keresni az ennek ellenére angolul maradt részeket is, de erről majd külön szólni fogok. Smile

Előre is köszi mindenkinek a közreműködést.
Válaszol
Furi, hogy gépen nem, de telóról egyből feltűnt, hogy a Fórumstatisztikáknál “Legutóbbi hózzászólások” van írva.  Big Grin
Mor Tuadh megjegyzése 2018-01-09, 00:09:50:
Ezt is javítottam, köszi.
Aktuális fordítás: Arrow, Modern Family
Új évadra vár: Better Things, GLOW

Facebook | Twitter
Válaszol
Üzenetek: 1   EZ ÜZENET HELYETT NEM HOZZÁSZÓLÁS KÉNE LEGYEN?
Témák: 0
Kapott kedvelések: 0 kedvelés 0 hozzászólásban
stb
Mor Tuadh megjegyzése 2018-01-09, 00:09:36:
Javítottam, köszi.
Tomas Masaryk, Brezsnyev nem szarik.

Honecker reggel a Naphoz: "Jó reggelt, Nap". Mire a Nap: "Neked is". 
Honecker délbe a Naphoz: "Jó napot, Nap". Mire a Nap: "Neked is". 
Honecker este a Naphoz: "Jó estét, Nap". Semmi válasz. Elismétli még 1x, mire a Nap: "Nem hallak, mert én már Nyugaton vagyok". 

Válaszol
(2018-01-03, 23:52:48)George Bailey Írta: Üzenetek: 1 EZ ÜZENET HELYETT NEM HOZZÁSZÓLÁS KÉNE LEGYEN?
Témák: 0
Kapott kedvelések: 0 kedvelés 0 hozzászólásban
stb

Alapból az üzenet és a válasz szavak random cserélgetésével operált a magyarítás, én kezdtem el hozzászólást csinálni ezekből, csak még nem értem a végére. Igen, így lett a hózzászólás is... Big Grin
Válaszol
A regisztrációs felületen akadtam meg egy másodpercre ennél a mondatnál:
Ezt a folyamat az automatizált folyamatok megelőzésére használják.
Az első folyamat nem inkább folyamatot?

A névsorolvasásnál (Ki van jelen) meg nem jön ki a matek:
26 felhasználó volt aktív az utolsó 15 percben (10 tag, ebből 1 is rejtett, és 15 vendég)
Mor Tuadh megjegyzése 2018-01-09, 00:08:25:
Javítva. A matek a keresőrobotok miatt nem jött ki, de átírtam kicsit a mondatot, hogy érthető legyen.
Válaszol
Találtam egy ilyet, majd ezt is javítom:

"Hozzászólás időponta"
Mor Tuadh megjegyzése 2018-01-09, 00:07:32:
Javítva.
Válaszol
Taglista alatt is szar a fordítás:

Regisztrált: 1 óra óta
Utoljára aktív: 11 perc óta

U.i.: ja, ez az adminfelületen belül van. Big Grin
Mor Tuadh megjegyzése 2018-01-09, 00:07:20:
Ezt szerintem már korábban javítottam.
Fordítások: Gotham
Projektek: Santa Clarita Diet

Twitter: https://twitter.com/J1GG4subs
Facebook:
https://www.facebook.com/J1GG4subs
Válaszol
Minden téma olvasottá jelölése => Ezt más helyeken úgy találtam meg (és talán egy picivel szebb), hogy "(Az) Összes téma megjelölése olvasottként ". Smile

Update: A profiloknál a kapcsolatfelvételi résznél ki lehet venni az "a" betűt a felhasználónevek előtt? "Email küldése a eszticsillag felhasználónak."
Mor Tuadh megjegyzése 2018-01-09, 00:06:47:
Javítottam, köszi a jelzést.

Facebook | Twitter
Válaszol
a moderátori megjegyzésekben a "tegnap" valamiért nagybetűs

láttam olyat, hogy "Bárátok"

helyesírási hibák:
Szerver betöltés --> Szerverbetöltés
Memória használat --> Memóriahasználat
Moderátor beállítások --> Moderátori beállítások
Téma lezárás --> Téma lezárása
Téma kiemelés --> Téma kiemelése
Mor Tuadh megjegyzése 2018-01-08, 19:40:49:
Javítva.
Válaszol
Profil beállítás oldalon, becenevet ír, de ez szerintem nem megfelelő elnevezés, plusz a zárójeles részben szerintem hiányzik egy vessző:

Becenév módosítása
Itt beállíthatsz magadnak egy becenevet, mely felülírja a csoport által használt nevet. Ha üresen hagyod az alapértelmezett név jelenik majd meg.
Alapértelmezett név:
Junior Member
Az új beállított megszólítás: (hagyd üresen ha nem akarod használni ezt a lehetőséget)

Email cím módosításánál az m az kisbetű kellene, hogy legyen:
Jelszó Megerősítése
Mor Tuadh megjegyzése 2018-01-08, 19:31:15:
Javítottam mindet, köszi a jelzést.
Válaszol
Amik a hozzászólások mellett vannak infók, ott két dolgot szerintem át kéne írni.

Üzenetek: 6

Az elsőt hozzászólásra kellene szerintem, mert az azt jelzi, a másodiknál meg a dátumot kellene kicsit helyrepofozni.
Mor Tuadh megjegyzése 2018-01-08, 19:13:34:
Én meg javítottam a fordítást.
Godem megjegyzése 2018-01-05, 22:49:06:
Dátumot javítottam teljes dátumra, mivel nincs lokalizált hónapnév.
Fordítások: Titans, DC's Legends of Tomorrow, The Gifted, Greenhouse Academy
Szünetelő:
Előfoglalás: Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018)

Válaszol
Klassz hogy önmagamnak is tudok üzenetet küldeni..és még mindig elég sok az angol szöveg..
Válaszol
(2018-01-12, 01:40:36)Szaszika Írta: Klassz hogy önmagamnak is tudok üzenetet küldeni..és még mindig elég sok az angol szöveg..

Az előbbit szerintem túléled, ha nagyon unatkoznál, írogathatsz magadnak. Smile Az utóbbi meg majd szép lassan el fog fogyni, de egyelőre őrülök, hogy élek, annyi dolgom van.
Válaszol
Legeslegalul, ahol van a Kapcsolat, a Könnyített mód stb. "Az összes fórum megjelölése olvasottként."-nál van egy pont. Nem tudom, hogy szándékos-e, vagy véletlenül került oda, de tippre talán utóbbi, mert a többinél sincs írásjel. Smile

Facebook | Twitter
Válaszol
Majd valamikor ezt is javítom:

"Fórum vezetők megjelenítése"
Válaszol

Hasonló témák...
Téma: Szerző Hozzászólások: Megtekintések: Legutóbbi hozzászólás
Question Az új fórum működése - Mit hogyan kell csinálni? Menzer 30 4 457 2018-01-21, 22:27:48
Legutóbbi hozzászólás: Mor Tuadh

Fórumra ugrás:

Jelenlevő felhasználók ebben a témában: 1 Vendég